Skocz do zawartości

Witajcie Listopadówki 2011 | Forum o ciąży


coriana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosiaq

    1781

  • Cherry

    2655

  • Shelby

    2530

  • madzia_m3

    1652

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny :-)
dziś dość późno się pokazuję - byłam na KTG a potem załatwić kilka rzeczy w robocie. Teraz gotuję grochową i gulasz na weekend. Kopytka do tego kupiłam od zaprzyjaźnionej babci ;-)
Kiepsko się dziś czuję, bo się trochę umordowałam... więc idę się położyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie tyle doczekac co ja mam straszny problem z kregoslupem kregi mi wyskoczyly i etraz jak siedze leze cxzy chce sie obrocic z boku na bok to jakby mi ktos igle w kregoslup wijal bol straszny i mam juz dosc a jak czasem szczeli mi cos to sie az oje zey mi sie nic nie stalo i przez mam prolem z noga bo lapie mnie czasem az paraliz noga dretwa i koniec na chwile wiec nie jest to mile uczucie a dopoki nie urodze to nic nie mloge zrobic wiec dlatego mi sie spieszy


do tego dochodzi moj mega przyrost wagi ktory strasznie ociazyl kregoslup +30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku biedna Ania...ale doskonale Cię rozumiem, bo jak w okolicy 20 tygodnia ciąży mój mały się tak dziwnie ułożył, że wylądowałam u lekarza z bólem pleców, to przez te parę dni, dopóki nie zmienił pozycji, myślałam, że zwariuje z bólu, ani siedzieć, ani leżeć...ale Aniu u Ciebie to już lada moment , więc dasz radę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jeśli dobrze pamiętam to dopiero co wróciłaś ze szpitala gdzie akcja byłą powstrzymywana, a teraz chcesz już urodzić? Oj Maksymilian pewnie się rozmyslił. Ja mam kilka słoiczków z sokiem malinowym prosto od taty ale na razie boję się odkręcić choćby jeden 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zania napisał(a):
Shelby nie wiem ale może ten ból jest od kręgosłupa i promieniuje w tamtą stronę. 🤨

Mam jeszcze pytanie co do odplamiaczy. Dostałam kilka ubranek od koleżanki na których znajdują się plamki, które nie udało jej się sprać. Jak myślicie jaki odplamiacz mógłby je zwalczyć? Te rzeczy są jak nowe i szkoda by było żeby takie palmy na zawsze już na nich zostały. Wiem, że Lala jakiś polecała, aaaa nie, to był chyba wybielacz 🥴 może macie jakiś sprawdzony sposób?

Ja odplamiam wszystkie ubrania vanishem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór!!!!!!

No u mnie wreszcie sytuacja opanowana 🤪 🤪- synek troche pospał pozniej zrobilam mu goraca kapiel i jak reka odjął!!! Bardzo sie ciesze 🙂 🙂 Wypił szklanke wody i do tego 4 wielkie pierogi wciągnął- takze chyba mu przechodzi...!!!! Ach jak sie cokolwiek z nim dzieje to jest straszne.......!!!!!!!

Cheery- wygladasz olsniewajaco!!!!!! ( jak kwitnaca wisnia 😉 😉 😉 😉)
aaa-aniusia- ja dzisiaj tez kupilam herbatke z lisci malin ale jeszcze nie pilam
Powiedz a jak tam u ciebie powypiciu???

Cheery super ze napisalas do Jagody-- bo my takie spragnione news-ów 😁

A u mnie jak nic nie bylo tak i nic nie ma- nic kompletnie sie nie dzieje....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ella no to nic tylko się cieszyć, że synkowi się poprawiło. A jak ma apetyt to znaczy, że kryzys minął i szybko stanie na nogi 🙂
Marinel nie obawiaj się napić herbatki z sokiem z malin. Ja piję codziennie i to po kilka bo tak uwielbiam. Nazbierałam się ich trochę podczas wakacji, soki i dżemiki się zrobiło i teraz to nie obejdzie się bez kanapki z dżemem malinowym albo herbatki z sokiem. To tak jak piszą dziewczyny tylko napar z liści może przyspieszyć poród. Więc spokojnie możesz rozkoszować się smakiem soczku domowej roboty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny w szpitalach w ktorych chcecie rodzic ilu osobowe sa sale poporodowe?
Ja dzisiaj sie skapnelam, ze do drugiego szpitala dostalam skierowanie a chcialam w innym rodzic ( 10 min. spacerkiem ode mnie) a tak to musze jechac do tamtego. W obu oddzialy sa wyremontowane. Ten do ktorego mam skierowanie wyglada tak:
Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki zerknijcie sobie na czerwiec 2012, jedna dziewczyna dowiedziała się właśnie że będzie mieć trojaczki! A nie planowała ani jednego dzidziusia- eh ale niespodzianka 😜
Swoją drogą super wygląda takie zdjęcie z 6 tyg gdzie widać trzy zapłodnione zarodki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda napisała tak:

SN oj jak bolało 😁 ale cóż mówi sie trudno... Teraz mam wspaniałego synka który cały czas śpi a ja razem z nim, jeśli mogę doradzić to naprawdę zadbajcie o sutki bo ból niesamowity przy karmieniu. ogólnie to poród nie był bardzo straszny , najgorsze były skurcze i czekanie na pełne rozwarcie. a później to wydaje mi się że szybko poszło. Dopiero od 12 zaczęłam czuć ból krocza i żeber...A tak to wszystko ok. Czy bolało.... ? Jak cholera 😁 najgorzej to chyba bolały mnie skurcze, bo prawdę mówiąc nie pamiętam bóli partych.... Wykończyło mnie to, że mały zaczął się cofać, a tak poza tym to słuchać się położnej i będzie z górki.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super wiadomości od Jagody 🙂 aaaaaa ja kilka dni smarowałam brodawki maścią Maltan ale ostatnio już zaprzestałam, a tak się zarzekałam, że zaczynamy hartowanie 😮
Teraz po radach Jadwigi rozy wezmę się za siebie i zacznę systematyczne smarowanko.
Yenefer i Ella a wy nadal smarujecie? Czy wygląda to u was podobnie jak u mnie? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...