Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Inka.
My dopiero co wrócilismy z nad jeziorai działeczki. Było pieknie. Mały znów fotek napstrykał.
Jednak nie ma dnia bez wkurzenia się, wszystkie porannie fotki z nad Wisły znikneły mi z kompa...normalnie....wcieło....mam tylko te które na n/k wrzuciłam i jedna na pulpicie....a folder pusty był...jakies czary mary 🤨

Oby ból Ci przeszedł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola zdjęcia super, szkoda tylko tych, które się zgubiły 😞 Zazdroszczę Ci tego dzisiejszego apacerku, ja nie miałam siły 😞
Główka już tak nie boli i chętnie teraz też bym gdzies pospacerowała, ale mój M. też korzysta z pięknej pogody i znów poszedł w kosza pykać. Zjadłam więc sama kolacyjkę i wzięłam się za szukanie co powinnam przygotować w torbie do szpitala. Zrobię listę i trzeba będzie niedługo już kompletować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexandra83 napisał:
mam pytanko robila ktoras z was np pasemke albo balejaz w ciazy?? to ze moze cos nie wyjsc to chyba tylko mity?? jak myslicie? bo chce sobie zrobic balejaz nie moge juz na siebie patrzec odkad zmienilam wlosy na krótkie i ciemne 😞 😞 😞 😞 😞


ja robilam juz 3 razy 🙂za każdym razem balejaż z 2 kolorów, a ostatnio to nawet dokoloryzacje i balezaz na to...za kazdym razem wyszło super 🙂

Ja Ci powiem, ze nawet rozjasniacz szybciej łapie, jak kobieta w ciazy jest. Jazawsze miałam jakieś 4 godziny do tyłu jak fryzjera planowałam a teraz gora 2 i efekt super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexandra83 napisał:
mam pytanko robila ktoras z was np pasemke albo balejaz w ciazy?? to ze moze cos nie wyjsc to chyba tylko mity?? jak myslicie? bo chce sobie zrobic balejaz nie moge juz na siebie patrzec odkad zmienilam wlosy na krótkie i ciemne 😞 😞 😞 😞 😞


Ja robiłam balejaż i wyszło normalnie. Spokojnie możesz robić :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka a sama na spacerek sie wybierz 🙂Ja uwielbiam sama spacerowac , albo z synkiem.
Ja torbe do szpitala pakowac bede na poczatku sierpnia, ale przyznam sie ze 1 koszula nocna, papcie i klapki pod prysznic wciaz leza przygotowane, w razie wypadku jakiegoś. Poprostu mam nauczke jak ostatnio mi sie trafiło do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
inka906 napisał:

Jutro mężuś się nie wymiga :laugh:


pewno zaciagnij go na długasny spacer...
ja dzis moich wymeczyłam...oni mieli dosc a ja chciałam jeszcze...:P:P



Pewnie, że go wymęczę :laugh:
Tak się nachodzi, że mu się kosz odechce :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje dwu-paki 🙂:P Jak tam niedziela minęła? U mnie poprawa pogody to cały dzień spędziliśmy po za domem,szkoda,że aparatu ze sobą nie wzięłam...Karola dziękuje za komentarze na n-k ☺️ cieszę się ,że podobają Ci się moje fotki w makach 🙂,te pola są piękne..zauroczyły mnie...Masz bardzo śliczne zdjęcie na profilu,fajne ujęcie 🙂Ja tez sobie zmienię fotkę ,ta mi już się znudziła:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...