Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tak tylko na chwilke bo zaraz jade do szpitala-do szkoły rodzenia 🙂 🙂 🙂 ciekawa jestem jak bedzie 🙂 🙂 opowiem wam jak wróce 🙂
Foga ja też miałam powiedziane, że wystarczy jak miesiąc przepracuje to wieksza stawka bedzie sie liczyła i dupa blada bo jednak 3 miechy 🙂 i moja wypłata z marca(l4)a z kwietnia przepracowanego to 80zł różnicy, wiec już od maja na L4 jestem z powrotem bo po co sie meczyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do 22 czerwca muszę dać radę, wtedy zaczynają się wakacje i ja tez będę miała wolne.. ale po prostu boli mnie to, ze ludzie potrafią tak nas wykorzystywać..... ech szkoda gadać... A ja już nie będę z siebie głupka robić i nie będę na siłę szukać lekarza, który mi zwolnienie wypisze... po prostu będę pracować ale bardzo powili i z umiarem.. tak jak lekarz kazał........ wręcz w żółwim tempie 🙂

Moniq, ja też czekam na relacje, bo ja zaczynam SR dopiero od 4 lipca 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Foga nie wiem czy dobrze zrozumiałam sprawę z Twoim l4. Piszesz, że żałujesz, że nie przedłużyłaś wczoraj tego zwolnienia, ale może jest inny lekarz, który może Ci je wystawic. Takie zwolnienie lekarz może wypisac trzy dni wstecz. Może warto się zastanowic nad taką opcją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny, ale juz jakoś przepracuję te 3,5 tygodnia... Utwierdziłam się po prostu w pewnej mądrości życiowej "nie warto wierzyć w ludzi"....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę trochę na powietrze... popiłam dużo meliski, teraz pobujam się na huśtawce, którą m zrobił na podobieństwo bujaka z Ikeii...... może się trochę wyciszę... Do później kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p0xia napisał(a):
a ja to mam ochote na cos dobrego i nie wiem na co haha 😁

Ja wcinam truskawki, tylko teraz się tak zastanawiam czy mogę, czy nie mają za dużo cukru. 🤨 🤨
A mąż kuzynki mi przywiózł z Niemczech cały kartonik Kinder maxi i teraz już se pojadłam 😠 😠 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
a ja to mam ochote na cos dobrego i nie wiem na co haha 😁

Ja wcinam truskawki, tylko teraz się tak zastanawiam czy mogę, czy nie mają za dużo cukru. 🤨 🤨
A mąż kuzynki mi przywiózł z Niemczech cały kartonik Kinder maxi i teraz już se pojadłam 😠 😠 🙂


do wizyty możesz popełnić mały grzeszek- bo nie jesteś do końca uświadomiona co Ci wolno, ale potem to już koniec. Myślę, że za te truskawy dostaniesz rozgrzeszenie hehe

A ja mam załatwione pierogi ruskie u mojej mamci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lydziaa84 napisał(a):
Andzelika napisał(a):
p0xia napisał(a):
a ja to mam ochote na cos dobrego i nie wiem na co haha 😁

Ja wcinam truskawki, tylko teraz się tak zastanawiam czy mogę, czy nie mają za dużo cukru. 🤨 🤨
A mąż kuzynki mi przywiózł z Niemczech cały kartonik Kinder maxi i teraz już se pojadłam 😠 😠 🙂


do wizyty możesz popełnić mały grzeszek- bo nie jesteś do końca uświadomiona co Ci wolno, ale potem to już koniec. Myślę, że za te truskawy dostaniesz rozgrzeszenie hehe

A ja mam załatwione pierogi ruskie u mojej mamci 😁 😁

Też tak myślę, słodkiego nie będę jadła, a owoce zdrowe. 😜 😜
Pierogi ruskie koooocham 🙂 🙂 Ale niestety mam w zamrażarce mrożone z biedronki, są ok no ale bez porównania do robionych 😁 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj ja tez kocham ruskie pierogi,, ale niedawno mialam , truskawki tez wczoraj wcinalam 😁, i winogrono dzisiaj 😁 zjadlam sobie ziemniaczki z kwasnym mleczkiem mniaaam i juz jestem zadowolona 😁 ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dzis dzien truskawkowy...byly juz bulki z truskawka i nalesniki, truskawki z jogurtem i same...pycha!!!!uwielbiam je i malutka tez chyba bo jak zjem to po kilku minutach fikolki zaczyna fikac 😁 😁 😁

a ruskie pierogi wczoraj pierwszy raz w zyciu jadlam bo mi kolezanka na sprobowanie przyniosla ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zaraz będe wcinac ziemniaczki z sosem pieczarkowym i pieczarkami oczywiscie 😁 😁 😁 😁 😁 Choc na obiadek zjadłam juz pomidorówkę z ryzem a potem ryz z truskawkami w smietanie 🤪 🤪 🤪 🤪 jejku jak ja kocham jeść a tu niedługo trzeba bedzie się odchudzać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lydzia to żeś mi smaka narobiła 🙃 Też uwielbiam te z patelni 😁
Za budyniem nie przepadam, jak to za wszystkim na mleku, ale za to zjadłabym kisiel z owocami 😁

Winogrona kocham i jadłam tonami, teraz mogę obejść się smakiem, bo mają za dużo cukru. 😠 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ochota na coś dobrego dopada mnie codziennie 😁 😁

Dzisiaj chciałam coś wymyślić z kiwi i truskawek jakie mi zostały i zrobiłam galaretke z owocami i bita śmietaną - ale to na wieczór - dla teściów tez zrobiłam 😁 😁
Obecnie grzeszę i zajadam "Ser w ziołach" z Knorra 🙂, za co już opierdziel od teścia zebrała - wpadł z czeresniami 🤪 🤪 i do mnie"a ty co? nie masz co jeść i zajadasz te chińskie zupki??!!"
Ale jakoś tak mi się chciało,że uległam:

Co do zwierzaczków to ja miałam owczarka szkockiego colie (filmowy lassie) ale zdechł pare lat temu 😞, obecnie mam szynszyla Tuśka...chyba ze 4 lata już go mam i czasem robi takie rzeczy,że boki zrywać 🤢 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...