Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka, ja miałabym to samo gdybyśmy mieszkali z moją mamą, także rozumiem Cię doskonale i masz prawo narzekac kochana. Mam nadzieje, że znajdziecie w niedługim czasie właściwe mieszkanie i wtedy na pewno wszystko bedzie inaczej wyglądało i wasze relacje z A. również 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo, a co to, laseczki jeszcze śpią???

Kubala dziś parę razy w nocy popłakiwał, więc to chyba jednak ząbkowania ciąg dalszy 🥴 Bo chyba nie ta kapustka, co zjadł o 14-tej 🥴 Sama nie wiem... W każdym razie od dziś będę mu sama gotować, może chętniej będzie jadł. Dziś mam króliczka, ziemniaczki, buraczki i marcheweczkę 🙂 Zobaczymy czy Szkrabikowi posmakuje 😉

Miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, hej!

Łucyja śpi po obiedzie więc mam chwilkę na lenistwo 😜

Inka wow Kubala sobie teraz odbije 😁 dobrze, że apetyt mu wrócił 🙂
co do obiadków to ja małej daje słoiczki ale czasem na drugie danie dostaje cos z naszego obiadu 😉

zmykam poleżec odrobine 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki a u nas dziś całą noc i cały dzien pada deszcz i to taki ulewny, ze szok 😲
Siedzimy z Szymkiem w domu i sie strasznie nudzimy 🤢 Upały były bardzo męczące, ale taka pogoda jak teraz jest strasznie przygnębiająca 🤨
Ja tez daje raz słoiczek a raz swój obiadek 🙂 Słoiczek zwykle wtedy gdy mam lenia i nie chce mi się gotować ☺️ 😁 😁
Buziam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Kuba dziś olał mój obiadek, pluł i się krzywił i zjadł ze słoiczka 😉 Ale przynajmniej cały 😜
Byliśmy dzis u nowej Pani doktor i batdzo nam się spodobała 😉 Była zachwycona Kubalą i nie mogła się nadziwić, że on dopiero 10 mies. skończył, a taki wysoki, a tyle ma ząbków, a że już chodzi za jedną rączkę i tak ładnie zaczyna mówić ☺️ Stwierdziła, że jest rozwinięty jak 14-15 mies. dzieciaczek 🙂 Waży 9,5 i na siatce centylowej to 50 centyli, ale za to wzrost ma ponad 90 centyli!!! Uszka w porządku, więc chyba podarujemy sobie to dodatkowe badanie sprężonym powietrzem 🥴 Nie wiem, jeszcze się namyślę... No i pytałam o szczepionkę przeciwko odrze, óżyczce i śwince, bo chcieliśmy z niej zrezygnować i powiedziała, że wystarczy nasze oświadczenie na piśmie, że nie szczepimy Kubusia. No i kolejna rzecz do przemyślenia... A Kubuś Panią Doktor co chwilę po swojemu zaczepiał, a jak zaczynała do niego mówić, to się zawstydzał i chował w mamusię 😉

Padam z nóg, a muszę jeszcze ogórasy zakisić, bo przywieźliśmy wczoraj cała skrzynkę od mojej babci 😮

Kolorowych snów mamusie i dzieciaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki!

Inuś a dlaczego chcecie zrezygnować z tych szczepień?
Dobrze, że Kubuś zajada juz całe obiadki!
co do wagi to Łucja jest o 1kg cięższa 🤢

ja wieczorami po uspaniu Łucji chyba zacznę znowu chodzić na siłownię, bo od kilku dni strasznie mnie plecy bolą i w dodatku nadal mam mega oponę na brzuchu 😞
kurka już prawie rok od porodu a skóra nadal taka rozciągnięta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki!!!!
My nie dawno wrócilismy z Rossmana, ja się obkupiłam, a mały padł ze zmęczenia i śpi 🙂 Dziewczyny w Carrefourze są pampersy w promocji po 40,98, naprawdę się opłaca, polecam 🙂
My na szczepienie przeciw odrze, różyczce itp. idziemy w październiku, a dlaczego chcesz zrezygnować Inka??
Karola83, ja tez nie mam już takiej jędrnej skóry jak przed ciążą, zauwazyłam że bardzo mi cyce obwisły, brzuch i pupa, ehhh ☺️ 🤨 Mnie z kolei bardzo bolą ramiona od noszenia Szymka i zakupów 🤢 Niestety nasze szkraby są coraz cięższe, a my mamy coraz mniej sił 😲 😁 😁
Zmykam podłogi pościerac, bo az się juz proszą o umycie 🤢
Paa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!
Karola, nasz 3 letni siostrzeniec od ponad 1,5 roku, czyli od otrzymania tej szczepionki ma padaczkę. Podczas jego leczenia i po pobytach w wielu szpitalach w Polsce okazało się, że liczba takich dzieci jest zatrważająca... A nie każdy lekarz powie otwarcie, że jest to powikłanie właśnie po tej szczepionce. Za duża kasa chyba przeleciałaby im koło nosa... Raz trafili też na takiego lekarza, który sam miał dwie małe córeczki, jedna 5, a druga 3 latka i żadna jeszcze na nic nie była szczepiona. Ale jak mówię, jest to jeszcze sprawa do przemyślenia. Można poszperać i poczytać, jeszcze mamy trochę czasu. Nie każdy dopuszcza do siebie myśl, że to mogłoby spotkać właśnie jego dziecko i siostra męża też takiej myśli nie dopuszczała, a jednak jej dziecku się to przydarzyło. A że mieszkamy obok, my też to przeżywamy, bo widzimy co się z młodym dzieje, jaki to ciągły strach o kolejny atak i liczenie dni bez ataków, a do tego niszczenie organizmu przez masę bardzo silnych leków...
do poczytania: http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/22205 i baaardzo dużo dyskusji na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ata 🤪 hej kochana, szkoda, że nie skrobnęłaś co u Ciebie... 😞 tez tęsknimy 😘

Inka jestem w totalnym szoku 😲 pierwsze słyszę i ozywiście już się boję bo moja Łucja brała ta 5w1 i jakaś nadpobudliwa jest 🤨 kurka teraz to ma zagwozdkę i nie wiem co robić. jutro na spokojnie poszukam i poczytam na ten temat.
albo na forum założę nowy temat!!!

Mimi u mnie nie ma carrefura i w tesco musiałam zakupić "5" za 50zł 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!

Od wczoraj pisze posta i nie wysylam,bo juz w trakcie ktorys z moich dwoch panow cos chce 😠 normalnie zwariuje 🤢
Jeszcze na dokladke w niedziele do naszego bloku sprowadza sie ex mojego C 😠 😠 😠 jak ja tej dziewuchy nie cierpie 😠 😠 😠 nie mogla gdzie indziej,akurat tutaj???!!! Dzis sie poklocilismy z C bo juz nie wstrzymalam,zapewnia mnie,ze ma to w d... i nie jest zainteresowany,najgorsze jest to,ze ja doskonale znam te (sorry) k..e!!! i wiem,ze bedzie sie krecic kolo mojego meza!!!Ale mam mega wkur...zenie!!! 😠 😠 😠
sorry laseczki za gorzkie zale ☺️

Ata-Jak milo Cie widziec,mam nadzieje,ze u Ciebie wszystko dobrze,my tez tesknimy.buzka
Inka-No i ja chyba sie zorientuje co i jak w temacie szczepien u pediatry,nie chcialabym ryzykowac zdrowiem Phillusia.
karola83-Ja tez mniej wiecej w tym czasie dzwigalam juz spory brzusio 🙂 modlilam sie zeby urodzic przed terminem 😉 😁 bo ledwie sie "kulalam" 🙂

Jeszcze prasowania tyle mi sie nazbieralo 🤢 ,ze ruszam poswirowac na desce.
Dobrej i spokojnej nocy dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki!!!!
U nas dziś pochmurno i przelotnie pada deszcz 🤨 Wczoraj już sie rozpogadzalo trochę, myślalam, ze będzie dziś ciepło, a tu taki zonk 😲 🤢
Siedzimy więc z Szymkiem znowu w chałupie cały dzień 🤢
ACSB, tez bym się wkurzyła, jak każda żona czy dziewczyna 😠 Te "byłe" zawsze pojawiają się wtedy kiedy nie trzeba. Jednak myślę, ze Twój C ma teraz Ciebie i Philusia i wy jesteście dla niego najważniejsi 🙂
Karola83, no pamiętam te mega długie rozmówki 😁 😁 😁 Patrzcie jak ten czas leci, już niedługo roczek strzeli naszym pociechom 😆
Atuś, pamiętamy o Tobie, tęsknimy równiez i gorąco Cie pozdrawiamy 😘
Zmykam ogarnąc kuchnię, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał(a):

dziewczęta a pamiętacie jak rok temu miałyśmy mega wielkie brzunie (bynajmniej ja miałam 😁 )i prowadziłeyśmy długaśne rozmowy na brzuchu? fajnie było co... 😁



Karola o tym samym wczoraj z M. rozmawialiśmy 😁 Oj, brzusiolki to już były pokaźne. My początkiem sierpnia byliśmy na weselu i byłam jak beczka, do tego od tego czasu zaczęły mi puchneć nogi i tak już było do końca... A teraz tak mamy lekko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle, to witam laseczki 🙂 Wreszcie dziś piątek i mężula od popołudnia będę miała przy sobie aż do samej niedzieli 😉 Popołudniu wybierzemy sie na jakieś zakupki. Jestem na zakupowym głodzie, bo zrobiłam nam szlaban na nowe ciuchy 😉 Raz ze względów finansowych (wolę kaskę w domek wrzucić), a dwa mamy ich tyleże trudno ogarnąć pranie prasowanie, układanie w szafach, bo już się nie mieszczą 😜 Oczywiście Kubala nie ma szlabanu, więc może mój głód zaspokoję jak jemu coś kupię 😉

Buźki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka rewelacyjne określenie 🤪 😁
fajnie, że spędzicie weekendzik razem 😉

Ja dziś byłam na zakupach, oczywiście dla Łucyji kupiłam jej jednak sandałki, chciałam poczekać do jesieni ale ona rwie się na nóżki więc niech ma 😁

ps. A. podpisał wczoraj umowę przedwstępną na mieszkanie 😁 całe do remontu (mi się za bardzo ono nie podoba bo w identycznym obecnie mieszkamy 🤢 ale wolę już to niż żadne) ponoć pozwoli mi je urządzić po mojemu 😜 zobaczymy 🤨
tylko oczywiście sprawy się komplikuja, tu problem z wystawieniem zaświadczenia, albo pani idzie na urlop uhhhh 😠
trzymajcie kciuki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!

Nerwy troche dzis przeszly,wiec w miare spokojny dzien byl.W sumie tez jestem nie fair,ze tak naskoczylam na C 😞 co on biedny za to moze,ze ta menda spoleczna chodzi jego tropem?! 😠 W sumie to moge podziekowac tylko jego wspanialemu kuzynowi,ktory okazal sie dla niej zyczliwy 😠 a niech to,dla niej w naszej bajce miejsca nie ma!!!
Karola83-Ciesze sie,ze wybor mieszkania macie juz za soba 🙂
inka-tez usmialam sie z twego glodu 😁 mam nadzieje,ze zaspokojony 😉
mimi-kisiorek kochana za dobre slowo :* 🙂
karola-Jak tam Bati przed wakacyjnym wypadem bez rodzicow?

3majcie sie cieplutko kochane,milego wieczoru :* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...