Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, brzuchole 🙂

wstałam dzisiaj rano i pierwsze co, to krew mi z nosa poleciała 😮 to chyba oznaka przemęczenia... uff, jeszcze tydzień muszę dać rade...
a teraz zabieram się za czytanie zaległości - póki mam trochę mniej pracy 😉

madalenka, wysłałam Ci fotkę na maila 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Diviana

    2077

  • Paninka

    2060

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Mamusie!
Dziś mój ostatni na razie dzionek w domku 😞 Jutro już ten cholerny szpital 😞
Wiem,że to dla dobra maleństwa, ale jeszcze nigdy nie szłam tam z taką niechęcią, nastawiłam sie raczej na krótszy pobyt, ale ostatnio jak poszłam na krótko to około 2 tygodnie mnie trzymali....
Matko w ogóle mam jakiegoś schiza że zostanę tam już do końca...Jeżlei ma to być dla dobra maleńkiej to wszystko przyjmę,tylko niech przypadkiem nie wyrywa się maleńka do przodu 😞 Dziś jak poszłam do WC na papierze zobaczyłam kawałeczki nitek 😞
Kilka razy w czasie mycia widziałam takie maleńkie, a teraz dzidzia coraz większa, kopie mnie cały czas w pachwiny i podejrzewam,że waga maleństwa też ma znaczenie....i dzisiejsza niteczka była na prawdę spora....Wczorwaj po wizycie znajomych brzusio mnie pobolewał i w nocy jak do łazienki wstawałam też czułam ból w podbrzuszu....
Wydaje mi się, że ten mój szew puszcza i niestety zostanę w szpitalu i położą mnie na cegłach, tak aby nie cisnąć na szyjkę i żeby jak najdłużej wyleżeć...
Jak leżałam w szpitalu widziałam ten sposób stosowali w każdym przypadku i się sprawdzał, zobaczymy w każdym razie optymizmem nie pałam dnia dzisiejszego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję Kochane wiem,że jesteście z nami 🙂 To na prawdę super ogromne wsparcie...Nienawidzę jednie tej niepewności...uff Matko po prostu zawsze jak trochę już pewniej się poczuje i mniej sie stresuje wręcz się przestanę martwić wręcz cieszę się ciążą to zaraz coś wyskakuje...Mam nadzieję,że Maleństwo jeszcze zechce posiedzieć w brzucholku jak najdłużej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Brzusie 🙂

Pati123 trzymam za Was mocno kciuki i wierzę, że będzie dobrze 🙂
Tyle już kryzysowych sytuacji przetrwałaś...teraz też 😘

moniq
śliczna Niunia i jak wyraźnie ją widać 😁

madalena20
i jak się czujesz na wolnym? 🙂

marta-lion nie mogę się doczekać efektów sesji 🙂
A Dziewczynki urocze !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny!!
Ja zabieram się za nadrabianie zaległości w czytaniu z wczoraj i dzisiejszego poranka. Wczoraj od południa tak bolał mnie brzuch, że leżałam plackiem i do kompa nawet nie podchodziłam... ciekawe czemu taki bolał.. Jutro wizyta, więc może czegoś się dowiem...tymczasem już dziś zrobiłam morfologię.

Życzę wszystkim miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Mamuski!!!

pati ja tez trzymam kciuki ze Ciebie i Twoja mala...tyle juz przetrwalyscie ze teraz tez dacie rade 😘 😘 😘

jo-aneczka no na szczescie to nie byly nasze "pupilki" 😁 😁 😁 te duze to bialokolanowe, z malutkich sa jeszcze trzy rozowe, ale na szczescie to sa odmiany ktore maja jad jak pszczola, wiec nie sa grozne ( chyba ze ktos jest uczulony bardzo) poza tym powolne sa i raczej malo zwinne 🤪 🤪

my zaraz tez na wizyte kontrolna...ale pewnie nic nowego nie uslysze...
aaaa i kiedy ten test na paciorkowca powinno sie robic...zapytam go czy zamierza mi robic takie badanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa dziękuję czuję się super.!! W końcu mogę odetchnąć i trochę zwolnić tempo 🙂 Nawet babcia mnie wczoraj pochwaliła, że mogę teraz dokładnie zadbać o siebie i maleństwo. Tym bardziej, że mam jeszcze Kubusia, który potrzebuje równie dużej opieki i zainteresowania. W domu mam znowu bałagan. Ten weekend był mega imprezowy więc teraz są tego efekty. Ale spokojnie teraz nie muszę się nigdzie śpieszyć, będę sprzątać na raty 🙂

Ps. A Ty jak się czujesz?? Czy Twój organizm przyzwyczaił się już do tych tabletek??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siehankowa napisał(a):
Patusia, a będziesz miała chociaż dostęp do neta?


Tak 🙂
Zabieram laptop i internet i nie będę oglądała non stop filmów on line,żeby limitów nie przekroczyć i,żeby na stałe mieć z Wami kontakt 🙂
Poza tym muszę mieć mieć internet bo jeszcze pare rzeczy z wyprawki nie zamówiłam i jak by się okazało,że zostaję w szpitalu to zamówię ze szpitala, a mąż odbierze w domku 🙂 Nie chcę mu głowy zawracać tym bardziej,że i tak co dzień praca szpital to kiedy by miał to zrobić...A nie chce by wolne brał teraz wolałabym,aby wziął jak maleństwo już będzie w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 🙂

Ja zawiozłam Gabi do przedszkola, kupiłam świeże bułeczki, wstawiłam pranko, zmieniłam pościel a teraz wcinam bułeczkę z serkiem białym, szczypiorkiem, rzodkiewką i śmietanką i piję poranną kawkę 🙂

Pati trzymam za Was kciuki mocno. Zamawiałaś karuzelkę?? Ja wczoraj swoją uruchomiłam wszystko gra i wygląda jak nowa 🙂 Ale powiem Ci że jakbym miała dać 140zł albo i więcej to ona nie jest tyle tego warta moim zdaniem.

Biorę się za pracę

Milego dzionka będę do Was zaglądać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madalena20 napisał(a):

Ps. A Ty jak się czujesz?? Czy Twój organizm przyzwyczaił się już do tych tabletek??


Też dziękuję 🙂
Czuję się dobrze i w zasadzie nie mam żadnych skutków ubocznych,
ale powiem też szczerze, że mimo że brzuszek troszkę odpuścił to nie jest tak całkiem ok.
Czasem ma swoje gorsze dni no i aktywność jednak mocno ograniczona.
Ale cieszymy się z każdego tygodnia do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio u mnie też pojawiły się nowe problemy. A mianowicie problem ze spaniem. Ciężko mi nawet leżeć. Jak długo śpię na jednym boku to potem wszystko mnie boli i uwiera. Ręce mi drętwieją, w nogi łapią skurcze takie delikatne ale jednak. Do tego gorąco mi strasznie mimo, że czasami pozwalam sobie spać toples 🙂 Ehhh takie są uroki kończącej się ciąży. Jak popatrze na swój suwaczek to pocieszam się, że już dużo nie zostało do końca. No ale jak by nie było lipiec jeszcze przede mną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paninka trzymam kciuki za wizytę 🙂

Madziu
jak patrzę, że u Ciebie 34tc to oczom nie wierzę 🙂 hihi


A mój Niuniu robi się coraz silniejszy, już inaczej odczuwam ruchy
i czasem się zastanawiam jak to będzie dalej przy jego wywrotkach i wykopach 😁
I pomału pępek zaczyna mi się podnosić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daniela napisał(a):
Cześć Dziewczyny 🙂

Ja zawiozłam Gabi do przedszkola, kupiłam świeże bułeczki, wstawiłam pranko, zmieniłam pościel a teraz wcinam bułeczkę z serkiem białym, szczypiorkiem, rzodkiewką i śmietanką i piję poranną kawkę 🙂

Pati trzymam za Was kciuki mocno. Zamawiałaś karuzelkę?? Ja wczoraj swoją uruchomiłam wszystko gra i wygląda jak nowa 🙂 Ale powiem Ci że jakbym miała dać 140zł albo i więcej to ona nie jest tyle tego warta moim zdaniem.

Biorę się za pracę

Milego dzionka będę do Was zaglądać


Dzięki za info właśnie miałam pytać czy baterie dokupiłaś i jak wrażenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 🙂
Ja dziś wstałam z taką energią, że cały dom już posprzątałam, zupa na gazie a ja muszę się wziąć za jakieś śniadanko, bo z tego wszystkiego zapomniałam o głodzie 😁 😁 😁

Później wybieramy się na zakupy po wanienkę i jakieś pierdółki. Pogoda, jak dla mnie akurat, nie za ciepło nie za zimno 🤪

Jeszcze skoczę po jakieś owoce do sklepu, bo mnie ochota naszła. 🙂 🙂

A teraz idę coś wszamać 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brzuszki 😎 😎 😎

Wszystkim życzę miłego dnia. Tym co mają wizyty powodzenia, hehe ja mam jutro 🤪 🤪 🤪.

Na pewno czegoś nie doczytałam, więc z góry przepraszam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...