Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

OJ FREDECZKO, MASZ RACJĘ, NIE WIEM CO PRZEZYWASZ, ALE POTRAFIE SOBIE TO WYOBRAZIC. WIDZĘ PO TWOICH POSTACH JAKA JESTEŚ ZIRYTOWANA CAŁĄ SYTUACJĄ Z MARCINEM I Z JEGO MATKĄ. WSPÓŁCZUJĘ CI I PODZIWIAM ZA SIŁĘ JAKĄ W SOBIE MASZ.

MOJA DZIDZIA SPI JAKIES 10 MINUT, MAM NADZIEJE ZE TO POTRWA TROSZKĘ DŁUŻEJ 🙂

KURCZE ŚNIEG U MNIE PADA 😞 CHYBA NICI ZE SPACERKU DZIŚ 😞

AGAK BRTUS ŚLICZNY, MOJA LENKA TEZ SIE TAK ŚLINI I WKŁADA PALUSZKI I PIASTKI DO BUŻKI.

AAAA I PRZYPOMNIAŁO MI SIE CO MIAŁAM JESZCZE NAPISAC.
AMI JA TEZ MAM TAKĄ SASIADKĘ 🙂 URODZIŁA W LISTOPADZIE , TEZ CAŁĄ CIĄZE SIE MIJAŁYSMY I JAKOS TAK NIE ROZMAWIAŁYŚMY. A PO URODZENIU DZIECI COŚ SIE ZMIENIŁO. ZACZEŁYSMY ZAGADYWAĆ DO SIEBIE. DOSTALAM NAWET OD NIEJ KILKA ŁASZKÓW DLA LENKI, BO ONA KUPIŁA Z MYSLĄ ZE BĘDZIE CÓRECZKA, A URODZIŁA SYNKA 🙂

A TO MOJE DZIECKO PO KĄPANKU 🙂 [img size=150]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC06217__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

A TU SOBIE ZIEWA 🙂 [img size=267]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC06252__320x200_.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie dziewczynki 🙂
nocka nawet dobra a ranek super bo malusiu wstal kolo 7 i lezal sobie do 8 i patrzal sie na grzechotke ktora ma powieszona 🙂

wiolu mleko z HIPa podobno jest najtansze ... ja jak pierwszy raz kpilam mleko Bebiko to w biedronce zaplacilam niecale 11 zl tak samo herbatki z HIPa tez sa tanie ... zalezy tez gdzie je kupisz ceny wachaja od 8 do 12zl ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dzieczynki 🙂

A my dzisiaj idziemy skontrolować bioderka. Mięliśmy sie tylko zarejestrować a udało się załatwić wizytę. Fajnie bo już będzie z głowy.

Ale Lenka ma ziewane. Super laseczka 🙂

A Antoś śpiocha włączył a ja muszę mu pościel zmienić w łóżeczku i poprasować trochę ubranek.

A ze spaceru to też nic nie będzie bo pogoda paskudna raz świeci słonko a za chwile śniegiem wali brrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lence pasuje kolor różówy ;]

Wczoraj wróciłysmy ze szczepienia pozostawiając wszystkich w przychodni w zdumieniu, jakie rejestry osiąga krzyk mojej córki 🙂 Dzień trwał dalej, a moja corka najpierw troche marudziła a póżniej spała jak zabita. myslałam, ze bede miała nocke z głowy, ale spałam sobie do 4:30 a pózniej do 7 - obudził mnie mąż wychodzący do pracy 🙂

Śliczne te nasze dzieciaczki listopadowo-grudniowo-styczniowe ;]

Ja nie dopajam i szczerze mówiąc mało wiem o karmieniu sztucznym ;] Będe musiała sie podszkolić u Was, bo też muszę wrócic do pracy... tak jak Ewa 😞 Już mnie trzesie jak sobie pomyslę! Ale herbatke koperkowa nie kupuję hippa tylko zwykła herbapolu. Wydaje mi sie mniej sztuczna i nie jest dodatkowo dosladzana.

A witaminy D podawałam najpierw jedną kroplę, pozniej 2 krople na zalecenie lekarza bo ciemiączko było za duże a teraz jest ok i mam podawać 3 dni w tygodniu po 2 a 4 dni 1 kroplę. Jedno jes pewne - lepiej dac za mało niż za dużo.

Ja też sobie chyba na piccasie zdjęcia i filmiki umieszczę...

A pogoda u nas tak jak u Gosig - raz tak a raz śmak... a teraz naprzykład słonce świeci i pada śnieg jednocześnie ;/

I jeszcze musze się Wam pochwalić, że moja Basia to zdolniacha i mamusia jest z niej dumna jak nigdy 🙂 Dzis zaskoczyła mnie umiejętnością bekania i robienia kupy jednocześnie ;] hahahahahhahahaha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E NOOO AKOMPF TO RZECZYWIŚCIE MASZ ZDOLNIACHE W DOMKU 🙂 MOJA POTRAFI JEDNOCZEŚNIE JEŚĆ I ROBIĆ KUPKE 🙂 ALE TO RACZEJ POTRAFIĄ WSZYSTKIE DZIECIACZKI.
SUPER ŻE WSZYSTKO OK PO SZCZEPIENIU.
MY MAMY 30 MARCA I DRUGA DAWKA NA ROTAWIRUSA.
I JA TEZ NIE MAM POJECIA O KARMIENIU SZTUCZNYM , PÓKI CO POTRAFIE TYLKO WYJĄC CYKA ZE STANIKA I ZAPODAC LENCE :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże Dziewczyny,ale miałam sen!!! Śniło mi się,że mam taką wielką ogrooooomną DUPĘ!!!



A tak poza tym to właśnie podliczyłam,że mamy 3050zł opłat i się troszkę załamałam. Zwłaszcza,że jeszcze mi nie przelali macierzyńskiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wracając do tego dopajania, to podobno najlepiej dopajać wodą, a nie żadnymi herbatkami i to nie wodą z glukozą, a samą przegotowaną. Wyczytałam,że najzdrowiej wyrabiać w niemowlętach nawyk picia wody, bo picie herbatek może prowadzić do próchnicy na przyszłych ząbkach i nadwagi u dzieci 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A JA ZDRZEMNĘŁAM SIĘ CHWILKĘ 2 GODZINKI ŁADNA CHWILKA :laugh: :laugh: MÓJ SYNUŚ MA DZIŚ MELODIĘ DO SPANIA A CIEKAWE JAK TO BĘDZIE W NOCY :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Maja odebrana z przedszkola, Marika śpi już 2,5godziny a ja wzięłąm się za porządki, bo w tym tygodniu miałam wyjątkowego lenia i nic mi się nie chciało...

Akompfrzeczywiście Basia jest zdolna :laugh: :laugh: :laugh:

U nas Majka jak się zakaszle to puszcza bąka. Marika na odwrót jak puści bąka to aż się zakaszle :laugh: :laugh:

Ami ja dzisiaj też robiłam podliczenia i się zdołowałam, bo znowu kiepsko z kasą będzie ☺️

Dziewczyny, jaki rozmiar pieluszek używacie? Jeśli "trójki" to w jakim przedziale wagowym? OD 4 do 7kg czy od 4 do 9kg??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka!

Wczoraj był temat o naszym wyglądzie to muszę Wam powiedzieć, że ja się już chyba za bardzo zaniedbałam bo mąż wyciągnął mnie dziś siłą na solarium :laugh:

Bartuś super się śmieje, chyba lubi jeździć autkiem 🙂

Lenka ziewa jakby chciała połknąć mamusię 😉

Ja też podszkolę się później u Was w karmieniu i pojeniu dzieci bo nie mam o tym pojęcia.

Akompf bidulko kiedy wracasz do pracy? I co zrobisz z Basią?

My byliśmy na spacerku i taka nas śnieżyca złapała, że szok 🤪

Fredeczko ja już nie wiem co Ci napisać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf dziękuję w imieniu Basi.

Ja też używam 3, 4-9kg, tych premium care, jeszcze nigdy nic nam nie wyciekło, w przeciwieństwie do pampersów pomarańczowych,które raz kupiłam, Basia była w nich zawsze usrana po same pachy 🤪


Ciągle zastanawiam się nad powrotem do pracy po macierzyńskim, zawsze jakaś kasa by wpadła, zwłaszcza,że pracę mam nie najgorszą, ale musiałabym dojeżdżać 60km, do tego praca w godz 10-19,plus dojazdy...nie widziałabym Basi prawie wcale. Chyba jednak zrezygnuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI CHODZI CI O TE PAMPERSY SLEEP& 😜LAY ?

JA ZNÓW JESTEM Z NICH ZADOWOLONA NIC MI JESZCE NIE WYCIEKŁO 🙂

NO ALE KAŻDA MA SWÓJ WYBÓR 🙂

A TWÓJ BASIULEK JEST PRZECUDNY 🙂 ACH TE NASZE DZIECIACZKI WSZYSTKIE SA CUDNE :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam pampersy 3,te od 6-9kg

a w ramach upiększania się to właśnie zrobiłam peeling i nałożyłam na twarz zieloną maske z glinki, ciekawe dlaczego synuś z takim zaciekawieniem na mnie spogląda :laugh: oraz mocze sobie stopy w cieplutkiej wodzie z solą i mydłam i wreszcie zrobie pedicure i pomaluje pazurki na czerwono, a co! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ja chyba też takie kupię,bo do tej pory używaliśmy tych od 4-7 kg i one drożej wychodzą niż te 4-9.


Ewa84 no proszę jak mąż o Ciebie dba :laugh:

Ami ja chyba bym zrezygnowała 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJKU DZIEWCZYNY WY ZACZYNACIE O SIEBIE DBAĆ A JA JAKOŚ NIE MAM OCHOTY NA UPIĘKSZANIE SIĘ 🤨 NIE WIEM CZEMU 🥴

MOŻE I NA MNIE PRZYJDZIE CZAS 😁 NAJPIERW MUSZĘ FRYZJERA ODWIEDZIĆ ALE KIEDY TO NIE MAM POJĘCIA :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, gdzie bartek pływa? Chodzicie już na basen z nim?

Fredeczko, to kiepsko że tak powiem... wcale się nie zdziwię jak on po tego psa nie przyjedzie... tzn jak zostawi go u Ciebie więc ja na Twoim miejscu pojechałabym do niego i mu go pod drzwiami zostawiła. Skoro bierze swoje rzeczy to psa niech też zabiera! A to nic nie ustaliliscie odnosnie kontaktów z Wiki i pieniążków?

Lenka i Bartuś słodziaki!!!

Dużo zdrówka dla Emilki!!!

Ja właśnie gotuję zupkę pomidorową, mały przed chwilą zasnął i ja chyba tez się zdrzemnę bo ta pogoda mnie dobija... znowu spaceru niet... za oknem biaaało... pojeb...ta pogoda [img size=166]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/m-70c1417a3ce672dd3ef783c1bba5463e.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JEDNAK BYŁYSMY NA SPACERKU, CO PRAWDA TYLKO PÓŁ GODZ BO WIATR TAK WIEJE, ZE WOLAŁAM NIE PRZEGINAC.

TEZ UZYWAMY PAMPERSÓW O 4-9.

AMI DLA MNIE TO W OGÓLE PORAZKA DOPAJANIE DZIECI GLUKOZA... NO CHYBA ZE TRZEBA ALE TYLKO PO TO BY DZIECKU SMAKOWAŁO TO PARANOJA. PRZECIEZ MAŁE DZIECKO NIE ZNA SMAKU CUKRU DOPÓTY DOPÓKI NIE SPRÓBUJE...

EWO MÓJ MAZ TO BY NA MNIE KRZYCZAŁ JAK BY SIE DOWIEDZIAŁ ZE POSZŁAM NA SOLARIUM, ON JEST PRZECIWNIKIEM PAPIEROSÓW I SOLARIUM :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jednak Mittki mąż przyjechał... Nie wiem...

Ale mi się nudzi... Mała cały czas śpi, Majka bajkę ogląda...
W sumie powinnam dalej sprzątać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...