Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
dziewczynka będzie 🙂)


Czyli mamy pierwszą dziewczynkę na forum, Oleńkę 🙂 dziś miałas usg? pokaz zdjęcie pipki 😁
w sensie pipki Oli 😉


gratulacje 🙂 tak pokaż zdjęcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
mgrzedzicka napisał(a):
dziewczynka będzie 🙂)


Czyli mamy pierwszą dziewczynkę na forum, Oleńkę 🙂 dziś miałas usg? pokaz zdjęcie pipki 😁
w sensie pipki Oli 😉
no wyobrażam sobie że mojej pipki byś nie chciala ogladac 🙂 nie mam zdjecia bo to bylo tylko takie szybkie usg, bo dzisiaj nie bylo planowane, zdjecie przyniose za miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To dobrze ze pipka bo inaczej bysmy poszli z torbami 🙂 moj facet zmuszal na kazdej inmprezie wszystkich znajomych zeby sie z nim zakladali co bedzie on ze dziewczynka a wszyscy inni mieli twierdzic ze chlopiec 🙂 za kazdym razem o skrzynke piwa, dobrze ze jest ta dziewczynka to będzie co pic 🙂 he he te chlopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkakrakow napisał(a):
witam wszystkie mamy 🙂 ja tez mamtermin na wrzesien, najbardziej nie moge sie doczekac informacji o plci, widze ze juz niektore z was wiedza a ja dalej nie 😞 kiedy sie dowiem? jestem w 14 tyg


Ja się dowiedziałam w 12 tyg. na badaniach prenatalnych i też tak czuję od początku ciąży.Ale na 99% lekarz potwierdzi 14 kwietnia.Zresztą to zależy od sprzętu jakim jest się badanym no i oczywiscie umiejętności lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkakrakow napisał(a):
mi tez lekarz powiedzial ze przy pierwszej ciazy ruchy czuc 18-20 tydz, a kiedy moge poznacz plec?


kasieńko ja już znam płec co prawda na 100% potwierdzi sie dopiero po urodzeniu ha!ha!Ale myśle że u Ciebie też juz widac w brzuszku co siedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czekam bardzo tego momentu kiedy to nastąpi, tylko za bardzo nie wiem czy będę wiedziała, że to właśnie moje Maleństwo hehe 🙂
Co do płci to za 2,5 tyg mam wizytę i mój lekarz stwierdził, że jak się nam łanie ułoży to powie co tam się klaruje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jest to tak dziwne jak na usg widac jak twoje malenstwo sie wierciw brzuchu ty nic nie czujesz, a co do mnie to do tego jeszcze ogolnie nic nie czuje 🙂 jakby mi lekarz nie powiedzial ze mam dzidziusia to bymnie uwierzyla, wszystkim rzycze takiej bezobjawowej ciazy 🙂 (jak narazie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkakrakow napisał(a):
jest to tak dziwne jak na usg widac jak twoje malenstwo sie wierciw brzuchu ty nic nie czujesz, a co do mnie to do tego jeszcze ogolnie nic nie czuje 🙂 jakby mi lekarz nie powiedzial ze mam dzidziusia to bymnie uwierzyla, wszystkim rzycze takiej bezobjawowej ciazy 🙂 (jak narazie)


Teraz to moja druga ciąża i w sumie ani jedna ani druga nie była jakoś uciążliwa obydwie tak samo super się czuję i zero mdłosci jem sporo a przytyłam 2 kg póki co(z tego jestem szczęsliwa bo przy pierwszej ciąży przytyłam 25 kg a dodam że jestem szczupłą i wyglądałam olbrzymio)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasienkakrakow napisał(a):
no to faktycznie malo przytylas, ja juz przytylam ok 2-3 kg 😞 i czuje ze duuuzo przytyje 🙂 jem tez za 2 🙂 ale nie przejmuje sie tym bo wiem ze mam tam moje malenstwo kochane


A ty masz któy tydzień ciązy bo na twojej strocne wyświetla sie
40 tydzien??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...