Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no Meliska mam nadzieję że nam się nie urwą kontakty 🙂 teściowe to by było śmiesznie 🤪 jak Was interesuje to wpisałam listę rzeczy które mniej więcej zabiorę do szpitala.pisana według listy z mojego szpitala,tylko trochę zmodyfikowana. ( na nowym wątku Novej). tymczasem zawijam wrotki i lecę 🙂 wyspanej i przespanej nocki dziewczynki i brzuszki 🙂 oby mało sikania było 😉 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahaha Meliska ja z Asią teściowe 😮 😮 😮 😮 ????????????

Ojjjj grubo by było 🤪 🤪 🤪
...i jak śmiesznie 😜 😜 😜

Padam przez tą wyprawę dzisiejszą...zrobiłam sobie gorącą czekoladę do picia i włączyłam jakiś film...liczę na szybkie odpłynięcie 😁

Dobranocka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie z mroznego Ustronia! 🙂
gratulacja dla rozpakowane brzuszka.Piekna data. Czemu tak wczesnie w sumie???
Nova i Asia - fajna fotka, niezle ze sie spotkalyscie! 🙂
Mnie maz zarazil katarzyskiem i sie razem meczymy teraz,... 🤢
agami ja tez mam wizyte 17.11 - ale pewnie zadnych konkretow u mnie nie bedzie jeszcze 😉
guga - wierzyc sie nie chce ze za 2 tygodnie rodzisz (albo szybciej) 🙂 zazdroszcze, ja z moim brzucholem ledwo sie poruszam a przede man jeszcze poltora miesiaca 😮
Slodkich snow brzuszki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry
Po pierwsze SERDECZNIE GRATULUJE Z OKAZJI NARODZIN GRUDNIOWEGO RAFALKA!! ZYCZE RODZICOM WIELE RADOSCI A MALENSTWU ZDROWKA:*
Ale nam idzie to rozpakowywanie juz drugi brzuszek.
Wczoraj przyjechala paczka z Polski i nareszcie najadlam sie parowek 😁
Nie ma to jak Polska wedlinka a nie jakies cos co tylko przypomina wygladem kielbase.
Zycze Wam udanej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂 u mnie noc w miare ale jak już się obudziłam przed 8 to masakra.taki mam katar.... oczka malutkie i nos co chwilę pełny.ani spać ani leżeć! a czuje się przez to zmęczona jak diabli.na obiad do teściowej na 3 piętro będę musiała się wgramolić 😮 a u nich jeszcze jest tak ciepło zawsze... jak to w bloku... dziewczyny a na te bolące biodra to wkładacie sobie poduszkę między nogi do spania?? ja mam taką wielkości jaśka i jest w miarę twarda.jak się ją uformuje to noga która jest na górze jest prawie na wysokości biodra i wtedy tak nie bolą.trzeba jej w miarę pilnować przy przekręcaniu ale da się 🙂mi pomaga bardzo 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane ja to jak zwykle muszę pomylić osoby ale przynajmniej jest wesoło hehe!!!
Wybaczcie mi to!!!
Ja wczoraj poleżałam w domku potem poszłam do siostry na posiedzenie a potem u znajomych byliśmy i posiedzieliśmy tam do 1 w noc i już zmęczona byłam!!! Miejscówkę na szczęście miałam wygodną!!! Dziś niedziela więc nudy lecz jakoś zleci!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...