Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj nie popadłam w porę, bo nie ma 🤨 Ostatnio to tyle podróży nam się szykuje, jutro wesele w Zamościu 120km w jedną strone 🤪 oby nie było za goraco, jak na razie jeszcze dobrze znosze podróże samochodem, więc moze nie bedzie tak źle 🙂
Zmykam zajrze wieczorem a raczej postaram się, bo teraz 4 os wiszą na jednym kompie:laugh: :laugh: Pa kochane i miłego i dobrego popołudnia 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uff, no i po malowaniu 🙂 Troszkę mnie to wymęczyło, a tu jeszcze dzisiaj tyle do zrobienia 😞 Teraz szybki prysznic i biegiem na zakupki, tylko nie wiem co teściom na ten prezent kupić...

Kar_ola, album to rewelacyjna sprawa. Kupiłam niedawno taki duży do wklejania zdjęć dla mojej babci. Zabrałam jej wszystkie stare zdjęcia z kilku pokoleń, nie mówiąc po co je biorę i jak już wszystkie chronologicznie powklejałam wyszło wręcz dzieło sztuki (nie chwaląc się 🙂 ). Nie mówiąc o tym jakie było wzruszenie moich dziadków... I do tej pory babcia pokazuje album każdemu kto do niej przychodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Dziewczyny dziekuję. Mi tez sie bardzo podobają.

Byłam juz w miescie, znów sie zasapałam, ale kupiłam piekny album na fotki slubne, kartkę...i mamm spokój.
W szmatkach- nic nie wykukałam oprócz pieknego plazowego koszyka:P a co tam:P
Synusiowi i chrzesniakowi kupiłam parasolki zabki, sa osikani i lataja teraz po balkonie cekajac na deszczyk....

Miłego dnia.



Kar_ola, przysyłaj synka z chrześniaczkiem do mnie, tutaj ulewa co chwilę na przemian ze słoneczkiem :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Hejka Mady 🙂
Co słychać? Jak się czujesz??




Czesc Karolciu

u mnie wszystko w porządku, omdlenia mi juz przeszły albo i nadal by były tlko ze ja jade cały czas na tabletkach,i mi pomagaja, choc juz pare razy mi sie zdarzyło spaść, dzis byłam w banku kolekja jak za komuny, i dobrze ze miałam tabletki i wode przy sobie w domu zapomniałam wziąść, a nie stałam w kolejce, zaklepałam sobie miejsce po takiej babce i wyszłam bo czułam ze pot mi płynie po plecach i duszno mi sie zrobiło. to tyle u mnie ciekawego 🙂 🙂
zaraz wracam bo musze wyjsc ze staruchą(pies).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Mady napisał:
Kar_ola napisał:
ok,ja w tym czasie cos przekąszę 🙂 a jakie tabletki bierzesz??



ja biore Tardyferon Fol i Aspargin


lekarz Ci zapisał??to są na omdlenia,czy witaminy?? bo pierwsze słysze te nazwy 🤨



Tak lekarz mi przepisał,jedna sa na zwiekszenie potasu i magnezu a drugie sa na omdlenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Witaj Inka 🙂
Jak minał dzień??


Uff, cały czas na nogach i baaardzo pracowicie. Najpierw malowanie, później sprzątanie i szorowanie naszego nowego pokoiku. Później wycieczka po centrum handlowym za prezentem... A teraz już oczy zaczynają mi się kleić - w końcu nie było czasu na popołudniową drzemkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...