Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
madalena20 napisał(a):
Hej dziewczyny na naszej stronce sierpnióweczki zarejestrowała się Paloma21 i tu nasuwa się standardowe pytanie: Czy przyjmujecie ją do naszego wtajemniczonego grona i czy mogę ją aktywować??


jak najbardziej 😉 Za Palomkę to ja ręczę 😁 😁 😁 😁 😁 😁 - to "nasz człowiek"


hej,
to że ja tu trafiłam to wszystko przez Karolcie, która przy każdym spotkaniu o was wspominała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma za co ann - ja sama uwielbiam tą plażę bo tam w miarę czysta woda 😎

a ja właśnie idę zamoczyć kocyki w płynie do płukania,żeby były mięciutkie 😜
i zabieram się za składanie łóżeczka ... tzn muszę zmienić na górny poziom i trochę skleić bo się po dwóch latach rozeschło 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć top ja również się sobie nie podobam. Patrząc w lustro jest ok, a na fotkach czuję się jak wieloryb. 😁 😁

A u mnie się coś wietrznie zaczyna robić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj spotkałam znajomą, która urodziła córeczkę tydzień temu. Taaaka kruszynka, że bałabym się ją na ręce wziąć. Nie widziałam dawno takiego noworodka, dlatego taki malusieńki mi się zdawał.
Patrząc na nią się troszkę przestraszyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
Ja wczoraj spotkałam znajomą, która urodziła córeczkę tydzień temu. Taaaka kruszynka, że bałabym się ją na ręce wziąć. Nie widziałam dawno takiego noworodka, dlatego taki malusieńki mi się zdawał.
Patrząc na nią się troszkę przestraszyłam 😁


A ile ważyła? Faktycznie była tak maleńka czy to tylko Twoje odczucie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie dziś jestem pitoma dopiero po 3 udało mi sięzasnąć:/ w domu gorąco, ale liczę na jakąś burzę bo coś wiać zaszyna (może przywieje deszcz)

jo- aneczka to za 1 sierpnia 🙂

Eleza- ale słodkiego psiaka masz w avatarze

karolciakam- trzymam kciuki żeby się wszystko udało

monia321- gratuluję zdrowej i dużej córeczki

moniczek- powodzenia na wizycie

Andrzelika- ja ostatnio u lekarza spotkałam babkę z córką i byłam pewna, że mała ma raptem tydzień, a okazało się że taka maleńka się urodziła i pierwsze pytanie moje- nie bałaś się jej wziąć na ręce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szotka napisał(a):
nie przeraża was to jak dziwne rzeczy mogą nas teraz cieszyć?
Ja chyba zdecyduje że jest ze mną coś nie tak kiedy zacznę się cieszyć z kupna paczki pampersów...


Ja to z każdej rzeczy dla Emilki jestem zadowolona..kupiłam ostatnio TYLKO nożyczki i jarałam sie nimi jakbym kupiła wózek 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Andzelika napisał(a):
Ja wczoraj spotkałam znajomą, która urodziła córeczkę tydzień temu. Taaaka kruszynka, że bałabym się ją na ręce wziąć. Nie widziałam dawno takiego noworodka, dlatego taki malusieńki mi się zdawał.
Patrząc na nią się troszkę przestraszyłam 😁


A ile ważyła? Faktycznie była tak maleńka czy to tylko Twoje odczucie?

Jak się urodziła to ważyła nie całe 3200 przy 54cm. Teraz ma już tydzień. Ta sąsiada mi powiedziała, a co ty myślisz, że twoje większe będzie. Więc myślę, że to moje odczucie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki jak dojrzejecie do decyzji przyjęcia Paloma21 to dajcie mi znać. Jeden głos karolciakam to zbyt mało, żebym mogła ją aktywować na sierpnióweczkach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
oki jak dojrzejecie do decyzji przyjęcia Paloma21 to dajcie mi znać. Jeden głos karolciakam to zbyt mało, żebym mogła ją aktywować na sierpnióweczkach.

Ja osobiście nie mam nic przeciwko, ale niech inne dziewczyny się wypowiedzą 😜 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
oki jak dojrzejecie do decyzji przyjęcia Paloma21 to dajcie mi znać. Jeden głos karolciakam to zbyt mało, żebym mogła ją aktywować na sierpnióweczkach.

Ja osobiście nie mam nic przeciwko, ale niech inne dziewczyny się wypowiedzą 😜 🙂 🙂


skoro karolcia zna palome to ja tez sie zgadzam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
Andzelika napisał(a):
madalena20 napisał(a):
oki jak dojrzejecie do decyzji przyjęcia Paloma21 to dajcie mi znać. Jeden głos karolciakam to zbyt mało, żebym mogła ją aktywować na sierpnióweczkach.

Ja osobiście nie mam nic przeciwko, ale niech inne dziewczyny się wypowiedzą 😜 🙂 🙂


skoro karolcia zna palome to ja tez sie zgadzam 🙂


ja również 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eleeza napisał(a):
Andzelikato niunia raczej z tych malutkich

Paninka to najcudowniejszy i najmądrzejszy pies jakiego miałam (a miałam ich sporo) ale niestety zimą zdechł- miał raka kości 😞 😞


oj biedaczek 😞 ja nie wyobrażam sobie tego a mój ma już 11 lat więc nie za dużo mu już zostało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...