Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
beata26 napisał(a):
Wiecie co ja pomarancze i mandarynki najbardziej lubie zima. Latem tak nie smakuja.Kojaza mi sie z Bozym Narodzeniem. To tak z dziecinstwa 🙂


ja też tak mam 🙂 i jem tylko jesienią i zimą 🙂 a zapach kojarzy mi się ze świętami 🙂

Ten zapach to sie chyba tak kojazy kazdemu, mi tez 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciśnienie zmierzyłam jeszcze dwa razy i 128/94 a później 127/86 więc liczę że się poprawia.... upiekłam szynkę i schab środkowy w piekarniku na kanapki 🙂 na kolacje boczuś w przyprawach z cebulką z piecyka 🙂 jutro zrobię ciasto bo z tego ciśnienia taka niemoc mnie ogarnęła dzisiaj... łapska mi po prostu opadają.jutro nadrobię.a co do pomarańczy to ja Wam powiem,ze jak byłam z Julką w ciąży to jadłam codziennie.w koncu zaczęłam się ograniczać i jadłam tylko jednego dziennie.jak się je za dużo to można dziecko uczulić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
PAMMAT jak super wyglądają te cukiereczki gdzie takie się kupuje bo ja w życiu takich nie jadłam przynajmniej opakowania nie znam może są też w innym opakowaniu????

nie nie tylko w takim opakowaniu są i się je trzyma w lodówce i dlatego nazywają się lodowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pammat napisał(a):
holi32 napisał(a):
PAMMAT jak super wyglądają te cukiereczki gdzie takie się kupuje bo ja w życiu takich nie jadłam przynajmniej opakowania nie znam może są też w innym opakowaniu????

nie nie tylko w takim opakowaniu są i się je trzyma w lodówce i dlatego nazywają się lodowe 🙂

a ja pamiętam, że te cukiereczki to się kiedyś z Niemiec przywoziło... a teraz i u nas już można je dostać... ha Ameryka 🤪 no i faktycznie... niebo w gębie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane no to BEATKA dobrze że dużo pijesz wiesz co BEATKA ta woda JAN jest bardzo dobra fakt pij ją jak tylko dostaniesz paczkę!!! spoko
JA to te cukierki nie wiem czy u mnie w Oświęcimiu gdzieś znajdę!!! Napisałam do takiej koleżanki co jest w Niemczech i może mi kupi jak będą!!! Bardzo się nakręciłam PAMMAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór 🙂 ale nabazgrałyście 🙂
do mnei zgaga się przyplątała masakra
oprócz tego strasznie krzyże mnie bola mała się tak rozpycha i werci że w tylko leżąc na boku jest mi najwygodniej jak siedzę to normalnie oddech tracę
u mnie gin o żadnym wymazie jeszcze nic nie mówił więc chyba sama musze go zapytac i ewentualnie go zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja...a ja mam za sobą dzień pełen skurczy 😮
Średnio co pół godziny i to takie dosyć dokuczliwe 🤨
Młodemu ADHD nie przechodzi i mój organizm chyba już ma dosyć...jak nigdy odpłynęłam dzisiaj popołudniu chyba na godzinę...kompletnie nie kontaktowałam 😮
Nie mogę się doczekać kiedy brzuch mi się obniżać zacznie bo mam już ogromny problem z oddychaniem...przy każdym głębszym oddechu zaje***cie bolą mnie żebra i czuję ucisk na przeponę 🤢
No i to budzenie w nocy za każdym razem jak pozycję zmieniam...echhh Wam też tak to w nocy dokucza 🤨???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam się w nocy zbyt często nie budzę ale chodzę spać późno - 1-2 w nocy i o 7 zazwyczaj zwlekam się z łózka i ide z psem. A potem do poludnia sie klade jeszcze na godzinke/dwie.
Jutro rano wyjeżdżam i wracamy chyba w sobotę wieczorem więc mnie nie bedzie, proszę sobie nie wkręcać że rodzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh wanilia dobrze, że przypominasz o wyjeździe żeby żadna schizy nie miała przez Twoją nieobecność 🤪

A co do zasypiania to ja też długo usnąć nie mogę...nie śpię nigdy w dzień a mimo to mam problem ze wcześniejszym zaśnięciem 🤨
Fakt faktem mały bryka dosyć długo i boleśnie ale nie potrafię sobie miejsca przez brzuchol znaleźć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...