Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witamy środowo 🙂

U nas nocka przespana w całości 🙂 Nawet sie nie obudzialam jak mąż szedl do pracy 🙂 ale sny takie że masakra :/ Snilo mi sie ze zmarla Mojego Pawła babcia. Eeee nie wiem skąd sie takie sny biorą.

Dzisiaj sie wybieramy do Ikei po koszyczki na półkę do Filipka abym miala w co wsadzic mu wszystko pierdolki 🙂 no i moze nammówie mojego na taka słodka lampkę nad łóżko 🙂

no i jeszcze trzeba bylo umówic wczoraj temat wesela naszego ehhhh normalnie aż strach 🙂


ooooo jeje ale Maluda się wierci...

Mona trzymam kciuki za Tate 🙂

Martuś glowa do góry 🙂 Zaciskaj nóżki 🙂 Jeszcze trochę wytrzymasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Ja dzis dobrze spałam na szczescie bez dziwnyh snów 🙂
Mała mnie obudzila o 9.30 zjadłam kanapkę i przegladam jeszcze wózki.

Siedze ciagle sama, jak częsc z Was,wczoraj sie dodatkowo wkurzylam bo mój pracuje we wtorki i piatki do 16 ,wiec powinien byc góra 16,45 w domu , zjechał na 18,30 i tak non stop 😞 troche mu sie nie dziwie bo sytuacja w pracy napieta i sporo wymagan, a tak naprawde to on utrzymuje prawie nas.
Ale i tak jestem czasem zła ze cale dnie sama 😞

Dzis moze wybiore sie za krótki spacer, bo od niedzieli nigdzie nie bylam i brakuje mi powietrza.
Potem mam troszke pieluszek do prasowania i wypranie rożka, na obiad chyba upiekę kurczaki i beda z surówką, jakos nie mam koncepji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
wysylam wszystkim dzisiejszym marudom i smutasom mnostwo dobrej energii 🙂) jakis turbo power mam od rana 🙂) pewnie dlatego, ze si porzadnie w koncu wyspalam, wszystko mnie cieszy i wszystko mi sie chce robic 🙂).
dziewczyny co do nacinania krocza, juz wczesniej o tym pisalam, nie dajcie sobie wmowic, ze to jest niezbedne, i ze sie peka samemu gorzej i z nietrzymaniem moczu tez bzdura. To w takim razie kraje cywilizowane na znacznie wyzszym poziomie opieki med.niz polska robia taka krzywde swoim kobietom dbajac o krocze i tnac w niecalych 10% przypadkow? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☺️ Tak a propo spania ja zbytnio nie moge bo juz pomijajac noce ze zgaga mi wypala gardlo albo mam nerwobol pod lopatka to poprostu jak dzis nie moge spac nie chce mi sie albo inaczej chce mi sie ale nie moge zasnac i tak leze i leze pol nocy a ten tylko chrapie i sie wnerwia ze sie krece 😎 a co mam robic? hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
nocka taka sobie, do rewelacyjnych nie należała z racji pochrapywania mojego M., no i ciągłe myśli pt "a jak teraz zacznę rodzić? 🤪 ", jaka schiza to szok!
Jeszcze ganiam po domu w piżamie, ale jestem już po śniadanku 🙂 zaraz idę pod prysznic i lecę znowu do ginka, tym razem na pobranie wymazu z szyjki. A potem błogie lenistwo, bo nic za bardzo we moim stanie nie mogę robić..

Nikoś to może do lekarza z Małą idź, żeby Ci się teraz żadna poważniejsza infekcja nie rozwinęła..

Klaudia ja też chcę do Ikei, tam jest tyle cudownych pierdolitek dla Naszych Szkrabów.

Sibi a dlaczegoż to humorek nie dopisuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooo jak mio zewiekszosc z Nas spalo dzis bardzo dobrze 🙂 Grunt to dobry sen.
Ja juz ubrana i lekko ogarnieta. Piore wlasnie jeszcze body dla Filipka bo wczoraj w lumpku kupilam 😁 No i musze sie zabrac za tetrowe pieluchy ale jak pomysle o ich prasowaniu to mnie ciarki przechodza :/

aa no i zbieram sie z telefonem aby dowiedziec sie co i jak z przyjsciem poloznej po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂
ja dzis spioch standardowo do 11 🙂
ale zasnać nie moglam bo zasnełam po 12 😞 ale na dobre mi to wyszło bo tak leżałam leżałam i myslałam ze czegos wieczorkiem nie zrobiłam i o 12 doznało mnie olsnienie ze nie zrobiłam mojemu kanapek do pracy haha no i wstałam i mu je zrobiłam bo i tak spiaca zbytnio nie byłam 🙂
a co do neta to ja mam z playa umowa chyba na rok i 3 pierwsze miesiace za darmo 🙂 jak narazie jestesmy zadowoleni 🙂
te sny chyba biora sie stad ze o coraz wiecej rzeczy sie przejmujemy mi np ostatnio snił sie porod i dzidzia czasem mi sie sni ze dzidzia chora itd 😞 a dzis przysniło mi sie ze byłam w kostnicy z trupami i tak chodziłam miedzy nimi a niektorzy z nich jeszcze żyli bozze koszmar normalnie 😞
mi tez sie psuje humorek na samą myśl jak nie wiem co upichcic na obiadek ale chyba zrobie żurek z białą kiełbaska i już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj w faktach własnie ogladałam o tym ze legitymacje wycofuja i ze trzeba miec druk RMUA ale z tego co tam mowili to ksiazeczki te ktore sa jeszcze podbite na miesiac to sa jeszcze wazne.. czy to prawda?? bo ksiazeczke mam podbita na miesiac a tak to bym musiała jechac ok 40 km do mojej pracy specjalnie po te pismo\!! wrrrKlaudia widziałam twoja wypowiedz na poznaniankach wiec moze ty wiesz cos jeszcze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamusie!!! Ja tez dzisiaj nawet wyspana 🙂 Spac wczoraj poszlam o 1.00 ale przynajmniej zaraz zasnelam,o 4 rano siku i wstalam o 8.30 wyspana.:P
Dodi nie przejmuj sie-ja tez siedze calymi dniami sama. Moj maz przyjezdza z roboty o 17.00 i tak dziennie ale po czasie i do tego sie mozna przyzwyczaic. Choc czasem przykro tak siedziec samej ale co zrobic. Ktos teraz pracowac musi. Ale pocieszam sie ze niedlugo dzidzia bedzie w naszym zyciu i nie bedzie czasu na myslenie. 😉

Pisalyscie wczoraj o zelazie i zapomnialam wam naisac ze jak przedwczoraj bylam u ginekologa to jadac tam strasznie sie balam o moj poziom zelaza bo jakos od swiat olewalam je brac i znow zaczelam 3 dni przed wizyta. Mialam 10,3 ,pozniej udalo mi sie podwyzszyc na 11,0 i to bylo tyle. Wiec balam sie ze jak mi zmierza poziom to bede miala z 8,5 skoro dlugo go nie bralam 😮 A tu przychodzi babka i wszyscy sie ciesza bo tak fajnie mi sie juz podwyzszylo zelazo!!!! 🤪 Mam 12,0. Zaczelam sie smiac z mezem i powiedzielam ze to nie mozliwe bo wszystko odstawilam nawet witaminy!!!!(przestalam brac w listopadzie)- A JEDNAK. Byle wszystko ok. 😉 A wyniki super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Ja dzisiaj jakaś zapuchnięta wstałam i głowa mnie boli i oczywiście niechęć do wszystkiego 😞
Darusia tak jak pisze nikoś książeczki są ważne dopóki masz w niej miejsce na kolejne pieczątki, później pozostanie już tylko Rmua. Zamieszanie tylko niepotrzebnie wprowadzili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Darusia89 na dobra sprawe to spokojnie mozesz jechac do szpitala z leg. ( bo jednak masz daleko aby zasuwac po nowy dokument potwierdzajacy, ze jestes ubezp.) i w szpitalu z tego co wiem powinni dac Ci tylko taki druczek, albo odrecznie napiszesz oswiadczenie, ze jestes osoba ubezpieczona. I tyle.

Andzia27 z tymi wynikami to tez trudno powiedziec od czego to zalezy, bo jak widzisz niektore dziewczyny non stop sie musza faszerowac witaminami i suplementami i jest roznie a inne nic nie biora i wyniki super ( ja mam to szczescie byc w drugiej grupie, ani jednej tabletki vit. poza foliowym na poczatku). Dieta? zdolnosc organizmu do przyswajania? sama nie wiem, moj gin stwierdzil, bo tak to juz jest! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to prawda. ja biore ciągle wiatminki podstawowe falvit i lekarz ostatnio zrobił takie oczy ze mam tak dobre wyniki krwi biorac tylko te witaminy.. chodzi o pryswajanie chyba, tak mi sie wydaje o metabolizm i takie tam...
pamietam tez jak pewnego czasu byłam chora miałam kaszel katar itd nie miałam ochoty nic kompletnie jesc a byłam juz w ciazy strasznie martwiły mnie badania krwi a tu pach wszystko ok....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho Faktycznie jestes szczesciara ze nie musialas nic brac 😉 Ja bralam witaminy do listopada choc lekarz mi powiedzial ze moge brac je do konca ciazy. No i te nieszczesne zelazo wiekszosc ciazy ale ciesze sie ze juz jest dobrze. Chyba musialam wszystko odstawic zeby sie polepszylo:P Ale i tak nie jest zle bo cala ciaze nie wzielam ani jednej tabletki przeciwbolowej(zero bolu glowy) zadnej no-spy nic a nic. Wiec i tak mysle ze jest ok. Byle tylko malutki poczekal do lutego. Bedzie dobrze 😉 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_Ho nie słyszałam nic o muszlach, wklej linka 😉
Dobrze, że przypomniałyscie muszę lecieć do apteki, bo mi się witaminki skończyły i na pocztę, bo listonosz mi avizo zostawił, niby powtórne do odbioru do dzisiaj, a ja zadnego pierwszego aviza nie dostałam, ehh ta poczta 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...