Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
oglądacie może na tvn przepis na życie? ostatnio robili parówki w cieście francuskim, no i oczywiście już jestem napalona żeby je zrobić. Pewnie jutro będzie wyżerka 🙂 mi nie trzeba dużo żeby załapać jakiś pomysł na jedzonko i już je szamać...
Ja zawsze robię z ciasta francuskiego takie duże pierogi jakby z jakimś nadzieniem (kurczaczek, pieczarki, cebulka, kukurydza, fasola) i do piekarnika. Jak się zrobi to polewam sosikem jakimś paprykowym, grzybowym, lub serowym. Pycha!! A ostatnio oglądałam, ale te parówy przeoczyłam 🙂 A teraz chodzą za mną papryki faszerowane, ale na razie mięcho mnie odrzuca, więc nie robię heheehe ( chyba że na takie bezmięsne się rzucę) 🙂

Kurcze ja to nie wiem co żle robię ale kiedys kupiłam w lidlu ciasto francuskie, ale jakoś w piekarniku mi sie rozciapywało to ciasto 😮????
Może za krótko piekłaś? Albo za mokre rzeczy były w środku. Czasem tak się robi, nie martw się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
izarybka napisał(a):
Agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
oglądacie może na tvn przepis na życie? ostatnio robili parówki w cieście francuskim, no i oczywiście już jestem napalona żeby je zrobić. Pewnie jutro będzie wyżerka 🙂 mi nie trzeba dużo żeby załapać jakiś pomysł na jedzonko i już je szamać...
Ja zawsze robię z ciasta francuskiego takie duże pierogi jakby z jakimś nadzieniem (kurczaczek, pieczarki, cebulka, kukurydza, fasola) i do piekarnika. Jak się zrobi to polewam sosikem jakimś paprykowym, grzybowym, lub serowym. Pycha!! A ostatnio oglądałam, ale te parówy przeoczyłam 🙂 A teraz chodzą za mną papryki faszerowane, ale na razie mięcho mnie odrzuca, więc nie robię heheehe ( chyba że na takie bezmięsne się rzucę) 🙂

Kurcze ja to nie wiem co żle robię ale kiedys kupiłam w lidlu ciasto francuskie, ale jakoś w piekarniku mi sie rozciapywało to ciasto 😮????
Może za krótko piekłaś? Albo za mokre rzeczy były w środku. Czasem tak się robi, nie martw się 🙂

z wierzchy mi się spiekało, a w srodku ciapa, także nie wiem, może temp piekarnika nie umiem ustawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki!U mnie też pogoda pochmurna ale chyba przez to rześkie powietrze dłuuuuugo spałam, jak nigdy.
U mnie śmiesznie z zachciankami bo prawie ich nie mam a na pewno żadnych w stylu kanapka z dżemem a za chwile ogórek, apetyt też w normie choć 4 kg wpadły ale wszyscy mówią, że tylko brzuszek mi urósł więc jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja w piatek mam zwyczaj nie jem miesa i dlatego mam dzisiaj na obiad paluszki rybne kapuste pekińska i frytki 🙂
Ja mięsa od lutego nie jem wcale i przygotowywać też nie mogę ( póki co), więc mięso u nas odpada.A tak w ogóle to dopiero[przedwczoraj ugotowałam obiad po raz pierwszy od lutego ( bo wcześniej mi se cofało niemiłosiernie). Nie mam ani weny, ani pomysłu. I nie chce mi sie iść do sklepu nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Malex mi też siara wycieka od kilku dni, chyba trzeba będzie zaopatrzyć się we wkładki laktacyjne...

ło to szybko,mi jeszcze nic nie wycieka..ciekawe od czego to zalezy hmmm

a ja dzisiaj robie nalesniki z miesem i z kapusta pekinska w sosie mniammmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam dziś doła okropnego postanowiłam ruszyc do empiku albo do biblioteki po jakaś ksiazke
poleciłybyście cos wciągającego tylko nie smutnego ?? 🙃
Wstyd się przyznać, ale ja chyba od 2 miechów nic nie czytałam... ☺️Ostatnia książka (super) jaką czytałam była o Jasiu Meli,tym co zdobył biegun z Kamińskim. Fajna była 🙂 tylko tytułu nie pamiętam 🤢 już wiem "POZA HORYZONTY" 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
dziewczyny mam dziś doła okropnego postanowiłam ruszyc do empiku albo do biblioteki po jakaś ksiazke
poleciłybyście cos wciągającego tylko nie smutnego ?? 🙃
ja lubie przeczytac od czasu do czasu jakies romansidlo,ostatnio fajna ksiazke przeczytalam o parze ktora pracowala razem w redakcji..on byl fotografem ona projektantka i wpieprzajaca sie pani prezes ktora chciala go uwiezc,ciekawy zwrot akcji i kilka takich momentow ze nie chcialo sie oderwac wzroku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
moze wez agamu ziemniaki usmarz i jajka ugotuj
właśnie sobie przypomniałam że mam szpinak zamrożony, zrobię z ziemniakami i jajem 🙂 i z domu nie musze wyłazić, bo wszystko mam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
ale się pogoda spaprała 😞, aż nie chce się nigdzie wychodzić. Ja na obiadek dzisiaj mam naleśniki z farszem szpinakowym (szpinak,feta,pomidorki,cebulka,czosnek). Muszę teraz wcinać więcej żelaza bo wyniki kiepściutkie 😞
Wczoraj byłam na USG i na szczęście wygląda na to, że wszystko w porządku. Maluszek waży już 458g i ma 4 cm. stópkę 😉. Zaskoczyła mnie troszkę moja gin bo dostałam opierdziel, że za dużo, za szybko przytyłam (4kg.) - chyba troszkę przesadza ???
Jeśli chodzi o lekturę to też ostatnio czytałam Arabską Żonę (autor Tanya Valko) i również gorąco polecam. Świetna książka. Polecam również Hinduską Miłość, Kwiat Pustyni, Wyznania gejszy... - lubię czytać o innych kulturach, tradycjach, zwyczajach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam po dłuższej przerwie.Ja dzisiaj na obiad robię pizzę 🙂Ino że bez mięsa bo mięsa od 11 lat nie jem.Ale sobie dzisiaj poszaleję w kuchni bo już nie wiem co na tego mojego doła poradzić nawet pisać mi się nie chciało więc może to mnie troche rozrusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema mamuśki.....
DORCIA I AŚKI cieszę się , ze wszytsko dobrze z maluszkami ......Ja jeszcze tydzien i tez bede wiedziała jak tam moj się czuje .....Mam nadzije ze tez bedzie dobrze .....
Asia a jednak Olcia , a ja myslałam , ze bede jajeczka .....stringole tez supcia .....Nie dziwie sie ze co 2 dzien fikołki Wam w głowie .... 🤪 🤪 🤪
Co do obiadu to ja mam ryz i kotleciki sojowe z sosem pieczarkowym do tego surówka ....A pozniej moj M zrobi koktajl z truskaweczek ....PYCHOTKA 🙂 🙂 🙂
Co do ciasta francuskiego ja zawsze kupuje w biedronce jest swietne , do tego kroje kawałki parówki i otaczam ciaste, do piekarnika na 15 min ....przekąska na kazda imprezke u mnie w domku.... 🙂 🙂 🙂 🙂U mnie pogoda super ....Całą noc lało .... 🙂 🙂A teraz jest strasznie zimno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fashionalex napisał(a):
ja na obiad bede miala chinszczyzne, a od godziny juz zjadlam 6 lodow , i jem takie kwasne paseczki, i nadal osczuwam ze mam ochote na cos
żebyś nie zrobiła sobie tak jak ja wczoraj tymi lodami, a dziś właśnie to wszystko poleciało do kibelka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...