Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kasia1986 napisał(a):
letka82 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Kobitki poradźcie mi... planowałam z mężulkiem 19 maja wyskoczyć na 4 dni nad morze. To jakieś 5 godzin jazdy samochodem... ale teraz po tym piątkowym plamieniu już nie wiem. Trochę się teraz boję. Wiem że trzeba spytać się lekarza, ale nawet jak powie że nie ma przeciwskazań to pojechałybyście? Zresztą jak wszystko będzie ok to z moim lekarzem prowadzącym będę widziała się dopiero 16. Czyli 3 dni przed wyjazdem...

Ja bym została w domu...


Autem za dużo trzęsie. Nie ryzykowałabym. Ostatnio na święta jechałam 3 godziny i potem mi trochę brzuszek twardniał 😞 Pociągiem to co innego - spokojnie sobie jedziesz 🙂

fakt pociag,lepsza mysl,ja uwielbiam jazde pociagiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też lubiłam jeździć pociągiem, ale to też - najpierw musielibyśmy dojechać do zielonej (50 km) potem pociąg, niewiadomo dokąd jedzie a my planowaliśmy do Niechorza. Czy jest bezpośredni? Jakoś średnio mi się to podoba...
Więc prawie oficjalnie oświadczam - rezygnuję z wyjazdu. Jak raz nie wyjedziemy to nic się nie stanie. Dziękuję za potwierdzenie mnie w słuszności decyzji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny kupiłam dziś pamiętnik dla mojego maluszka już zrobiłam kilka wpisów ciążowych 😉 kupiłam również szatkę i pamiętnik na pierwszy rok na chrzest mojemu chrzestniakowi wszystko jest takie cudowne 😉 a i jeszcze w księgarni była promocja i kupiłam poradnik ,, jak byc dobrym rodzicem" na ciąże i do 3 lat super wszystko opisane a przecena była na 10 zł z 40 🙂 a teraz robimy sobie grilla i czekam na narzeczonego aby zadać mu kilka pytań odnośnie tego pamiętnika 😜 lubie takie rzeczy a wy? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dziewczyny kupiłam dziś pamiętnik dla mojego maluszka już zrobiłam kilka wpisów ciążowych 😉 kupiłam również szatkę i pamiętnik na pierwszy rok na chrzest mojemu chrzestniakowi wszystko jest takie cudowne 😉 a i jeszcze w księgarni była promocja i kupiłam poradnik ,, jak byc dobrym rodzicem" na ciąże i do 3 lat super wszystko opisane a przecena była na 10 zł z 40 🙂 a teraz robimy sobie grilla i czekam na narzeczonego aby zadać mu kilka pytań odnośnie tego pamiętnika 😜 lubie takie rzeczy a wy? 🤨

mnie też cieszą takie gadżeciki. Co prawda nie kupiłam nic takiego, ale może jakiś pamiętnik od narodzin dziecka, kto wie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
dziewczyny kupiłam dziś pamiętnik dla mojego maluszka już zrobiłam kilka wpisów ciążowych 😉 kupiłam również szatkę i pamiętnik na pierwszy rok na chrzest mojemu chrzestniakowi wszystko jest takie cudowne 😉 a i jeszcze w księgarni była promocja i kupiłam poradnik ,, jak byc dobrym rodzicem" na ciąże i do 3 lat super wszystko opisane a przecena była na 10 zł z 40 🙂 a teraz robimy sobie grilla i czekam na narzeczonego aby zadać mu kilka pytań odnośnie tego pamiętnika 😜 lubie takie rzeczy a wy? 🤨

Ja kupiłam taką książkę chrześniakowi. Teraz ma 4 lata i nie bardzo rozumie jeszcze o co w tym wszystkim chodzi, ale my wraz z jego rodzicami często ją wyciągamy i wspominamy ciążę. Sobie jeszcze nie kupiłam 😞 Ani nie dostałam od nikogo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Ja też lubiłam jeździć pociągiem, ale to też - najpierw musielibyśmy dojechać do zielonej (50 km) potem pociąg, niewiadomo dokąd jedzie a my planowaliśmy do Niechorza. Czy jest bezpośredni? Jakoś średnio mi się to podoba...
Więc prawie oficjalnie oświadczam - rezygnuję z wyjazdu. Jak raz nie wyjedziemy to nic się nie stanie. Dziękuję za potwierdzenie mnie w słuszności decyzji 🙂


hej.włąsnie przeczytałam Wasze wpisy i postanowiłam że też się wypowiem.na Twoim miejscu zostałabym w domku.masz racje wyjazd nie ucieknie jak nie w tym roku to może w następnym już z maluszkiem pojedziecie.ja np miałam taką sytuację że na początku ciąży wygrałam wycieczkę i mogłam jechać w każde miejsce Europy na wczasy,ale zrezygnowałam bo wcześniej musiałam brac duphaston i leżeć i pomyślałam że jeszcze w życiu gdzieś polece a teraz dzidza najważniejsza.no i wycieczka(jesli nie uda sie zamienić na pobyt nad polskim morzem-bo mam blisko)przejdzie jako prezent dla rodziców 🙂 🙂bo niedlugo termin wyjazdu sie kończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kalais napisał(a):
letka bedziesz rodzic w legnicy? do jakiego lekarza chodzisz?

Jeżdżę do lekarza do Lubina do Ziółkowskiego i chyba też w Lubinie będę rodzić. Z tego co się orientowałam to szpital lubiński jest lepszy niż w Legnicy.


ja chodze do kowalika i prawdopodobnie bede rodzic w legnicy, choc opinii negatywnych slyszalam bardzo duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
letka82 napisał(a):
kalais napisał(a):
letka bedziesz rodzic w legnicy? do jakiego lekarza chodzisz?

Jeżdżę do lekarza do Lubina do Ziółkowskiego i chyba też w Lubinie będę rodzić. Z tego co się orientowałam to szpital lubiński jest lepszy niż w Legnicy.


ja chodze do kowalika i prawdopodobnie bede rodzic w legnicy, choc opinii negatywnych slyszalam bardzo duzo

Moja przyjaciółka chodziła do Kowalika przez całą ciążę i bardzo go sobie chwaliła dopóki nie doszło do porodu 😞 Potem zdanie natychmiast zmieniła. Ale to jest oczywiście indywidualna kwestia 🙂 Ja do Ziółkowskiego chodzę od zawsze, wyciągnął mnie z kilku niefajnych sytuacji, więc pomimo tego że od kilku lat mieszkam w Legnicy nadal jeżdżę do niego do Lubina. Zwłaszcza że przyjmuje na Fundusz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Ja też lubiłam jeździć pociągiem, ale to też - najpierw musielibyśmy dojechać do zielonej (50 km) potem pociąg, niewiadomo dokąd jedzie a my planowaliśmy do Niechorza. Czy jest bezpośredni? Jakoś średnio mi się to podoba...
Więc prawie oficjal 🤪 🤪nie oświadczam - rezygnuję z wyjazdu. Jak raz nie wyjedziemy to nic się nie stanie. Dziękuję za potwierdzenie mnie w słuszności decyzji 🙂

Mariolka to sobie na browarka skoczymy jak juz bedziecie w Zielonej ,oczywiscie my przy Karmi,hehe 🤪
oczywiscie to byl zart-masz racje nie ryzykuj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kalais napisał(a):
letka82 napisał(a):
kalais napisał(a):
letka bedziesz rodzic w legnicy? do jakiego lekarza chodzisz?

Jeżdżę do lekarza do Lubina do Ziółkowskiego i chyba też w Lubinie będę rodzić. Z tego co się orientowałam to szpital lubiński jest lepszy niż w Legnicy.


ja chodze do kowalika i prawdopodobnie bede rodzic w legnicy, choc opinii negatywnych slyszalam bardzo duzo

Moja przyjaciółka chodziła do Kowalika przez całą ciążę i bardzo go sobie chwaliła dopóki nie doszło do porodu 😞 Potem zdanie natychmiast zmieniła. Ale to jest oczywiście indywidualna kwestia 🙂 Ja do Ziółkowskiego chodzę od zawsze, wyciągnął mnie z kilku niefajnych sytuacji, więc pomimo tego że od kilku lat mieszkam w Legnicy nadal jeżdżę do niego do Lubina. Zwłaszcza że przyjmuje na Fundusz 😉


no zobaczymy jak bedzie u mnie, poki co jestem z niego zadowolna, a jak bedzie na porod to czas pokaze 😎, letka bedziesz chodzila do szkoly rodzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
Będę musiała chyba się wybrać na zakupy letnie, bo nic na mnie nie pasuje, dzisiaj przymierzałam spodenki, spódniczki i lipa... nic się nie dopina. Pewnie przy okazji jakiegoś filmu, czekam na kac vegas 2 😆

aj nic nawet nie mow..ja to ostatnio we wszystkim wygladam jak baleronik...bylam niedawno polazic po sklepach..chcialam kupic sobie jakas sukienke na te Komunie siostrzenicy meza(bo to juz w te niedziele:blink 🙂i albo byly sliczne i ..oczywiscie za male,albo wygladalam jak rozwora w rozszerzanych,odcinanych fasonach,a obcislej nie chce za bardzo,bo bioderka tez wychodowalam i zadek nie maly ...takze nie mam pojecia w czym pojde,,, 😮 🤢
Moze macie jakies fajne pomysly ,linki ,bo ja jestem zielona w co sie ubrac i jak tak dalej pojdzie to chyba w niedziele sie zle poczuje .. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kalais napisał(a):
letka82 napisał(a):
kalais napisał(a):
letka82 napisał(a):
kalais napisał(a):
letka bedziesz rodzic w legnicy? do jakiego lekarza chodzisz?

Jeżdżę do lekarza do Lubina do Ziółkowskiego i chyba też w Lubinie będę rodzić. Z tego co się orientowałam to szpital lubiński jest lepszy niż w Legnicy.


ja chodze do kowalika i prawdopodobnie bede rodzic w legnicy, choc opinii negatywnych slyszalam bardzo duzo

Moja przyjaciółka chodziła do Kowalika przez całą ciążę i bardzo go sobie chwaliła dopóki nie doszło do porodu 😞 Potem zdanie natychmiast zmieniła. Ale to jest oczywiście indywidualna kwestia 🙂 Ja do Ziółkowskiego chodzę od zawsze, wyciągnął mnie z kilku niefajnych sytuacji, więc pomimo tego że od kilku lat mieszkam w Legnicy nadal jeżdżę do niego do Lubina. Zwłaszcza że przyjmuje na Fundusz 😉


no zobaczymy jak bedzie u mnie, poki co jestem z niego zadowolna, a jak bedzie na porod to czas pokaze 😎, letka bedziesz chodzila do szkoly rodzenia?


Wybieram się i Legnica byłaby mi bardziej na rękę, bo odpadają dojazdy. A czy Ty już się orientowałaś co i jak? Bo ja jeszcze nie, zbieram się ale coś nie mogę się zmobilizować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):

Moze macie jakies fajne pomysly ,linki ,bo ja jestem zielona w co sie ubrac i jak tak dalej pojdzie to chyba w niedziele sie zle poczuje .. 😉


ja bym ubrała jakąś ładną tunikę i do tego czarne leginsy albo spodnie na kant ( sa też takie "elganckie " ciązówki 🙂 , no i bucik na lekkim obcasie 🙂 jesteś w ciąży, więc stawiaj raczej na wygodę niż na elegancję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Ja też lubiłam jeździć pociągiem, ale to też - najpierw musielibyśmy dojechać do zielonej (50 km) potem pociąg, niewiadomo dokąd jedzie a my planowaliśmy do Niechorza. Czy jest bezpośredni? Jakoś średnio mi się to podoba...
Więc prawie oficjalnie oświadczam - rezygnuję z wyjazdu. Jak raz nie wyjedziemy to nic się nie stanie. Dziękuję za potwierdzenie mnie w słuszności decyzji 🙂


do Niechorza nie masz pociągu. W zachodniopomorskim, to pociąg dojeżdża do Międzydrojów i potem do Świnoujścia. Albo dojdź do międzyzdrojów i pojedź pksem do niechorza, to juz blisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):

Moze macie jakies fajne pomysly ,linki ,bo ja jestem zielona w co sie ubrac i jak tak dalej pojdzie to chyba w niedziele sie zle poczuje .. 😉


ja bym ubrała jakąś ładną tunikę i do tego czarne leginsy albo spodnie na kant ( sa też takie "elganckie " ciązówki 🙂 , no i bucik na lekkim obcasie 🙂 jesteś w ciąży, więc stawiaj raczej na wygodę niż na elegancję 🙂

Znalazłam kiedyś http://allegro.pl/wiosna-2011-ciazowe-sukienki-z-dekoltem-3401-i1572553866.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):

Moze macie jakies fajne pomysly ,linki ,bo ja jestem zielona w co sie ubrac i jak tak dalej pojdzie to chyba w niedziele sie zle poczuje .. 😉


ja bym ubrała jakąś ładną tunikę i do tego czarne leginsy albo spodnie na kant ( sa też takie "elganckie " ciązówki 🙂 , no i bucik na lekkim obcasie 🙂 jesteś w ciąży, więc stawiaj raczej na wygodę niż na elegancję 🙂


ja też proponuję leginsy i tunikę elegancką
kupiłam na początku ciązy sukienkę odcinaną pod biustem jest bardzo łądna ale to prawda że wygląda się jak balonik w takim fasonie i przy naszych figurach 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moj Kocur mi przyniosl winogron!!! 🤪 🤪 🤪
teraz zajadam


A ja właśnie " spałaszowałąm " ćiwierć arbuza PYCHCHA 😁
i słyszę głos "tylko nie wysmaruj klawiatury sokiem "hahaa


Mój arbuz świeżo zakupiony przez męża czeka do jutra. Bo jak teraz zacznę jeść to do rana nie skończę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Moj Kocur mi przyniosl winogron!!! 🤪 🤪 🤪
teraz zajadam


A ja właśnie " spałaszowałąm " ćiwierć arbuza PYCHCHA 😁
i słyszę głos "tylko nie wysmaruj klawiatury sokiem "hahaa


Mój arbuz świeżo zakupiony przez męża czeka do jutra. Bo jak teraz zacznę jeść to do rana nie skończę :P


nie jeść na noc arbuza bo będziecie sikać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...