Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja dzis tez zobacze po 3 dniach 😉 ale to tylko ze względu na to że ostatnio miało rozepchany brzuszek wodami płodowymi (jednym słowem obżarło sie) i nie szło dokładnie zbadac dzidzi i zobaczyc serdusia, ale przynajmniej zobacze je jeszcze raz 🤪

legginsy to ja mam, chodzi o to że ich nie lubie za bardzo ;/
poszukam cos u siebie mam jeden sklepik gdzie sa fajne nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam dziś też MEGA spieprzony humor , w piątek miałam to usg w przychodni "niby połówkowe" a tak na prawde trwało jakieś pare minutek , i mnie to denerwuje bo nie uspokoiła mnie ta lekarka , cały czas o tym myślę czy nie umówić się gdzieś na ten tydzień prywatnie i iść jeszcze raz 🤢 🤢 🤢
Niby powiedziała że jest oki z maluchem ... nie wiem co teraz zrobić ???

nawet mi serducha nie dała posłuchać 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
ja mam dziś też MEGA spieprzony humor , w piątek miałam to usg w przychodni "niby połówkowe" a tak na prawde trwało jakieś pare minutek , i mnie to denerwuje bo nie uspokoiła mnie ta lekarka , cały czas o tym myślę czy nie umówić się gdzieś na ten tydzień prywatnie i iść jeszcze raz 🤢 🤢 🤢
Niby powiedziała że jest oki z maluchem ... nie wiem co teraz zrobić ???

nawet mi serducha nie dała posłuchać 😞 😞 😞 [/quot

Asiu powiem Ci tak jesli naprawde źle sie z tym czujesz i nie jestes pewna to umów się gdzies ale wg mnie nie trzeba tak naprawde szukac dziury,mówię tak bo mialam dokladnie tak samo-niby pomiary ok ale jakos krotko to badanie trwało nie czułam sie spokojnie ale mąż mi wytłumaczył że skoro nie ma powodów do paniki to nie ma co na siłę szukać złego.
ja serducha np też nie słyszałam tylko widziałam na monitorze jak bije
ja przemyślałam sprawe i doszłam do wniosku że nie chcę sie juz znów gdzieś zapisywac,wierzę że jest do bez i że bedzie dobrze.Asiu decyzja oczywiście należy do Ciebie bo to tylko mój punkt widzenia.nie martw sie ja tam wierze ze jest wszysstko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu miała na 8.40 wizyte i coś się nie melduje na forum z relacjami 😉

Tez o niej pomyslała jak wieszałam pranie ze Agata ma dzisiaj usg , Kasia i Mariolka 🙂 🙂


no to czekamy dziewczynki na relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja mam dziś też MEGA spieprzony humor , w piątek miałam to usg w przychodni "niby połówkowe" a tak na prawde trwało jakieś pare minutek , i mnie to denerwuje bo nie uspokoiła mnie ta lekarka , cały czas o tym myślę czy nie umówić się gdzieś na ten tydzień prywatnie i iść jeszcze raz 🤢 🤢 🤢
Niby powiedziała że jest oki z maluchem ... nie wiem co teraz zrobić ???

nawet mi serducha nie dała posłuchać 😞 😞 😞 [/quot

Asiu powiem Ci tak jesli naprawde źle sie z tym czujesz i nie jestes pewna to umów się gdzies ale wg mnie nie trzeba tak naprawde szukac dziury,mówię tak bo mialam dokladnie tak samo-niby pomiary ok ale jakos krotko to badanie trwało nie czułam sie spokojnie ale mąż mi wytłumaczył że skoro nie ma powodów do paniki to nie ma co na siłę szukać złego.
ja serducha np też nie słyszałam tylko widziałam na monitorze jak bije
ja przemyślałam sprawe i doszłam do wniosku że nie chcę sie juz znów gdzieś zapisywac,wierzę że jest do bez i że bedzie dobrze.Asiu decyzja oczywiście należy do Ciebie bo to tylko mój punkt widzenia.nie martw sie ja tam wierze ze jest wszysstko ok

Ja mam tak samo dziewczyny ....Usg mam co 2 wizyte czasmi czescie , ale on mi nic nie mowi mierzy , patrzy sam w ten monitor i na koniec wszytko jest dobrze prosze sie nie martwic ....Jak ja sie nie zapytam to on tez nic nie powie .....Bo ja z tego strachu nic sie go nie pytam ...Jak tam ide to przed wizyta z 3 razu do kibelka musze isc.... 🙂 🙂 🙂Moj M tez tak mowi jak Kamili , czy Ty musisz sie wszytskiego czepiac , przeciez powiedziałby nam ze cos jest nie tak .....Jak było cos zle na poczatku to powiedział .....Wiec ja juz nic nie mowie.... 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia jeśli masz być niespokojna przez kolejne jakieś 2 miesiące to lepiej idź,nie musisz na 3d lub 4d, po prostu na 2d, bo lekarzowi takie wystarczy żeby stwierdzić że wszystko ok.
Mam nadzieję, że dzidzia pokaże jakiej jest płci, bo inaczej też będę miała dylemat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mariola-s napisał(a):
Asia jeśli masz być niespokojna przez kolejne jakieś 2 miesiące to lepiej idź,nie musisz na 3d lub 4d, po prostu na 2d, bo lekarzowi takie wystarczy żeby stwierdzić że wszystko ok.
Mam nadzieję, że dzidzia pokaże jakiej jest płci, bo inaczej też będę miała dylemat...


Mariola u mnie na 2 usg wypatrywał i wydawało mu sie ze widzi chłopa ale na 100% on pewny nie jest,wiec ja tez nie wiem kto tam w brzuszku puka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia jeśli masz być niespokojna przez kolejne jakieś 2 miesiące to lepiej idź,nie musisz na 3d lub 4d, po prostu na 2d, bo lekarzowi takie wystarczy żeby stwierdzić że wszystko ok.
Mam nadzieję, że dzidzia pokaże jakiej jest płci, bo inaczej też będę miała dylemat...


Mariola u mnie na 2 usg wypatrywał i wydawało mu sie ze widzi chłopa ale na 100% on pewny nie jest,wiec ja tez nie wiem kto tam w brzuszku puka 🥴

Kamila ale masz jakies przeczucie kto tam puka i co bys chciała 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia jeśli masz być niespokojna przez kolejne jakieś 2 miesiące to lepiej idź,nie musisz na 3d lub 4d, po prostu na 2d, bo lekarzowi takie wystarczy żeby stwierdzić że wszystko ok.
Mam nadzieję, że dzidzia pokaże jakiej jest płci, bo inaczej też będę miała dylemat...


Mariola u mnie na 2 usg wypatrywał i wydawało mu sie ze widzi chłopa ale na 100% on pewny nie jest,wiec ja tez nie wiem kto tam w brzuszku puka 🥴

Kamila ale masz jakies przeczucie kto tam puka i co bys chciała 🙂 🙂



na początku myślałam że córa ale po tym ostatnim usg mówię do brzuszka w rodzaju męskim
😁 😁 a Ty Aga kogo byś chciałą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asia jeśli masz być niespokojna przez kolejne jakieś 2 miesiące to lepiej idź,nie musisz na 3d lub 4d, po prostu na 2d, bo lekarzowi takie wystarczy żeby stwierdzić że wszystko ok.
Mam nadzieję, że dzidzia pokaże jakiej jest płci, bo inaczej też będę miała dylemat...


Mariola u mnie na 2 usg wypatrywał i wydawało mu sie ze widzi chłopa ale na 100% on pewny nie jest,wiec ja tez nie wiem kto tam w brzuszku puka 🥴

Kamila ale masz jakies przeczucie kto tam puka i co bys chciała 🙂 🙂



na początku myślałam że córa ale po tym ostatnim usg mówię do brzuszka w rodzaju męskim
😁 😁 a Ty Aga kogo byś chciałą ?

MOj to chce chłopaka i ja juz sie tak przyzwyczaiłam ze do brzuszka mowie ON .....chociaz na poczatku chciałam dziewczynke .....ale zobaczymy 19 moze sie nie odwroci......Kamila , a nie chciałas chodzic do KULI słyszałam ze super lekarz .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was dziewczynki ja juz dotarłam do domku po moich weekendowych wyjazdach i dziś odpoczywam ...
Mam troche do nadrobienia co pisalyście .... ale zobaczymy ile mi się uda ...
Martwi mnie moja waga bo co staje to pokazuje codziennie kilka deko więcej zreszta zaraz dobije do 70 kg ... a czuje się już jak słoniątko ....no niby dopiero 4 kg na plus ale jak w takim tepie bedzie przybywac co chwile kilka deko to czarno to widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny po tygodniowej nieobecności 412 stron do nadrobienia 🤢 niestety jest to nie do wykonania tym bardziej, że leżeć tylko na lewym boku mogę 😞

w zeszły poniedziałek trafiłam do szpitala z bólem pleców po prawej stronie, okazało się, że mam zastój w prawej nerce i niewielki w lewej 😞 dziś mnie wypisali bo ból już nie jest taki ostry i silny jak do soboty jednak nadal boli...

muszę brać tabletki 4 razy na dobę i nospę doraźnie gdyby ból się nasilił. Nikomu nie życzę takiego bólu. Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie. Ja będę zaglądać w miarę często 🙂

pozdrawiam i buziaki 🙂

ps. chyba będzie chłopak ale to musi potwierdzić mój gin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem jestem Kochane!! Jest wszystko w porząsiu, Gabrysia ( na 100% potwierdził, że jest szparka 🙂) pomierzona i zważona (388g), lekarz zadowolony, ja jeszcze bardziej a mój Tomek też bo był ze mną 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jeśli chodzi o wyniki krwi i siurków też powiedział że wszystko dobrze. Następna wizyta 8 czerwca. Nagrał nam płytkę tak że zaraz Gabrynię znów ujrzę!! Ale jestem szczęśliwa!! I jeszcze pytałam go o picie tej glukozy,powiedział że na następną wizytę mam zrobić glukozę z krwi, a jeśli coś tam będzie nie tak to wtedy to picie się odbędzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinecka831 napisał(a):
Witam Was dziewczynki ja juz dotarłam do domku po moich weekendowych wyjazdach i dziś odpoczywam ...
Mam troche do nadrobienia co pisalyście .... ale zobaczymy ile mi się uda ...
Martwi mnie moja waga bo co staje to pokazuje codziennie kilka deko więcej zreszta zaraz dobije do 70 kg ... a czuje się już jak słoniątko ....no niby dopiero 4 kg na plus ale jak w takim tepie bedzie przybywac co chwile kilka deko to czarno to widze

Karolci dzidzia rosnie i dlatego waga Ci rosnie .....po porodzie szybko zrzucisz , nic sie nie martw 🙂 🙂 🙂 i co z tym prezentem wymysliłas na 18 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...