Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam nową Mamusię 🙂

Ale się dziś "wyserwisowałam urodowo"- będę musiała szybko przywyknąć do czerwonych paznokci 😁 😁 😁
Odebrałam moje wyniki z laboratorium, prawie w wszystko w normie- tylko hemoglobina mi spadła poniżej normy 😞
Śliczne zdjęcia brzuszków 🙂

Mapa- będziesz chyba naszym rachmistrzem płci 😁 😁
Jutro się potwierdzi na 100% czy moja córeczka to córeczka czy synek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Eleeza nie bądź taka pewna, że potwierdzisz tą pleć dzidzi. Ja za każdym kolejnym usg tak mówiłam i co i dalej nie mam tego 100 % potwierdzenia. Lekarz nie jest pewny i każe czekać. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madalena20 napisał(a):
Eleeza nie bądź taka pewna, że potwierdzisz tą pleć dzidzi. Ja za każdym kolejnym usg tak mówiłam i co i dalej nie mam tego 100 % potwierdzenia. Lekarz nie jest pewny i każe czekać. 🤨


Moja ginekolog ma super sprzęt i już w 12 tc uchwyciła i wydrukowała nam cypelek między nóżkami, z którego powstają genitalia Malucha 🙂 a ostatnio powiedziała, że to dziewczynka. Ja tylko sama muszę dokładnie wszystko obejrzeć żeby uwierzyć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza ja uwielbiam czerwone paznokcie 😁
Jeszcze teraz wzory marynarskie w modzie a to połączenie jest cuuudne 🙂

Na hemoglobinę pewnie żelazo dostaniesz, ale to pocieszające bo oznacza,
że Dzidziuś bierze wszystko co najlepsze od Ciebie 😉

Co do płci czuję się zobowiązana 😁
Ja po prost troszkę umysłu ścisłego mam w sobie i tak coś nie mogłam uwierzyć,
że piszecie że same dziewczynki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój niby też ma ten najnowszy sprzęt 3-4 D 😞
To wychodzi na to, że nie należy to specjalistów od interpretacji płci albo nie chce mu się dokładniej przyglądnąć. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Evelina już się poprawiam 🙂

Dziewczynki
1. marta-lion
2. Eleeza
3. jolajola81
4. aniolek82
5. moniq1984
6. _Evelina_

Chłopcy
1. aneczkare22
2. malstep
3. madalena20
4. karolcia12345i
5. Justyna891


Ale mój Dziduś się rozbrykał po tym ananasie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Mapa a ciebie nie ma ??? To znaczy że jeszcze nie wiesz tak ??


tak, tak 🙂
My czekamy do 6 kwietnia 😉


Jak będą pewniejsze informacje i będzie nas więcej wiedzących podopisuję jeszcze imiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
_Evelina_ jak Ty się opiekujesz dziećmi w Jaktorowskiej szkole to jestem spokojna 🙂
Tak sobie myślę co z Karolciąkam ostatnio źle się czuła i miała jechać do lekarza a teraz nic się nie odzywa, może ją położyli do szpitala 🤢


No właśnie mamy nadzieje, że wszystko u niej i dzidzi dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki. Mama nadziej ze na polowkowym 14 kwietnia moaj corka nie okarze sie synkiem 🙂 Moj maz ma 14 urodziny 🙂 Wiec jako prezent bedzie mogl ogladac swoje dzielo 🙂 Paznokcie tez mi kosnetyczka zrobila czerwone 🙂Juz tak wiosennei optymistycznie na to moje bolace gardlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Eleeza ja uwielbiam czerwone paznokcie 😁
Jeszcze teraz wzory marynarskie w modzie a to połączenie jest cuuudne 🙂

Na hemoglobinę pewnie żelazo dostaniesz, ale to pocieszające bo oznacza,
że Dzidziuś bierze wszystko co najlepsze od Ciebie 😉

Co do płci czuję się zobowiązana 😁
Ja po prost troszkę umysłu ścisłego mam w sobie i tak coś nie mogłam uwierzyć,
że piszecie że same dziewczynki 🙃


Ja mam przez cały rok czerwone pazurki ale u stóp, a u rąk noszę od 4 lat french'a i dziś pierwszy raz przyszalałam 😁
Fajne masz te fotki maluszków w avatarze- to Anne Geddes?
Co do wyników to chyba będę się musiała przyznać mojej lekarce, że je zrobiłam, na ostatniej wizycie powiedziała, że nie muszę robić bo poprzednie były dobre. Ale, że ja wolę chuchać na zimne- zrobiłam małą samowolkę 😉 Zawsze miałam problemy z niskim poziomem żelaza, hemoglobiną, czerwonymi krwinkami i hematokrytem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową mamusię !!!
Mąż odebrał mi wyniki glukozy i posiewu, bakterii nie mam, białka ani cukru ani leukocytów w moczu też nie mam.
Glukometr-glukoza Na glukometrze na czczo wyszło mi że mam ok. 74-75 nie pamietam dokładnie a z krwi wyszło 80,6 (norma 70 do 99) po obciążeniu 75 g po 2 godzinach 138mg/dl (norma 70 do 140) więc się mieszczę,ledwo ale zawsze hihihihih. Tak więc nie wiem czy mierzenie glukometrem będzie odpowiednie, bo jednak trochę zaniża wynik. Można spróbować, ale jak będzie wynik blisko granicy normy to lepiej iść po skierowanie do laboratorium i zrobić z krwi.
Wróciłam ze spacerku i zaraz mi kręgosłup wyjdzie bokiem i juz nie wróci, tak strasznie mnie plecy bolą 😞 😞 i do tego zgagę dostałam.
matra-lion No życie samo pokaże jak to będzie z ta pracą, gbyby mąż dostał podwyżkę to byłoby łatwiej jak moja pensja na wychowawczym by zniknęła,ale bez tego to bedzie strasznie ciężko. Ja mam w razie czego ciocię i babcię, ale to w najgorszym wypadku bo już starsze są i nie za bardzo chcą, nawet powiedziały że by mi finansowo pomogły jakbyśmy nianię wzieli, u nas są kobitki za 5 zł/ godzina, a czasami byśmy w ogóle nie potrzebowali przez cały tydzień opieki bo jak mąż nocki będzie miał a ja mam zawsze na rano, to zawsze jakieś oszczędnosci. Przyjdzie czas przyjdzie rada,może też mi się zajdzie w drugą ciążę 🙂 🙂 🙂 Trochę mnie serce kuje na samą myśl, że będę musiała Wiktorka zostawić jak będzie miał 7 m-cy 😞 😞 😞 nawet nie będzie jeszcze biegać, a jak to przegapię i pierwsze kroki zrobi beze mnie 😞 smutne 😞 Idę sie położyć bo ten kręgosłup mi się faktycznie zaraz w pół złamie
Śliczne brzucholki macie, ja też niedługo wstawię nową fotkę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):
Ale masz jakieś przeczucia??? Co bardziej byś chciała???

To nasze pierwsze maleństwo także w sumie nie mamy preferencji płci 🙂
Na początku byłam przekonana, że to Córcia a od jakiegoś czasu wydaje mi się, że jednak Synek 🙂
Większość znajomych przepowiada Chłopaka 🙂


Eleeza napisał(a):

Fajne masz te fotki maluszków w avatarze- to Anne Geddes?

tak, dziękuję 🙂
Kombinuję sobie coś dziś z tym moim profilem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
_Evelina_ napisał(a):
Diviana a kiedy sie przeprowadzacie? I czy juz wiesz gdzie bedziesz rodzila? Jak jeszcze bede tam pracowala jeszcze sporo czasu uplynie zniam szkraby pojda do szkoly 🙂


Przeprowadzamy się pod koniec czerwca bo do tego czasu mam zamiar pracować a tu mam blisko, bo jakbym miała jeździć pociągiem a potem tramwajem to ciężko by było 😞 Na razie cieszymy się wykańczaniem w ten weekend będziemy kłaść podłogi 🙂 Co do szpitala to jeszcze nie wiem, nie ukrywam że bliskość Żyrardowa jest dużym plusem bo jakby przyszło pchać się do Pruszkowa czy Warszawy przez korki i rodzić w taksówce 😮 😮 😮 Póki co się więc zastanawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mapa napisał(a):
Diviana a długo budowaliście dom?


Wcale nie budowaliśmy he he 😎 tylko kupiliśmy, ponieważ jakimś ludziom się plany zmieniły i budowali niby dla siebie, ale nie jest jeszcze wykończony brak podłóg, drzwi wewnętrznych itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleeza napisał(a):
Ja uwielbiam jej fotki 🙂 Marzy mi się sesja noworodkowa mojego Maleństwa w podobnym stylu. Mam już nawet wybraną fotografa- kobietkę 🙂

http://www.joannazielinska.pl/galeria.html


cuuudeńka 🙂



Diviana napisał(a):

Wcale nie budowaliśmy he he 😎 tylko kupiliśmy, ponieważ jakimś ludziom się plany zmieniły i budowali niby dla siebie, ale nie jest jeszcze wykończony brak podłóg, drzwi wewnętrznych itp.


No to jeszcze lepiej 🙂
Tak pytam, bo marzy mi się dom...ale to jeszcze musi zaczekać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
Eleeza napisał(a):
Ja uwielbiam jej fotki 🙂 Marzy mi się sesja noworodkowa mojego Maleństwa w podobnym stylu. Mam już nawet wybraną fotografa- kobietkę 🙂

http://www.joannazielinska.pl/galeria.html


cuuudeńka 🙂
No fotki i kartki ma super. Ale te prawdziwe zabawki w Empiku jak dla mnie przesada 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...