Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Paninka to tak jak ja wczoraj...
Może i u Ciebie dziś popada-podobno w całej Pl mają być burze i deszcz 😉
Powietrze od razu inne 😆


...to dmucham na chmurki by i do Was poszły 😘


dobrze Ci idzie to dmuchanie!!! bo ( zeby nie zapeszyc) chmurzyc sie zaczyna 🤪 🤪 😁 😁 oklask Ci sie nalezy! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas patelnia jak się patrzy 🤢 kurcze jak ja pojadę po małą do przedszkola, uduszę się w aucie 🤢 Na dodatek głowa bolec nie przestaje.....
Zraza obiadek ryż+truskaweczki mniam....tylko od kuchenki kolejne gorąco bije 😁

P0xia gratuluje zdrowej córy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry brzuszki 🙂
Czytam Was i czytam i nie mogę wyjść z podziwu jakie Wy jesteście zdolne!!!!
Radzicie sobie świetnie i ze studiami dowodem tego są same 4 i 5, i z domem dosłownie i w przenośni tj. jako panie domu gotując, sprzątając i wychowując dzieci oraz jako inżynierki budowy.
A jak się pięknie prezentujecie z tymi Waszymi sexy brzuszkami 🙂 😜
I niech mi teraz, ktoś powie, że kobiety to słaba płeć!!! to go myszami poszczuję hehe 🤪 🤪
Cieszę się, że kolejne wizyty lekarskie napawają Was szczęściem i dumą i że Wasze pociechy szybko rosną 🙂
A co do tych złych dni i częstych dołów to niestety ale już nie od nas zależy tylko od buzujących hormonów. Dlatego jesteśmy usprawiedliwione.
Trzymajcie się i nie dajcie się tym upałom !!! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki 🙂
Za mną bardzo męczący weekend, zakończony małym wypadkiem mojego starszego syna.
Spadł z mechanicznego byka na wczorajszym festynie i stłukł nogę.
Teraz siedzi w domu i marudzi, ze mu się nudzi 🙂
Ja z kolei jestem padnięta. Z powodu upałów i ogólnego przemęczenia. Doszłam do wniosku, że trzy imprezy w ciągu jednego weekendu to za dużo jak na kobietę w siódmym miesiącu ciąży 🙂
Dziewczynom, które miały wizyty u lekarza gratuluje ślicznych i zdrowych maleństw 🙂
Siehankowa gratuluje ukończenia podyplomówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka 😘
U nas ponownie słońce po burzy, ale jest czym oddychać 😉

ann5353 to teraz odpoczywaj 🙂
Dobrze, że u synka tylko stłuczenie...ahh te machinerie przeróżne...

madalena20 a jak Ty się czujesz? 🙂


Ja zabieram się za chłodnik z przepisu Fogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa wesz jakoś się toczę heh 🙂 dzisiaj ledwo co doszłam z roboty do domku ufff o 12 największy skwar jest. Strasznie mnie nogi bolą i mam wrażenie, że są cięższe. Jak by nie było ale synek dużo już waży i mam już co dźwigać. Dziękuję kochana za troskę.

A i mogę Wam obiecać dziewczyny, że ten tydzień jest ostatnim w którym będę chodzić do pracy. Bo u moich teściów na gospodarce zaczynają się truskawki i mój m bierze urlop żeby tam pojechać do pomocy. W takim wypadku muszę zostać z Kubą w domu. No i w końcu wziąć się za pranie i prasowanie ubranek dla Szymka 🙂 Bo w lipcu to już nie dam rady za ciężko mi będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie skończyłam zmywać naczynia i teraz mam zamiar legnąć się pod orzechem na placu i porządnie odpocząć 🙂
Co do machinerii to wypadek mojego syna jest po części winą osoby, która kierowała urządzeniem. Ponieważ w momencie gdy on spadł byk mu jeszcze nacisnął na nogę, która w dziwnej pozycji podwinęła się pod jego głowę. Tłumaczę zawile, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed chwilą zjadłam najgorsza pomidorową w moim życiu.... nie wiem co ci kucharze z nią zrobili, bo ogólnie jestem fanką pomidorówki... ale ta to było bleeee. Chyba komuś woreczek z bazylią i innymi zielskami za bardzo się przechylił.... zamiast pomidorów czułam tam tylko sól i zielska 🤢 No ale byłam głodna więc zjadłam... bo jak zobaczyłam kurczaka z ryżem, to wolałam wybrać lepsze zło... danie drugi wyglądąło dziś obrzydliwie... jak sraczka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Foga 😉
I pomyśleć, że Dzieciaki takie jedzonko jedz a na co dzień...


Diviana
ja ostatnio w windzie jechałam z panią, która wcinała małosolne,
a po niej nie było widać, że jest w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja małosolnych w piątek zrobiłam cały dzban a wczoraj już po nich śladu nie było.... Jutro rano muszę znowu iść na targ , kupić ze 2 kg ogórasków i znowu zrobić cały gar 🙂 Przy takim upale one już na drugi dzień są dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciaki już sie chyba do tego przyzwyczaiły, ja przez jakiś czas też to jadłam jakby nigdy nic, ale teraz niestety jakaś wyczulona się zrobiłam na wszelkie smaki i zapachy 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o ogorki malosolne to jak byly bardzo drogie to straszna chec mialam... teraz kupilam dwa kilo tesciowa mi zrobila, wszyscy sie zajadaja a mi nie smakuja 😮 tak samo bylo z golabkami na poczaku ciazy...ogromnie mi sie chcialo, polazlam do sklepu ( a mam kawal drogi) przywleklam wielka kapuste i wszystko co jest potrzebne...wyszlo ich okolo 30, zjadlam jednego... bo mi smierdzialy...reszte rozdalam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa ja bardzo lubie gotowac...i eksperymentowac ( oczywiscie nie w takie upaly) i jak mam dla kogo...bo sobie to kanapke zrobie i jest ok... i ryby nie zrobie zadnej ( oprocz tunczyka) ciasta drozdzowego nie umiem 😁

najbardziej mnie smuci ze w tym roku nie uda mi sie zrobic na zime sloikow z sosem slodko-kwasnym... m. uwielbia no ale bedzie chyba skazany na kupne ☺️ chyba ze tesciowa sie podejmie 🙃

moj 1000 post! a dopiero pierwszego do Was napisalam!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale duchota uff .. ja tez poprosze o króciutki deszczyk !! 😁 dmuchajcie tez w moja strone 🙂 Wlasnie przygotowalam 3 kg truskawej na dzemiki 😁 .. juz sie nie moge doczekac kiedy te dzemiki beda gotowe mmmmmmmniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...