Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
Paloma21 napisał(a):
jo-aneczka napisał(a):
Diviana, u mnie też lipa. Nie widzę obrazków 😞
A co do koników - to ja też lubię, bardzo. Kiedyś trochę jeździłam i tak gdzieś w głębi duszy myślę do tego wrócić.
A małe kucyki są rozbrajające. Mój ojciec to nawet chciał swojej wnusi takiego sprezentować. Ale to trochę za duży kłopot. Choć może by się z trawą w ogrodzie rozprawił 😉

to prawda kucyki są rozbrajajace, ale też wredne i złośliwe (więc ja bym moim dzieciom niekupiła kucyka, a jakiegoś małego hucuła 🤪 ), a z trawą w ogrodzie na pewno dałby sobie radę, tylko ciekaw co by z tej trawy zostało 🙃


No, mam nadzieję, że niewiele. Wiesz, ja mam duży ogród, łąkę, nawet kawałek lasu i nie jesteśmy w stanie sobie ze wszystkim poradzić.
W zeszłym roku to nawet mieliśmy na łące "wypożyczonego" konika od sąsiada.
Podjadł sobie u nas zdrowo 😁 😁 😁
A ty Paloma, to przed ciążą dużo jeździłaś konno? To piękny sport. Tak jak napisałam, ja też chciałabym kiedyś do niego wrócić.
Moja starsza córka niestety boi się koni, może młodsza łyknie bakcyla za parę latek 😉 😉 😉


to miałby na czym poszaleć konik :P
sporo jeździłam rekreacyjnie, bo zawo0dowy sport mnie nigdy aż tak bardzo niekręcił. wrócić zawsze można i może starsza córka tez sie przełamie (tylko nic na siłę).
A mnie znajomi już się pytają kiedy wracam do stajni 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej dziewczynki 🙂

Kasia Arek GRATULUJĘ SERDECZNIE i życzę dużo zdrówka dla Bartusia 🙂
Foga ja też wiem co nieco o Zusie 😠 😠 😞
Mapa śliczny brzusio 🙂
Diviana mi również fotki do pościeli się nie wyświetlają 😞 myślę że u nich jakaś awaria musi być.
Madalena no to super wieści (chyba?) bo jednak jesteś już tykającą bombą zegarową 😁 😁 😁 🤪 kurde ja to bym chciała żeby mnie znienacka chwyciło bo tak siedzieć i czekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jo-aneczka napisał(a):
milium napisał(a):
Diviana mi też nie chcą się pokazać zdjęcia
Jo-aneczka teutonie ma siostra mojego m i jest bardzo zadowolona, użytkuje go już 9 miesiąc teraz juz jako spcarówkę.


Milium, a jaki model ma twoja szwagierka? I zapytaj ją proszę, jeśli to oczywiście nie jest dla ciebie problem, jak długo dzidziuś jeździł w gondoli?
Bo dla mnie to jest duży dylemat, czy moja córcia da radę zimę przejeździć w głębokim wózku. W razie czego przesadzę ją do spacerówki i kupię zimowy śpiworek z wełny owczej żeby było jej milutko i cieplutko, ale lepiej by było (i taniej!!!), żeby jeszcze gondolą mogła pojeździć.
Ja mam gondolę w modelu fashion, bo z tego co kojarzę to Teutonia ma trzy modele gondolek.

Jo-aneczka ona ma model cosmo, mała w gondoli jeździła do połowy kwietnia czyli 5 miesięcy bo urodziła sie w połowie listopada, ona zmieniła potem wózio na spacerówkę bo jej było wygodniej, ale mówi że jej malutka mogłaby jeszcze pojeździc w gondolce, do spacerówki kupiła śpiworek na chłodniejsze dni ale też z tej firmy w sumie to nie wiem czy ma to znaczenie, ale oni mają fisia na punkcie firmy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam 😉
ale powiem Wam ze ledwo ledwo! Dziś w nocy dwa razy obudził mnie twardy bolący brzuch ;( a teraz znowu mnie boli i się trochę spina! Jak dobrze że dziś idę do lekarza! Ciekawe czy już teraz zrobi mi USG przedporodowe i inne niezbędne badania. Boję się ze nie weźmie pod uwagę tego ze moje skarby zazwyczaj się spiesza! Zobaczymy co powie 😉

Zmykam zrobić obiadek 😉 Dziś tradycyjnie piątkowo - rybka 😉 i oczywiście leżakowanie bo te skurcze... dobiją mnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
ann5353 napisał(a):
Diviana mnie się też tylko kręci, a stronka się nie wczytuję 🥴


O jej to ja nie wiem czemu 😞 u mnie chodzi bez problemu 😞
Ostatnia próba pościel


O, mi też się otworzyło.
I ja bym wybrała coś w zieleni. Na pierwszym miejscu zamek, a jeśli nie zamek to może te z drabinką albo z podusią.
He, he, aleśmy ci pomogły, co baba to inna opinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milum, dzięki, ja też mam cosmo. Hmm, pięć miesięcy w gondoli to trochę mało, mimo wszystko.
Pewnie się nie obędzie bez przeprowadzki do spracerówki. Po prostu trzeba się do tego przygotować i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana mi się podobają misie na zielonych i różowych chmurkach. ja mam taką pościel do łóżeczka 😁 Te misiowe zabawy na różu tez śliczne 🙂 i gdybym miała kupić jeszcze jedną pościel to bym tą wybrała lub zamek w zieleni bo też mi się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
I te ostatnie skurcze, które miałam i latanie do kibelka ( rozwolnionko) to oznaki rychłego porodu i rozwierania się szyjki 🙂 Dlatego miejcie się na baczności. 😁 😁


Że co? To mój twardniejący ostatnio non stop brzuszek i latanie do ubikacji to oznaki że poród tuż tuż? 🤪 🤪 Za godzinke mam wizyte, wiec sie dowiem czy faktycznie ja tez gotowa jestem 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agapurka2 napisał(a):
madalena20 napisał(a):
I te ostatnie skurcze, które miałam i latanie do kibelka ( rozwolnionko) to oznaki rychłego porodu i rozwierania się szyjki 🙂 Dlatego miejcie się na baczności. 😁 😁


Że co? To mój twardniejący ostatnio non stop brzuszek i latanie do ubikacji to oznaki że poród tuż tuż? 🤪 🤪 Za godzinke mam wizyte, wiec sie dowiem czy faktycznie ja tez gotowa jestem 😮 😮


No to dobrze, że masz tą wizytę dzisiaj kochana bo kto wie może i ty chodzisz już z rozwarciem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.youtube.com/watch?v=X1glBETaSvc - coś a propos dorastania tatusiów 😉

Dzwonili do mojego m. z banku i nie jest fajnie;( Ta baba która u mnie wylicza kasę znów sie walnęła przez co obniżyła mi średnią z ostatnich miesięcy!!!!! Mam ochotę pojechać i ją walnąć!!!!!!!!!! Bank stwierdził że dochody nam zmalały i marne szanse na kredyt ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolciakam napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=X1glBETaSvc - coś a propos dorastania tatusiów 😉

Dzwonili do mojego m. z banku i nie jest fajnie;( Ta baba która u mnie wylicza kasę znów sie walnęła przez co obniżyła mi średnią z ostatnich miesięcy!!!!! Mam ochotę pojechać i ją walnąć!!!!!!!!!! Bank stwierdził że dochody nam zmalały i marne szanse na kredyt ;(

hehe o rany to jak operacja 🤪 ale się uśmiałam

karolciakam myslalam ze juz sie wszystko wyjasnilo z twoim kredytem, ale widze ze jeszcze nie, ja tez bylabym wsciekla tak jak ty, jak by mi obnizyli srednia a to wszystko zmienia. eh naprawde wspolczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Wam się "widzi" ta firanka ?? http://allegro.pl/firanka-zakardowa-wys-150cm-wyprzedaz-573d100-i1706451452.html Osobiście nie lubię pstrokatych firan i chciałabym żeby dużo światła wpadało do domku 🙂 Kurcze co chwilę zmieniam koncepcję 😁 😁 😁 strasznie niezdecydowana w tej ciąży jestem, też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...