Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

jastin203 napisał(a):
Dziewczyny pomocy !Ja staram się spac na lewym boku chodz nie ukrywam że na prawym tez mi dobrze wogóle dla mnie męczarnia poniewaz zawsze uwielbiałam spac na brzuszku ale mam pewną dolegliwosc od paru dni bolą mnie biodra na zgięciu koniec uda - pupa tak z boczku nie wiecie co może byc powodem,ja prowadze własną firme jestem kosmetyczką ale raczej nie ma to nic wspólnego z moją praca i popracuję jeszcze troszkę bo mam zamiar isc na L4 od czerwca ,dziewczyny jestem ciekawa jakie będzie dla nas lato może łaskawe i nie takie aż upalne.

spanie na brzuszku...marzenie 🤪
mnie tez cala miednica boli nieraz,taki tępy,dokuczliwy ból 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry!dzień dobry!Jak wam minęła noc wyspane mamuśki z dzieciaczkami?Nie wiem jak u was ale u mnie jest okropna pogoda posypało śniegiem wczoraj wieczorem i mamy biało za oknem pochmurno fee.Chyba się wybiore na jakieś zakupy poprawiające nastrój .Pozdrawiam.Dziewczyny kompletujecie już ubranka dla swoich nienarodzonych pociech?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez bialooo 😮 masakra
noc spoko,tyle ze wieczorem bylismy w pizzza hut i sie objadlm na maxa.
poza tym znajomi stwierdzili, ze mam brzuch jak na 6 miesiac:P
dzis jde do rodzicow, maz pojechal z kolegmi w gory.
buziaki i milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jastin203 napisał(a):
Dzień dobry!dzień dobry!Jak wam minęła noc wyspane mamuśki z dzieciaczkami?Nie wiem jak u was ale u mnie jest okropna pogoda posypało śniegiem wczoraj wieczorem i mamy biało za oknem pochmurno fee.Chyba się wybiore na jakieś zakupy poprawiające nastrój .Pozdrawiam.Dziewczyny kompletujecie już ubranka dla swoich nienarodzonych pociech?

Dzien dobry bardzo 😘A spalo sie dobrze(do 6tej co prawda ,bo corcia to budzik)...
Wiecie co mi sie snilo ?hahaha tego to jeszcze nie bylo...Lecialam do domu balonem ,bo nie moglam sie niczym innym dostac ,trafilam na jakas pustynna prerie ....hahaha (jakie poryte mam te sny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
u nas tez bialooo 😮 masakra
noc spoko,tyle ze wieczorem bylismy w pizzza hut i sie objadlm na maxa.
poza tym znajomi stwierdzili, ze mam brzuch jak na 6 miesiac:P
dzis jde do rodzicow, maz pojechal z kolegmi w gory.
buziaki i milego dnia

U nas dzieki Bogu nie sypnelo sniegiem,wspolczuje Wam ...
Zostawil Cie?.... oz to urwis 🙂heh z drugiej str troche spokoju masz hi hi Moj tez w pracy ale tylko na kilka godzinek podskoczyl,zaraz wstawie kurola i bedzie rosolek 😁
Milego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Dzień dobry!dzień dobry!Jak wam minęła noc wyspane mamuśki z dzieciaczkami?Nie wiem jak u was ale u mnie jest okropna pogoda posypało śniegiem wczoraj wieczorem i mamy biało za oknem pochmurno fee.Chyba się wybiore na jakieś zakupy poprawiające nastrój .Pozdrawiam.Dziewczyny kompletujecie już ubranka dla swoich nienarodzonych pociech?

Dzien dobry bardzo 😘A spalo sie dobrze(do 6tej co prawda ,bo corcia to budzik)...
Wiecie co mi sie snilo ?hahaha tego to jeszcze nie bylo...Lecialam do domu balonem ,bo nie moglam sie niczym innym dostac ,trafilam na jakas pustynna prerie ....hahaha (jakie poryte mam te sny)


Hahaha, przynajmniej nie śnią Ci się miłosne ekscesy Twojej matki i nie czujesz potem wstydu 😮 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też znowu zima nastała 😞 chyba przez to boli mnie od rana głowa 😞 a tymczasem dziś idziemy na imieniny do moich rodziców a ja zobowiązałam się coś tam przygotować do jedzonka i tak muszę się jakoś zebrać i marsz do kuchni ;/ a tak mi się nie chce... kot leży obok mnie i tak mi cudownie mruczy że aż szkoda wstawać... ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Dzień dobry!dzień dobry!Jak wam minęła noc wyspane mamuśki z dzieciaczkami?Nie wiem jak u was ale u mnie jest okropna pogoda posypało śniegiem wczoraj wieczorem i mamy biało za oknem pochmurno fee.Chyba się wybiore na jakieś zakupy poprawiające nastrój .Pozdrawiam.Dziewczyny kompletujecie już ubranka dla swoich nienarodzonych pociech?

Dzien dobry bardzo 😘A spalo sie dobrze(do 6tej co prawda ,bo corcia to budzik)...
Wiecie co mi sie snilo ?hahaha tego to jeszcze nie bylo...Lecialam do domu balonem ,bo nie moglam sie niczym innym dostac ,trafilam na jakas pustynna prerie ....hahaha (jakie poryte mam te sny)


Hahaha, przynajmniej nie śnią Ci się miłosne ekscesy Twojej matki i nie czujesz potem wstydu 😮 🙃 😁

Madziu poki co to u mnie 15-ty tydzien...wiec zobaczymy co przyniosą sny z 16tego hahahaha 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gusia743 napisał(a):
Cześć dziewczyny 😁
Miałam dużo do czytania, bo troszkę mnie tu nie było....
No i zaczęło się... konec słodkiego leniuchowania...
Od wczoraj pracuję... (wróciłam do pracy), a oprócz pracy zawodowej prowadzę firmę i teraz to dopiero zaczął mi się SAJGON.... jak nic nie było, tak teraz wszystko na raz.
Plus taki, że się teraz ruszam, nadrabiam zaległości...
Mam do Was dziewczęta pytania... ostatnio zaczęła boleć mnie głowa i to bardzo a do tego ból w okolicy nerwu kulszowego i panewek kości udowych.... no po prostu koszmar.... spać w nocy nie mogę..
:

co do tych bóli to ja również je mam tzn. zaczęły mi się coś koło 12tc,teraz już ich prawie nie mam,chyba że dużo chodzę ,( coś po prwej stronie kości udowej-taki dziwny ból ),ale mój ;lekarz powiedział ,że czasami się zdaża,że kbiety w ciąży już tak wcześnie odczuwają takie bóle,tak więc nie mart się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Czesc Laseczki ojoj nie było mnie 12 dni a tu tyle nowości ... ale mam zaległości w czytaniu ...ze ojojoj
Pozdrawiam wszystkich ciepło 🙂 🙂 🙂


czeeeeść 😘

jadę jutro z M i z G do lasu na ognisko 🙂 znaczy się musze na wykład pójśc i po wykładzie jedziemy 🙂 nawdychamy się leśnego powietrza 🙂

idę się wykapac, czuje ze musze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Oj tak pogoda cudowna prawdziwa wiosna... 🙂
Nadrobiłam trochę zaległości i poczytałam co u Was to jestem w szoku ile to stron zapisałyście 😁
Ale fajnie ze już jestem bo mogę sobie znowu z Wami pisac...

lepiej opowiadaj co u Ciebie się działo przez te wszystkie dni,pewnie gorąco było skoro mąż wrócił.hihi.

U mnie też słonko świeci,ale na razie siedzę w domku,bo mąż poszedł pograć w piłeczkę,i czekam na niego.A potem spacerek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Oj tak pogoda cudowna prawdziwa wiosna... 🙂
Nadrobiłam trochę zaległości i poczytałam co u Was to jestem w szoku ile to stron zapisałyście 😁
Ale fajnie ze już jestem bo mogę sobie znowu z Wami pisac...

Fajnie że jesteś 🙂 Już się tu wszyscy martwili o Ciebie 😉 Pozdrowienia i napisz jak u Ciebie!!!! Jak się czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina odpowiadaj wszystko, z klimacikami! 😁

Ja coś dziś słabuję, zresztą nie tylko dziś, ostatnio czuję się wypompowana zupełnie. Biodra też mnie bolą, głowa też, czasem nawet od rana do wieczora. Chciałabym więcej słoneczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hee mąż wrócił z morza to się dzialo heee...
Samopoczucie się polepszyło natychmiast i nawet mdłości mi minęły wiec superowo ...
A brak mojej osoby na forum byl spowodowany WAKACJAMI na Lanzarot ... Było cudownie i wiosennie 12 dni słonka i morskiego klimatu spowodował ze czułam się wspaniale...
Muszę wam powiedziec tez że brzuszek mi się zrobił jakiś bardziej zaokraglony i przyzwyczajam się do nowego wyglądu ... nie utyłam bo doszedł mi tylko 1 kg na plus wiec to mało ,( bo narazie to chudłam przez wiadomo co... heee) na to ile pyszności podjadałam ...
No a jutro muszę się wybrac na zakupy po jakieś wreszcie ubranka ciążowe bo mam kłopot wszystko w brzuszku małe jest
No i najistotniejsze zapisac sie na wizytę do gina ... nie byłam 4 tygodnie i juz mam oczywiście schize czy z dzidzią oby wszystko dobrze... i ten wakacyjny urlop nie zaszkodził mojej kruszynce ....

Pozdrawiam 🙂 ciesze sie że juz jestem bo tęskniłam za Wami ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
witam spiochy!
wstawać, niedziela, ranek, a Wy spicie :P

😘

Witaj Kasiu ,widze ,ze wstalysmy o podobnej porze 🙂 Kiedys w zyciu by mnie nikt w niedzielke nie wgnal z wyrka "w srodku nocy" 😁A teraz prosze 6,7 pobudka automatyczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Hee mąż wrócił z morza to się dzialo heee...
Samopoczucie się polepszyło natychmiast i nawet mdłości mi minęły wiec superowo ...
A brak mojej osoby na forum byl spowodowany WAKACJAMI na Lanzarot ... Było cudownie i wiosennie 12 dni słonka i morskiego klimatu spowodował ze czułam się wspaniale...
Muszę wam powiedziec tez że brzuszek mi się zrobił jakiś bardziej zaokraglony i przyzwyczajam się do nowego wyglądu ... nie utyłam bo doszedł mi tylko 1 kg na plus wiec to mało ,( bo narazie to chudłam przez wiadomo co... heee) na to ile pyszności podjadałam ...
No a jutro muszę się wybrac na zakupy po jakieś wreszcie ubranka ciążowe bo mam kłopot wszystko w brzuszku małe jest
No i najistotniejsze zapisac sie na wizytę do gina ... nie byłam 4 tygodnie i juz mam oczywiście schize czy z dzidzią oby wszystko dobrze... i ten wakacyjny urlop nie zaszkodził mojej kruszynce ....

Pozdrawiam 🙂 ciesze sie że juz jestem bo tęskniłam za Wami ....

Hej Karolinka 🙂
Tez tesknilysmy za Tobą 😘 Tylko pozazdroscic Tobie Kochana klimatu morskiego i tego co sie "dzialo"na powitanie heh 🙂Z pewnoscia Dzidzi nic nie zaszkodzilo ,a wrecz przeciwnie -szczesliwa mamusia -szczesliwy dzidzius 🙂Scisskam Kochana 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂

poj karolina, na Lanzarote Cie wywiało? super 🙂
a nie bałas się w ciąży poleciec samolotem?

słuchajcie, jetsem w szoku, poszlam do lidla zrobic zakupy, na kilka dni, żeby cos na obiad było.. wydałam ponad 70 zł.. na nic ;/ masakra, jakie wszystko drogie.
Zobaczyłam siatkę ziemniaków za ponad 5 zł.. odpuściłam sobie.. będę wpieprzac ( sory za wyrażenie) ryż 😠

z ogniska chyba nici, Grzesiek poszedł mi spac o 11 ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

poj karolina, na Lanzarote Cie wywiało? super 🙂
a nie bałas się w ciąży poleciec samolotem?

słuchajcie, jetsem w szoku, poszlam do lidla zrobic zakupy, na kilka dni, żeby cos na obiad było.. wydałam ponad 70 zł.. na nic ;/ masakra, jakie wszystko drogie.
Zobaczyłam siatkę ziemniaków za ponad 5 zł.. odpuściłam sobie.. będę wpieprzac ( sory za wyrażenie) ryż 😠

z ogniska chyba nici, Grzesiek poszedł mi spac o 11 ;/

hahaha wierze Ci ze masz nerwa,moj maz strwierdzil,ze jak cukier bedzie kosztowal 7 zl,a prawie tyle stoi juz ,bedzie uzywal slodzika 🙂 heh Pieniadze nic nie warte cholera,kiedys stowka to bylo cos-troche zakupow sie zrobilo ,a teraz..???Szkoda,ze pensje tak szbciutko w gore nie leca 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

poj karolina, na Lanzarote Cie wywiało? super 🙂
a nie bałas się w ciąży poleciec samolotem?

słuchajcie, jetsem w szoku, poszlam do lidla zrobic zakupy, na kilka dni, żeby cos na obiad było.. wydałam ponad 70 zł.. na nic ;/ masakra, jakie wszystko drogie.
Zobaczyłam siatkę ziemniaków za ponad 5 zł.. odpuściłam sobie.. będę wpieprzac ( sory za wyrażenie) ryż 😠

z ogniska chyba nici, Grzesiek poszedł mi spac o 11 ;/

Budz spiocha i w plener ,nie ma obiboctwa 🙂
Ja dzis tez wyruszam do lasku,mama przyjezdza do nas ,a lasek mam pod nosem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...