Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
karolcia12345i też widziałam to łóżeczko-auto w brw fajne 🙂 jak zobaczyłam te wszystkie ceny to oszalałam, a jeszcze butelki, smoczki, kosmetyki, pieluszki chyba zaczne już kupować haha 🙂miesiąc po miesiącu, a jeszcze mój mąż ma przemalować pokój dla dzidziusia, nie no nie wyrobie się chyba, a jeszcze wózek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

marta-lion napisał(a):
Hehe madalena to chyba będzie jedyna okazja by zobaczyć choc brzuszek siehankowej i mapy. Bo do dziś nie pokazały nawet małego palca u nogi hihi 🤪 🤪 🤪


Marta dla Ciebie będzie foto palca gratis 🤪
Muszę się zmobilizować, bo jeszcze nie mam ani jednej fotki Brzusia 🙂


malstep
śliczny Synuś 🙂

I Brzuszki Wasze cudne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam został fotelik samochodowy, pościel do wózka i łóżeczka no i kosmetyki, pieluchy tetrowe kupiłam po promocji w Smyku. Mówiłam że ze wszystkim będę czekać ale te zabójcze ceny to mnie do szału doprowadzają i jak coś widzę to kupuję. Butelek, smoczków itp nie kupuję bo nie chcę 🙂 jak mi mleka w cycuchach zabraknie to męża wyślę po butelki i dydusie ale póki co myślę że synek będzie miał zawsze cycka w pobliżu i butelki nie będą używane 🙂 🙂 🙂
Czyli jednak ten podkład to taka folia, a miała któraś ? to przydatne jest? i czy szeleści? Hmm ja bym nie chciała na folii spać ale jak się dzidzia obsiusia to może lepiej mieć takie coś żeby do materaca nie doszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Hehe madalena to chyba będzie jedyna okazja by zobaczyć choc brzuszek siehankowej i mapy. Bo do dziś nie pokazały nawet małego palca u nogi hihi 🤪 🤪 🤪


Marta dla Ciebie będzie foto palca gratis 🤪
Muszę się zmobilizować, bo jeszcze nie mam ani jednej fotki Brzusia 🙂


malstep
śliczny Synuś 🙂

I Brzuszki Wasze cudne 🙂


hihihih 🤪 🤪 🤪 Marta na pewno się ucieszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolcia12345i napisał(a):
marta-lion Ja się tylko zastanawiam nad jednym , co to jest ten podkład higieniczny i czy się opłaca go stosować w łóżeczku,bo czytałam że niektóre komplety pościeli mają ten podkład w zestawie. Ja myślałam że wystarczy prześcieradło i kołderka. Ten podkład to taka folia jak cerata, czy co to jest?
Karolcia szczerze nie wiem co to podkład higieniczny, ale ja nigdy żadnej foli nie stosowałam. Dla mnie to odcięcie powietrza. Po co kupowac materac przewiewny, skoro naklada się na niego folię.
Ale ja naprawdę nie wiem co to podkład higieniczny, nigdy nie stosowałam żadnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati Tak jak pisałaś ze masz taki brzuchol wielki to myślałam że tu wkleisz jak z 9 m-ca a nie masz wcale dużego 🙂 🙂
Jedna z was wkleiła fotkę i ma na prawdę spory , to chyba Paninka była :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta-lion napisał(a):
karolcia12345i napisał(a):
marta-lion Ja się tylko zastanawiam nad jednym , co to jest ten podkład higieniczny i czy się opłaca go stosować w łóżeczku,bo czytałam że niektóre komplety pościeli mają ten podkład w zestawie. Ja myślałam że wystarczy prześcieradło i kołderka. Ten podkład to taka folia jak cerata, czy co to jest?
Karolcia szczerze nie wiem co to podkład higieniczny, ale ja nigdy żadnej foli nie stosowałam. Dla mnie to odcięcie powietrza. Po co kupowac materac przewiewny, skoro naklada się na niego folię.

Ale ja naprawdę nie wiem co to podkład higieniczny, nigdy nie stosowałam żadnych.


Te podkłady przydają się w terenie jak trzeba np. przewinąć maluszkowi pupcię to się go podkłada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halo, przyjmiecie do waszego grona jeszcze jedną sierpnióweczkę? Czytam was już od co najmniej 500 stron 😉, ale do tej pory nie miałam okazji się ujawnić. Fajną grupę "wsparcia" stworzyłyście na tej stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 Ja pierwszy raz na forum, więc nie wiem czy wypada mi się tak wtrącić 🙂 Ja również mam termin na sierpień 22. Z tego co czytam to niektóre Panie mają już spore brzuszki, a u mnie nic. Jak nie było tak nie ma. Zastanawiam się kiedy nadejdzie moment, że mnie wywali. Z niecierpliwością czekam, bo też bym się już chciała trochę pochwalić swoim stanem. Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolcia12345i napisał(a):
Pati Tak jak pisałaś ze masz taki brzuchol wielki to myślałam że tu wkleisz jak z 9 m-ca a nie masz wcale dużego 🙂 🙂
Jedna z was wkleiła fotkę i ma na prawdę spory , to chyba Paninka była :P


Nigdy takiego jeszcze nie miałam, i dlatego uważałam,że jest maksi...ale on zaczął rosnąc z dwa tygodnie temu i co dzień jest większy, więc jak byłby już teraz taki jak w 9 miesiącu to by mnie chyba przeważył pod koniec ciąży.... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati123 napisał(a):
karolcia12345i napisał(a):
Pati Tak jak pisałaś ze masz taki brzuchol wielki to myślałam że tu wkleisz jak z 9 m-ca a nie masz wcale dużego 🙂 🙂
Jedna z was wkleiła fotkę i ma na prawdę spory , to chyba Paninka była :P


Nigdy takiego jeszcze nie miałam, i dlatego uważałam,że jest maksi...ale on zaczął rosnąc z dwa tygodnie temu i co dzień jest większy, więc jak byłby już teraz taki jak w 9 miesiącu to by mnie chyba przeważył pod koniec ciąży.... 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


Zapomniałam dodać,że brzuch nie wydaje się taki duży bo ja mam kawał biustu....Zawsze był sporszy ale teraz to mam już E 🤪 🤪 🤪 🤪 i dlatego z brzuchem nawet nieźle konkuruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...