Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej kochane!!!

Oj,ale mielismy dzis popoludnie 🤨
Poszlismy na urodziny do wujka.Gnucio dostal ataku bolu brzunia,kupy nie mogl zrobic 😞 .Maz musial skoczyc do apteki po krople bo bez nich chyba tak szybko by sie nie wyklula ta paskudna kupa!!!
Jak juz bylo po akcji wujek smial sie,ze jeszcze nikt mu nie odspiewal takiego sto lat 😉
A teraz moj synio jeszcze lazakuje sobie na macie.

mimi,karola dzieki za przepis,za tydzien w piatek skrece te salatke 😉

Karola83-fajne te twoje krzeselko,bedzie na kilka lat.

moni szkoda,ze ze spacerku nic nie wyszlo 😞 Ale mysle,ze jutro nadrobicie 🙂 😘 na poprawe samopoczucia.

Madziu brawo dla Daruni slicznie zajada 🙂

Oj chyba zrobie mleczunio mlodzikowi i kierunek lozeczko bo jeszcze wejdzie mu za bardzo w krew te nocne buszowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Toju,dobrze,ze chociaz polowa dziewczyn przyszla.
A z tymi dwoma to nie powiem,ale usmialam sie :laugh: :laugh: maja problemy nie ma co :laugh: :laugh: :laugh:

Chociaz fakt,ta ktora krecila o chorobie dziecka,mogla sobie darowac takie perfidne klamstwo i powiedziec prawde.

Ale najwazniejsze,ze impreza sie udala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂


Jak noc?? ja się nie wyspałam, bo nie mogłam zasnąć... ale Daria spała za wszystkich chyba 😉


Toju wiem o jaką chodzi... ale mnie nie przekonywało wykończenie... wolałam zrobić nogawki... a nie miałam czasu, żeby robić golf dla mnie i Dari 🙂 to zrobiłam kołnierzyk i Kapturek... ale teraz chcę zrobić taką z golfami...


Miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
Toju fajne, fajne pieczenie 🙂
ale musze Wam coś napisać, choc nie chciałam:P:P:P
te ciasteczka z marmoladą co wczoraj piekła, musiałam robic 2 razy 🙂
za pierwszym razem zamista patrzeć co do czego sie daje, spojrzałam na spis produktów i po kolei sama dodawałam, potem sie skapnełam co zrobiłam 🤪 oczywiscie masa wyszła 🙃 tak myslałam, uformowalam kupeczki, wlepiłam marmolade i włozyłam do piekarnika 🙂
po 5 minutach wszytskie kulki sie rozpusciły i utworzyły kształt kwiatka...:laugh: :laugh: :laugh: i tak zamiast kulek, Bati miał kwiatka z kropkami z marmolady. Zjedlismy całego ciepłego, a kulki wyszły za drugim razem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toju szkoda, ze tak pokreciła ta dziewczyna, zawsze juz traci w oczach 😞 ważne, ze reszta dopisała frekfencja, a spotkanie się udało 🙂
ACSB mojej małej pomaga zawsze masarz brzuszka i nóg, jak zginam jej pod brzusezk, zawsze po kilkunastu minutach zrobi kupala 🤪 🤪

Moni, Karola mam nadzieje, ze zrowe już jesteście?? ?? ??

zmykam, sniadanko zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Żyje, to najważniejsze. Jestem troche słaba ale nie jest najgorzej. Spałam równe 12 godzin jak zasnęłam ok 21 to obudziłam się o 9. Młody może wyczuł że z mamusią kiepsko , bo miałam tylko 1 pobudkę na karmienie o 4.
Tatulek od rana dzielnie dziećmi się zajmuje i nawet miałam śniadanko do łózka zaserwowane.

Karola, u mnie jest to samo. Do pomocy przy pieczeniu wszystkie , ale jak już jest zrobione to nie lubią i nie jedzą 🤢 . Pozdrów Monikę 🙂

Toju, fajnie że imprezka udana. A koleżanka niezła, chociaż powiem ci że my tez mieliśmy taką koleżankę która z nimi na naszym wątku pisała jedno a na innym forum zupełnie co innego 🤢 . Jak sie wydało to troche głupio było 😞
Zazdroszcze spotkania, bo my jak sroczki od 2 lat zebrać się nie możemy. Ale u nas też inna sytuacja , bo każda z innego zakątka Polski 😞 .

Zmykam połozyc sie koło fifulka. Dzisiaj M na nocke idzie to musze siły zbierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

A ja miałam pobudkę po 5 Łucyjka rozpalona, temp. 39 stopni 😞
do tego kaszelek i katarek 😞
Normalnie aż się popłakałam, że to przeze mnie się rozchorowała 😠
o 7 dzwoniłam do pediatry i nas przyjął 🙂 całe szczęście bo nie chciałam jechać do takiego przypadkowego lekarza
i od razu kazał dawać mleko bebilon przeciw ulewaniu, dałam jej i nic, normalnie nic nie ulała 🤪 :laugh:
Wiem dla Was o normalne ale jak od ponad 4 m-cy ciągle tetry w użyciu a teraz już nie muszę :laugh: 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia 😘 na zdrówko
dobrze, że już lepiej
Uważaj na siebie bo teraz wirusy krążą tak jak u mnie 😞

Toju najważniejsze, że się udała imprezka i fajnie było 🙂 , może nawet lepiej, że te 2 dziewczyny nie przyszły, bo tylko by atmosfera była nieprzyjemna.

ACSB ja zauważyłam, że jak Łucji daje deserki z brzoskwinią (sama bądż z jabłkiem) to kupalki nawet 2 dziennie są a daje jej 1/3 słoiczka tylko, więc może popróbuj na swoim syniu

Karolka nawet wielcy czasem błądzą, najważniejsze że zorientowałaś się, ze nei robisz wg przepisu i w końcu wyszły wypieki takie jak powinny :laugh:

Madziu ja Ci powiem, że wolę żeby córa była wyspana niż ja, bo ja jakoś dam radę ale jak ona mi zacznie marudzić to masakra, nic nie pomaga, nawet zasnąć nie może. Może uda Ci się odespać w dzien, skoro masz dziś wolne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolciu dla Łucji 😘 , pierwsza poważna choroba. Bieduchna malutka mocno ja ucałuj 🙂niech szybka wraca do zdrówka 🙂Cieszę się z Tobą, ze mala nie ulewa 🙂

Monia wypoczywaj, bo znajac zycie dzieci beda chciały od Ciebie wszystko jak M do pracy pójdzie:P Zdrówka. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam slonka kochane!

U nas niedziela jak zwykle nudna,gnutek spi na balkonie,mezus odswieza swoje sprzety wedkarskie 🥴 ,a mnie sie nudzi 😞 Dziewczyny juz wiem z czym dalam ciala i moj synio tak sie meczyl 😞 podalam mu gruszke 😠 jestem wsciekla na sama siebie 😠
Ale z rana kupa byla taka,ze z ledwoscia w pieluszce sie zmiescila.Teraz wiem,ze z gruszkami zartow nie ma 🤢

karola83 😘 dla Lucji na szybkie ozdrowienie i nie zarzucaj sobie nic bo przeciez specjalnie sie nie pochorowalas.

karola,no no widze,ze Cie wzielo na wypieki 😉

Monia,regeneruj sie kochana poki maz w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękujemy za buziaczki 🙂
działają cuda, bo gardełko coraz mniej boli i Łucyjka już tak nie płacze przy mleczku,
ogólnie bardzo dzielnie to zmosi, pieknie spija syropki z łyżeczki i dużo śpi w wózku 🤪 tylko w nim nie płacze jak leży, nawet nie trzeba jej bujać, a ja nei mam sumienia jej męczyć zeby zasypiała w łóżeczku więc jej pozwalam ☺️
Temp. utrzymuje się ok 37,7 a czopeczki mam podawac powyżej 38 ale na noc jej i tak dam, żeby spokojnie spała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!!
U nas goście , goście i po gościach 😞 Szkoda, bo było bardzo wesoło 😆 Szymon szalał wczoraj z Julka az do 22.30 🤪 , po czym padł przy cycu:laugh: :laugh:
Moni, wypoczywaj i kuruj się kochana, bo potrzebujesz dużo siły przy swoich szkrabach 🙂
Karola83, nie obwiniaj się za to , ze Łucja zachorowała, przecież Ty chcesz dla niej jak najlepiej..a ważne jest to, że już jest z nią lepiej 🙂
Toju, super, że spotkanie udane, a te dwie laski to jak dzieci sie zachowały, kłócić się i obrażać przez forum:laugh: :laugh: 🤔 🤔 Śmieszne :laugh:
Karola super, że wypieki się udały i ze Bati taki pomocnik:P
ACSB skąd moglas wiedziec, że to małemu zaszkodzi 🤔 Na przyszłość już będziesz wiedziała 😉 Dla Ciebie 😘
Madziu, może nie moglas zasnąc, bo ksieżyc jest w pełni 🤔 ja tak mam bardzo często 🤨
Uciekam kochane, bo jestem taka zmęczona i padam na twarz 🥴
Miłego niedzielnego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 i kolejny wieczór 🙂

Daria dziś drugi raz jadła jabłuszko z bananem 🙂 i się nie pobrudziła 🙂 🙃 Dumna z niej jestem 🙂


A ja zasnąć nie mogłam bo Damian dłużej w pracy był...



A teraz mykam bo karmić trzeba 😉 to jest mój ulubiony obowiązek 😉


Pozdrawiamy i zdrówka wszystkim życzymy 🙂 szczególnie Karolinie i Łucji 🙂 będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Przespałam się w dzień i teraz nie mogę zasnąć 😞 . Dziewczyny były na sankach z tatą , a ja w tym czasie spałam sobie z młodym. No i teraz grasuje. Ja , bo on grzecznie śpi 🙂 .
Czuję sie już lepiej, ale mięśnie i głowa nadal bolą 😞 . Jutro miałam iść sobie wyniki zrobić, ale w obecnym moim stanie to chyba już wogóle fatalne wyjdą.

Karola83, czytam że Łucja też chora . Wielki 😘 na zdrówko.
Mimi, super że imprezka udana i sie zrelaksowałaś 🙂
ASCB nie ma co się nerwować. Skąd mogłaś wiedzieć że gruszka mu zaszkodzi 😞 . Przy pierwszych dzieciach jest niestety chyba najwięcej wpadek 😞 ,wiem coś o tym. Chociaż przy następnych też się zdarzają 🤢 .

Idę sobie kakao zrobić. Dokończe książke i może zasnę.

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo!!!
Monia ja tez juz na nogach od 7-mej 🙂Młody z usmiechem wstawał do przedszkola.Młoda wstała niedawno i pychula cieszy. Cała noc przespała, chyba wracaja stare dobre czasy 🙂 🙂 🙂

My planów równiez nie mamy. Spacer na bank zaliczyc musimy, a tak się lenimy.W koncu spokój w domu 🙂

MONIA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki!!!!
U nas dzisiaj standardowo dwie pobudki i trzecia nad ranem, a teraz mały chasa sobie na naszym łożu 😆
Moni śliczny suwaczek, na prawdę 🙂
Karola zazdroszczę przespanej nocki, ja to chyba sie nigdy nie wyspie 🥴 Ciągle jestem zmęczona 🤢
Karola83 😘 dla Łucyjki, żeby jak najszybciej wyzdrowiała 😉
Własnie chciałam Wam napisać babeczki, ze mój Smyk od dwóch dni zaczął piszczeć 🤔 🤪 I teraz jak jest głodny, albo spiący, albo ma kope, to nie placze, tylko piszczy tak głośno:laugh: :laugh: :laugh: 🤔 Tak to śmiesznie brzmi w jego wykonaniu:P 😆 😆
Dobra, zmykam pranie rozwiesic, bo zalega juz od godziny w pralce 🤢 🤢
Buźki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki!

Poczytałam tylko "po łebkach", za dużo mam nadrabiania ☺️

Karolka83 tak mi szkoda tej Twojej księżniczki 😘 żeby jej się szybciutko wyzdrowiało 😉 No, ale wreszcie masz spokój i ona też z ulewaniem 🙂

A my w sobotę mieliśmy najazd gości, 12 osób 🤪 Byli przejazdem, jechali na jakąś swoją rodzinną uroczystość i wcześniej się nie zapowiedzieli, ale potrzeba matką wynalazków, więc szybko z teściówką coś przygotowałyśmy i było super. Bawiliśmy się świetnie, a najlepiej Kuba, tyle nowych ciotek się pojawiło, a on w centrum zainteresowania 🙃

A wczoraj byliśmy cały dzien u moich rodziców. Wyrwaliśmy się nawet na zakupki ( zamiast kina 😉 ) i kupiłam sobie parę fatałaszków. Zaraz muszę się zabrać za czystki w szafach, bo juz się nie mieścimy z tym, co mamy, a tu jeszcze nowe dochodzą 😉

Kubalka dziś cała nockę marudził, budził się średnio co godzinę i zasypiała z moją lub M. ręką w garści 😉 Inaczej nie chciał. Chyba dalej ząbkujemy, bo od rana też jest marudny i od piątku b. mało je 😞 Teraz na szczęście usnął na dworze, więc może będzie radośniejszy jak się wyśpi 🙂

Kawusia dopita, więc zmykam robić porządki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Mimi 🙂 Daria też tak piszczy dziwnie od wczoraj... jakby struny głosowe ćwiczyła... i zastanawiałam się czy wszystko ok...


A nie wiem ile jeszcze będzie się męczyć z ząbkami... jak zaglądałam to ma białe i twarde dziąsełka tak jak są jedynki na górze i na dole... Kurcze szkoda mi jej... ciągle marudzi... ale czasami tak głośno, że głowa zaczyna boleć jak się ją ma na rękach...


Uciekam bo za godzinkę obiad 🙂


i pranie trzeba wstawić 🙂


Pozdrawiamy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!

U nas o niebo lepiej, Łucyjka juz nie ma temp. :laugh: , został leciuteńki katarek i kaszelek.
Ale wczoraj normalnie mi serce pekało, miała takie oczka czerwone i biedniutkie a mimi to potrafiła się uśmiechać.
Za to nocka okropna, ja spałam może z 3 godz. Najpierw Łucja zasnęław łóżeczku, obudziła się i już nie chciała spać więc do wózka ją włożyliśmy i tak pół nocy ja bujałam jak się budziła (najczęściej przy kasłaniu), o 3 dalam jej pić (bo to mleko gęste i w dodatku miała niewielką temp.) i przełożyłam ja do łłóżeczka ale jak po raz 7 wstawałam żeby jejsmoka dać to już zabrałam ja do nas do łóżka i tam już spokojnie pospała do 7.

A mój fircyk normalnie już siedzi 🤪 jak jest u mnie na kolanach wpozycji półleżącej to się podniesie sama nawet bez zapierania i pochyla się lekko do przodu bo ogląda swoje stópki :laugh: i się dziwi co ona tam ma 🤪 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inuś 😘 na te wasze kłopoty 😞
Chyba w każdej rodzinie są takie paskudy pazerne 😠

Dziewczynki a Wasze dzieciaczki tez się ślinią? 🤔
Kurka pytałam się pediatry i on powiedział, że to przez ząbki tak ale tak mozno, że mimi, że już nie ulewa to i tak z tetruchą pod brodą łazi bo się okropniście slini 🤪 🤢

Lecę się ogranąc póki mała spi, popołudniu idę do gina na kontrolę, miałam iść m-c temu ale czasu brak.

Buziam cieplutko i miłego dnia życzę :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...