Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2009 | Forum o ciąży


gosiawilsonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
monika gratuluje!!!!ale super za niedługo wszystkie bedziemy z dzidzusiami...ale ten czas leci.mój maluszek dzis konczy 2 tyg.!!1a teraz poprawie wiekszymi literkami to co napisałam wczesniej hehe zeby było wyraźniej....Magdey urodziła!!!!!!!55cm.3560g!!!natalcia jest zdrowiutka a Magdey dupa boli 🙂dobra spadam.bo dzis tez załatwienia mam.papa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja mam nadzieję, że najpóźniej kilka dni po terminie urodzę 🙂 bo się wścieknę inaczej :/ wrrrr :/
Ale fajnie,że aż trzy lipcówki mają już poród za sobą 🙂 tak je wzięło na raz prawie że... 😉 no mnie do 21-go przyjdzie chyba poczekać... ehhhhh






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mroczi napisał:
Jeszcze Anusia, kasiulek i chyba to wszystkie, juz sama nie pamietam.... Ja juz chce ! 😞 Wilsonka, a u Ciebie jak tam ? Jakies postepy czy nic ?


Mroczi, u mnie cisza, choć odkąd jestem na nowym mieszkanku to codziennie sprzątam, nawet mąż po 3 miesiącach celibatu się nade mną zlitował i nic...

Mi termin według usg jeden lekarz dał na 18, drugi na 19, a wg usg w 13 tyg prenatalnego na 20 lipca. Lekarz który prowadzi ciążę kazał mi się zglosić z ciuchami 21 lipca na oddział w celu wywołania porodu. Jak byłam na ktg tydzień temu to mi przypomniał, co bym nie zapomniała że 21 we wtorek szpital.

Nie mam żadnych objawów porodu. Ani czop nie odszedł(bynajmniej nie zauważyłam by coś odeszło, chyba że w nocy), choć myślę że bym zauważyła. Nic mi się nie sączy, skurcze nie łapią, a mała się wypycha pupcią i nogami.

Ja i mój mąż jesteśmy znudzeni oczekiwaniem, i zrobiliśmy się niecierpliwi. W dodatku cała rodzina już zaczyna wydzwaniać, czy urodziłam, choć jeszcze mój termin nie minął.

Ale ja Mroczi mam przeczucie, że ona nie wyjdzie wcześniej niż tego 21. Choć wolałąbym bo kroplówka z oksytocyna powoduje silniejsze i bardziej bolesne skurcze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo mamuśki 🙂 Ja wreszcie w domu. Oczywiście z moją Małą-Dużą Slicznotką 🙂 Ale nam dobrze razem 🙂 CHociaż psotnik z niej nie mały 🙂 Muszę nadrobić zaległości, a pewnie jest ich sporo. Ciekawa jestem ile was się rozpakowało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zresztą ja się bardzo boję przenosić. Moja mama miała termin ze mną termin na 15 lipca, a ja urodziłam się 26 lipca. Nie miała też zadnych skurczy itd. Dopiero gdy spuchła, tata wezwał pogotowie i zawiózł ją na wywołanie. Okazało się że mama mu zielone wody płodowe, i II stopień zagrożenia ( trzeci stopień zatrucia to śmierć matki i dziecka). W wyniku przenoszenia moja waga zaczęła spadać dlatego ważyłam mimo przeterminowania tylko 2170!!! Z moim bratem sytuacja też się powtarzała, ale tata nauczony doświadczeniem kilka dni po terminie zawiózl mame na porodówkę.

I coś mam przeczucie że moja córka tak jak ta, będzie czekać do ostatniego momentu. Ale cieszę się że to będzie najpóźniej 21/22 lipca i nie będę tak jak Ania czekała 9 dni po terminie bo bym w depresje wpadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żanka napisał:
Halo mamuśki 🙂 Ja wreszcie w domu. Oczywiście z moją Małą-Dużą Slicznotką 🙂 Ale nam dobrze razem 🙂 CHociaż psotnik z niej nie mały 🙂 Muszę nadrobić zaległości, a pewnie jest ich sporo. Ciekawa jestem ile was się rozpakowało?


no żancia troche tych mamuś się rozpakowało. Może nas 3-d zostały. Większosc juz po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej gratulacje dla tych co urodziły...
ja dołączyłam do grona przeterminowanych 😞
w sobote postanowiłam zrobić fałszywy alarm i pojechac do szpitala na ktg i wogóle badanie i nawet mi wyszły skurcze ale kazali jeszcze czekać bo rozwarcie na 1 paluch tylko i teraz codziennie mam sie zgłaszać do szpitala.. ale porodu nie widzać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wiadomo cos czy ziolka i kropeczek juz urodziły???ma któras z nimi kontakt?i co z kasiulkiem?hej żancia widze ze spowrotem z nami 🙂śliczną masz ta córcie 🙂!!!wilsonka to dobrze ze masz juz uzgodnione ze beda ci wywoływac 21szego,skoro była taka sytuacja z tobą i twoim bratem.głowa do góry bedzie dobrze.jeszcze troszku i bedziemy wszystkie w kąplecie rozpakowane 😁ale fanie!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...