Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marzenko, kiedy patrzę w lustro, staram się myśleć... Ale Synek ma fajne mieszkanko 🙂
Inne myśli staram się odpędzać 🙂
W pierwszej ciąży wyglądałam na koniec jak istny morświnek hehe 🙂, zobaczymy jak ta się skończy.
Pamiętam, że już pod koniec wyłączyłam myślenie o wadze, bo to nie miało sensu... Czekałam z utęsknieniem na Maleństwo i to zaprzątało mi myśli 😁
Pamiętaj, że zawsze dla swojego Dzieciątka taką jaka jesteś będziesz najwspanialszą na świeci i jedyną w swoim rodzaju ukochaną Mamą 😁 A to jest bezcenne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko:Akneri ma rację 🙂waga nie jest ważna tylko zdrowie Twoje i Dziecka 🙂choć wiem co czujesz,bo w ciąży z Wiktorkiem przytyłam 28 kg,ale później sporo zeszło,a jeszcze później tak się zawzięłam,że na roczek Wiktora ważyłam 8kg mniej niż przed ciążą 🙂głowa do góry..dasz radę 🙂

Zuziaczku ja uwielbiam ten kolorek i Tobie też w nim ślicznie 🙂ja już widzę oczami wyobraźni jak stroicie się razem z Majeczką przed spacerkiem...dwie laseczki 🙂

bajka,malena:dobre te filmiki 🙂no takich ruchów to ja nie doświadczyłam a moja pierwsza ciąża trwała 42 tygodnie,a dziecko do aniołków od pierwszych chwil po porodzie nie należało 🙂toż ta biedna kobiecina jakiegoś diabelca na świat wydać musiała chyba,hihi 🙂co do bólu to jest tak,że kiedy dzidzia już duża jest to jak już pisałam wcześniej takie jej wygibasy przypominaja przewalanie się worka z ziemniakami,a jeśli gdzieś uciska np wątrobę,żołądek albo cokolwiek to może być bolesne ale bardziej jest miłe więc i tak się chce tego więcej 🙂

Caprioo,Olalenka:strasznie mi przykro z powodu dyskomfortu w pracy...ciągle tylko słyszę w pracy o firmach idealnych,które kobietom w ciąży i młodym matkom niemalże czerwone dywany rozwijają w hołdzie,a osobiście spotkałam się z wieloma przypadkami delikatnie mówiąć nieprzychylności pracodawców w stosunku do młodych kobiet decydujących się na macierzyństwo...i wierz tu mediom...3mam kciuki żeby poukładało się na Wasza korzyść 🙂a i chciałam powiedzieć,że jesteście naprawdę dzielne dając radę hormonom i obowiązkom zawodowym więc nie rozumiem jak można tego niedocenić...

Bojalubie:ja wybrałam się kiedys do dobrej wróżki...no fakt trochę powiedziała czego nie mogła wiedzieć ale czy ja wiem....ile w tym przypadku a ile faktów?z drugiej strony ską wiesz,że Ci humor poprawi?ja bym nie szła...jesteś w ciąży,po co się nakręcać i fundować sobie zbędne emocje?Byłam zapisana do innej wrózki(pani mówiła o sobie doradca życiowy)ale kiedy dowiedziałam się,że jestem w ciąży odwołałam wizyte...tak czułam i dobrze 🙂Za te pieniążki wybierz się lepiej do kosmetyczki 🙂ta napewno poprawi Ci nastrój 🙂powodzenia 🙂

Madziek:tylko nie ulegaj zbytnim emocjom związanym z powrotem do domku 🙂żeby maluszkowi nie zaszkodzić...fajnie,że masz przy sobie zawsze swoja połówkę 🙂razem to i kaszanka przy świecach smakuje.Też nie wierzę w związki na odległość tym bardziej cieszę się,że wracacie w komplecie+gratisik z emigracji w brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malena10 napisał(a):
... W którymś momencie poczułam na dole brzucha ból,więc przystopowałam i tak poleguję sobie od południa, nie wiem czy czasem brzuch mi się twardy nie zrobił bardziej. Na ostatniej wizycie gin mnie pytał czy nie mam twardego brzucha, powiedziałam,że nie, ale teraz już sama nie wiem..wiecie co znaczy twardy brzuch ?? Coś się tam źle dzieje czy jak ?? Ruchy małego czuję co jakiś czas, więc chyba nie jest źle 🤢

aha....czy na ten twardy brzuch można coś wziąć ?


malenka10 mi też ostanio twardniał brzuch a potem pobolewał na dole. Poszłam z tym do gin i przepisała mi MAGNEZ biorę go od piątku i naprawdę widzę porawę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Kofane ale sie wkurzylam 😠 troche zmienie temat na chwile...
slyszałyscie cos o stronie pobieraczek.pl,bo ja kiedys tam zalogowalam bo chcialam sciagnac muzyke ale sie nie dalo i juz na ta strone nie wchodzilam.dzis spardwdzam emaila a tam od nich ze mam im zaplacic 94zl za usluge bo jak nie to mnie do sadu podadza i komornika nasla 😠nawet podali z jakiego nr IP korzystalam 😉
dodam,ze moje IP jest zmienne i przy rejestracji podalam im wymyslone imie 😉
Oczywiscie nie zamierzam tego płacic 😉
Ale mi cisnienie skoczylo na poczatku 🙂

Mama76 dokladnie we dwoje to wszystko inaczej smakuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie myszki tak na wesoło... 🙂
Puściliśmy córeczce ostatnio bajki-filmy Babe świnka z klasą i Pajęczyna Szaroty- ogólnie obie bajki są o świnkach... I świnki się oczywiście podobały, ale prócz nich najbardziej myszki-szczury 🙂 hehe

Myszka poczuła coś dobrego i mogła wskoczyć do domku, trzeba by było jakiegoś kota 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczko:to teraz posmaruj masełkiem i włóż do środka plasterek serka(myszki lubią serek)to się mała myszka bułeczką do rana zajmie(uczta będzie z mysich marzeń) a Ty będziesz miała spokojny sen 🙂hihi,weź to na miękko 🙂Miki nie lubisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka napisał(a):
dzięki madziek ale ten dól jest strasznie głęboki więc nie wiem czy się wam dziś to uda. Właśnie przez czekolade mam doła bo non stop tylko się objadam. I nie umiem się powstrzymać. Może wpadłam w jakiś nałóg???
Normalnie nie wiem co się ze mną dzieje. Może to poprostu hormony?

dobra, to masz tu śpiące szczurki na osłodę 🙂
W niedzielę w centrum handlowym takie widziałam 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/szczurki.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/7524/szczurki.jpg[/IMG][/URL]

bajka1202 napisał(a):
Zuziaczek dziewczyny maja racje slicznie wygladasz pasuje Ci ten kolorek 🙂 🙂 Widac ogolnie ze ciaza Ci służy 🙂

dziękuję ślicznie 🙂
Od razu mi się humor poprawia, jak czytam takie miłe rzeczy na mój temat, dziękuję !!! 🤪

malena10 napisał(a):
W którymś momencie poczułam na dole brzucha ból,więc przystopowałam i tak poleguję sobie od południa, nie wiem czy czasem brzuch mi się twardy nie zrobił bardziej.
czy na ten twardy brzuch można coś wziąć ?

no właśnie, ja od soboty czuję ból w dole brzucha, ratuję się No Spą, na trochę pomaga, a potem ból wraca. Dziwny jest ten ból, niby brzuch się twardy nie robi, ale na dole boli czasem tak, że nie mogę nogi podnieść do góry, jak wyrostek czy coś... zaczynam się martwić 😞

Dziękuję za miłe słowa odnoście koloru, też mi się ten różyk podoba i córcia ma prawie wszystko różowe :/ miało być kilka rzeczy, a mi się w sumie najwięcej różowych ubranek podoba... może dlatego, że sama nie miałam takich to teraz nadrabiam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
fredeczko:to teraz posmaruj masełkiem i włóż do środka plasterek serka(myszki lubią serek)to się mała myszka bułeczką do rana zajmie(uczta będzie z mysich marzeń) a Ty będziesz miała spokojny sen 🙂hihi,weź to na miękko 🙂Miki nie lubisz 🙂

szczerze ? Słyszałam, że myszy właśnie NIE LUBIĄ SERA ! Tylko jedzą go jak muszą, tak samo jak gazety. 🙂

madziek84 napisał(a):

slyszałyscie cos o stronie pobieraczek.pl,bo ja kiedys tam zalogowalam bo chcialam sciagnac muzyke ale sie nie dalo i juz na ta strone nie wchodzilam.dzis spardwdzam emaila a tam od nich ze mam im zaplacic 94zl za usluge bo jak nie to mnie do sadu podadza i komornika
Oczywiscie nie zamierzam tego płacic 😉

wiesz co, przypomniałaś mi sytuację sprzed 2 lat, też się na tym gównie zarejestrowałam, usiłowałam ściągnąć ulubiony film, masę programów do tego trzeba było pobrać, filmu nie ściągnęłam (error wyskoczył na końcu pobierania) i rachunek na maila... ale byłam cała w strachu i zapłaciłam im od razu... 😞 złamasy jedne !
Ciekawe, czy to jest legalne, to, co oni robią...

malena10 napisał(a):
a ile tego magnezu B6, jedną dziennie ?

ja biorę jedną rano, jedną wieczorem, ale niektóre z nas biorą 2 rano, 2 wieczorem.

malena10 napisał(a):
jeszcze lepszy filmik jest chyba ten :
http://www.youtube.com/watch?v=ImBEgjSwK1k&feature=related

ciekawe czy w naszych szpitalach też będą takie sale porodowe:
http://dzieci.pl/schoolAid,13383581,title,Jak-wyglada-sala-porodowa,szkola_film.html

eeetam, tu się lepiej rusza 😁
http://www.youtube.com/watch?v=OUPrNcJ6ibk&feature=related
😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laseczki 🙂 muszę ciut nadrobić, ale od razu piszę o tym co było najwyżej 😉
Madziek nic nie płać. tez tak miałam 🙂oszuści i tyle. Nie mają prawa. Do sądu nie pójdą bo to za mała szkodliwość 😉jak wpiszesz w Google to znajdziesz kupę ludzi, którzy to samo mieli. żerują na ludziach, którzy właśnie się boja bo ktoś ich sądem straszą. Olać!oszustów 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś nie mogłam spać. Nie mogłam zasnąć. A mam cały dzień poza domem to pewnie padnę o 20 😉
Muszę się pochwalić. Wczoraj poszłam z mężem do Tesco...i Zuzia ma nową "stertę" ubrań 🤪 🤪 Takie wyprzedaże że szok. Kupiłam body za 3zł i 6zł, komplet boty z długim rękawkiem (3szt) 20zł i to Disneya 😜 😜 I rękawiczki niedrapki i skarpetki...oj.ojj...nazbierało się. A obiecałam już wam jedne zdjęcia a tu drugie zaczyna się szykować 😉 będzie sie działo 😉
A teraz znikam do mamy bo ma urodziny a ma drugą zmianę to lecę z rana 🙂
Miłego słonecznego dnia 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z rana 🙂
Ja pewnie myszy tez bym się mocno przestraszyła i spać bym nie mogła. Jaak tam fredeczka złapałaś ją?
Wczoraj miałam strasznego doła ale wrócił mój miś i niewiem jak on to robi i jakoś poprawił mi humor Wy też jesteście nieocenione. On przyszedł a ja do niego Misiu mam doła 😞((( a on to co? jedziemy na zakupy? kupimy coś Helence ładnego 🙂 i od razu mi się jakoś poprawiło. Nie pojechaliśmy wczoraj bo wrócił późno i dzisiaj mamy jechać 🙂 już się nie mogę doczekać naprawdę. I jakoś od razu zmienił mi się humor. Zaskakuje mnie ten mój mąż 🙂 Po prostu zawsze wie jak mi humor poprawić i co powiedzieć żeby było mi lepiej. Oczywiście mnie okrzyczał jak powiedziałam że jestem gruba i się źle z tym czuje. Dla niego jestem BOSKA i mam tak nawet nie myśleć i nie mówić. 🙂 Ehh naprawde jest taki kochany. Tak mi z nim dobrze 🙂
madziek absolutnie nie płać nic. Niech się bujają. Ja ostatnio dostałam jakąś fakturę na 70 zł za korzystanie ze strony papieros.waw czy cos takiego... normalnie szok przezylam. i to moja firma byla tam zalogowana. wyobrazacie sobie? zadzwonilam a ona do mnie ze nie musze placic poprostu zlikwiduja ta stronę. tyle ze ja zadnej strony nie mam a napewno nie papieros.waw hmm dziwne akcje w tym necie sie dzieja.
jade dzis z ta Toyotą Corolla kombi na przegląd. Tylko zaczelam sie zastanawiac czy ten bagaznik nie jest za mały.. hmmm...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego dnia Brzuszki 🙂
Ja właśnie wczoraj byłam w tesco i widziałam te wyprzedaże 🙂 chyba dziś pójdę cosik kupić 🙂 na pewno brakuje mi pajacyków 🙂 a też widziałam 3sztuki po 30zł więc myślę, że to się opłaca 🙂

poza tym... musiałam zdjąć obrączkę i pierścionek... dłonie coraz częściej mi puchną i lepiej zdjąć teraz niż za kilka dni mieć z tym problem... 😉

za tydzień wizyta u gin 🙂 już nie mogę się doczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zuziaczek napisał(a):

Dziękuję za miłe słowa odnoście koloru, też mi się ten różyk podoba i córcia ma prawie wszystko różowe :/ miało być kilka rzeczy, a mi się w sumie najwięcej różowych ubranek podoba... może dlatego, że sama nie miałam takich to teraz nadrabiam 🥴


co ty nie powiesz 🙂 ja mam tak samo 🙂 ale w ogole te ladne rzeczy dla dziewczuynek sa wlasnie rozowe. .. klupiłam nawet parę chlopięcych niebieskich.. zeby bylo coś innego.. 😜 jakby co, to bede miala mała landryneczkę w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...