Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anczess napisał(a):
no to gratuluje kreatywności 😁 a zdradzisz jak to zrobiłaś? Jesteś może krawcową?


nie hehe samoukiem,wyprułam nici w miejscach gdzie gumka była wszyta,cztery dziurki,wyciągnęłam gumke i wstawiłam nową,zaszyłam i gotowe 🙂 nie chce co miesiac kupowac nowych spodni wiec trzeba jakos kabinowac 🙃 moje pierwsze spodnie ciazowe kupilam z dwa miesiace temu w H&M ale ze specjalna gumka ale juz powoli cisna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Hej 🙂 łącze się z wami 🙂 termin mam na 29.09.2011 🙂 wczoraj byłam u ginekologa już wiem że to dziewczynka będzie 🙂


Gratulacje ! 🙂 🙂 ja mam termin na 25 😉 czyli jesteś między 15 a 16 tygodniem? Brzusio rośnie,masz jakies typowe zachcianki? Jak sie czujesz w ciąży,opowiadam nam tu wszystko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mamuśki:_) gratuluje drugiej dziewczynki na forum mam nadzieje że i ja będę miała córeczkę:_) jak sie czujecie? ja dzisiaj chciałam pomóc cioci w ogródku wyrywać chwasty ale tak mnie zmęczyła ta praca po 20 minutach że musiałam sie położyć bo myślałam ze zemdleje szok normalnie. co do brzusia to nadal mam taki jakbym sie najadła ale juz widoczny:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak tam u Ciebie? ile maluszek już ma? moja kruszynka ma 8cm 🙂 z szyjką tylko jakieś problemy mam bo miękka jest i tabletki muszę dopochwowe przez 5 dni brac i zero sexu no ale dziecko najważniejsze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzidzia sie stawia i pokazuje pupcie 🙂 mam nadzieje że na kolejnym usg ( 13 kwietnia) pokaże co ma pomiędzy nóżkami 😉 ile moja dzidzia ma cm nie mam zielonego pojęcia ostatnie zdjęcie mam z 14tc w galerii wiec jak co możesz sobie zobaczyć;_), zmieniłam lekarza a ten nowy lekarz nie daje zdjęć , niestety;/ na kolejnej wizycie zapytam sie go ile już ma i ile wazy:_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie wiem jak ci lekarze liczą,różni nas tylko jeden dzień (14t1d) a termin porodu mam o cztery dni szybciej 🤔 😁 ja jakoś za ogórkami nie przepadam,pije za to duzo soków i pochłaniam owoce 🙂 mięsa teraz nie lubie,chyba że jest jakoś fajnie podpieczone,szynki,kiełbasy,parówki ble. Wizyte mam dopiero za 3tyg wkońcu zobacze maleństwo i poznam płeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja tez Wam wstawie brzuszek 🙂 zrobiona fotka pare dni temu 🙂
[URL=http://img846.imageshack.us/i/20110330164.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/2451/20110330164.jpg[/IMG][/URL]

a to mój Grzesiu 🙂
[URL=http://img69.imageshack.us/i/20110401167.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1994/20110401167.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny
daaawno mnie nie było i baardzo dużo czytania 🙂 właśnie doszłam do początku 🙂 🙂

zajęta byłam przez te ostatnie dni. Kuzynki córeczka zachorowała i nie mieli jej z kim zostawić więc dyżurowałam przy niej tydzień.

brzuszki macie super!!!! jak patrze na mój to według mnie prawie go nie widać. Aż się wszyscy dziwią, że w tym tygodniu taki mały mam. Ale ja chuda cały czas byłam, więc tak można to wytłumaczyć.

Pozdrowionka dla mamusiek tych starych i tych nowych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki brzuszki śliczne 🙂 ja z jednej strony nie mogę się doczekać ale w duchu się cieszę, że może tak nie bedzie na ślubie widac, choć nic nie wiadomo...
Ja własnie opyliłam michę sałaty, miała być do obiadu 😁 Kupiłam wreszcie materiały do sukni, ołaziłam się jak głupia chyba z pół miasta obeszłam 🙃 Teraz leżę i zdycham.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Brzuszek fajniutki Kasiu a synek słodki i chyba duży jak na swój wiek 🙂 No ale z tego co pamiętam to ma po kim być wysoki.

Ja wróćiłąm włąśnie z usg serca. Jestem wkurzona bo lekarz nie chciał " przy okazji" sprawdzić czy to małe serduszko też bije- powiedział ze mogę przyjść i wykupić dodatkowe ciążowe usg :/ Gbur!

Ponad to znalazł mi jakąś wadę która się nazywa tragicznie bo "tętniak przegrody" i mój poród naturalny jest coraz mniej prawdopodobnym.
Ta wada podobno nie jest groźna w normalnych okolicnościach ale przy parciu może być niebezpiecznie 😞
W przyszłym tygodniu wybieram się do 2 różnych kardiologów- chcę porównać co mi powiedzą.
Tak bym chciała naturalnie urodzić zdrowe dziecko!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ac_aldona napisał(a):
Ja się dowiem 11 kwietnia co nosze po serduszkiem 🙂 Brzuszek też mam mały bo jestem szczupła. Mamuśki a ja u was jest z nudnościami i wymiotami? czy całkiem juz znikły?


ja wymiotów praktycznie wogóle nie miałam, raz mi się zdarzyło przy otwieraniu lodówki. A mdłości już całkowicie przeszły, żaden zapach już mi nie przeszkadza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂

ale dzisiaj zalatana jestem 🤔 naszło mnie na groszek konserwowy, zjadłam 2 puszki i nadal nie mam dosyć 😮 😮a jak u was?

wymiotów nie mam ale mdłości czasami się pojawiają jak czuje smażoną cebulę i dużo czosnku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu piękny brzusio cos ala mój tylko mi jeszcze w boczki idzie hihi;_)
asiulka widze że nasze córcie ( jeżeli będą) będe imienniczkami ;_) . ja czekam teraz na mojego przyszłego męża..[tak tak zdecydowaliśmy sie jednak na slub kościelny na początku czerwca .. ], , musimy wybrac płytki do naszej łazienki , dziś otrzymałam projekt od projektantki i nawet całkiem całkiem pozmieniam troche i możemy działać, a przed chwilka kupiłam sobie śliczną ciążową sukieneczkę z ozdobnym zamkiem przez całe plecki taka oliwkowa materiał super i piękne mój brzusio wygląda_:_) a wieczorem wybieram się na zakupy kupie troche owoców i lodów bo zapasy sie skończyły hihi :_)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
kasiu piękny brzusio cos ala mój tylko mi jeszcze w boczki idzie hihi;_)
asiulka widze że nasze córcie ( jeżeli będą) będe imienniczkami ;_) . ja czekam teraz na mojego przyszłego męża..[tak tak zdecydowaliśmy sie jednak na slub kościelny na początku czerwca .. ], , musimy wybrac płytki do naszej łazienki , dziś otrzymałam projekt od projektantki i nawet całkiem całkiem pozmieniam troche i możemy działać, a przed chwilka kupiłam sobie śliczną ciążową sukieneczkę z ozdobnym zamkiem przez całe plecki taka oliwkowa materiał super i piękne mój brzusio wygląda_:_) a wieczorem wybieram się na zakupy kupie troche owoców i lodów bo zapasy sie skończyły hihi :_)


śliczne imię Nadusia 🙂) jeszcze się zastanawiałam nad Jessicą albo Raisą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...