Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Paninka ale masz już duży brzusio 🤪 A wiesz już ile Twoja mała waży?

Milium a gdzie kupowałaś wyprawkę??I czy dużo cię wyniosła jeśli można spytać


no niestety nie wiem 😠 😠 na ostatnim usg w poprzedni wtorek tak zafascynowana bylam tym co sie na monitorze dzieje ze nie spytalam, na zdjeciu tez nie mam napisane... 😞 na opisie zdjecia mam ze wszystkie parametry odpowiadaja 21tc wiec mam nadzieje ze waga tez jest w normie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
Hehe madalena to chyba będzie jedyna okazja by zobaczyć choc brzuszek siehankowej i mapy. Bo do dziś nie pokazały nawet małego palca u nogi hihi 🤪 🤪 🤪


Hihihih to prawda Marta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to Franek i jego buzia z przodu,ale tak się wiercił że udało się tylko złapać część buzi,oczka i czoło zasłonił sobie rączką,mam nadzieję że dojrzycie brodę,usta i nosek,jak nie to wytłumaczę gdzie co jest 🙂
[URL=http://img856.imageshack.us/i/nowyobraz1z.png/][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/6711/nowyobraz1z.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela łóżeczko kupiłam w bobolandzie na słonecznym kosztowało 200zł, a materacyk 80zł gryczano- piankowo -kokosowy, łóżeczko kupiłam zwykłe bukowe bez żadnych bajerów bo ceny są poprostu masakralne, a materacyk mam nadzieję że dobry wybrałam bo każdy ma inne opinie na temat różnych materacyków, pościel kupiłam na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milium napisał(a):
Daniela łóżeczko kupiłam w bobolandzie na słonecznym kosztowało 200zł, a materacyk 80zł gryczano- piankowo -kokosowy, łóżeczko kupiłam zwykłe bukowe bez żadnych bajerów bo ceny są poprostu masakralne, a materacyk mam nadzieję że dobry wybrałam bo każdy ma inne opinie na temat różnych materacyków, pościel kupiłam na allegro.
Materacyk ok. Ja też mam takie dla dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłam materacyk GPK, bo kiedyś marta napisała że takie miała i były bez zarzutu. Naczytałam o tych lateksowych i zobaczyłam te zabójcze ceny i się zdecydowaliśmy na GPK 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny łóżeczek faktycznie zabójcze, ja znalazłam na allegro promocję i szybko skorzystałam chociaż mówiłam ze łóżeczko i materac w 8 m-cu kupię hehehe 🙂 no życie !! A pościel też na allegro kupię, bo w sklepach drogo mają, tylko muszę na wypłatę poczekać, bo środków zabrakło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
Też kupiłam materacyk GPK, bo kiedyś marta napisała że takie miała i były bez zarzutu. Naczytałam o tych lateksowych i zobaczyłam te zabójcze ceny i się zdecydowaliśmy na GPK 🙂 🙂
Na takim materacu spokojnie może spać dziecko nawet do 6 roku życia. Są zdrowe i przewiewne i nie alergiczne. Potem myślę że przy większych ciężarach będą sie odkształcać.

Mówią ze dopóki dziecko nie zaczyna siadać i wstawać moze spac na stronie gryki (taka ta trochę nierówna) podobno lepiej kręgosłup sie uklada. Choć moje od razu spały na stronie kokosa. Potem przekłada się na stronę kokosa. jest twardsza, łatwiej na niej stać i utrzymac równowagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze zrobiłyśmy kupując takie, tak myślę że jak synuś będzie już większy i ciężko będzie mu między szczebelkami wyjść to kupimy mu normalne łóżko, widziałam w Black Red White takie fajne, a'la samochodzik 🙂 🙂 Pewnie będziemy zadowolone.
marta-lion Ja się tylko zastanawiam nad jednym , co to jest ten podkład higieniczny i czy się opłaca go stosować w łóżeczku,bo czytałam że niektóre komplety pościeli mają ten podkład w zestawie. Ja myślałam że wystarczy prześcieradło i kołderka. Ten podkład to taka folia jak cerata, czy co to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta-lion napisał(a):
karolcia12345i napisał(a):
Też kupiłam materacyk GPK, bo kiedyś marta napisała że takie miała i były bez zarzutu. Naczytałam o tych lateksowych i zobaczyłam te zabójcze ceny i się zdecydowaliśmy na GPK 🙂 🙂
Na takim materacu spokojnie może spać dziecko nawet do 6 roku życia. Są zdrowe i przewiewne i nie alergiczne. Potem myślę że przy większych ciężarach będą sie odkształcać.

Mówią ze dopóki dziecko nie zaczyna siadać i wstawać moze spac na stronie gryki (taka ta trochę nierówna) podobno lepiej kręgosłup sie uklada. Choć moje od razu spały na stronie kokosa. Potem przekłada się na stronę kokosa. jest twardsza, łatwiej na niej stać i utrzymac równowagę.


A nam sprzedawca powiedział dokładnie odwrotnie, że najpierw na kokosie a później na gryce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda wysłałam ci na maila moje zdjęcia z tygodnia wstecz i z dziś.
Przepraszam za jakość tych z tygodnia wstecz ale dopiero dziś naładowałam baterie od aparatu, a w tel mam słabe foto 😞
W avatarze mój olbrzymi brzusio z dziś 🙂 Nie wiem jaki ma dziś obwód, alepo wekendzie u mamusi i teściowej to z 10c m więcej 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...