Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej kochane ja po szkole rodzenia dziś na szczęście ostatnie zajęcia się odbyły!!!! Mężowie kapali lalki super sprawa mówię wam jak każdy się angażował ekstra!!!
COQ bardzo mnie to cieszy że naleśniki robiłaś ekstra!!!
HAppy sad mi też brzuch się stawia co chwilkę i to bardzo boleśnie coraz częściej!!!
ja też zaraz spanko jeśli to tak można nazwać bo co godz do ubikacji!!!
Słoneczko będzie ok urodzisz spokojnie w 37 albo 38 czy tam 39 \
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26
Będziemy szybciej z naszymi kruszynkami hihi 🙂 ale położna mówiła , że nawet kobiety rodzą w terminie...więc może się uda. Bedą teraz co 2 dni spr mi jakie mam te próby i zobaczą czy rosną czy nie i czy dziecko się dobrze się rozwija.Lekarze na tą chwilę mówią, że mała dobrze się rozwija ,waży 2050 🙂 N razie nie mam az tak wysokich tych enzymów bo niektóte tu dziewczyny maja po 300-1000, a ja miałam osttanio jakoś 100 i 80 aspat i alat. A też masz mocz taki pomarańczowy,nawet nie wiem jak określić ten kolor moczu... Ja biorę 2 razy dziennie ursopol + diphergan na noc 🙂

dziekuje Wam dziewczyny za trzymanie kciuków buziaczki pozdrawiam was cieplutko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

a ja już z rana zdążyłam się pokłócić z mamą... wstała dziś chyba lewą nogą bo najpierw pokłóciła się i nakrzyczała na tatę a potem jak tata wyszedł na dwór a ja byłam obok niej to złość przeszła na mnie 🤢 masakra po prostu 😞

a na dodatek strasznie boli mnie prawy bok w okolicy żeber, chyba mój Maciek jakoś dziwnie ułożony jest, bo nie mogę sobie usiąść tak boli 🤨

ale pocieszającym faktem jest to że już kończą murować parter 🙂 już mam dziury na okna i w ogóle 😁 ładny widok, wrzucę Wam potem jakieś zdjęcie 😉

a zaraz podjadę sobie do teściowej na herbatkę , bo dzisiaj ok 13 wyjeżdża 🙂

a jeszcze muszę dzisiaj do sklepu i muszę posprzątać to mieszkanie, które wynajmujemy i swoje też posprzątać... no trochę roboty mnie dzisiaj czeka... wstałam w wyśmienitym humorze, mama zdążyła mi go zepsuć, mam nadzieję, że zaraz powróci. bo robić to wszystko w beznadziejnym humorze to niefajnie, bo to nawet energii tyle nie ma

no nic, w każdym bądź razie życzę Wam kochane miłej soboty 🙂 i będę zaglądać 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia widze ze posiedziałas wczoraj w nocy hehehe;D ja szybko odpłynełam..... 🙂 jak sie pożeghnałysmy to moze z 15 minut i juz mnie nie było :P
aaagaaa nie przjemuj sie... kazdy ma czasem gorszy dzien a u twojej mamy moze to sie skumulowalo wlasnie dzis... lec do tesciowej posiedzisz pogadasza a jak wrocisz to mama ochlonie napewno
sloneczko miejmy nadzieje ze to rosło nie bedzie.... i niedługo wrocisz do domku....
doriana hehe dobrze ze weekend to pewno spokojniej tu bedzie to moze zdarzysz nadrobic jak wrocisz
novaM marzena śpiochu jeden wstawaj :PP
ja dzis u rodzicow na noc... a mąz kawalerskie zycie... pojechal z ojcem swoim i bratem do rodziny z kotra sie 10 lat nie widzieli ihihih jakies 150 km od domku.,.... ja jechac nie chcialam wiec zostalam... a on pojechal wlasnie...,wraca jutro heheh
katja sprzataj na raty nie przemeczaj sie,,.. nie wiem czy jestes w ekipie krótko czy długoszyjkowców ale lepiej dmuchac na zimne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😎
Ja dziś dzień zaczełam pobudką o 3 z mega bólem brzucha, takim jak okresowy ale tym razem nie ćmienie w podbrzuszu tylko autentyczny ból który wywalił mnie z łóżka. Chodziłam po domu przez godzinę - kibelek, fotel, łóżko, kibelek...Puściłam tyle bąków że dziwne że się gęsto nie zrobiło 😉 Jak trochę przeszło po godzinie to położyłam się spać i pospałam do 7. Ale powiem Wam że już myślałam że się zaczęło.Przed chwilą dzwoniłam do położnej, powiedziała że najwyraźniej faktycznie coś się mogło zacząć dziać i te bóle mogą się pojawiać częściej. Mam wtedy nie panikować i zrobić sobie ciepłą kąpiel. Ale mógł to być też jednorazowy incydent...
aaagaaa włącz sobie jakąś energetyczną muzykę do sprzątania i humor z energią wrócą - szkoda soboty 🙂
Ja muszę ruszyć tyłek po zakupy - potem chyba dośpię trochę
Miłej soboty brzuchatki
ps. guga ja mam telefon do Ciebie więc jakby mnie nie było chwilę to nie wymyślajcie że urodziłam bo jakby co to dam znać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheeheh wanilia dobre dobre.. kolejna ekipia :P ja tez musze załozyc nowa ekipe gheheh zgagowców i sikaczy nocnych :P bo ja zgaga od 2 miechów... musze sie dzis kopsnąc do apteki po gugowy gaviscon..... a co do sikania dzis padł rekord 11 razy ;D mąz sie smiał ze mi wyro do kibla przeniesie bym nie musiala tyle biegac;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
heheeheh wanilia dobre dobre.. kolejna ekipia :P ja tez musze załozyc nowa ekipe gheheh zgagowców i sikaczy nocnych :P bo ja zgaga od 2 miechów... musze sie dzis kopsnąc do apteki po gugowy gaviscon..... a co do sikania dzis padł rekord 11 razy ;D mąz sie smiał ze mi wyro do kibla przeniesie bym nie musiala tyle biegac;D

Kurcze wychodzi na to że ja się do wszystkich klubów łapię: krótkoszyjkowiec rozwarty, skurczowiec, zgagowiec i sikacz calodobowiec 😁
Ból brzucha wraca 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was kochane moje!!! Ja w nocy nawet oki ale też miałam chwilowy ból podbrzusza ale ja leżałam z podkulonymi nogami i zasnęłam!!! W wc to ja też Agadami byłam z 8 razy i ja mam tak codziennie to mogę wstapić do twojej grupy sikaczow hehe!!! Ja już po śniadaniu ogólna nuda idę zaraz po jaja do takiej Pani co ma ze swojej fermy!!! Tyle narazie jak coś to się odezwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Agami napisał(a):
heheeheh wanilia dobre dobre.. kolejna ekipia :P ja tez musze załozyc nowa ekipe gheheh zgagowców i sikaczy nocnych :P bo ja zgaga od 2 miechów... musze sie dzis kopsnąc do apteki po gugowy gaviscon..... a co do sikania dzis padł rekord 11 razy ;D mąz sie smiał ze mi wyro do kibla przeniesie bym nie musiala tyle biegac;D

Kurcze wychodzi na to że ja się do wszystkich klubów łapię: krótkoszyjkowiec rozwarty, skurczowiec, zgagowiec i sikacz calodobowiec 😁
Ból brzucha wraca 😲


wanilia do wyrka marsz... lezec.... na lewym boku... szybko... i sie nie ruszac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dkbry
ja niestety zasnelam z bolem nerki.Boje sie ze ten okropny bol wroci.Boje sie jak cholera.
SLONECZKO ja enzymy watrobowe mialam blisko 300 ponad 280 i 290.Mocz jest pomaranczowy taki powiedzialabym ze koloru rozgrzanego slonca latem. mi juz powiedziala gin ze bede miala kolo 37 lub38 tygodnia wywolany porod.
Ursochol 450mg biore 2razy dziennie. powiem Ci ze mi enzymy spadaja bo juz mnie tak nie swedzi. Ta choroba jest dziedziczna lub od tabletek antykoncepcyjnych i jesli urodzisz corke to ona prawdopodobnie tez to bedzie miala. u mnie mama i siostra tez to mialy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry
ja w nocy obudziłam się z bólem zęba 😞
a od rana mam odruchy wymiotne jakaś masakra nie wiem czy mała mi na żołądku nie siedzi
teraz szybko obiadek gotuje bo o pierwszej ma przyjć kolega Grzesia z mamą także bardzo ważna wizyta miłego dnia brzucholki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuchole...

Guga wita w ten słoneczny dzionek...
Wczoraj byłam jak wypluta po wizycie w miescie , cyckonosza nie znalazłam bo miseczka E - skad to sie wzieło to ja nie wiem???!!!!! 😠i ta story z nasza pompą mnie dobiła na maxa... 🤢 🥴

Jezeli chodzi o przynaleznosc do klubów to...
- zgagowiec wieczorny
- skurczowiec całodobowy
-szyjkowiec...ch...wie jaki - wizyta za 10 dni
-boli mnie cos pod zebrami z prawej strony ...gdzies mama naciska 🤨
- sikam do 5 razy w nocy i do 25 w ciagu dnia 🥴

Musze Wam sie pochwalić ze urozmaiciłismy z mezem nasze \\\'\\\'życie łózkowe\\\'\\\'..... zamieniliśmy sie stronami / miejscami i od razu inaczej sie spało 😁 😁 😁 😁

Na obiad zupa krem z kalafiorka i orzechami i serem...takze wieczorne \\\'\\\'zamglenia\\\'\\\' w okolocach kołobrzegu niemal gwarantowane 😜

ps Wanilia, mam numer i w razie w bede przekazywała - don\\\'t worry 🙂
ps2 sloneczko 3 maj sie kobitko nasza
ps.3 Candys dobrze ze sie odzywasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry Balony 🙂 witam was w piekny sobotni poranek, ale niestety ja nie w humorze. Cala noc...kolejna noc od 2 tygodni nie przespana, brzuch jak skała,boli potwornie i nic a nic nie odpuszcza. Popłakałam sie jak dziecko z bezsilnosci, z rana pokłocilam z M. i sobie poszedl z domu...i dobrze bo bym go dzisiaj ukatrupila chyba, tak jestem zła jak osa. Powiem szczerze ...mam dosc,dosc, dosc!!! 😞 Zastanawiam sie czy to nie te moje jelita sie odzywaja bo przy tym wszystkim wzdecia mam niemozliwe,wiec...ech, ch....z tym wszystkim!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...