Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień doberek 🙂
i jestem po wizycie 🙂 Synek ok, ja prawidłowo rosnę hehe 🙂
Maluszek się przesunął w górę, że jest sporo nad pępkiem..i tam właśnie najczęściej czuje teraz ruchy, choć czasem wesoło po całym brzuszku mi wierzga 😁
😁 Synek schował się na badaniu tętna, ale gin znalazł miejsce, gdzie było ładnie słychać serduszko 😁 jaki to miły dźwięk 😉
A co do wagi, do tej pory było +3kg, w ciągu ostatniego mca kolejne +4kg, mamy więc 7kg na plusie 🙂
Cieszę się, że z Dzieciątkiem wszystko ok.

Ach i dostałam jakieś globulki dopochowowe w związku z tymi leukocytami w moczu, gin stwierdził, że to przez upławy.. Ale jakoś nie rozwinął tego tematu. Ja mówiłam, że upławy mam praktycznie od początku ciąży... No ale jak trzeba to 'przyjmę' te leki, przed następną wizytą mam tylko zrobić badanie moczu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iris ja pamietam jak tu 3 tygodnie słonca nie widziałam,bo ciagle albo padało albo bylo tak pochmurno,ze slonca widac nie bylo 😞
Normalnie sie wszystkim depresja udzialała 🤢
Tak wiec rozumiem doskonale i głowa do gory bo jak nie dzis to jutro zaswieci slonce.
Ja tez dzis odpoczywam,w sumie juz nie mam nic takiego do roboty w tym domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akneri superowo, że wszystko z synciem w porządku. A jak dał jakies globulki to weź.. co ci szkodzi 🙂 Cieszę się, że maluch zdrowy! My 11 lipca jedziemy się pokazać 🙂 Już się nie mogę doczekać!

Madziu no fatalnie z ta pogodą, ale trzymam się długoterminowej pogody wg której piątek i sobota mają być upalne i słoneczne,a w niedzielę burza z deszczem 🙂 No ale już nie wymagajmy żeby w Polsce cały weekend była ładna pogoda bo to się prawie nie zdarza 🙂 Czekam cierpliwie 🙂

Wysłałam Ci prywatną wiadomość 🙂 Pomożesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ankeri to super ze synus zdrowy i ze mama prawidlowo rosnie 🙂 🙂
Z tymi globulkami to zawsze lepiej zapopiegac niz leczyc,wiec moze dlatego przepisal.
Ankeri a zrownal Ci sie juz pepek??
Bo u mnie juz jest prawie rowno i tez czuje synka jak mnie obklada czasem jakby juz nad pepkiem a dzis rano normalnie tak nisko,ze sie spac nie dało 😮 niech sie cieszy poki ma jeszcze miejsce,bo z czasem zacznie mu go brakowac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh pewnie sie wybiore jak mąż wruci dzis ma wolne do poniedziałku to jest okazja zeby wyjsc i sie przerobic, zaczełam dbac o siebie znów bo po porodzie to nawet niechciało mi sie zaczesać a co dopiero pomalowac lekkim makijarzem , a co koloru różowego to ja tez tak nieprzepadam ale na małą dziewczynkę to ładnie leży i poprostu ubranką są cudne za ten zestaw wczoraj dałam 11 zł a ciuszki jak nowe natomiast nielubie jak sie dzieci od małego ubiera na czarno lub ciemne całkiem kolorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczku ☺️ ☺️ ☺️ Wstydam się za pomyłkę bo przecież wiem ☺️ mój Synuś to chyba jakimś geniuszem będzie bo ja to już w ogóle pamięci nie mam chyba 😞 i ogólne odmóżdżenie przeżywam
Anetko GRATULACJE
Carpioo i dla Twojego też 🙂
Asiu też jestem za pierwszą fryzurką - jest super
Akneri Super że wizyta udana i te wyniki że to nic groźnego 🙂 ja też dzisiaj idę na 15!!!!! już się doczekać nie mogę na małe tet-a-tet z moim Synusiem 😁 no i zdjęcie buźki chcemy zrobić w 3D
Madziek cieszę się z Tobą że wracasz 🙂 a tak z ciekawości to skąd z Polski jesteś??
Mama Madziek ma rację - nie dźwigaj!!! fajnie że będziesz miała takie stare-nowe mieszkanko 🙂 no i ja od 18-23 jestem na wakacjach na Kaszubach i na 100% zaglądnę do Trójmiasta tyle że będę z Moim i bez komputera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pępek już w połowie mam na wierzchu 🙂
Maluszek też czasem mnie kopnie tak nisko, jakby w pęcherz hehe, że troszkę zaboli..
Czasem tak z nienacka się poruszy, że potrafię się wystraszyć hehe 🙂
Ale kocham te wszystkie kopniaczki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Ankeri to prawda te kopniaczki sa boskie 🥴 😆 nawet teraz czuje jak sie tam przeciaga 😉mnie ten pepek strasznie smieszy i to w ciagu tygodnia go tak zrownalo 😉
zawsze sie smialam i denerwowalam jak kobitki w ciazy nic tylko sie po brzuszku glaskaja i gadaja do niego-dla mnie to bylo smieszne 😮 a teraz sama tak robie 😜 😜

A ostatnio chcialam nagrac filmik jak czulam jak mi caly brzuszek lata 😉 i co...moj synus sie nie da zlapac jak podniose koszulke to cisza...opuszcze dalej szaleje 😉oj kocham go 😆

Bachap ja jestem z poludnia polski z Bochni,miedzy krakowem a tarnowem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje Słoneczko też pcha się coraz wyżej ale większość kopniaków czuję wciąż w dole i trochę po prawej stronie brzucha. Po lewej baaaardzo rzadko coś odczuwam. Kurcze to chyba znak że nadal sobie siedzi w pozycji miednicowej bo nie czuję jakiejś większej zmiany położenia. Ciekawe.

Carpioo zapomniałam pogratulować męża wykształciucha 🙂 zatem GRATULACJE dla Pani Magistrowej hi hi 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris ja tak jak Ty kopniaczki czuje z regoly z prawej strony albo calkiem nisko ale tez z prawej albo wlsnie kolo pepka 😉pare razy sie zdarzyło jak w tym samym momencie czulam z lewj i z prawej tak wiec chyba był w poprzek brzucha 😉
Ja sie w przyszły wtorek dowiem jak on sobie tam teraz sidzi i czy to łozysko mi sie podnioslo,bo ostatnio bylo nisko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziek 🤪 sex shop 😁 ja otworzyłam w Suwałkach hehehehee ale musiałam zamknąć bo Olek się pojawił a ja nie zdążyłam na tyle rozwinąć biznesu zeby tam kogoś posadzić ale miałam swój sex shop i jestem z tego dumna 😁
A Bochnia to całkiem niedaleko moich rodzinnych stron bo jestem z Rzeszowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris.. on dopierom licencjonowany jest :0 bo wczesniej poszedł na studiuma nie studia 🙂

Aneto,. ale ci zazdroszcze tego mgr 🙂 moja praca jeszcze w powijakach.. dzisiaj jade do szkoły.. złozyc podanie. odebrac karte osiagnieć sttudenta itp...

ehh

Zuziaczek- dziękuję za goRRRące zyczenia dla Mojego- na pewno sie ucieszy 😁 😉


Mama76 uważaj tylko! nie dźwigaj!
dobrze że masz super bohatera w swoim domu!!! ahh ci synkowie 🙂 😜
a mieszkanko będzie jak nowe 🙂
tylko to sprzatanie po meblach, remontach, remonacikach... 😠 ehhh
te przeprowadzki małe i duże, z kraju do kraju, z miasta do maista.. albo jak u mnie.. z motkotowa na mokotów ale jednak.. 😁
ja nie wiem jak Wy ogarniacie te miedzykrajowe 🙂 🤔
zdolniachy!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris.. on dopierom licencjonowany jest :0 bo wczesniej poszedł na studiuma nie studia 🙂

Aneto,. ale ci zazdroszcze tego mgr 🙂 moja praca jeszcze w powijakach.. dzisiaj jade do szkoły.. złozyc podanie. odebrac karte osiagnieć sttudenta itp...

ehh

Zuziaczek- dziękuję za goRRRące zyczenia dla Mojego- na pewno sie ucieszy 😁 😉


Mama76 uważaj tylko! nie dźwigaj!
dobrze że masz super bohatera w swoim domu!!! ahh ci synkowie 🙂 😜
a mieszkanko będzie jak nowe 🙂
tylko to sprzatanie po meblach, remontach, remonacikach... 😠 ehhh
te przeprowadzki małe i duże, z kraju do kraju, z miasta do maista.. albo jak u mnie.. z motkotowa na mokotów ale jednak.. 😁
ja nie wiem jak Wy ogarniacie te miedzykrajowe 🙂 🤔
zdolniachy!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 😁 😁 😁 😆 😁 😆
co do sex shopow 🙂

to ja jako nastolatka (wtedy prawie dorosla , nie?? ) jak miałam 17-19 lat dorabiałam sobie jako tele marketerka.. 🙂
i godfziny prac były rozne.. wiec w dzien byly to zakupy tele-mango 🙂 jakies miksery, pase ochronne poduszki.. a tak miedzy 17-20 (bo jako małolat to dłuzej nie pracowałam) to był tez sexshop przez telefon 🙂 i sprzedawałam wibratory, maście, końskie muszki, bieliznę, powiekszacze penisów.. 🙂
wiecie jaką wiedza przed koleżankami mogłam się pochwalić?? 🙂 😁 😁 😆
ale to były czasy 🙂
pracowąłam tylko w weekendy.. i zarabiałam 600-1500zł 🤪 od 8 do 18/20 wiec całkiem sporo.. bo miałam procent od sprzedaży.. 🙂 nie ma to jak gadka 🙂

widze, że w takim razie, że nie tylko ja robiłam w 'kosmatym' interesie 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bachap napisał(a):
Fajnie było 😁 w większości przypadków 😉 bo niektórzy nie rozumieją że sex shop to nie to samo co burdel!!! 😮
A samochód to od kogoś będziesz kupować?


No dokładnie ludzie maja takie myslenie 🤢
Kochana widzialam samochod na allegro i koles go wystawia jako prywatna osoba ale nie wierze w to 😜
zobaczymy bo widze go juz druga aukcje 😉
dobra ide,hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...