Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
gosia241 napisał(a):
Ladny ten brzusio

Gusia WITAJ! 😘Jestem Ci bardzo wdzieczna za polecenie dr.Prałata 😘Nie dosc,ze przystojny 😜 🙂,mily delikatny to jeszcze konkretnie wyk.swoja prace ,a nie na odp..Pierwsze co mialam krotka rozmowe czy cos sie dzieje ,nastepnie badanie na fotelu,a kolejnie usg....(na tym swoim wiesz w gabinecie,wiec tam za wczesnie na rozpoznanie plci dzidzi 🤢),skierowanie na usg,skierowanie na wyniki (morfologia,mocz),zapisal mi Asmag..3razy dziennie po 1,hm..musze poczytac dlaczego????
No i wlasnie ...stwierdzil,ze dzidzia jest mniejsza niz wskazuje na to termin ostr miesiaczki....az o 2 tygodnie...Jednak szybko mnie uspokoil,ze od poczatku moglo tak byc i poprostu ciaza jest mlodsza,bo nic nie wskazuje ,ze zle sie rozwija...ale do czasu tego usg bede podswiadomie rozmyslac,mimo iz uspakajam sie sama w sobie ,a maz rozwiewa zle mysli...


mam tak samo, wg terminu miesiączki powinnam być teraz w 17 tc, a dzidzia jest młodsza o 2 tygodnie 🙂 prawdopodobnie jajeczkowanie się opóxniło, stąd ta obsuwa - więc nie ma powodu do zmartwień. Na 2 usg się wszystko wyjaśni kiedy poród 🙂


mykam spac, jutro na rano na uczelnie, a przed chwila wróciłam z wykładów i mi łeb pęka. buziaki


no u mnie do zapłodnienia doszło 10 dnia cyklu ewentualnie +2 dni 🙂 więc moja kruszyna jest mniej więcej o tydzień młodsza no może prawie dwa 🙂

mnie na mięcho to raczej nie ciągnie ale też nie odrzuca no może oprócz smażonego kurczaka. Jak o nim pomyśle to widzę łazienkę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

karolinecka831 napisał(a):
no co ty?? już czujesz??? ja też chcem

Zerwalam sie raptownie do mojej kielbaski dogladnac,a tu tak mnie fajnie po prawej pyklo porzadnie hahahaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko ,mnie na brokuly kalafiorki,kanapki z pomidorami,ogorkiem kiszonym,serkami,zieleninka ,poledwiczka(takich szynek kupnych tez nie chce-tylko poledwiczke),na poczatku nie moglam sie pomaranczami nasycic, 🙂a arbuzy byly numberem one przy ciazy z Kami 😁pozeralam je hahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat sie chwalilam mezowi dzwonil z pracy(ma nocke),wczesniej czulam niekiedy muskania od srodka ale tym razem bylo bardziej wyraziste ,chyba dzidzi sie tej kielbaski domaga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smaku to ja za wiele nie mam przez ten katar ,ale itak ja zjadlam ze szczesciem 😁 herbatka z miodem 🙂
Widze ,ze dziewczynki juz uciekly spac,tylko ja tu urzeduje ,wiec zycze dobrej nocki wszystkim brzuchalkom ,tym wiekszym,tym mniejszym i tym calkiem chudym 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):

ale mnie dzidzia kopla maaaaasakra 🤪



ale wam zazdroszczę 🙂 ja nic prócz tych swędzących od środka bąbelków nie czuje 😞

Anczes ja mialam bulgotania juz dawno,potem trzepotanie,tzn,muskanie od srodka ,ale teraz wyraznie poczulam dzidzie (niewiem czy ja wystraszylam,gdy sie poderwalam ,ale bylo to niesamowite...pierwszy raz az tak poczulam dzidzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
też już tak czekam na te ruchy...
No jestem ciekawa jak ta nocka dzis bedzie cos mam klopoty ostatnio ze snem ....
Dobrej nocki

A co sie dzieje Karolinko,ja ogolnie nie lubie jak moj na nocce...dobrze ze Niunia ze mna spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak sie kłade na lewym boku to serducho swoje słyszę jak łomocze i jakoś szybko bije mi ostatnio ...
do tego jakoś jak mąż sie kładzie to zasypia w 2 sekundy i chrapie i juz po moim snie ... i wtedy jak juz mam dośc to wyganiam go na kanape do salonu bo mam dosc on oczywiście grzecznie idzie ... a ja mam wyrzuty sumienia że jestem zła ... czy to mi hormony dają jakoś tak znak że tak robie ojoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinka ,ja tylko mam nadz.ze my sie na tej porodowce spotkamy,bo jak mi sie beda tak terminy zmienialy to marnie to widze 😞
W poprzedniej ciazy jak mi ustalil lekarz na pierwszej wizycie,tak bylo (jedynie dwa dni po terminie urodzilam)a tu takie jaja 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
jak sie kłade na lewym boku to serducho swoje słyszę jak łomocze i jakoś szybko bije mi ostatnio ...
do tego jakoś jak mąż sie kładzie to zasypia w 2 sekundy i chrapie i juz po moim snie ... i wtedy jak juz mam dośc to wyganiam go na kanape do salonu bo mam dosc on oczywiście grzecznie idzie ... a ja mam wyrzuty sumienia że jestem zła ... czy to mi hormony dają jakoś tak znak że tak robie ojoj

Karolinka ,moj jak chrapie to go na bok przekrecam(to znaczy szturcham ,by sie odwrocil ),a jesli chodzi o serduszko to moze wybierz sie do kardiologa,jednak praca serca jest wytężona (wkoncu pompuje krew nie tylko dla nas 😉-tez mam tak ,ale nie powinnas sie kurczowo trzymac tej lewej str.bo sie tylko meczysz,naprawde to powinnas dbac o wygode dla siebie ,wtedy i dzidzi bedzie szczesliwa 🙂Ja spie troche na lewej,troche na prawej str.,a niekiedy na pleckach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
no własnie Asiulka heee ja tez muszę już pomyślec o staniczku! ? a gdzie kupowałaś swój?

Na ryneczku na gazowni 🙂Tam z tylu -wejscie od str.Kawonu 🙂Dalam uwaga az 19zl 😁
Babka ma niesamowity wybor,wlasnie duzych misek ,ktore maja malo pod biustem 🙂
Polecam 🙂Mniejsze tez ma i wieksze jak potrzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anczess napisał(a):
bąbelki mam od 14 tygodnia... cóż muszę cierpliwie czekać 🙂 w końcu to pierwsza ciąża także później pewnie odczuje ruchy... no i kosmówkę mam na przedniej ścianie a czytałam, ze to może osłabić odczuwanie ruchów...

Aniu spokojnie ,napewno blizej do nich niz dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
hee to js szturcham ale czasem już nic nie pomaga ....nawet zatyczki do uszu , a z tym spaniem tak jak piszesz też się przekręcam dla wygody ... nie da sie tak na jednej stronie cała noc....
Niec idę się do podusi przytulic...

Tul sie kochana i mysl co tam dzidzi wyprawia, jak spimy ,czy tez wypoczywamy,to dzidzia dopiero zaczyna zwykle swoja zabawe 😁 😁
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolinecka831 napisał(a):
A to ja jutro zobacze na targu ten stanik ...

🙂 wygodnie az milo,wszystkie za male ,cisna masakra,a piersi moga sie zdeformowac zbyt malym stanikiem ,takze jest to bardzo wazne nie tylko w ciazy ,ale przede wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...