Skocz do zawartości

PAŹDZIERNIK 2011 -STARTUJEMY | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No z lekarzami angielskimi to porażka. Jak ja byłam na pogotowiu, ale w Polsce (8tc) bo krwawiłam było dokładnie tak samo, powiedzieli, że nic nowego z leków mi nie dadzą ( bo już brałam hormon) a jak to mój lekarz prowadzący określił to że leczą metodą angielską- leżeć i czekać co będzie...jakaś masakra! Dobrze, że on jest normalny i od razu przepisał coś.

Carpioo 3mam kciuki zobaczysz będzie dobrze

PS. Mi również strasznie brakuje gorących kąpieli 🙃 ale właśnie czego się nie robi dla Truskaweczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • carpioo

    1197

  • madziek84

    788

  • Iris

    1191

  • Zuziaczek

    1030

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzenka mi wyszło na pierwszych badaniach ze mam wyniki nie takie potem mialam drugie i tez byly zle teraz robilam trzecie na awidnośc tej choroby i czekam juz dwa tygodnie i jeszcze ich nie ma 😞 Jesli chodzi o koty to naprawde trzeba uwazac ta choroba jest roznoszona przez kotka odchody i nie jest sie trudno ja zarazic. Ale czy przez przytulanie mozna to tego nie wiem. Mi lekarz przy tej chorobie powiedzial abym najlepiej unkała teraz kotów oraz surowego wedzonego miesa i dokładnie myła owoce i warzywa. I tak całe szczeście że wczesniej mi to wykryto wiec lekarz moze podjac jakies szybkie leczenie no ale musze czekac jeszcze tylko na te jedne wyniki. Ale mniejmy nadzieje ze wszystko pomyslnie sie zakonczy tak jak i u mnie tak samo u Caprioo 😉. A co do kąpieli to ja nie wiedziałam że to jest takie niebezpieczne chociaz i tak nie brałam takich gorących tylko ciepłe ale od dzisiaj postanowiłam tylko prysznic 😉 Madziek co do badan to różnie bywa zalezy jaki lekarz moja koleżanka chodziła na kase chorych i przez całą ciąze miała dwa lub trzy badania. Ja np. chodze prywatnie i juz miałam robione dwa razy i za miesiac mam dostac jakies nastepne chyba na ta glukoze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie ile razy powinno być badanie krwi robione? Ja napewno w poniedziałek jak będę to się o wszystko wypytam. Już nie mogę się doczekać poniedzialku. Mam nadzieję, że dzidzi piękna i duża 🙂 i zdrowiutka hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja moze sie jutro wybiore to sie wypytam bo mam jakas refundowana wizyte.
Bajka ja tez chodze prywatnie,bo mieszkam w dublinie i musze placic i to nie malo ale jesli tylko bede spokojniesza ze dzidzia jest zdrowa to ja bym mogla chodzic nawet co tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem wam, że odkad jestem w ciązy to nic mi sie nie chce. Chodzę rozkojorzano i tylko jedno się teraz dla mnie liczy 🙂 Ciekawe co będzie dalej. Od poniedziałku jak wszystko po USG bedzie dobrze to poszukam prwatnego żłobka. Wiecie od jakiego wieku można dzieci wysyłać do żłobka?? Nie bardzo za tym jestem ale niestety nie będę miała chba wyjścia ponieważ prowadzę własną firmę i nie mogę sobie pozwolić na urlop macieryński 😞 😞 Tzn pierwsze 2 cy 3 miesiące damy rade ale co dalej???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Właśnie wróciłam z pierwszego USG. Widziałam swoje maleństwo, prześliczne 😁 i co najważniejsze zdrowe 🙂 Rośnie mi mały bokser 😁 widziałam jak sie rusza, rozpycha, kopie nóżkami i macha rączkami 😁 no to było cos pięknego 😁 Macie racje USG można byłoby robić codziennie 😁 ale maleństwo tego nie lubi. Słyszałam też serduszko, najpiękniejszy dźwięk na świecie 😁
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguśka bardzo sie ciesze że wszystko w porządku i maleństwo zdrowe 🙂 Masz racje dzwiek serduszka swojego dziecka to najpiekniejszy dzwiek na swiecie 🙂 Hehe a co do tego podglądania maleństwa to ostatnio czytałam artykuł i gdzieś za granicą wymylili takie cudo oto link http://www.papilot.pl/ciaza/12261/Przyszle-mamy-beda-mogly-podgladac-swojego-maluszka-Na-specjalnym-ekranie-BEZ-WYCHODZENIA-NA-USG.html Fajnie by było takie coś miec ale pewnie narazie to nie realne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja przelotem zawiezłam rano do pracy ta rezygnacje i mam zadzwonic w nastepnym tyg bo niewiadomo jaka bedzie decyzja bo muj zakład pracy przekształcił sie w zakład pracy chronionej i trzeba miec teraz grupe zeby pracowac paranoja ja niewiem poco jest ten przepis ze pisze sie podanie 30 dni przed zamierzonym powtorem co niby pracodawca niemoze odmuwic a u mi kadrowa muwi ze to z tym tak niejest to ja tu nic nierozumiem , bede musiała prosic szefowa 🤢 chcemy z mezem wziac kredyt na łazieke bo mieszkamy z rodzicami osobno ale mamy cała góre dwa duze pokoje i kuchnie wszystko 3na4 i z poł kuchni chcemy łazieke swoja od maja zaczac robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, wróciłam ze szpitala zakaźnego! Dziewczyny, jakcy mili ludzie tam pracują!! od razu tego samego dnia zostałam przyjęta do lekarza, bo na zapisy to miesiącami ludzie czekali jak się dowiedziałam..
wszystkie jest OK! okzało się ze moja gin na zimne wolala dmuchać, i.. jak te IGG i IGM jest raz ujemne a raz dodatnie to znaczy ze jest 🤪OK. 🤪 w zasadzie czytałam ze ten cytomegalowirus(czy jakos tak, CMV w kazdym badz razie) to ma 80% europejczykow, ze objawy są takie jak w przeziębieniu, albo w ogole ich nie ma.. i ze ti nie grozi Bobaskom. Więć jesli ktoraś będzie tak miala TO NIECH SIE NIE MARTWI JAK JA!
w ogóle wiele przygód miałam dzisiaj 🙂
wchodze tam pod gabinet- siedzi jakis facet, kty nie odpowiedział mi na pytanie "pan w kolejce? kto ostatni" tylko sie patrzyl i usmiechał, npo i babeczka jakas młodziutka.. ona moiw ze jest pierwsza, facet nic- wiec pomyslałam-wchodzę druga. wtem wparadowali "syn ze swoją starą matką", i pytają na jaką godzine umówieni jesteśmy, Mój Misiek wiedział co sie kroi (bo ja poza kolejnoscią, bez zadnej godziny, pielegniarka kazała mi się wepchnąć "na chama") odpowiada: a Państwo na ktorą??? wiec oni ze na 9.00, tamta babeczka fajna ze na 8.30 to ja nie wiele mysląć mowie : ja na 8.40! I modlę się żeby nikt nie przyszedł na tą 8.40 bo mnie wywalą z kolejki!
na całe szczęscie przydał się dziadek-niemowa, bo wepchnął się przed tą fajna babeczkę, Mój Miś przyciął głupa że ludzie to chyba na jedną i tą samą godzinę pozapisywani, wtem wparował facet na 8.40 (pomyslałam ze zkonam juz ze śmiechu, bo nagle awantura, kto na którą, kto oszukuje, zaczeli sie licytować, kto ile czekał na wizytę, jak przyszło co do mnie to pokazałam mój brzuszek i z dumą ogłosiłam: ze względu na ciążę ja mam inny program opieki i leczenia ze względu na przynależność do programu "|mama zdrowie i ja") i kiszę się dalej ze smiechu, tak zeby nie widzieli, widzę że Mój też już wytrzymać nie może. Wicie że te "staruchy" to komedia jakaś, każdy swoją historię musi powiedzieć wykłócić się itp..
generalnie historia długa, ale udało mi się wejśćprzed tym facetem na 8.40, po tej fajnej babeczce. a ta stara ropucha wszytkich wykiwała.. probowala sie wepchnąć przed każdego 🙂 potem doszedł jewszcze jakiś gość na 8.50, to tez go zbajerować chciała 🙂 ehh smiechu mielismy co nie miara :P

generalnie w tym gabinecie to sie ze szczęścia popłakałam, lekarka patrzy jak na wariatkę, a ja jej opowiadam czego to ja w internecie sie nie naczytałam 🙂 nie bede wam pisała, bo naprawde straszne rzeczy.,.. brrr.. ale CIESZĘ SIĘ ŻE JEST OK! 🤪

ps, jak narobiłam byków to wybaczcie, ale się spieszyłam, żeby Wam napisać 😉
dziękuję za troskę! 😘
Mam nadzieję, że u Was wszytko ok!!!!!!
Mduondki- ta stronka super, jak czytałam o tym to aż się Misiek przebudził i nakrzyczał, że tak się smieje jak głupi do sera :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha! dziewczyny - na mnie też mąż nakrzyczał że jak stuknięta się śmieję sama do siebie ;-)
fajnie się czasem odstresować i zapomnieć o naszych obawach :-)

Carpioo - bardzo się cieszę że wszystko jest OK!

Buziaki xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo ciesze sie ze wszystko wporządku a tyle strachu sie najadłas 🙂 Dziewczyny ja to od wczoraj mam takie wydziwiane smaki ze masakra wczoraj jadłam cały dzien arbuza winogron i nektarynki a na wieczór budyń sobie ugotowałam a dzisaj od rana cały dzień płatki czekoladowe i popoludniu truskaweczki 🙂 Naszczescie juz od dwoch dni nie mam mdłości an nie wymiotuje i wogole czuje sie jak nowo narodzona 🙂 🙂 macie tez takie zachcianki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Carpioo i widzisz,wszystkie tu wiedzialysmy ze bedzie OKi,osobiscie bardzo sie ciesze,ze sie wszystko ulozylo po dobrej mysli. sciskam mocno.

Mdoundi jakies wiesci o szefowej,jak ona sie czuje?

Bajka ja tez mam ostatnio zachcianke owocowa 🙂 arbuza moge jesc co godzine i znowu pije duzo soku z pomaranczy swiezo wycisniety,teraz mi jeszcze bardziej smakuje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dziś kupiłam truskaweczki 🙂
teraz zrobiłam twaróg z rzodkiewką tak na ostrrro 🙂

po ile u was triskawki? u mnie na bazarku 16zł/kg, a przed galerią mokotów (taka dużą galerią handlową) po 10 zł/kg.. a u was??

Bajka- przez ciebie nabrałam ochoty na moja napoleonkę- a robi się ją tak- krakersy lajkonika słone rozkładam na tacce, na to smaruję gęstym budyniem waniliowym (sama robię wg przepisu mamy.. tylko nie mogę go znaleźć.. :dry 🙂 i na to kolejna warstwa krakersów.. pyszce 🙂 a wydaje się nie pasować- sól i budyń, ale uwierzcie- pychotka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...