Skocz do zawartości

Luty 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaana

    2035

  • iwiokej

    2637

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej
u nas dzień jakoś minął, trochę na spacerku (pomimo pochmurnego nieba, nie padało 🙂choć wiatrem nieźle pizgało 😉)

Igor też od tygodnia ma kiepski apetyt, zjada po 40-60ml 😞 nie wiem co się z Nim porobiło 🥴

Dodi, Julka ma identyczną zabawkę-grzechotkę jak Igorek 🙂 Juleczka to fajna dziewusia 🙂

Mam ochotę na wino, ale jakoś cały czas żal mi całkowicie odstawić Małego od cyca 😞 JaiHo jak Ty sobie z tym poradziłaś?? bo jak pamiętam również lubiłaś karmić piersią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
jestem, cały dzień byłam u koleżanki apotem miałam problemy z brzuszkiem.
Anitek dzięki za zainteresowanie 🙂, współczuję choroby Olafka, mam nadzieję że ten antybiotyk to tylko pro forma
Sorki ale nie nadrabiam wszystkich postów bo teraz też chodzi jak chce
Iwokej współczuję choroby Amelki, pamiętam że mój Adrian tez tak miał, w ciągu dwóch miesięcy dwa zapalenia to ogromny ból dla takiego maluszka.
Nikoś maluch śliczny, napiszę nie o body ale o oczkach śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladam na chwilke powiedziec dobranoc...
Maly juz spi od 30min wiec i ja zaraz uciekam bo padam 😞
Iwiokej przykro mi bardzo biedna Amelcia tez sie musi meczyc 😞
Duzo zdrowka dla Was!!!!!!!!!Szczegolnosci dla Amelci!!! 😘
Aaana ech Olaf takich skokow chyba by nie polubil bo teraz jak np jest u mnie na kolanach i ruszam kolanem to sie wkurza 😜
Ale kurcze pomysl mialas super cwiczysz a dziecko mega szczesliwe przy tym 🤪
Ja tez mysle ze to cos z zebami moze sie zaczynac skoro tyle naszych dzieciaczkow nagle przestalo zjadac duze ilosci mleka 😮
dojdziemy do tego 😁
Choc Olaf na kolacje wciagnal 200ml w 5min... Hmmm 😜
Uciekam bo ledwo patrze na oczy a katar to juz mam do pach 😠
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm... jakies zgodne te nasze dzieciaki, jak marudza to wszystkie, jak nie chca spac to zbiorowo a teraz przestaly jesc 🙃 😁.
Martus przeplakalam swoje i kupilam wiecej butelek. Bylo mi strasznie przykro, ze nie daje rady dluzej karmic,( tym bardziej, ze wiem, ze juz mi sie to wiecej nie zdazy) ale wszelkie sposoby zawiodly. Pomaga mi swiadomosc, ze przez te 3 miesiace karmienia Victor i tak dostal duzo dobrego w sensie zywieniowym i emocjonalnym. A teraz dalej jak go karmie to zawsze go biore na rece, przytulam wiec ten bliski kontakt nadal jest 🙂 poza tym dalej sie mnostwo czasu przytulamy z malym, wiec chyba nie odczul za bardzo braku cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jai_ho rozumiem świetnie te Twoje hawaje.. ja mam to codziennie... dzis tez byla o to awantura aaaaa ci faceci....
Marcelina mnie dzis zabila... zasnela po 16 jadla o 14 wiec bylam gotowa z mlekiem ok 17 a tu nic.... zaczelam ja budzic po 20 no bo mysle o ktorej ona spac pojdzie.... spala mi jeszcze na rekach 40 min 😮 a reczej jej sie to nie zdarza... jak sie juz obudzila to ja B. wykapal dmuchnela 180 mleka i spi jak zabita 😮 😮 😮 zastanawia mnie tylko o ktorej mnie obudzi 😲 moze odsypia wczorajsze harce

Iwiokej zdrówka dla Amelci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej wieczorowo, mała doi , bawi sie cycem , nie chce jesc , odrywa sie i sie cieszy, chyba lutowe dziaciaczki trzymaja sie razem.
Ja dzis padam tez jakos, a tata oglada tv i chyba zgrał sie z T. i mysli ze tez bylam na Hawajach he he.
Ja musze pobuszowac i poszukac opon do wózka, albo wejde na strone producenta i napisze maila o mozliwosc zakupu, bo obawiam sie ze te niby uniwersalne kola mogą nie pasowac i wtedy kasa w błoto wywalona.

Co do bielizny i seksu...
Co nie chodzi juz nawet o fakt mojego brzucha wiszacego, ale tez o to ze zupelnie nie mam ochoty na seks.. i mysle ze nawet troche wina i swiece nie pomoga bo jak sie komus nie chce to to zupelnie wtedy nie wychodzi .Mysle ze tehormony tak dzialaja , i dopóki karmie piersią to tak bedzie 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh z naszymi dzieciakami chyba faktycznie tak jest, bo jak moja nie chce spać w nocy wchodzę rano na brzuszek wszystkie nie chciały, chyba wczoraj wszystkie nie chciały jeść , moja też heh heh, dziś wszystkie spały moja też cały dzień hihiih.
Solidarność lutowych dzieciaczków super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
T. sie polapal na szczescie, ze mina u mnie juz nie tega, szybko pobiegl do malego, z tym, ze zamiast go jakos delikatnie wyciszac to oni harce na 102, ale niech tam... 🙂 mi po drodze podrzucil drinka na taras jak palilam... my sie juz znamy jak lyse konie i on tez wie jak mnie podejsc 😉 Victor teraz dopiero wciagnal 140ml. mleka i zasnal na jedno oko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaiHo dzięki za odpis 🙂 ja też karmię Małego na rączkach, M. to samo 🙂 i mam wrażenie, że to mnie jest ciężej odejść kompletnie od cyca niż Igorowi 😉

Dodi a gwarancja Twojego wózka nie obejmuje kół?? Wiem, ze pewnie reklamacja potrwa ze dwa tygodnie ale może warto zawalczyć o nowe koła niż co chwila je kleić?? tak tylko myślę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi jak sie nie myle mamy podobne wozki mnie wychodzily dentki z opon i robily sie buly.... dostalam w sklepie w ramach gwarancji dentki a jakby to nie pomoglo to mialam reklamowac cale kola, ale na szczescie wymiana dentek pomogla

szukam jakiejs malej nie za drogiej spacerowki i sie nie umiem na nic zdecydowac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam az Maz sie pozbiera i ide spac... cos nie moge zasnac moze przez to ze On tez jeszcze nie spi 😜
Martus sie usmialam bo weszlam tu aby zapytac Dodi o to samo czyli o gwarancje...bo ja mam na caly wozek z kolami.
Dodi atakuj w sklepie nie daj sie!!! JaiHo Ty to masz dobrze 😜 papierosek drineczek 😁
ja nie pale a i o drinku moge pomarzyc 😜 bo chora i tabletki....
Iwiokej u sajgon!!! wszyscy chorzy 😞 zaczal Olafek no i poszlo na mnie i pozniej na Meza z czego ja wygladam najgorzej hehe 😁
ale przejdzie 🙂 byle zeby do wylotu sie pozbierac 🙂
no dobra teraz to juz uciekam 😜
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Witam wieczorowo 🙂 U nas znowu bojowy dzień 🙂 W sobotę tak mieliśmy,wczoraj spokojnie i dzisiaj znowu koncert 🥴 Ale to taki,że mały aż ochrypnął 😲 Zaczął rano jak nie mógł się doczekać butli 😞 potem powtórzył jak nie mógł zasnąć 😞 i po pewnym czasie jeszcze dwa razy jak próbowałam z nim wyjść na spacer 😞 Rzucał się w wózku jak dzikie zwierzątko i spasowałam 😞 Na szczęście kąpiel go zrelaksowała 😁 i śpi 😆
Pochwalę się,że dzisiaj byłam złapać koloryt 😎Troszkę mnie piecze dupsko i policzki ale...troszkę przyjemności miałam przez 8min 😎 No i nie będę wyglądać jak córka młynarza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moze i mam gwarancje na koła, z tym ze sie dętka przebiła, i M, zrobił łatkę , i sprawdzał z misce z wodą i nigdzoe nie schodzi powietrze, ale po napompowaniu na drugi dzien jest flak , zadzwonie jutro do serwisu.

Jai_ho jak ja Ci zazdroszcze, nawet nie tego drinka i paierosa, tylko mozliowsci wyjscia na taras i zrelaksowania sie z wlasnymi myslami 🙂 u mnie balkon pozostaje.

Tatuś pomarudzil ze mała niegrzeczna , uspił ją podrzucil do sypialni a ona myk i oczki juz otwarte i śpiewy uskutecznia, dzis ją nagrałam telefonem taka smieszna jest.

Zamówilam piłkę dla małej do rehabilitacji.
Dobra uciekam , milego wieczorku , do jutra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczeor mamusie! 🙂 Ja na chwilke. Delektuje sie cisza przez chwilke ale zaraz zmykam nyny bo ciezki dzis dzien mialam. 🥴 Sebastian byl dzisiaj strasznie nieznosny!!! Nic mu nie odpowiadalo. Zmeczyl mnie niesamowicie!!!! 😞 Ale widze ze nie jestem sama i wasze slodziaki tez takie niespokojne?? Nic sie nie zapowiadalo na zly dzien bo w nocy mialam pobudke dopiero o 5.30 wiec bylam mega wyspana ale jak widac maly nie. 🤪 Wydaje mi sie ze zaczyna sie klopot z zabkowaniem. Na dole juz widac zmiany w dziaselkach a moja siostra juz tez potwierdzila wiec zaczyna sie powoli sajgon 😉 Dzisiaj zaczelam smarowac dziaselka i od lekarza mam takie kuleczki malusienkie na dziaselka. Daje sie 8 kuleczek co pol godzinki jesli mu dokucza. Zobaczymy.
Jutro poczytam co tam popisalyscie -mam nadzieje ze maly pozwoli 😉
Acha. Jai Ho dziekuje za oklaska!!! Dla ciebie rowniez!!! 🙂 A co tam 😉 🙂 Milej nocki... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekam wcisnąć Młodemu butlę i spać. Zmęczona jakaś taka ostatnio jestem 😞

Wszystkim schorowanym życzę więcej zdrówka 🙂

Dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA to Filipek jest kolejnym dzieciaczkiem, ktory ma swoje jazdy ostatnimi dniami 🙂
mona124 dokladnie masz racje co do facetow, bo oni glupi nie sa, ba! madrzejsi niz my 🙂) bo to my na kazde ,,pierdniecie" dziecka pedzimy a oni siedza 🙂) dopiero jak sie robi ,,grubo" to wiedza i widza wszystko 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...