Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No tak Basieńko,czytałam,że jedziecie do baryły 🙂Mam nadzieję,że i Wam miejsce się spodoba,ja uwielbiam takie dziury 🙂i las wokoło i cisza...dla mnie super 🙂Mam nadzieję,że wypoczniesz...klimat tam sprzyja 🙂To ile nie będziesz z nami klikać?pewnie z tydzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aga33 napisał(a):
Kasiuszka:gdzie te pampersy mają być w sprzedaży od 18-stego?

w NETTO skarbie
była u lekarza wszystko oki anemia ciążowa w normie mały ułożył się miednicowo i lekarz stwierdził że duże prawdopodobieństwo cc bo ja taka szczupła, a najważniejsze mogę jechać do rodzinki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuszka26 napisał(a):

była u lekarza wszystko oki anemia ciążowa w normie mały ułożył się miednicowo i lekarz stwierdził że duże prawdopodobieństwo cc bo ja taka szczupła, a najważniejsze mogę jechać do rodzinki 😁


ej a to juz ostateczna pozycja maluszka?? czy jeszcze moze sie przekręcić??

moja takie fikołajki robi, że myślę sobie ze sie ciągle przewraca do góry nogami.. jak bylam u kretowicza w 23-24 tyg to była główką do dołu.. jak nic bedzie pewnie poród SN.. achhhh
dzisiaj jak syczałam przy pobieraniu krwi to pielegniarka patrzyła na mnie o tak- 😲 😮 i do mni 😮- jak pani urodzi..??!!! z oburzeniem
odpowiedziałam jej: -nijak- dziecko jak usłyszy mój wrzask to samo wyskoczy 😁
to sie usmiechnęła tak niezręcznie i dalej mi ta krew kradła..

ahh po co te uwagi.. nie nawidzę igieł i już.. 😞
wolę wziernik w cip... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpio ja zaklinam małego by sie obrucił ale u mnie to jest tak że wg miesiaczki jest 28 tydzien a wg usg cos prawie 26 i naprawde jestem szczuplutka pewnie tak powiedział bym sie oswoiła z ta mysla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
10 stron! Wow!:P

Iris ahh tam zaraz przepis. Wystarczy ze mama ugotuje : rosol., pomidorowa, kalafiorowa, jarzynowa... corcia uwieeeeelbia

Bahcap urlop to to nie jest wymarzony.... na wymarzony polecimy sobie jak dzieciaczki troche podrosna i beda mogly zostac z babcia no o ile finanse pozwola.... ahh marzy mi sie Meksyk :P i Brazylia.

Koyotka podaj Twoje wymiary to sprawdze czy moje kiecki by nie byly dobre bo jedna jest odcinana pod biustem taka grantowa i jakby Ci sie spodobala to bym Ci mogla ja przeslac poczta 🙂 a po weselu np bys odeslala. ja ja ostatnio mierzylam i jeszcze jest na mnie dobra tzn na brzuch bo cycki mi bokiem wychodza......[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/204/2102010397.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/3706/2102010397.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

mam jeszcze fioletowa ciążową sukienkę a przynajmniej ja ją tak traktuje ale jest na duze piersi ale plus jest taki ze jest dluzsza chyba.
https://picasaweb.google.com/112642762168847547414/18stka?authkey=Gv1sRgCP6ytYS68LeX8AE#5442954440710132818

Minona niestety jesli rozstepy maja wyjsc to wyjda bez wzgleduna to czy sie czyms smarujemy czy nie.... mi wyszly wpierwszej ciazy 2 tyg przed porodem, cale szczescie na bokach chociaz i tak wolalabym zeby ich nie bylo. a teraz wyszly mi jakies krostki na bokach i na udach tez z boku :|nie wiem co to i od czego ale brzydko wyglada 😞

Aga33 widze ze w pierwszej ciazy tez duzo przytylas czyli zupelnie tak jak ja :/

a widze ze Zuziaczkowi podsunelas pomysl na kupowanie zabawek. no tak niestety sa w cenie 😞 ale szczerze mowiac na allegro czy na szafie.pl mozna kupic uzywane duuuuzo tansze. ja za szczeniaczka uczniaczka zaplacilam 160zł, za taki szescian ze na kazdym boku sa rozne zabawki chyba 90zł :| nie kupowalam chodaka, pchacza, stoliczka uczniaczka chociaz mialam ochote zakupic bo poprostu nie mialam za co :| a tamte zabawki to byly prezenty na roczek, swieta. ja polecalabym albo wrzucac juz pieniazki do skarbonki albo wlasnie inwestowac w zabawki,lezaczek bujaczek, krzeselko do karmienia itp.

carpioo spotkamy na 1 DZIEŃ ? to nie lepiej odkladac juz kase i za rok wszystkie razem wynajac jakas wille nad morzem ? :P chociaz na 2-3-4 dni :P tylko czy faceci nas puszcza.... takie sexy mamy :P z moim nie bedzie raczej problemu ale nie wiem jak wasi :P


ooo czytam dalej i okazuje sie ze nie tylko ja o morze pomyslalam :P

moje grudniowe dziewczyny spotkaly sie we Wroclawiu z dzieciaczkami :P

Minona widze ze termin mamy tak samo 🙂 nowa pani doktor wyliczyla ze 2 pazdziernika a nie 3 i moja siostra az sie usmiechnela bo 2 pazdziernika brala slub! :P

Kasiuszka dobra wiesc z tym ze mozesz jechac a maly moze sie jeszcze prekrecic, czasami przed samym porodem sie przekrecaja dzieciaczki 🙂

a ja siedze juz jak na szpilkach! za 3 godz mam wizyte..... czekam az moj G przyjedzie. no i musze sie wybrac na zakupy bo leginsy musze kupic i jakas tunike albo sukienke i buty by sie przydaly.... i stanik koniecznie jakis

a tu moj kochany uznaje jakis szczesliwcow za malzenstwo :P

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/cywil4.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/8072/cywil4.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuszka:super,że wszystko oki 🙂i że na wyjazd pozwolenie dostałaś 🙂
Fredeczko:powodzenia na kontroli szyjkowej 🙂3mam kciuki...tylko się teraz nie stresuj,bo to nie pomoże!!relaksik moja droga z kopytkami do góry!!!a co do wagi w pierwszej ciąży to jerst nas tu kilka które pofolgowały sobie za pierwszym razem...Iris i Akneri też chyba mają podobne doświadczdenia jeśli o wagę chodzi...ale co tam,w nosie z waga,to pierdoła która nie należy się teraz przejmować!!daj znać jak u lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minona napisał(a):
No jeszcze trochę i trzydziesty tydzień pyknie i jeszcze tylko 10 "do zrzutu" 🙂

Ja tez pewnie pójdę na 1 ogień bo termin na 6.X.11 🤪
Minona fajny wózeczek kupiłaś i co najważniejsze jest dość lekki 13 kg, większość ma 15-16 kg. i dobrze że fotelik można ustawić w obu kierunkach jazdy. Kurcze jak widzę, że za taka cenę można fajny wózek kupić to się zastanawiam nad tym x-landerem hmmm

Carpioo buciki w panterkę 1 klasa, ja też nie mogłam malej odmówić tego wzorku i upolowałam w smyku badziaka w panterkę 🙂

Wróciłam właśnie od lekarki i z podwyższonymi leukocytami, najprawdopodobniej wiąże się jakiś stan zapalny, zrobiła mi wymaz i jutro muszę zawieźć próbkę do laboratorium. Ale za to powiedziała, że słodycze mogę jeść do oporu bo do cukrzycy bardzo daleko, więc mogę dalej wcinać owoce kilogramami 😁
I jeszcze mam liczyć ruchy dziecka. Kazała zrobic tabelkę i 3 razy dziennie przez godzinę liczyć. W każdej badanej godzinie nie powinno być mniej niż 4 ruchy a więc dziennie przynajmniej 12.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta:super,że u lekarza oki,mi lekarz powiedział,że podwyższone leukocyty w ciąży to norma więc nie martw się na zapas...fajnie,że nie musisz cukrów ograniczać,ale Ty taka szczuplutka jesteś,że nawet bez badań nie podejrzewałabym u Ciebie cukrzycy,choć zdażają się wyjątki...
Ja mam terin na 25 ale to zadkośc dotrwać z dwójką do terminu...więc może też z początkiem pażdziernika się wysypię...no chyba,że się mylę i nabiorę masy słonia i dotrwam dzielnie do listopada...ale wtedy to już na bank +30 będzie(jak z doświadczenia sądzę)Wiktor urodził się pod koniec 42 tygodnia,ależ mnie ta końcówka unieszczęśliwiała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezzzu ja błąd za błędem walę...ale mi głupio,że tak piszę bezmyślnie...rzadko,zdarzają się...przepraszam Was brzuszki za te zaćmienia...zwalam to na kark ciąży choć moja polonistka załamałaby ręce i cofnęłaby mi 5 z matury,hehe(teraz to już przedawnienie by było)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty Aga się przejmujesz bzdetami 🙂 żadnego błędu nie widzę 🙂
Ja się zmądrzyłam i korzystam z wyszukiwarki firefox, która podkreśla błędy a czasami to aż czerwono sę robi jak piszę. A jęsli sie doszukasz i Cię kłuje w oczy 🙂 to możesz wcisnąć na dole po prawej stronie postu Edytuj i zakorektorować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga moja mama bliźniaki urodziła jakieś 4 tygonie przed terminem i to sn zdolniacha pomagali tylko drugiemu wyjść bo opadła z sił
co do błędów nie martw się aż tak ja mam dysortografie i mi to nieprzeszkadza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tam przejmujesz się błędami każdemu się zdarzyć może 😉
Anetka dobrze że na wizycie wszystko ok z tymi leukocytami też będzie dobrze nie martw się 😉
A co do porodu to ja mam na 2 już się doczekać nie mogę jak my wszystkie pewnie 😉
ahhh... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny za pocieszenie. Właśnie, dziwne by było gdyby przez 9 mięsięcy wszystkie wyniki wzorowo w normach się trzymały.
Ja z jednej strony tez już doczekać się nie mogę, żeby zobaczyć jak wygląda córeczka co mi spokoju kopniakami nie daje 😉 ale z drugiej strony boje się porodu jak cholera 🤢 ale staram sie odganiac złe myśli bo zamartwianie się nic nie da i tak mała musi wyjść czy bedę gotowa czy nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris:nie no extra 🙂pierwsza klasa...widzę,że Ci tak lekko w tej ciąży bo Mikołaj Ci dzielnie pomaga w jej noszeniu,no i mąż ma pewnie swój udział....nie zdziwię się jak do wieczora i mąż ze swoim brzuszkiem znajdzie się na wspólnej focie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
Iris:nie no extra 🙂pierwsza klasa...widzę,że Ci tak lekko w tej ciąży bo Mikołaj Ci dzielnie pomaga w jej noszeniu,no i mąż ma pewnie swój udział....nie zdziwię się jak do wieczora i mąż ze swoim brzuszkiem znajdzie się na wspólnej focie 🙂



Z tym będzie ciężej bo własnie wrócił z siłowni, gdzie walczył ze swoim 🙂 hahahaha ale może w domowym archiwum jakaś się znajdzie 🙂

Dziękuję Olalenko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iris
hahahah cudne to foto 😉
A co do porodu to ja się nie boje może dlatego że nie mam pojęcia z czym to się je że tak powiem bo dopiero pierwszy raz jestem w ciąży więc jakoś mnie to chwilowo bynajmniej nie rusza bardziej ta niecierpliwość żeby zobaczyć już swojego Bartulka 😉
Jeszcze 2 miechy i 3 tyg ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...