Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja wpadłam na pomysł żeby sobie kroplówkę podłączyć z mikroelemantami(bo kuzynka jest pielęgniarką) na wzmocnienie ale kuzynka szybko mi ten pomysł wybiła z głowy bo powiedziała, że bez badań to strach 😞
i mam witaminy sobie kupić

Mi też włosy strasznie lecą, przy czesaniu garściami więc stwierdziłam, że wprzyszłym tyg wybiorę się do lek rodzinnego po skierowanie na badania, bo znowu pójde do gin'a i będę musiała robić wszytsko prywatnie 🤢

Łucjanda zajadała dziś deserek jabłko i jagody i teraz mam jagody na wszytskim 🤢 tak jej sie cofnęło, że masakra wszytsko co miała na sobie do prania a w dodatku jak nie patrzyłam to chwyciła spodenki które miałam jej założyć i włożyła do buzi - spryciula.

w dodatku tak wiezga w łóżeczku, ze na chwilę jej spóścić nei można, bo wyszłam obiad nałożyć sobie a ta mała glizdula obróciła się o 90 stopni i syruchy jej wystawały przez szczenelki!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
a ja wpadłam na pomysł żeby sobie kroplówkę podłączyć z mikroelemantami(bo kuzynka jest pielęgniarką) na wzmocnienie ale kuzynka szybko mi ten pomysł wybiła z głowy bo powiedziała, że bez badań to strach 😞
i mam witaminy sobie kupić



Karola oszalałaś 🤪
badania zrób,a nie sama decydujesz!!! !!! !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tez juz tak szaleje na lezaczku, ze nawet na lezącojak jest przypieta to sróbkirobi w druga stronę 😁 ubrałam ją na próbę, wygladała oszołamiajaco:laugh: mam nadzije, ze bedzie super zabawa 🙂sama sie ciesze na ten bal 🙂w koncu mam dla kogo się wypindrzyć:P

Mimi spojnych przygotowań do imprezki.
Moni udanego spacerku...
my jedziemy na 17-tą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, ja tylko przelotem...

Przygotowania na jutrzejszy zlot Opolanek idą pełną parą:

[IMG]http://i47.tinypic.com/2ilosac.jpg[/IMG]
🙂 wpadłam się pochwalić... ☺️ :laugh:

Mi też włosy lecą garściami, tak to jest po ciąży i właśnie ok. 3m-ca zaczynają i potrafią nawet do dwóch miesięcy tak lecieć. Co ma wylecieć to wyleci, a potem odrosną - moja kuzynka fryzjerka tak mi mówiła. Ona sama miała aż zakola po pierwszej ciąży i teraz jest ok 😉 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi pierwsze co to WIELGASNY buziol urodzinowy 😘 dla Ciebie slonce 🙂 I jeszcze raz Wszystkiego NAJ NAJ.... 🙂

Toju kochana pikne te twoje ciacha,ty to chyba na pokuszenie te foty wstawilas 😉 🙂
Tak na marginesie,piekne zdjecia robisz.

no i sobie pogadalam,mykam bo gnuc wzywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi wszystkiego najlepszego 🙂


A ja jutro zrobię fotorelacje to będzie widać Darię w chuście z dzisiejszego wyjścia 🙂 od razu mówię... byłyśmy godzinkę na dworze a musiałyśmy wrócić bo Daria zaczęła się przegrzewać...


No to teraz karmienie i spać 🙂



Spokojnej nocy wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju ja Cię normalnie trzasnę /w pozytywie/:Ppiekne te ciacha, a zdjęcia jeszcze piekniejsze, choc to pierwsze najsmaczniejsze. Na Nasz zlot też upieczesz?????

...my juz po zabawie 🙂
najgrzeczniesza, najpiekniejsza, Królową Balu została Moja Natalunia 😆
zdjęcia wrzuce na serwer to podam Wam link....
...narazie musze połozyc dzieci spać...ostudzić w Bartku emocje zabawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka 😘 dla Natalci, pięknotki :laugh:

Toja rewelacyjne są te Twpje wypieki, wyglądają smakowicie.
Teraz to nie masz ywjście na nasze spotkanie pieczesz smakołyki :P

ja już z łożka nadaje, myślałam, że to lepiej a to coraz gorzej 😞 mam dreszcze inadal nie mam normalnej temp tylko zaniżona, głowę to michyba zaraz rozsadzi
boje się o Łucję, żeby tylko na nia nie przeszło.
Dobrze, że jutro sobota i mama w domu 🙂

Zmykam spać i wygrzewać się

słodkich snów, buziam :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!

Ja właśnie miałam takie zakola po wypadaniu włosów, a teraz odrastają i mam w tych miejscach jeżyka 😠 I go muszę ciągle uklepywać 😉 Ale włosy jeszcze trochę lecą.

Miałam dziś wizytę u gina, wszystko pięknie i ładnie 🙂

A wracając od lekarza wstąp[iliśmy na zakupy, a małego zostawiliśmy wcześniej u moich rodziców i był wieeelki krzyk 😞 Mama zadzwoniła, że Kubuś płacze aż się zanosi od 10 min. i nie wie co mu jest 😞 Dla mnie to też była nowość, bo on nigdy tak nie płakał 😞 Zanim dojechaliśmy minęło nast/. 10 min. i jak wbiegłam do mieszkania to dalej płakał 😞 I wiecie co, jak go wzięłam na ręce przestał i zaczął się uśmiechać i gaworzyć radośnie 🙂 Po prostu mamusi mu było trzeba... Moich rodziców widzi raz, czasem dwa w tyg. i chyba się wystraszył, że jest u nich sam, bez mamy i taty... A póxniej bawił się już z dziadkiem i babcią, ale co jakiś czas zerkał za mną lub M.

Zmykam, bo maruder mu się włączył, chyba drugi ząb idzie, bo ma lekko napuchnięte dziąsełko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla cioteczek 🙂
http://picasaweb.google.com/tinetina1/BayerClub?authkey=Gv1sRgCIK5v6faleOy8QE#

Inka ja nie mogłam po wieczornym karmieniu Natalki uspokoić,nawet maz sie dziwił, bo ona zawsze tak ładnie przy piersi zasypia. Nasmarowałam jej dziasełka, bo ma opuchniete, bez zmiany, wciaz plakała. W koncu rozebrałam ją na golaską, zaczelam masować brzuszek, po 5 miutkach....tylko było slychac strzały na pieluchę 🙂dobrze, ze byla tetra podłozona 🙂Dziecko się wykupkało i spokojnie zasnęło 🙂
Inka moja też takie akcje odstawia, do tego z osobami które widzi kilka razy dziennie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
ja jak zwykle po nocy siadam. Znowu gości mieliśmy-szwagier przyjechał. Dopiero niedawno pojechali.

Dzionek zleciał, spacerek i sanki zaliczone 🙂 . Dziecię się wyspało na powietrzu świeżym a dziewczyny wyszalały na sankach.
A ja padam na twarz-wygladam mniej wiecej tak .

Inuś, super że u lekarza ok. Biedny Kubolek się wystraszył że mamuni nie ma 😞 .
Toja , wypieki i zdjęcia super 🙂
Karola83- zdróweczka
Karolka 😘 dla małej królewny.Pięknie wyglądała. Bati też super przystojniaczek 🙂 .A mamusia coraz młodsza 🙂

Zmykam
Dobrnoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂

Ostatnio jak nie piekę to robię zdjęcia a jak nie robię zdjęć to piekę, albo czytam przepisy 😉 tak mnie wzięło...

Robiłam dzisiaj jeszcze raz daktylowe wg przepisu Pascala, ale wyszedł zakalec 😞 I wiem dlaczego - M nie kupił mi drożdży instant i dałam zwykłe... Za pierwszym razem ciasto udało mi się idealnie...
Rano biorę się za szarlotkę polską bo z niej to mi się na pewno zakalec nie zrobi 😉

Karola, ślicznie Natalka wyglądała! I jakie oczka ma śliczne, niebieściutkie 🙂 Moja Ania to ma takie jeszcze nieokreślone...
🤢
Bartusia już skomentowałam na nk, wyglądał świetnie!
I Tobie się przyjrzałam 😉 widać w Twojej urodzie te francuskie korzenie 🙂 serio serio 🙂

karola83 rozgrzewaj się grzańcami!!!

Mimi, buziak urodzinowy leci do Ciebie

a tu macie link do tych drugich ciasteczek:
http://mojewypieki.blox.pl/2008/01/Ciasteczka-z-kleiku-ryzowego.html
Bardzo szybko się robi i są pyszne 🙂 Ja nie dałam wiórków kokosowych bo nie lubię, ale zwiększyłam ilość sezamu 😉 i następnym razem będę kombinować żeby tyle jajek nie dać, a przynajmniej żółtek, bo jak dla mnie zbyt jajeczne 😉

Madziu, czekam z niecierpliwością na zdjęcia 😉 może się odważę, ale na pewno jak nie będzie wiało i będzie chociaż 1 stopień na plusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki!

karola83 oj to chyba Cie rozklada 😞 😘 na szybki powrot do siebie.

kar_ola piekne zdjecia.Natalka jest przeurocza i te jej cudne oczeta 🙂.A Bati w przebraniu wgladal zabojczo 🙂

Moni,podziwiam Cie,ja mam tylko jedno dzieciako,a wieczorem ledwo na oczy patrze.Ale tez musze sie zameldowac 😉

Madziu sliczna ta twoja Daria 🙂

Toju kusicielko 😉 wyszukujesz te cuda,a ja w planach mam diete 🤢

Inus Biedny Kubulek,zebulki mu dokuczaja i jeszce taki stres 😞

A ja sie dzis zabralam do pakowania kartonow.Juz po malenkuu zaczynam bo nie lubie odkladc wszystkiego na pozniej.
Gnucik dzis tez byl paskudnie marudny,ale wkoncu pogodzil sie z faktem,ze musi poodpoczywac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
ACSB for you na te pakowanie 😘
Toju udanego spotkania 😆
Karolka jak Ty sie czujesz??Mam nadzieje, ze lepiej 🙂

U Nas znów sypie na całego. Temperatura 0, mam nadzije, ze uda mi się wyjachac z Natką.
Madziu ja czekam na fotki tej chusty i pelerynki. Jestem bardzo ciekawa, może sama sie skusze.Do ilu kg mozna nosic w niej dziecko??

zmykam ...
czas na sniadanie i sobotnie porzadki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!!!!
Pierwszy buziak dla Ciebie Karola83 😘 żebyś szybko wróciła do zdrowia 🙂
Karola no fantastycznie Twoje Skarby wyglądały na tym balu 😉Bartuś taki przystojniacha, a Nati prawdziwa księżniczka 😆 😆
Inka dobrze, że wszystko w porządku po wizycie u gina 🙂
ACSB trzymam kciuki,żeby pakowanie poszło sprawnie i jak najszybciej 🙂
Madzia ta chusta to calkiem fajny pomysl, może sama sprobuje 🤔 Tylko tak (jak Karola prosiła), napisz do jakiej wagi mozna w niej nosic dziecko 😉
Moni ja padam przy 1 dziecku ,a co mówić przy trójce:laugh: 🤪
Wczoraj przygotowania u mnie trwaly do 23-ej, jestem tak nie wyspana 🥴 Zrobiłam dwie salatki, w tym jedna gyrosową, i rogaliki z francuskiego ciasta 🙂 Także dzisiaj czeka mnie tylko zrobienie obiadku dla gości 😉
U nas na dworze szaro, buro, wietrznie i ponuro 😞 Więc nigdzie nie wychodze 😠 😞
Zmykam , milej soboty kochane 😉
Buźki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

to jest link do zdjęć... tak mało bo jakiś błąd mi ciągle wyskakiwał... http://www.photoblog.pl/opotworkuinietylko/fotorelacje,1/5846,1,spacer-chusta



A do ilu kilo?- zależy od materiału 🙂 ja sama szyłam 🙂 z płótna pościelowego 🙂 czyli do 10-12 spokojnie 🙂 jak uszyje się z lnu to do 18 nawet... a te gotowe i dla cięższych bobasków 🙂 oczywiście zawsze trzeba sprawdzić czy nic się nie dzieje z materiałem...



u nas noc oki 🙂 i mam pytanie czy Wasze Bebisie też śpią z nóżkami u góry?? Daria tak ostatnio kombinuje... albo sobie kołderkę podkopie albo pluszaka... a jak śpi ze mną w łóżku to na rękę mi kładzie nóżki... 🙂



pozdrawiamy 🙂jkjhy hvbbbbbb bnm vb v gv v



A to było od Dari 🙂 długie spacje robi co nie?? 😜


a u nas dziś nawet ładnie... w nocy padał śnieg a teraz 0 stopni czyli dziś znów spacerek 🙂


Trzymajcie się cieplutko i zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babulce i ja podpisuje listę obecności 🙂

Dzisiaj sama z dzieciakami, bo M już do pracy wo urlopie poszedł. Młody śpi , dziewczyny się bawią . Ja tez już mieszkanko ogarnęłam a obiad od wczoraj więc luzik. Po południu pójdziemy na spacerek, bo ładnie na dworze.

Madziu- zdjęć nie widać trzeba wpisać hasło żeby je obejrzeć 😞 . Młody jak mu sie kołderka podwinie to też nogi w górze ma, ale sporadycznie mu się zdarza.

Kobietki , ja mam chustę taka bawełnianą, elastyczną i noszę w niej Jagodę która ma 14kg. Młody też się do tego sprzęciku przekonał. I powiem Wam że przy Oli i Jagodzie miałam nosidełko , ale chusta o niebo wygodniejsza. I wiele kombinacji można robić.

Karolka83, mam nadzieje że mija przeziębienie.

ASCB 😘
Mimi-to sie wczoraj narobiłaś pyszności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam, ale tylko dlatego że po Jagodzie zostało 🙂 . Ona dostała je na pół roczku.
Takie drewniane , najzwyklejsze http://www.allegro.pl/item901746356_krzeselko_do_karmienia_100_bukowe_nowe_promocja.html

Przy Oli miałam cos takiego i http://www.allegro.pl/item904439232_najtaniej_super_krzeselko_do_karmienia_kolory.html byłam mniej zadowolona.

Ale myslę że wszytko to kwestia gustu. Koleżanka znowu na odwrót chwaliła to plastikowe a kręciła nosem na drewniane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...