Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Anya napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Troszkę takie wkręcające jest to forum 😁 😁 😁 😁 😜 😜 😜


troszkę to mało powiedziane zobaczysz 🙂 a jak przyjdzie Ci do nadrobienia 60 stron to nie będziesz odchodziła od kompa 😉 😜

Powoli trochę się obawiam, bo łatwo się wkręcam, ale lekturka miła jakby nie patrzeć, więc będzie dobrze 😜 😜 😜 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolcia12345i napisał(a):
Troszkę 🙂 🙂 jak zaczniesz to nie idzie skończyć, bo ciekawość zżera co tam u dziewczyn słychać. No i bezwzględna pomoc w zakupach i problemach zdrowotnych 🙂 🙂 🙂

Cieszy mnie to baaaardzo 😜 😜 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
.... Trzy baby w domu a on jeden 😁 😁 😁 😁
I tak musisz mnie dogonić 🙂 🙂 🙂


Oj Marta
póki co nie w głowie mi następny dzidziuś. Dwójka chyba "styknie" 🙂 Chociaż mąż mówi że będzie dalej próbował "zmajstować" syna 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Daniela napisał(a):
.... Trzy baby w domu a on jeden 😁 😁 😁 😁
I tak musisz mnie dogonić 🙂 🙂 🙂


Oj Marta
póki co nie w głowie mi następny dzidziuś. Dwójka chyba "styknie" 🙂 Chociaż mąż mówi że będzie dalej próbował "zmajstować" syna 🤪 🤪 🤪


Niech próbuje...będzie miał 3 córki 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałam na godzinkę zniknąć, ale znów jestem. Któraś z Was zastanawia się nad wózkiem TAKO. Miałam, jeździłam i polecam, ale tylko w jednym przypadku - jeśli nie przemieszczacie się środkami komunikacji czy zbiorowej czy też własnym samochodem i nie mieszkacie na czwartym piętrze bez windy 🙂
Te wózki są bardzo ciężkie i zajmują dużo miejsca w samochodzie.
Wtaszczyć go do autobusu graniczy z cudem, w samochodzie z dużym bagażnikiem się mieści, ale z trudem.
Osobiście używałam TAKO jako gondoli (jest wygodna, duża i dzidziuś dość długo może w niej jeździć), koła duże pompowane z dobrą amortyzacją. Potem zmieniłam na Quinny Buzz. Dla mnie rewelacja, lekki i zwrotny. Ma jedynie kłopoty z jazdą po wertepach (chyba jak wszystkie trzykołowce). Teraz zamierzam dokupić gondolę do Quinny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wszystkim z wieczora 🙂

Witam Nowe mamusie,w tym jak to kiedyś powiedziałam naszym doborowym towarzystwie 🤪
Madalena....... jakoś sobie próbowałam poradzić, bo przecież M nie ma i sama jak palec jestem, więc pstryknęłam fotkę - nie dość, że telefonem, to jeszcze w lustrze szafy wnękowej........ Jak zobaczyłam to co stworzyłam, to zaczęłam się śmiać sama do siebie, prawie jak nastolatka, która cyka sobie sama foty na NK 🤪 Ale spróbuję na dziś do avatara ten mój brzusio wstawić, lecz jutro tę fotę zabiorę, bo....... wstydzę się takiej jakości fototografii... Jutro poproszę siostrę o jakieś normalniejsze foto 🙂 zaznaczam, że działałam pod wpływem chwili 🙂
na razie nie śmiejcie się ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
A klamka już zapadła wielkie ujawnienie NIESPODZIANKI nastąpi w tą niedzielę. Musimy ustalić jakąś godzinkę żeby żadna z was nie była smutna że zobaczyła ją jako ostatnia 🙂


O jej to muszę zdjęcie brzuszka dosłać, mam nadzieję że jutro się ogarnę poproszę męża to może mi zrobi. Dziś normalnie nie mogę za Wami nadążyć tak szybko piszecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep napisał(a):
dziewczynki a mam pytanko 🙂
,pamiętacie ile wasze dzidzie ważyły na ostatnim badaniu USG? i w którym tygodniu to było?
U mnie był 22 tydzień 5 dzień i 510gram 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
dziewczynki a mam pytanko 🙂
,pamiętacie ile wasze dzidzie ważyły na ostatnim badaniu USG? i w którym tygodniu to było?


Moje maleństwo w 20 tygodniu i 1 dniu ważyło 320g co odpowiada 20 tygodniowi i 1 dniowi ciąży więc się wstrzelilam idealnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś wesoła moja przygoda.......
Idę wieczorkiem ze sklepu a z baru wychodzi mój.......... bardzo podchmielony sąsiad... Patrzy, mruży oczy i w końcu pyta: Ty sąsiadka więcej jeść zaczęłaś, czy może to to co ja myślę......... A ja mu na to, wiesz kiedyś któraś kobitka powiedziała, że za dużo makaronu jadła i tak wygląda, więc niech taka odpowiedź cię zaspokoi..... Ogólnie chodziło o to, że kiedyś nasza wspólna sąsiadka wyjechała do pracy do Włoch a wróciła z brzuszkiem, i wszystkim kit wciskała, że makaronem się objadła... tylko z tego makaronu dzidzia wyszła 🤪
Pijaczki to osobliwe osóbki.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
malstep No całkiem duży 🙂 🙂 i do tego jak kopa zasadzi to aż boli czasami hehehe mały Pudzian rośnie. Oby za bardzo nie tył bo poród będzie ekstremalny hehehe

przeżyjemy wszystko dla naszych maluszków 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malstep Pewnie, że tak. Umrzeć nie umrzemy 🙂 🙂 🙂 Mój znajomy ważył 4500 i mama go naturalnie urodziła, więc wszystko jest możliwe 🙂 Tylko po takim porodzie to chyba się 3 m-ce goi wszystko 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...