Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A dziekuje 🙂 Merula jest roskoszna, trochę niedobra, tzn ciągle sie chce bawic, i gubi ząbki, więc gryzie niesamowicie 🙂 ale dla mnie to przyjemność się z nią pobawic. Żałuje, że nie moge jej miec codziennie w domu bo nie czułabym sie taka samotna, jak Mój do 22 w pracy. Ale może nuiedługo to się zmieni.
planujemy wtyprowadzke do mojej babci, bo ja nie mam siły bawić się w sprzątaczkę, chyab lepsza ta nadopiekuńczość i wszechwiedzącość 😉 mojej Babci, niż brudas, niechluj, i palacz w postaci teścia (przyszłego-niedoszłego 😉 )
poza tym u Babci będę u siebie, bo tam połowa mojego mieszkania 🙂 i Mój tez się będzie bardziej starał, bo będzie "u kogoś" ale czy da radę się bardziej starać 🤔 -> 😜
ale przed wprowadzeniem porozmawiamy z babcia o jej zasadach, co my tez chcemy miec, i czy chce abyśmy zrobili generalny remont łazienki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):
Dziewczyny, najprościej :
www.imageshack.us
tam wklejasz zdjęcie, potem kopiujesz kod forum i po sprawie 😁
🤪


Jaki kod forum??? tnz link forum czy jak? nie rozumiem, ja jestem tępa baba 🙂 jesli chodzi o te sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Przede wszystkim bardzo wam wszystkim gratuluje

Może ktoras zainteresuja ubrania ciazowe lub rozek dla maluszka – ceny SA naprawde przystępne:
Te dwa zestawy bluzek to za 50 zl z przesylka 😁
http://allegro.pl/show_item.php?item=1587947455
http://allegro.pl/bluzki-ciazowe-tychy-slask-i1587947423.html

http://allegro.pl/spodnie-ciazowe-hm-mama-tychy-slask-i1601456445.html
http://allegro.pl/rozek-blekitny-z-krateczka-smyk-tychy-slask-i1601456947.html
w razie dodatkowych pytan możecie pisac na maila [email protected] lub na watku Katowice i okolice :
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atagusia, gratuluje synusia w brzuszku 🙂
Ja wizyte u ginki mam za tydzien, to bedzie 20 tydzien, wiec moze tez sie dowiem kto we mnie mieszka 🙂

Carpioo, poznizej instrukcja jak wkleic zdjecie:
1. Wchodzimy na stronę http://imageshack.us/
2.Jeśli nie zaznaczy się opcja obrazy/film to ją zaznaczamy dla Prześlij:
3.W Zmiana rozmiaru obrazu wybieramy opcję z rozwijanego menu 320x240 dla stron internetowych i poczty e-mail
4.Klikamy Prześlij teraz i czekamy na wygenerowanie kodów/linków
5.Pod naszym świeżo załadowanym zdjęciem pojawią się linki i kody,wybieramy i kopiujemy Kod forum
6.Wchodzimy na forum i w oknie dodania wiadomości na górnym pasku wybieramyLink[Ctr+l] i wklejamy tam nasz kod -> zatwierdź -> wyślij wiadomość i...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Byłam dziś u Gin, usg nie było, ale słyszałam serduszko i aż mi się łezka zakręciła... Tak bardzo się niepokoiłam przez te ostatnie tygodnie... Cieszę się, że z Dzidzią ok 🙂
Wyniki dobre, więc nie mam się czym przejmować. Od początku ciąży przybrałam tylko kg, ale po pierwszej ciąży został mi brzuszek, więc Maleństwo ma się gdzie chować 🙂
Teraz wizyta 8czerwca i wtedy będzie usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atagusia i Akneri bardzo się ciesze razem z Wami, że wszystko jest w porządku 🙂 🙂

Anetko trzymamy kciuki za Twoje USG w przyszłym tygodniu 🙂

Carpioo Twoja psinka jest boska 🙂 🙂 🙂 Jakie ma uszyyyyyy 🙂 Śliczna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z wszystkich radosnych wieści 🙂
Atagusia również gratuluje 🙂
No i będę czekała z niecierpliwością na Twoją relację z wizyty Anetko 🙂

Wiecie... Nie wiem, czy mi się przyśniło, czy rzeczywiście w nocy poczułam ruchy Dzieciątka 🙂
Aż się obudziłam hehe 🙂 Będę czekała przez kolejne dni na powtórkę 🙂 zobaczymy ...

Mamy w Olsztynie ( jak i pewnie prawie wszędzie) kolejny piękny dzień 🙂 Będzie trzeba się wybrać na jakiś sapcerek 🙂
Dobrego dnia wszystkim Mamusiom i Dzieciusiom życzę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atagusia, gratuluję małego rozbójnika 🙂

My zaliczyliśmy wczoraj wizytę w aptece - na leki pierwszej potrzeby na wakacje (p-gorączkowe, na gardziołko, na kaszel, na dolegliwości zołądkowe + zestaw w razie W - duphastan) wydałam prawie 300 zł 😲 😞

Ale za to się cieszę, bo jutro o tej porze będę się smażyć na plaży 🤪 😎

Pozdrawiam słonecznie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akneri, ciesze sie ze u Was wszystko tak jak nalezy. Sluchanie serduszka jest takie wzruszajace. Tez mialam to szczescie na ostatniej wizycie.
Moje malenstwo na szczescie po tygodniowej przerwie zaczelo znowu buszowac, jaka ulga 🙂

To prawda, w Olsztynie pieknie dzis, tez ide na spacerek i male zakupy.
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my już dwoje po śniadanku, tzn,ja i brzusio 🙂 Nie wiem,jak Wy ale ja ostatnio lubuję się w smakach,w których wcześniej niekoniecznie się lubowałam. Mam ochotę na bardziej słone potrawy, wiem,że są niezdrowe, ale widocznie potrzebuje mój organizm tego. Zrobiłam sobie fetę z warzywkami i zjadłam migusiem, takie dobre.
W łódzkim pogoda dopisuje,więc na pewno spacer dzisiaj zaliczymy. A teraz udaję się na poszukiwanie wątróbki drobiowej, bo ciężko ją dostać na osiedlu :/ ale może dzisiaj dopisze nam szczęście 🙂
Życzę miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MALENKO, UWAŻAJ Z WĄTRÓBKĄ, BO PODOBNO NIE POWINNA SIĘ JEJ JEŚĆ W CIĄŻY - ZA DUŻO KTÓREJŚ WITAMINY. SORRY ZA CAPSA.

Poza tym ekspresowo nadrabiając zaległości - fajny wózek 🙂 My dopiero przed wyborem. Podobają nam się X-landery i dużo ich na mieście widać zarówno w wersji z gondolą jak i spacerówek, także wydaje się że są praktyczne i sprawdzają się. Nasza bryka ma mieć 4 duże pompowane koła, z czego jedna para skrętnych, jak się da to z możliwością blokady skrętu kół, centralny hamulec i materiał, który łatwo się czyści. Do tego porządne resory i duży koszyk na "drobiazgi". Nie polecam trójkołówek, bo sąsiadka ma - przednie koło się blokuje na śliskiej powierzchni (np. płytkach sklepowych) i wózek trzeba pchać na siłę...masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziek ale fajny ten Twój piesek!! słodziak taki!!!

a jeśli chodzi o wątróbke to jest za dużo witaminy A, nie mozna jej jeśc, tak samo jak pasztetów (zawieraja wątróbkę)

jesli chodzi o wymagania co to wózka to ma tak samo jak Miszelka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...