Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aga normalnie super foto. widać po tobie, że miły był wieczór bo wspaniale wyglądasz. A powiem tobie że zaraz jak wiedziałam, że jestem w ciąży to taką samą sukienkę mierzyłam co masz na foto 😉 rozumiem, że to ta sprezentowana od męża 😆 a....czekamy na relację....choć ja ją przeczytam już jutro.
Dobranoc wam kobietki i waszym maluszkom. 😆 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Małe zdrowe 🙂na 100% chłopiec i na 100% dziewczynka 🙂dziś to ja już sama rozpoznałam płeć a dodatkowo dostałam zdjęcie pipci mojej Amelci 🙂Waga 770g i 770g,położenie Maksio poprzeczne,Amelka główkowe.Szyjka zamknięta,wszystko oki.Następna wizyta 04.08.więc za 3 tygodnie.Lekarz mówi,że najważniejsze dotrwać do 32 tygodnia,bo teraz to słabo by było...nospa i magnez mam brać i będzie oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga33 napisał(a):
Małe zdrowe 🙂na 100% chłopiec i na 100% dziewczynka 🙂dziś to ja już sama rozpoznałam płeć a dodatkowo dostałam zdjęcie pipci mojej Amelci 🙂Waga 770g i 770g,położenie Maksio poprzeczne,Amelka główkowe.Szyjka zamknięta,wszystko oki.Następna wizyta 04.08.więc za 3 tygodnie.Lekarz mówi,że najważniejsze dotrwać do 32 tygodnia,bo teraz to słabo by było...nospa i magnez mam brać i będzie oki 🙂


Jejciu ale super, wprost rewelacyjnie!!! Oby tak dalej maluszki rosły. A ty Aguś wyglądasz baaardzo korzystnie, tak promiennie i radośnie, tylko pozazdrościć. Super sexi mama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no i muszę zacząć myśleć o porodzie,naturalnym czyli SN,bo wg położnej nie ma przeciwskazań więc jeśli się powikłania nie pojawią w trakcie akcji porodowej to duże prawdopodobieństwo,że będę rodzić bez cięcia...trochę mnie ciarki obleciały,ale spoko...jako,że pierwsze CC było,to jestem pierworódką w świetle medycyny czyli czeko mnie to co większość z Was...tym bardziej cieszę się że mamy tu siebie,bo w kupie zawsze raźniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Was zeby nadrobic to naprawde 😜 Nie mam teraz inetrnetu i jak wchodzic;/;/ Jedynie co moge korzystac to u mamy 🙂 Bylam dzisiaj u ginekologa i uslyszalam same dobre nowiny 🙂 Nawet zdjecie USG DODALAM DO GALERII. Pierwsze co kruszynka cała zdrowa rosnie juz na sto bedzie dziewczynka hehe wazy 1,2kg na USG byla taka wygieta jak mała akrobatka 🙂 Najlepsze jest to ze jestem zadowolona ze swojej wagi w ciagu tego miesiaca przytylam tylko 800gram i az dziwi mnie to jak to mozliwe skoro tak duzo jem a tak malo mi przybylo ale lekarz mowil ze czasami tak bywa 🙂 Wogole jakie sobie ze mnie jaj zrobil lekarz to myslam ze padne 🙂 Lerzesobie na usg on tam wszystko sprawdza i ja sie go pytam czy plec sie zmienila a on na to nie no nie zminila tak jak mialo byc chlopak bedzie tak powaznie a ja tak na niego szok i puytam jaki chlopak jak to mozliwe ale zaczol sie smiac i mowi dziewczynka na sto procent i nie ma sie co łudzic zecos sie zmieni 🙂 Ale juz myslalam ze tam padne hehe a moj mąz stal za nim i zaczol skakac w gore ale szybko sie uspokoił 🙂 Bylam ostatnio na glukozie to bylo cos tragicznegooo wypilam ta z wilka męką pozniej jak wyszlam to myslalam ze zwymiotuje caly czas sie powstrzymywałam bo iedzialam ze wtedy nic z badania i bede musiala kolejny raz pic to okrycienstwo ale jakos przetrwałam wyniki bardzo dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga33 gratuluje dzieciątek 🙂 Bardzo sie ciesze ze wszystko wporządku i oby tak dalej 🙂 Nprawde swietnie wygladasz 🙂 No i musze powiedziec ze jestes bardzo odwazna jezeli chodzi ze myslisz o porodzie naturalnym z blizniakami 🙂 Zycze naprawde powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olalenka:ja też Ci gratuluję 🙂mała ślicznie rośnie 🙂800g to już duża pannica 🙂brawo mama 🙂

Aguśka:mieszkanko super,3mam kciuki żebyście ten kredyt dostali.Aż trudno uwierzyć w te nasze krajowe rozbieżności w cenach mieszkań...u nas to kawalerkę można za to kupić i to do remontu chyba.Super nie ma to jak na swoim...wiem co mówię...Naprawdę ślub,maluszek,mieszkanko...początek fajnego rozdziału życia 🙂

Akneri:tak pięknie wyrtaziłaś swoje myśli o macierzyństwie,że po raz kolejny się wzruszyłam i uświadomiłam sobie ogrom tego szczęścia którego kawałek właśnie życie podsyła nam do skonsumowania 🙂jedzmy z apetytem...jesteśmy mega szczęściarami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bajka:ja też gratuluję pomyślnego usg..1,2kg to już całkiem "duży"człowiek..no teraz jest okres intensywnego wzrostu naszych dzieciątek 🙂moję wkrótce pewnie zwolnią,bo tak z bliźniakami jest w okolicach 30 tygodnia.Co do porodu to jestem przerażona ale jestem twardziel więc napewno nie polegnę 🙂weszło to i wyjść musi 🙂boję się jak Chrystus w Ogrodzie Oliwnym,normalnie na samą myśl oblewa mnie zimny pot,ale co tam życie daje to biorę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny super, że wszystkie maluszki zdrowiutkie, bardzo się cieszę 🙂

Bajka ale żartowniś z tego lekarza, nie ma co 🙂

Aga Ty to masz szczęście kochana-parka za jednym zamachem, tylko pozazdrościć i jeszcze wyglądasz kwitnąco, jak z okładki czasopisma dla ciężarówek 🙂

Może ktoś mi podesłać na mail namiary na prywatne forum, bo nic nie dostałam?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga33 napisał(a):
Co do porodu to jestem przerażona ale jestem twardziel więc napewno nie polegnę 🙂weszło to i wyjść musi 🙂boję się jak Chrystus w Ogrodzie Oliwnym,normalnie na samą myśl oblewa mnie zimny pot,ale co tam życie daje to biorę..


Ja też się baaardzo boję ale pociesza mnie fakt, ze wszystkie przez to będziemy przechodzić 😜 i na pewno będziemy się wspierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA ! moja ty kochana|! promyczku!]
foto super 😉 normalnie.. ohh ahhh 🙂 wrrrr 😉
jaka apetyczna Mamusia 😉 i na podwyższonych chodzisz.. uuuaaaa 🙂
psssyt trzeba zgasić ten gorrąc jaki wzbudzasz 😜

tak ogromnie sie cieszę, że Maluszki w porządku! i waga taka wyrównana, dobrzeże nie ma jakiegoś super przebicia, różnicy..

będzie spoko. a co do porodu! jak ja dam rade to ty nie dasz rady? kochana 😉 wylkuuuzuj i zobacz to http://www.funiaste.net/3967,77374,filmik.html
ale śmieszek co??
jak Położna będzie mówiła- rodzimy naturalnie. to sie wpierw wystraszysz, a potem będziesz sie śmiała jak ten Bobasek - zresztą jak my wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!
Właśnie wróciłam z pracy (plus zakupy dla maleństwa na wyprzedażach, hihi) a tu niespodzianka! podłączyli nam Internet!!!!! więc szybciutko piszę aby zameldować że u nas okej (bo Was podczytuję na iphonie i widziałam ze zastanawiałyście się gdzie jestem). jutro mam wizytę na usg może w końcu maleństwo pokaże nam kim jest ;-) poza tym pracuję sporo, po przeprowadzce jest mi bardzo ciężko - fakt mieszkanie cudne -ale dojazdy stały się koszmarem, jazda w dusznym metrze, zmiany pociągów i długie wędrówki z peronu na peron (metro) wśród tłumów w godzinach szczytu...ludzie pchają się popychają mnie i drżę aby się nie przewrócić...czasem już tak ofukam i focha strzelę że az samej mi głupio że taka wredna jestem. Poza tym brytyjska kultura...mało dupkom w metrze brzuchem oczu nie wybiję (bo już sporo wystaje) a i tak mi miejsca nie ustąpią! sirota ze mnie ale w takich tłumach w wagonie jakoś nie potrafię się odezwać aby mi zeszli (chociaż są specjalnie oznakowanie miejsca dla kobiet w ciąży..zajętę oczywiście przez ludzi którzy udają nale bardzo śpiących lub zaczytanych w gazecie..)no czasem ktoś zejdzie, ale bardzo rzadko. Jeszcze 6 tygodni i koniec! Macierzyński na rok! no nic ide spać dziewczynki bo padam po pracy, ciesze sie ze znowu z Wami jestem! buziaki i do nastepnego razu!!!!!!! xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mduondi! super że OK
ja tylko raz jechałkam metrem z koleżanką.. i nigdy wiecej! kurde pchali sie na mnie.. a brzuchol widoczy .. przydałaby sie świecąca antenka nad głową że w ciązy jesteśmy.. 😞

pisz pozniej co i jak u ciebie 🙂 jak bedziesz miała więcej czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo napisał(a):
Mduondi! super że OK
ja tylko raz jechałkam metrem z koleżanką.. i nigdy wiecej! kurde pchali sie na mnie.. a brzuchol widoczy .. przydałaby sie świecąca antenka nad głową że w ciązy jesteśmy.. 😞

pisz pozniej co i jak u ciebie 🙂 jak bedziesz miała więcej czasu


jasne! bardzo sie stesknilam za wami i za forum, ps cudnie wygladacie na fotach, piekne mamusie wszystkie, moze na weekendzie cos sama zamieszcze i pochwale sie ciuszkami! ale super ze znowu was mam jupiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny,jak zawsze jesteście miłe...ale prawdę mówiąc czuję sie już znacznie mniej sexi niż jeszczekilka tygodni temu a bardziej jak wielka niedzwiedzica 🙂Caprioo pewnie zauważyłaś,że na nóżkach to już nie zgrabniutka szpileczka tylko drewniany klocuch...szpilki nie miałabym już sumienia próbować,hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A filmik czaderski,uśmiałam się...mały słodziak 🙂ciekawe jaka będzie moja reakcja na poród naturalny??o niee niee,wpadnę innym razem...albo,nie no spoko,to chyba nie wody mi odeszły tylko sie posiusiałam kiedy czytałam forum...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra brzucholińskie,uciekam do synka 🙂nie ma to jak się wtulić w naprawdę młode ciacho 😉Jezzu,jak on pachnie po kąpieli...mniam do schrupania 🙂buziole ślę na dobranoc i pogłaskajcie dzieciaki od ciotki Agi z nad morza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga swietnie wyglądasz!!!
Dzisiaj bylismy pytac sie o kredyt co i jak i w przyszłym tyg ruszamy na całego. Nie sądziłam tylko, że tyle kasy potrzeba na te wszystkie papierki. Mój dzwonił do właściciela mieszkania czy chce jakiś zadatek a on powiedział że 10% od wartości 🤢 ups.. no sorry nie wiem skąd mu wytrzasne 11 tysiaków, po t sie bierze kredyt zeby kupić mieszaknie, moj bedzie dzwonil do niego jutro ze mozemy wpłacić góra 5 tys zobaczymy co powie, no i jeszce te cholern eoplaty typu notariusz , podatek itp i jak tu sie nie denerwowac kasa potzrebna na dziecko na remont a skad brać? i tak musimy zawęzic zakres wydatkow co kupic do mieszkania bo niestety nie jestemy urzadzic go na cycus glancus 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane,

Carpioo filmik mnie rozwalił ! Boski ten Mały 🙂

Aga wyglądasz jak gwiazda firlmowa, jesteś taka radosna na tym zdjęciu, że aż miło popatrzeć !!!!! Super że Amelka i Maksio zdrowi i pięknie ułożeni 🙂 Akrobaci mali 🙂 No i teraz myślówa czy cc czy sn... 🙂 czy to już postanowione że sn? Sukienka bombowa!!!!!!!!! 🙂

Bajka ale Was zrobił ten lekarz, no 🙂 Kurcze już sobie wyobrażam moją jak mi takie jaja robi na USG 🙂 Hi hi dobrze, że córa zdrowa, duża i silna! To są wiadomości 🙂

Mdoundi ciesze się, że jesteś z nami ! Napisz co u Ciebie i wrzucaj zdjęcia brzusia i zdobyczy 🙂

Natalia nie denerwuj się, wszystko załatwicie, trzymam kciuki!!!!!!

A u nas w nocy była straaaszna burza, pioruny waliły gdzie popadnie przez co pół nocy spędziłam na siedząco 😠 Zaraz zmykam się jeszcze położyć. Wczoraj byliśmy u bratowej z życzeniami urodzinowymi i w Reserved kupić jej parę ciuszków w prezencie i kupiłam sobie na szybko, bez mierzenia, sukienkę letnią na wyprzedaży rozm. 40 i w domu się załamałam 😞 Ledwo się wcisnęłam... 😠 Nerwy mnie ogarnęły, dobrze, że mam paragon to w sobotę wymienię lub oddam, ale masakra.... Wieloryb ze mnie już niezły... 😞 Połasiłam się na sukienkę za 30 zł bo niedroga i śliczna no i co... ???? aż żal mi jak się w niej zobaczyłam 😞 A wydawało mi się w sklepie że jest taka duża 😞

Wkleję potem zdjęcia prezentów jakie Tymcio dostał od swojej babci wczoraj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzucholki Edytak no ja mam anemie ale się niemartw to są normy dla zwykłych ludzi a nie dla ciężarówek mi lekarz powiedział że to normalna różnica 🙂
a tu dziś obudził mnie mały takimi wygibasami o ;p
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/10/dsc0000018o.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7651/dsc0000018o.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/146/dsc0000020w.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/3001/dsc0000020w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
carpioo filmik mnie rozbawił na maxa. choc muszę powiedzieć że ostatnio wycierałam nos przy córce koleżanki, która ma 8miesięcy i było podobnie tylko, że bez śmiechu...rozpłakała się biedna 😞
Mdoundi super, że będziesz z nami częściej. I jeszcze lepsze wiadomości, że u ciebie wszystko ok. czekam na obiecane fotki 😁
Bajko ale masz lekarza dowcipnisia. Mi by kopara opadła jakbym usłyszała, że jednak jest chłopak 😉I nie dlatego, że nie cieszyłabym się, ale że już mam dużo różowych ubranek hehe 😉
Natalia wierzę, że się wkurzasz, bo fakt człowiek bierze kredyt bo asy nie ma a to trzeba mieć jednak coś swojego, bo inaczej to ciężko 😞ale wierzę, że wszystko się uda! 🙃
kasziuszka normalnie gratulacje że udało się tobie takie akrobacje z fotografować. Ja jak próbuje to mała ucieka 😉 a do tego u mnie słabiej widać boja nie taka szczuplutka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiuczka!!!
superowo 🙂
i u ciebie jeszcze kości biodrowe widac 😮 szok!!
u mnie se tłuszcz porozlewał na wszytkie boczki 🙂
jak sie dziś pięknie wyszykuję to wrzucę foto z dzisijszej imprezki 🙂
zobaczycie Dżagę XXL 🙂

iris. co do sukienki 🙂 nic mi nie mów .. ok?
ja tunike kupiłam L i drugą XXL- ale to pewnie dlatego ze ją kupiłam na bazarze os skośnookich krasnali, to dla nich jestem KING-KONG. albo GODZILLLAAAAA 😜 wiec XXL musiałam wziąć...
no i ja tęsknie za moimi cycuszkami B 😉 ojj jak tęsknię.. teraz ledwo sie dopinam w każdej blizeczce .. i wszytko mam opięte.. a w staniku C już mi sutki wyłażą 😞 znowu musze isc po jakies staniki) tylko problem polega an tym, ze jak zakładam miseczkę D, to sie czuje jak krówka dojna, mleczarnia chodząca..
a to dlatego ze zawsze miałam 'małe" cycki a te co mam teraz wydaja mi sie być niepasujące 😞
jak takie doczepiane .. jak w takim kartofelku z toy story 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha jak którac nie ma jeszcze wózka.. to zobaczcie jakie cudeńko..


http://swiatdziecka.monsteria.pl/el-jot/wozki/wozki-el-jot-tessa.html
a tu 3w1 za tysiaka http://www.sklep-smile.pl/wozki-dzieciece/wozki-wielofunkcyjne/el-jot-tessa-fotelik.html

tzn mój nadal mi sie super podoba 🙂 ale te koła ogromniaste hmmmm ☺️ ślicznotek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...