Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
k8_online napisał(a):
A widzisz, czyli nie tylko tam są takie spodenki - ale właśnie nie sadzisz że fajne bylyby takie spodnie z regulacja tej bawełny, na poczatku malo materialu, a pozniej wiecej, moze gdzies takie szyja?! 🤨

Wiesz co nie wiem dla mnie wszystkie sa takie same bo maja taki sam pas z gumy tylko niektore sa troche inaczej wszyte, ale ja pomyslalam sobie ze i tak kupie sobie leginsy dla kobiet w ciazy widzialam na allegro tez maja taki pas i do tego tunika. zanim nam brzuchy urosna bedzie juz wiosna 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupcie sobie normalne legginsy. Możecie je nosić pod brzuchem i do tego tuniczka. Przynajmniej później wykorzystacie je po porodzie. Te ciążowe różnią się tylko tym, że opasają brzuch. Na początku są prawie po biust 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ja już po wizycie 🙂
Pani mnie nawet nie zbadała 🤔 stwierdziła, że bóle jakby jajników to nie bóle jajników bo to nie możliwe a tylko tyle że to macica ciągnie bo się powiększa 😜 i nie ma się czym martwić.
Po jutrze wracam już do pracy, mam tylko co 2 godziny robić 15 min spacer, na to twardnienie brzuszka.
Dała mi skierowanie na usg i kazała zrobić w tym tygodniu, ale się okazało w recepcji, że najbliższy możliwy termin na 24 bo tyle brzuszków mają i pomimo że to prywatna przychodnia 😞
Pozwoliła też wyjechać na wakacje, bezproblemowo, stwierdziła nawet że póki co trzeba korzystać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć laseczki 🙂
Juz wam zdaję relację z wczorajszej wizyty.A więc bogu dzieki wszytko jest ok,dzidzia rośnie,ma już 9 cm 🙂.Widzielismy z mężem rączki,nózki,kręgosłup.Na poczatku była bardzo spokojna,ale za chwilkę,jak zaczęła sie ruszac,to hoho.Ale najwiekszy czad to bicie serduszka,to najbardziej lubie słuchac 🙂Zawsze mi sie łezka zakreci.I największy niespodzianka tej wizyty to,że chyba bedzie chłopiec,synek mamusi 😉.Mysle że lepszego prezentu mój mąż nie mógł sobie wymarzyć na walentynki 😉.Myślicie ,że w 15 tygodniu idzie już sprawdzic płeć??Bo to jest taka mała istotka,że sama byłam zdziwiona że już cos widać.Od jutra zaczynam brac inne tabletki,luteina dopochwowo,dwa razy dziennie.Brałyście to może??I zdecydowaliśmy sie z mężem na usg 4d,ale nie wiem kiedy najlepiej to sobie zrobić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak do tematu to wracając od lekarza kupiłam sobie legginsy, tylko o rozmiar większe by nie uciskały i tunikę 🙂 bo wyprzedaż w butiku jest a te legginsy mają dużo bawełny więc stwierdziłam że będą dobre 😆
Co do tunik to mam sporo bo lubię w takich dłuższych chodzić i sukieneczki takie odcinane pod biustem lubię, więc będą jak znalazł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 napisał(a):
cześć laseczki 🙂
Juz wam zdaję relację z wczorajszej wizyty.A więc bogu dzieki wszytko jest ok,dzidzia rośnie,ma już 9 cm 🙂.Widzielismy z mężem rączki,nózki,kręgosłup.Na poczatku była bardzo spokojna,ale za chwilkę,jak zaczęła sie ruszac,to hoho.Ale najwiekszy czad to bicie serduszka,to najbardziej lubie słuchac 🙂Zawsze mi sie łezka zakreci.I największy niespodzianka tej wizyty to,że chyba bedzie chłopiec,synek mamusi 😉.Mysle że lepszego prezentu mój mąż nie mógł sobie wymarzyć na walentynki 😉.Myślicie ,że w 15 tygodniu idzie już sprawdzic płeć??Bo to jest taka mała istotka,że sama byłam zdziwiona że już cos widać.Od jutra zaczynam brac inne tabletki,luteina dopochwowo,dwa razy dziennie.Brałyście to może??I zdecydowaliśmy sie z mężem na usg 4d,ale nie wiem kiedy najlepiej to sobie zrobić??


Aneczkare22 zazdroszczę, że już mogliście zobaczyć maleństwo, a mi takie godziny dali że niestety mój mąż obejrzy dopiero na zdjęciu 😞 bo pracuje 🤨
A co do płci to jak bogato obdarzony przez naturę to może nawet już być widać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, nie ma sensu kupować leginsów ciążowych - lepiej kupić zwykłe i pod brzuszek dawać ... a na brzuszek zawsze mozna dokupić takie specjalne pasy bawełniane - widziałam fajne na all - po 19zł z przesyłką z różnymi napisami na brzuszku, np. "puk puk - do zobaczenia latem' 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuniki to chyba najwygodniejsze 🙂 ja też uwielbiam i legginsy no a na lato mam zamiar się zaopatrzyć w sukienki...
dziewczyny super że po wizytach zadowolone jesteście i dzieciątka rosną
Diviana to jeszcze tylko 9 dni i zobaczysz swojego szkraba
aneczkare22 dobry lekarz w 16 tygodniu już może rozpoznać płeć 🙂 a 4D zrób najlepiej na USG połówkowym koło 20 tygodnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare22 ja brałam luteinę dopochwowo, ale tylko przez tydzień. Minus jest taki, że musisz potem trochę poleżeć bo wszystko wylatuje. Super że wszystko w porządku.
Co do płci to faktycznie może być już widać. Ja byłam na usg 3D/4D w 12 tygodniu teraz wybieram się w 20. Tak żeby było przyjemne z pożytecznym. Tzn żeby lekarz mógł określić prawidłowość budowy narządów wewnętrznych i serca (bo takie rzeczy sprawdza się na usg połówkowym) oraz byśmy sobie mogli pooglądać. Wtedy na 4D już podobno na 99% lekarz jest w stanie określić płeć. O ile dzidziuś współpracuje. Zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ta luteinę bede brała przez miesiąc czasu,dziekuje za info marta-lion,że trzeba po tabletce poleżec.A długo lezałaś??Jestem zdziwiona,że te tabletki są takie malutkie.Bo kiedyś jak brałam leki dopochwowe to były dośc duże.Do pracy na razie nie wracam.Mam duzo odpoczywac,ale mogę spacerować 🙂Ale seksu zero 🤨Trzeba przepękać.A nie wiem jak wy dziewczyny,ale mam teraz jakąs wzmozona ochote na te rzeczy 😜.Dzis z all przyszły mi buciki dla maleństwa.Nie mogłam sie powstrzymać i kupiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aneczkare22 wrzuć foto bucików, albo linka gdzie kupiłaś, to takie słodkie jest 🙂
Co do seksu to faktycznie i ochota większa i przyjemność też, przynajmniej u mnie tak jest 🙂
A co do ubrań to ja dużo wczesniej nie mogłam się doczekac i kupiłam jansy ciążowe na allegro takie z gumką ale sa jeszcze za duże i dresiki tylko że była wyprzedaż były po 10 zł i tylko małe rozmiarki S i sa jak znalazł do łażenia po domu, cały czas w nich chodzę, bardzo wygodne i z fajnej milusiej tkaniny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneczkare22 no ja leżałam z godzinkę. Ale tutaj na forum nie pamiętam która dziewczyna w sumie musiała prawie non stop leżeć, bo i tak wylatywało. Ja brałam luteinę tylko tydzień bo u mnie za słabo działała, lepiej na mnie działa Duphaston. Jeśli chodzi o seks, to my w poprzedniej ciąży uprawialiśmy seks całą ciążę, niemalże do porodu. Ochota była wzmożona, bo i doznania inne. Teraz niestety mamy zakaz. Ale ochota hmm... Jest bardzo wielka 😉 😉 😉
Ale odbijemy sobie na jesień....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja biore luteine od poczatki najpierw doustnie ale trzeba ja bylo ssac a jest okropna a teraz dopochwowo. Jak na wieczor aplikujesz nie ma problemu wchlonie sie. Natomiast rano jest problem bo nawet po godzinie wylatuje. Jak polezysz troche proponuje wkladke bo cale dnie sie nie da lezec chyba ze sa takie zalecenia lekarza. No i higiena na 300% bo czasami wystepuja podraznienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry Brzuszki. 🙂 Po słodko przespanej nocy koszmar wczorajszej wizyty troszke sie oddalił. 🙂 Chociaz to jego ostatnie zdanie nadal dźwięczy mi w głowie. 😞
Siehankowa, co do nazwiska tego konowała, to niestety Ci nie powiem, ale cos na ,,P,, 🙂, taki starszy, siwawy, niski gbur. 🙂
Co do spodenek z pasem to tez juz się w jedne zaopatrzyłam, bo niestety moje jeansy poszły do szafy. 😞 Bardzo wygodne spodenki z materiału. Super sprawa. 😁 😁 😁 Ale macie racje tez z tymi leginsami, w sumie one tez sa takie fajne rozciagliwe i wcale nie musza być z pasem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakież urocze 🙂 prześliczne, chyba też się rozejrzę 🙂
A legginsy kupiłam w takim sklepie butik on się tak po prostu nazywa, kosztują 19.90 sa różne kolory rozmiary. W Warszawie ten sklep jest w podziemiach pod centralnym, taki różowiasty ale też w różnych centrach handlowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,u mnie w mieście jest tez ten sklep,więc wlece zobaczyć czy u nas jest cos takiego.Ogólnie obserwuje,jeszcze taka fajną tunikę.Bo powoli nie mieszcze się w rzeczy które jeszcze nie tak dawno mogłam załozyc.Teraz to mi najbardziej odpowiadają,jakieś getry i tuniczki,w tym najlepiej sie czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihi dziewczynki 🙂 Ja też szukam fajnych ciuszków. Moja starsza córka ma komunię w maju. A wtedy to brzuszek już będzie okazały 🙂 🙂 🙂

Hehe Majeczka przekupuje teraz tatusia buziakami by dostać ptasie mleczko 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się jeszcze tylko w 2 pary jansów mieszczę które sa mocno biodrówkowe więc nie uciskają na brzuszek, jak byłam u rodziców wybierałam urlopowe ubrania letnie i też niestety w większość się nie mieszczę, jeszcze jak mnie mama podkarmiła to wieczorem na 5 miesiąc wyglądałam 🙂
Mam dużo tuniczek, a że musze do pracy chodzić to chyba też w legginsach będe śmigała i tuniczkach, a później w sukieneczkach. Moja koleżanka z pracy która ma już roczną córeczkę zachwalała bardzo te pasy ciążowe, mówiła że jak się taki ma to normalne spodnie można nosić i jest super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez slyszałam o tych pasach ciążowych,ale nie kupiłam ich jeszcze.Na razie mieszcze sie w dwie pary spodni,bo sa dośc elestyczne.Dam wam namiary na ciuszki ciążowe
http://allegro.pl/ciazowe-tuniko-sukienki-rozmiar-m-l-i1438633360.html
http://www.happymum.pl/
tu sa podobno fajne ciuszki,ale cenowo juz troche droższe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...