Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Misiamamy gratuluję i życzę duuużo zdrowia Tobie i małej!!!

Ja się powoli szykuję, tzn zjadłam śniadanko, muszę przeprasować resztę rzeczy małego, sprawdzić czy mam wszystko w torbie 🙂 i pojadę, myślę że ok 15-16, choć zobaczymy jak wyjdzie... no i muszę podgolić to i tamto, całe szczęście że mój ślubny w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny faktycznie to jest nie lada wyróżnienie,misiamamy ma aż 2 wątki-znowu 🙂

Wiecie co tak myślę o karmieniu i zaczyna Mnie ono bardziej przerażać niż sam poród 😞 Może nie będzie tak żle jak piszą świeżo upieczone mamusie-oby!

kajtucha pewnie już w szpitalu,na oddziale-trzymam kciuki by Ją dziś "rozpakowali" bo biedulinka się już mocno stresuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtucha trzymamy kciuki za Ciebie.

Ja wczoraj miałam akcję golenie,dorwałam męża i jego elektryczną golarkę i chętnie mnie wygolił na zero.Tak więc jestem gotowa gdyby co.Mnie także przeraża karmienie,choć mam nakładki,kupiłam sobie herbatkę na laktację ,ale kto wie co się będzie działo...będą w sobotę na zakupach miałam już kupić na wszelki wypadek nan active,ale się powstrzymałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kajtucha napisał:
Aniołku dziękuję że o mnie myślisz 🙂 jeszcze w domku jestem... ale mi się z nerwów zaczęło czyszczenie...


a może to nie z nerwów tylko już czas:P
Ja też wybieram się dziś na wizytę i się denerwuję,niby to tylko KTG ale co tam wyjdzie tego nie wie nikt,a w sobotę minął termin porodu 😲a i Mała pcha się teraz mocno w dół oj boli boli 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Piszecie że Nadia jest długa, hmmm może ja cos z wymiarami poknociłam. Najwyżej udusicie mnie jak sie wyjaśni ☺️
Ale tak jak pisałam Ola miała słaby głos i mogłam ją źle zrozumieć.
Napisałam do niej że jak pozbiera siły to ma jeszcze raz podać wymiary malenstwa, no i godzinę w której to Nadia przyszła na świat, bo tego jeszcze nie wiemy, a także zdjęcie malenkiej ksiezniczki.
Pozdrowiłam i pogratulowałam od cioć na forum, przesłałam buziaki dla Nadii :P Zapomniałam wam jeszcze napisać że mała dostała 10pkt. 🙂

A mnie nadal brzuch skręca, teraz jeszcze biegunka goni, niewiem czy to z wrażenia? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacoladawitamy jeszcze raz!!

MISIAMAMY GRATULACJE!! AHH 🙂 jak faaajniee 😁

ktos wyjatkowy czeste teee skurcze 😁 hehe
myslę że Ona bedzie nastepna!! potem Gunia 🙂 aa my we wtorek do lekarza po termin cesarki ajj 😁 😁 tak do mnie doszlo ze prawdopodbnie bedzie 14stycznia wiec jeszcze 10dni 🤪

kajtucha jestesmy z Toba€!

Co do biegunki:P to chyba nie koniecznie hehe ja mialam wczoraj caly dzien i cisszzzaa:P ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kajtucha życze teraz Tobie, żeby nadeszła ta wielka i tak przez Ciebie wyczekiwana chwila.

I obstawiam że Ktos_wyjatkowy jest teraz nastepna kandydatką.

Mój organizm jest dzisiaj bardzo rozchwiany fizycznie i emocjonalnie, czuje że poród się zbliża, ale to jeszcze nie jest ten dzień 🤪
Jeśli do wieczora tak się utrzyma pojadę do szpitala na KTG, bo inaczej w nocy z wrażenia nie zasnę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał:
OLA do mnie przed momentem dzwoniła

W KAŻDYM RAZIE DZIEWCZYNY NADIA JEST JUŻ NA ŚWIECIE!!!
WAŻY 3100, 59cm DŁUGA, URODZONA SIŁAMI NATURY.
MAMUSIA WYKOŃCZONA, ALE BARDZO SZCZĘŚLIWA.



Oluś jeszcze raz SERDECZNE GRATULACJE!!!


KOLEJNA DIZELNA STYCZNIOWA MAMUSIA! OLENKO GRATULACJE DLA WAS!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...