Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

aniolek82 napisał(a):
marta-lion napisał(a):
Agusiakowalczyk powiem ci tak, skoro znieczulenie podawane jest w momencie skurczy partych to ja tym bardziej nie widzę sensu. Skoro ja miałam 3 skurcze parte 🤪 🤪 🤪 przy Majce np. Najbardziej boli jak dla mnie cała akcja rozwierania się szyjki, wtedy skurcze są coraz bardziej bolesne i zazwyczaj trochę to trwa. Potem się fajnie opowiada, hehe trwało to u mnie 4 godziny, ale tak naprawdę przez 4 godziny boli coraz mocniej. jednak wszystko jest do przezycia. Ktoś tu fajnie napisał nie myslec wtedy o bólu tylko np o dzidzi, a najlepiej miec towarzystwo 🙂


a ja slyszałam, że jak juz sa skurcze parte to za późno na znieczulenie 🥴
Hehe Aniołek ja nie wiem, bo nie interesował mnie ten temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć brzuchy,
Ja dopiero teraz trochę do kompka siadłam bo czuję się jakbym się z lokomotywą zderzyła 😞
Wczoraj wieczorem zaczął mnie boleć żołądek bo ogórków kiszonych się najadłam 😞
No i teraz cierpię 😞
Ból co prawda ustał już w nocy, ale przyszło osłabienie 😞
Rano ledwo córcię do przedszkola odwiozłam a po powrocie wyłączyłam wszystkie telefony i poszłam spać.
Oj, bardzo mi źle, nawet wasze wieści o zdrowych dzieciaczkach nie cieszą.
Za chwilkę znów się odłączam o świata - mam dziś dzień odosobnienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra, dziewczynki, ja na razie was opuszczam. Biorę listę ,,wyprawkową,,, kawke i mykam na ogródek. Oliwka zaczęła fikać po pomidorówce 😁 😁 😁 😁 Sprzedaje mi kopniaki w okolicach żeber 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Do później mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wróciłam ze spaceru z pieskiem ale po godzinie to ja jestem wykończona cos kondycja mi spadła, no strasznie jestem zmachana.
Piszecie o znieczuleniu, ja jestem za znieczuleniem, ale jak piszecie to wszystko zależy od porodu może uda mi sie tak szybko urodzic ze nie bede o tym mysleć- dobrze ze sie pocieszam no nie 🙂
Ja to już ostatnio zaczęłam panikować i nawet przez mysl mi przeszło jak ja bym chciała cesarke, ale jak juz o nij poczytałam to mi przeszła na nia ochota, moja koleżanka tez tak sie bała porodu ze poszła do szpitala bo tam był jej lekarz który miał jej wypisac skierowanie na cesarke ze wzgledu na wade wzroku i tak to wyszło ze nie zdazył jej wypisac bo dostała skurczy, a potem w godzine urodziła naturalnie i mąż musiał jej torbe szybko dowozić i ledwo zdążył na ten poród haha, no tak to bym tez mogła rodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek82 napisał(a):
Oliwka zaczęła fikać po pomidorówce 😁 😁 😁 😁 Sprzedaje mi kopniaki w okolicach żeber 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

mój maluszek tak szaleje jak tylko zjem winogron 😁 kurcze, kopniaczki to chyba najcudowniejsze uczucie jakie doznałam w życiu 🙂 wygrały nawet z uczuciem "motylków w brzuchu" w trakcie zakochania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milium napisał(a):
Właśnie wróciłam ze spaceru z pieskiem ale po godzinie to ja jestem wykończona cos kondycja mi spadła, no strasznie jestem zmachana.
Piszecie o znieczuleniu, ja jestem za znieczuleniem, ale jak piszecie to wszystko zależy od porodu może uda mi sie tak szybko urodzic ze nie bede o tym mysleć- dobrze ze sie pocieszam no nie 🙂
Ja to już ostatnio zaczęłam panikować i nawet przez mysl mi przeszło jak ja bym chciała cesarke, ale jak juz o nij poczytałam to mi przeszła na nia ochota, moja koleżanka tez tak sie bała porodu ze poszła do szpitala bo tam był jej lekarz który miał jej wypisac skierowanie na cesarke ze wzgledu na wade wzroku i tak to wyszło ze nie zdazył jej wypisac bo dostała skurczy, a potem w godzine urodziła naturalnie i mąż musiał jej torbe szybko dowozić i ledwo zdążył na ten poród haha, no tak to bym tez mogła rodzic.


To ja z kolei bardziej bym się bała cesarki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie wiem czy ze mna wszystko w porzadku.. 😮.wogole sie nie boje...moze dlatego ze wlasciwie nie wiem co mnie czeka...i czy bede miala cesarke czy naturalny porod jakos mnie nie przeraza...mam nadzieje ze mi tak zostanie i za jakis czas nie zaczne panikowac... ktos mi powiedzial ze jak weszlo to i wyjsc musi 😉 😉 😉 i tego sie trzymam poza tym nagroda jaka nas czeka jest warta kazdego bolu 😁 😁

ja tez musze zaczac obiadek robic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie wróciłam ze spacerku,nawet przyjemnie było,w łodzi dziś koło 20 stopni i słonko na przemian z chmurkami ale i tak nie jest źle 🙂
Widzę że z naszymi szpitalnymi mamusiami juz lepiej 🤪 🤪Karolcia i Pati trzymam mocno kciuki za was i wasze dzidzie 🙂 🙂
Co do znieczulenia,to w ogóle sie nad tym nie zastanawiałam,chyba wyjdzie w praniu,zobaczymy.Ale powiem wam ,w sumie nie wiem czy to dziwne czy normalne,ale ja do tej pory w ogóle nie myslę o porodzie,nie czytam ,nie pytam nikogo co i jak i może dlatego właśnie sie go nie boję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
ktos mi powiedzial ze jak weszlo to i wyjsc musi 😉 😉 😉 i tego sie trzymam poza tym nagroda jest warta kazdego bolu 😁 😁

haha, też to kiedys słyszałam - weszło to i wyjdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE BRZUSZKI 🙂
Mam do Was pytanie odnośnie rozmiarów kołderki i podusi dla dzidziusia, bo znalazłam sobie bardzo fajny kąplecik http://www.poranekbaby.pl/produkty/pokaz/1888/kolderka-wypelnienie-120x90-kod.12
ale nie moge do podusi dobrać poszewki 😞
pościele mają w takich rozmiarach http://www.poranekbaby.pl/produkty/pokaz/1802/posciel-dla-dzieci-120x90-kod.16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
a ja nie wiem czy ze mna wszystko w porzadku.. 😮.wogole sie nie boje...moze dlatego ze wlasciwie nie wiem co mnie czeka...i czy bede miala cesarke czy naturalny porod jakos mnie nie przeraza...mam nadzieje ze mi tak zostanie i za jakis czas nie zaczne panikowac... ktos mi powiedzial ze jak weszlo to i wyjsc musi 😉 😉 😉 i tego sie trzymam poza tym nagroda jaka nas czeka jest warta kazdego bolu 😁 😁

ja tez musze zaczac obiadek robic...


I to jest prawidłowe podejście 🙂
Poza tym nagroda za ból jest wystarczająco wspaniała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ann5353 a tak tu masz racje, moja koleżanka jak rodziła bliźniaki to miała cesarke jak do niej poszłam i ja zobaczyłam to masakra, ledwo żywa a taka dziewczyna co rodziła wieczorem naturalnie na drugi dzień chodziła i w miare normalnie funkcjonowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, a macie jakiegoś sprawdzonego sprzedawce na all, od którego bez żadnego zastanowienia mozna kupić pościel do łóżeczka? Bo ja tak oglądam i oglądam, ale boję się kupić przez neta, bo moja siostra jak kupowała, to juz po pierwszym praniu jej się skulkowała 😮 a drugi komplet miała z "normalnego" sklepu i po wielu już praniach nadal wygląda ja nowa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
malstep ja mam tak samo...i mimo ze juz pare opowiesci slyszalam od "dobrych" kolezanek jaki straszny bol mnie czeka i wogole masakra to jakos mnie to nie rusza...nie ja pierwsz i nie ostatnia 😁 😁

wiesz to też moja pierwsza dzidzia,może właśnie dlatego mamy takie luźne podejście bo nie wiem co nas czeka 🤪 ale jakoś damy rady,nie my pierwsze i nie ostatnie.Teraz zamiast myslec i zadręczać sie o tym jaki cięzki będzie poród cięszę się tą ciążą 🙂 🙂 a jak będzie okarze się w godzinie '' 0 '' 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniq1984 napisał(a):
Paninka napisał(a):
moniq1984 tam poduszka jest 40x60 i poszewka tez 40x60 to czemu maja nie pasowac?

no patrz co 4 oczy to nie dwoje 🙂 nie wiem jak ja to patrzyłam 😮 😮 😮 😮 😮


hehe no i wyjasnilo sie 😁 😁...a nie wiesz ile wynosi przesylka jak sie zamawia z tej firmy...bo ceny maja dosyc niskie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie pałaszuje spaghetti 🙂

Co do znieczulenia to również się nie wypowiem bo nie korzystałam. 1 poród mnie zaskoczył 🙂 i mam nadzieję że tym razem też tak będzie bo nie chciałabym leżakować w szpitalu i czekać....

Siehankowa ja pościel zamawiałam tu http://allegro.pl/posciel10-el-120x90-producent-czarkaz-i1604412218.html ale jeszcze jej nie prałam więc nie wiem czy dobra czy nie. Wiem że Foga tez miała tu zamawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka napisał(a):
malstep ja mam tak samo...i mimo ze juz pare opowiesci slyszalam od "dobrych" kolezanek jaki straszny bol mnie czeka i wogole masakra to jakos mnie to nie rusza...nie ja pierwsz i nie ostatnia 😁 😁


Hehe dziewczyny no toż przecież wam tłumacze 🙂 To gra warta świeczki. Boli boli i co z tego. Przynajmniej finał super 🤪 🤪 🤪 Ząb jak boli to go wyrywają, wtedy to strata 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paninka napisał(a):
moniq1984 napisał(a):
Paninka napisał(a):
moniq1984 tam poduszka jest 40x60 i poszewka tez 40x60 to czemu maja nie pasowac?

no patrz co 4 oczy to nie dwoje 🙂 nie wiem jak ja to patrzyłam 😮 😮 😮 😮 😮


hehe no i wyjasnilo sie 😁 😁...a nie wiesz ile wynosi przesylka jak sie zamawia z tej firmy...bo ceny maja dosyc niskie 🙂

jeszcze nie patrzyłam 🙂 ale myśle, że od jakieś kwoty pewnie bedzie darmo zaraz sprawdze co i jak 🙂
KURIER PRZELEWEM 15 ZŁ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...