Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziewczyny czy wy też tak macie, że nie możecie się doczekać kolejnej wizyty u gina ?
ja mam wizytę 20 kwietnia i czekam na nia z niecierpliwością, dla mnie to jest jak święto ;-). Moj gin zawsze daje mi kilka zdjęć mojego maleństwa i aktualne wiszą u mnie na lodówce i co jestem w kuchni to całuje moją dzidzie ;-)
nigdy nie sądziłam ze wizyta u gina to będzie dla mnie taka radość hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malstep napisał(a):
Dziewczyny a oto mój brzucholek z dzisiaj rana 🙂
[URL=http://img863.imageshack.us/i/img0421a.jpg/][IMG]http://img863.imageshack.us/img863/7821/img0421a.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


sliczny brzusio 🙂 musze powiedziec, ze moj juz tez znacznie widac 🙂 ale chyba nie az tak jak u ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam na imię Iwona, jutro zaczynam 17 tydzień, spędzam bardzo dużo czasu przed komputerem, bo od początku ciąży jestem na zwolnieniu lekarskim. Pracuję w ciężkich warunkach, czyli w dużym sklepie ze sprzętem elektro 🙂 Od samego początku bolał mnie dół brzucha i stąd wykluczenie z pracy, ale dostałam standardowy zestaw leków (duphaston, no-spa) i już jest wszystko ok 🙂
Aha, termin mam na 27 września 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Asiulka zapisałaś sie do szkoły rodzenia ???

Widzisz jeszcze nie ..Niewiem czy bede chodzila,bo moj kochany teraz ma zapierdziel w pracy ,pracuje bardzo dlugo,teraz ma nocki na 18 do 7 rana;; 🤢Niewiem czy bedzie czas na te zajecia,w pierwszej ciazy nie uczeszczalam do szkoly rodzenia ,a teraz bym chciala
Zobaczymy..a tam jest jakis termin do zapisow,ilosc miejsc pewnie tez ograniczona..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tak jak ja-też na zwolnieniu. Ja pracuję w szkolę, jestem nauczycelką wf i instruktorką aerobiku. Ze względu na ciagle wymioty jestem skazana na zwolnienie. Zagrożenia nie miałam, ale jestem po poronieniu, więc lekarz zdecydowal, że tak będzie bezpieczniej. Dobrze że z Twoją dzidzią już ok. Witamy wsrod nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Ja będę ogólnie to sama ...ale pewnie pojadę do rodziców coś podjeśc ... ale ogólnie to niefajnie tak byc samym

No faktycznie ,nie zazdroszcze Ci Myszo 😘 dobrze,ze rodzice sa 🙂a na miejscu,czy daleko musisz jechac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
Tak tam sa terminy , ja dzwoniłam juz dawno się zapisac... wiec nawet to nie wiem czy sa jakies miejsca . Szkoła to jak szkoła co powiedza to fajnie , ale cieszy mnie fakt ze to przy szpitalu i poznac mozna personel i sale i tak ogólnie poznac co i jak

No wlasnie ...hm...ja teraz mam inaczej bo mieszkam w Czerwiensku i musze dojezdzac do miasta,choby na zakupki,czy lekarza itd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...