Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania wspołczuję, trzymaj się Kochana!!!! Cieszę się, że Emilką wszystko pięknie 🙂

Ja Wam powiem odnośnie tych cesarek, że gdybym miała wybór to wybrałabym cc,już wcześniej pisałam o tym...moja kuzynka urodziła przez cc i oznajmiła, że ona nie czuje się do końca kobietą spełnioną czy coś takiego 🤢 🤢 🤢 dla mnie to jest chore podejście.
Wiem, że później wszystko boli,ale też nie ma reguły,po sn też przecież boli...Każdy organizm inaczej reaguje,kilka moich znajomych miało cc i niektóre bolało,inne nie....
Z resztą każda z nas ma swoje własne zdanie na ten temat,ale ja akurat gdybym miała wybór to wybrałabym cc bez żadnego zastanowienia i wcale nie uważam, że by to było gorsze wyjście,czy pójscie na łatwiznę 🙂 A już na pewno nie czuję, że byłabym gorszą mamą chcąc rodzić przez cc...(bo takie opinie tez już słyszałam od tzw "Matek Polek" )
Poza tym uważam, że każda z nas powinna mieć prawo zdecydować, jak chce rodzić i tyle. Tak samo z karmieniem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczyny,
my dzisiaj po SR i po wizycie 🙂 Wszystko wskazuje na to, że Mateuszek zdrowo rośnie. nie był wazony, ale po badaniu GIN stwierdziła, że duży dzidziol jest i malusio ma miejsca w tym swoim domku. Poród przed czasem raczej nie wchodzi w grę, bo wszystkie zaworki elegancko trzymają 😁 Morfologia, mocz i próby wątrobowe też ok. Pobrała mi posiew z obu dziurek - wyniki za tydzień.
Także Brzuszki My póki co trzymamy się nieźle 😜
Pospałam troszkę bo od lekarza wróciłam pieszo - to nie był zbyt dobry pomysł. Przyszłam to padłam jak kawka. Teraz wstawiłam barszczyk (nie ma to jak obiad na kolację 😉 ) i troszkę Was poczytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Dziewczyny, czy któraś z Was miała w wynikach badania moczu ketony? Odebrałam właśnie wyniki i wszystko poza tymi nieszczęsnymi ketonami jest ok 😞

Ja mam coś takiego "ciała ketonowe-ujemne"


No właśnie do tej pory też miałam ujemne, a teraz mam 15 mg 😞 już się zaczynam stresować...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Dziewczyny, czy któraś z Was miała w wynikach badania moczu ketony? Odebrałam właśnie wyniki i wszystko poza tymi nieszczęsnymi ketonami jest ok 😞

Ja mam coś takiego "ciała ketonowe-ujemne"


No właśnie do tej pory też miałam ujemne, a teraz mam 15 mg 😞 już się zaczynam stresować...

Nie stresuj ię 🙂 sprawdź może w necie co to oznacza...na pewno nic złego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Dziewczyny, czy któraś z Was miała w wynikach badania moczu ketony? Odebrałam właśnie wyniki i wszystko poza tymi nieszczęsnymi ketonami jest ok 😞

Ja mam coś takiego "ciała ketonowe-ujemne"


No właśnie do tej pory też miałam ujemne, a teraz mam 15 mg 😞 już się zaczynam stresować...

z tego co pamietam to ketony są produktami rozkładu cukru.......
o masz z neta wklejone
Kiedy pojawiają się w moczu ketony, może to świadczyć o stanie głodzenia, kwasicy cukrzycowej, zatruciu etanolem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Witam Dziewczyny,
my dzisiaj po SR i po wizycie 🙂 Wszystko wskazuje na to, że Mateuszek zdrowo rośnie. nie był wazony, ale po badaniu GIN stwierdziła, że duży dzidziol jest i malusio ma miejsca w tym swoim domku. Poród przed czasem raczej nie wchodzi w grę, bo wszystkie zaworki elegancko trzymają 😁 Morfologia, mocz i próby wątrobowe też ok. Pobrała mi posiew z obu dziurek - wyniki za tydzień.
Także Brzuszki My póki co trzymamy się nieźle 😜
Pospałam troszkę bo od lekarza wróciłam pieszo - to nie był zbyt dobry pomysł. Przyszłam to padłam jak kawka. Teraz wstawiłam barszczyk (nie ma to jak obiad na kolację 😉 ) i troszkę Was poczytam.


Super ,że wszystko ok i Mateuszkowi się w brzuszku podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia160482 napisał(a):
Dziewczyny, czy któraś z Was miała w wynikach badania moczu ketony? Odebrałam właśnie wyniki i wszystko poza tymi nieszczęsnymi ketonami jest ok 😞


Ciała ketonowe są w moczu jeśli dieta jest nieodpowiednia ... jeśli dobrze mysle to coś chyba węglowodanów jest za mało jedzonych produktach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wstałam..ciekawa jestem co w nocy będe robiła 😮 głowa mnie boli....

Dziewczyny jak nazywały sie te podkłady dla Nas do szpitala?? Chyba Kasia je kupowała??

chyba bella jak pytasz o te wielkie podpaski

ja też mam bella...chyba że chodzi o te na lóżko to nie wiem jakie to są,bo ja tych nie kupuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
izarybka napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Wstałam..ciekawa jestem co w nocy będe robiła 😮 głowa mnie boli....

Dziewczyny jak nazywały sie te podkłady dla Nas do szpitala?? Chyba Kasia je kupowała??

chyba bella jak pytasz o te wielkie podpaski

ja też mam bella...chyba że chodzi o te na lóżko to nie wiem jakie to są,bo ja tych nie kupuję...


Nie nie chodzi mi o te bella..źle napisałam..chyba jeszcze śpie 🙂 Dzięki Dziewuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka napisał(a):
Witam Dziewczyny,
my dzisiaj po SR i po wizycie 🙂 Wszystko wskazuje na to, że Mateuszek zdrowo rośnie. nie był wazony, ale po badaniu GIN stwierdziła, że duży dzidziol jest i malusio ma miejsca w tym swoim domku. Poród przed czasem raczej nie wchodzi w grę, bo wszystkie zaworki elegancko trzymają 😁 Morfologia, mocz i próby wątrobowe też ok. Pobrała mi posiew z obu dziurek - wyniki za tydzień.
Także Brzuszki My póki co trzymamy się nieźle 😜
Pospałam troszkę bo od lekarza wróciłam pieszo - to nie był zbyt dobry pomysł. Przyszłam to padłam jak kawka. Teraz wstawiłam barszczyk (nie ma to jak obiad na kolację 😉 ) i troszkę Was poczytam.


super 🙂 cieszę się że wszystko jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Zocha napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajta kobitki!!! Ja przed chwilą wróciłam z pracki i zaglądam a tu tyle stron !!Ożesz kobity! Nie wiecie co z Leer??ja muszę dzisiaj zajac się zaproszeniami na chrzciny wkoncu wybrac jakies i zamówic.

szaona jesteś że do pracy jeszcze śmigasz 🤪
a co u Leer to i ja nie wiem.. albo przegapiłam coś albo nie ma wieści...


a ty czulas jak ci sie mala przekreciala?

sama nie wiem... był taki moment że móiłam do męża że się chyba przekręciła a później cały czas miałam wrazenie że leży ionaczej.. ale pewności to nie miałam.... bardziej takie jakieś przeczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Zocha napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajta kobitki!!! Ja przed chwilą wróciłam z pracki i zaglądam a tu tyle stron !!Ożesz kobity! Nie wiecie co z Leer??ja muszę dzisiaj zajac się zaproszeniami na chrzciny wkoncu wybrac jakies i zamówic.

szaona jesteś że do pracy jeszcze śmigasz 🤪
a co u Leer to i ja nie wiem.. albo przegapiłam coś albo nie ma wieści...


a ty czulas jak ci sie mala przekreciala?

sama nie wiem... był taki moment że móiłam do męża że się chyba przekręciła a później cały czas miałam wrazenie że leży ionaczej.. ale pewności to nie miałam.... bardziej takie jakieś przeczucie...


instynkt macierzyński się włączył 😁 🙂
pytałaś o te paznokcie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Zocha napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajta kobitki!!! Ja przed chwilą wróciłam z pracki i zaglądam a tu tyle stron !!Ożesz kobity! Nie wiecie co z Leer??ja muszę dzisiaj zajac się zaproszeniami na chrzciny wkoncu wybrac jakies i zamówic.

szaona jesteś że do pracy jeszcze śmigasz 🤪
a co u Leer to i ja nie wiem.. albo przegapiłam coś albo nie ma wieści...


ja tez dokladnie wiem gdzie lezy. Jego glowka stasznie mi naciska na zoladek i ciagle jest mi niedobrze 😮
a ty czulas jak ci sie mala przekreciala?

sama nie wiem... był taki moment że móiłam do męża że się chyba przekręciła a później cały czas miałam wrazenie że leży ionaczej.. ale pewności to nie miałam.... bardziej takie jakieś przeczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Zocha napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Zocha napisał(a):
jastin203 napisał(a):
Witajta kobitki!!! Ja przed chwilą wróciłam z pracki i zaglądam a tu tyle stron !!Ożesz kobity! Nie wiecie co z Leer??ja muszę dzisiaj zajac się zaproszeniami na chrzciny wkoncu wybrac jakies i zamówic.

szaona jesteś że do pracy jeszcze śmigasz 🤪
a co u Leer to i ja nie wiem.. albo przegapiłam coś albo nie ma wieści...


a ty czulas jak ci sie mala przekreciala?

sama nie wiem... był taki moment że móiłam do męża że się chyba przekręciła a później cały czas miałam wrazenie że leży ionaczej.. ale pewności to nie miałam.... bardziej takie jakieś przeczucie...


instynkt macierzyński się włączył 😁 🙂
pytałaś o te paznokcie ?

tak, ale do dzis już mi tylko na kciuku jednym oś było widać i moja gin stwierdziłą ze moze poprostu jakoś w nocy przygniotłąm tą rękę... tak czy inaczej jeśli sie powtórzy to mam od razu dzwonić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lece po autko do mechanika bo bez niego jak bez ręki... dziś ledwo dosżłam do domu po wizycie.. już mnie tak plecy bolały że szok 😮
dziś cały czas do was z doskoku wpadam bo mi kostkę zaczeli ukłądać przed domkiem i co chwilę jakieś pytania mają... a ja z tym brzuchem tak latam przez te wszystkie wykopy i nasypy... aż sama w to uwierzyć nie mogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole jeszcze jeden dzien za kierownicą na naszych drogach ze zjebanymi ludzmi i na bank urodze.........
Jedna baba sprawila ze az wysiadlam i nawrzeszczalam na nia o malo jej nie wyszarpalam za ryze kudly !!!! i nie wiem co bylo silniejsze wtedy jej debilizm czy moje hormony
potem z now jakis pacjent cos odpierdzielil.... no pojebie mnie, bylam 40 min na ulicach i wrocilam z bolem glowy zdratym gardlem cisnieniem i musze sie zrelaksic albo w cos przypieprzyc zeby mi przeszlo... naprawde ludzie nie maja pojecia o kulturze na drodze i wogole o przepisdach jakichkolwiek.......
Jezu ale mam nerwa 😞 ostatecznie zawiozlam mojego swiezaka do garazu zeby zlozyl wkoncu to lozeczko i taka bylam marudna ze poszedl maly fajcik i wrocilam sfochowana do domu i tera zjuz jestem zla na caly swiat wiec mnie rozbawcie czyms bo pogryze laptopa zaraz 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...