Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Anju, a masz konto na picassie??

Jeśli tak, to wystarszy, że zaznaczysz filmik i prześlesz plik.

Jeśli nie masz, to najpierw musisz ściągnąć sobie najpierw program picassa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Witam Kobietki 🙂

Bioderka ok nie trzeba pieluchować 🙂 Za to dzisiaj mamy zielone rzadkie kupki sztuk 4 🥴 😞

Wczoraj był temat wit K, więc ja jeszcze daje bo karmię tylko piersią. I jeszcze wit D 2 kropelki. 🙂

Kajtucha ja macierzyński mam wypłacany przez ZUS i papiery były wysłane 16 grudnia a pieniądze otrzymałam w połowie lutego dopiero 🤢

agnieszkaw26 ja karmię piersią i tak jak Ty zamierzam przez pół roku tylko piersią a ogólnie zamierzam rok. Czasami daję herbatki z kopru włoskiego ale to tylko jak widzę że potrzeba 🙂

Dzisiaj Kamilek tak się bawił z tatusiem że obaj się ululali 🤪 Kamil w leżaczku a tatuś na łóżku:P Kocham tych moich urwisów 🤪 😘

Lenka jaka superaśna jest jak ziewa 🤪

Fredeczko wybacz ale zajebała bym chyba Marcina na Twoim miejscu... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie też chciałam zapisać że Mittka dziś coś się ukrywa 😞

wiecie co, mój mały w kąpieli w wanience tak płacze że to jest jakieś nieporozumienie. Coś mu się odwidziało od jaki dwóch tyg, jak go tylko biorę na ręce golaska do kąpania to od razu zaczyna zanim go do wody włoże... Już nie wiem co robić, nic nie pomaga...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!

AgaW nie masz pojecia jak ja sama sobie sie dziwie,ze jest we mnie tyle sily.... myslalam na poczatku, ze to koniec swiata, ze ja sie poddaje, nie dam rady a teraz wrecz przeciwnie, chce mu pokazac ze daje sobie rade bez niego doskonale!

A u mnie nie ma zadnej sasiadki w ciazy... wogole jakos u mnie w miejscowosci nie ma nikogo kto by niedawno urodzil.

Anju jak wlaczysz program pikassa i sie zalogujesz to nad folderem wprawym gornym rogu ktory chcesz wrzucic bedzie udostepnij i wpisujesz tam swojeogo maila na ktorego zalozylas pikasse i wgrywa .

Wiki dzisiaj taaaaaaaaaaakiego kupala walnela a akurat wujek chcial ja przebrac i caly tapczan i podloga upaskudzone gownami byly :P a wujkowie nabijali sie,ze hoho! ja zreszta tez po tym jak przezywali :P a Wiki duuuuuumna lezala z siebie a jak sie wszyscy smiali to zaczela krzyczec na nas zebysmy sie zamkneli i ja umyli :P

Ami no to oplat sporo.... tez czytalam o tym zeby woda zwykla le ze mialysmy problem z kupkami to herbatke daje. a prochnica na zabkach to jest jak np zostawia sie pusta butelke dziecku w buzi,zeby bylo psokojne ( niektorzy naprawde tak robia ) .

Ewo poprostu lepiej chyba zostawic ten temat w spokoju. Ja wiem,ze Marcin jeszcze bedzie zalowac, on jeszcze przyjdzie. predzej czy pozniej ale przyjdzie! ale ja juz nie dam kolejnej szansy, nie po tym wszystkim. A moj brat mowi, ze myslal, ze ja cicho bede siedziec a plynelam po marcinie jak po gownie heh. i jeszcze kazalam mu podloge umyc bo nacapal. chcial wejsc wejsciem dla gosci to powiedzialam " a ty gdzie sie pchasz, tedy wchodza goscie. " chyba go to wszystko troche zamurowalo.

A u nas pogoda na spacerek do duuuupy. za bardzo snieg sypie i ten wiatr...
poszlabym sobie na solarium ale......... 🙂 dostalam dzisiaj OKRES 😁

Anju a jesli chodzi o paznokcie przy stopach to wczoraj obskubalam jak ogladalam "majke"

ja uzywam pieluszek tych od 4-7kg.

Kajtucha jesli on po psa nie przyjedzie, to ja mu go zawioze i wypuszcze przed domem , jeszcze zaloze my na kolczatke tabliczke z danymi marcina w razie jakby policja albo straz miejska killera zlapala. a nic sie nie dogadalismy...
jak probowal zgonic wine na mnie przy moim bracie to moment zbieglam na dol i pojechalam po nim jak po gownie a pozniej to juz tylko sie klocilismy. sprawa i tak idzie do sadu. zastanawiam sie , na jakiej podstawie sad okresla wysokosc alimentow.



no to ja teraz czekam az ktos cos napisze bo Wiki spi, posprzatane mam, pisalam do kolezanki kiedy mnie odwiedzi no ale zobaczymy.

Najchetniej bym sie polozyla i obejrzala tv w swoim lozku, ale marcin wzial cyfrowy polsat ( heh, glupek myslal, ze mi zostawi i bede placic 100zl miesiecznie ) .

zobaczymy jak to bedzie... czy ktorakolwiek z was wie cos o tym jak zlozyc sprawe o alimenty, na jakiej podstawie sad oblicza ich wysokosc i jak ogolnie to wszystko wyglada? w poniedzialek chyba pojde do sadu bo moja mama ma druga zmiane to pojade do szkoly , do sadu i moze jakas bluzke sobie kupie no i do kolezanki mojej pojde... jak z nia ostatnio rozmawialam to mowilam,ze ja sie smialam z ilonki,ze sama z dzieckiem a teraz mnie to spotkalo i ze mnie ludzie tak sie beda smiac ale wyjasnila i,ze ilonka jest sama dzieckiem, bo nie wie kto jest ojcem a ja jestem sama z dzieckiem , bo moj byly facet to dupek, skurwiel, pierdolony sukinsyn itd itp i to ,ze zostalam sama moge potraktowac jak lekcje na przyszlosc. Bede ostrozniejsza i madrzejsza no i wlasiwie to ma racje...

Tylko tak sobie mysle, ile lat ja bede sama... bo nie chce faceta 30letniego czy nawet 25letniego a mlodsi faceci nie zdecyduja sie na to,zeby wziac sobie taki "problem" na glowe. chociaz gadalam z bratem, jego byla miala corke i powiedzial,ze juz nigdy sie na kobiete z dzieckiem nie zdecyduje,chyba ze z takim malutkim. ale widziecie, jak nadejdzie czas w ktorym zjade faceta odpowiedniego to wiki pewnie juz "troche" podrosnie. zobaczymy... poki co sama mnie zadziwia moja sila i wytrwalosc bo tylko chwilami mam takie momenty slabosci ale zaplacze chwile, przypomne sobie co ten skurwiel zrobil i juz nie placze tylko jestem silna, bogatsza w doswiadczenie i przedewszystkim zrozumialam, ze bardzo dobrze sie stalo...

i ciesze sie ,ze moja rodzina mnie tak wspiera bo nie kazda dziewczyna moglaby na to liczyc a ja moge i sie bardzo ciesze z tego powodu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂

Jestem jestem,dzięki za troske,ale od rana nie miałam czasu wejść.Najpierw koleżanka nas obudziła bo na kawe przyjdzie nie czy może tylko że przyjdzie 😠 potem pojechałam na zakupy i tak się zeszło.Wogóle humor mam do d...
Męża mojego jeszcze nie ma 😠 🤨

Przepraszam dziewczynki,ale nie pamiętam już co pisałyści.Dzieciaczki śliczne 🙂

A moja dzisiaj trzy miesiące kończy 🤪 ale czas leci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze nie wiem jak kapał zaklinacz... Jest to w necie?
Do sądu piszesz wniosek o ustalenie alimentów w kwocie takiej i takiej. W uzasadnieniu piszesz po co Ci takie pieniądze i wyliczasz ile kosztuje Cię utrzymanie dziecka łącznie z najmniejszą pierdołą np proszek do prania! Wszystko! Sąd ustalając alimenty bierze pod uwagę sytuację finansową obojga rodziców i zawód! Jeśli Marcin nie ma stałej pracy to sąd może mu nakazać podjąć pracę by miał na alimenty. A jeśli pracuje w jakimś zawodzie a zaniża swoje dochody bo np ma umowę na mniejszą kwotę a resztę dostaje do ręki, to sąd rozeznaje się ile w danej okolicy zarabia osoba pracująca w danym zawodzie, wylicza średnią i na tej podstawie ustanawia wysokość alimentów argumentując że ma zmienić pracę bo u innego pracodawcy zarobi więcej. Tak było w przypadku mojego męża. Miał umowę tylko na 1400 netto jako kierowca ciężarówki i tak mówił w sądzie że tylko tyje zarabia a sędzina mu powiedziała że przecież może zarobić więcej w innej firmie to po co jeździ za grosze jak może zarobić dwa razy tyle i przyfasolila 600zł alimentów. My już to przeszliśmy więc jakby co służe rada! A na studiach przerobiłam trochę prawo więc jeśli będę mogła to Ci pomogę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie, ostatnio ta sytuacja Fredeczki dała mi dużo do myślenia. Kocham swojego Mężczyznę nad życie i ufam mu jak nigdy nikomu,ale jak widać po historii Fredeczki nigdy nie można być pewnym,że kogoś się naprawdę zna. I tak sobie myślę,ze kupujemy wszystko do domu razem, mamy wspólną kasę i wspólnie nią dysponujemy.Nie mamy ślubu i gdyby spotkała mnie taka sytuacja jak Fredeczkę, to mogłabym tak naprawdę zostać z palcem w du... I pierwszy raz odkąd jestem z Tomkiem pomyślałam dziś,że chciałabym jednak abyśmy wzięli ślub, do tej pory nie było mi to do niczego potrzebne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, bosko!!!!!!!!!! normalnie ale się uśmiałam 🙂 jaki słodki mały pływak! rewelka!

A co do zaklinacza i kąpieli to w necie nie ma, jest tylko nagranie z DDTVN ale tylko sama rozmowa nt wanienek. Fredeczko, zdradź mi tajemnicę tej kąpieli. Plissss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!
ja tylko na chwilkę 🙂
Fredeczko znalazłam stronkę która Ci powinna pomóc w znalezieniu informacji na temat obowiązku alimentacyjnego 🙂
oto link
http://www.kobietaiprawo.pl/fraza,alimenty%20dla%20dzieci,szukaj.html
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY JUŻ PO KĄPANKU 🙂

DOSTAŁ CYCA A TERAZ LEŻY W SWOIM ŁÓŻECZKU I BAWI SIĘ KARUZELKĄ I MOŻE SAM ZNÓW ZAŚNIE 😉 😉

TERAZ IDE KAMILKA WYKAPAĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...