Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
hejo!!!
Piekna waga Łucji, powiem Ci, ze między Twoja a moja było 1kg przewagi, a teraz juz 400g, mała goni rówieśniczkę 🙂

Laski w Biedronce sa piekne zabawki, zawieszki dla Naszych pociech do samochodu lub do mat, lezaczków po 14,99.
My juz po 2 godzinnym spacerze na pięknym słońcu.Chyba popołudniu tez wyjade z młoda, bo az sama lepiej sie czuję 🙂



🤪 ooo to Natalcia wzięła się ostro za gonienie Fuśki :laugh: pięknie

Dzięki Karolka za info, ja za zawieszki płaciłam po 40zł 🤨

A my jeszcze nie możemy na spacerki wychodzić 😞 i już wariuje w domu 🤢 ale pogoda neizbyt, mam nadzieje, że wyjdzie słonko na dniach to wtedy ruszymy na dwór 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂 ,
My tez dzisiaj spacerek zaliczony 🙂 i saneczki 🙂.
Byłam dowiedzieć się o ten zasiłek na wychowawczy ale pani z uśmiechem powiedziała że niestety przekraczamy próg 😞 🤢 i du.. blada.
Ja też jeszcze okresu nie dostałam. Ale po dziewczynach to dobry rok nie miałam jak karmiłam:P .
Karola83 ,no pięknie kobietka waży. 😘 dla niej.

W Biedronce byłam i nawet zakupiłam zabaweczkę , ale rajtek nie widziałam 🤢 .

Dzisiaj sama , bo M na nocke poszedł więc zmykam póki młody śpi coś porobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 i już kolejny wieczór 🙂
spacerek był 🙂 zakupy też 🙂 a propos promocji w Carrefour są promocyjne deserki Gerbera 🙂 2+1 gratis za nie całe 5 złotych 🙂 nie pamiętam dokładnie, ale chyba za 4,75zł 🙂

Miłego wieczorku i spokojnej nocki 🙂



Pozdrawiamy 🙂 uciekam bo Bebiś mnie kopie 🤪 że za długo już 🙃

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziu dzieki za informacje 🙂
Monia nie raz wszystkiego sie nie zauważa.
Ja dziś popłudnie spedzilam z naburmuszona mina na T. Szkoda gadać 😞ale nie siedziałam w domu, tylko zapakowałam Natke w nosidło i poszłysmy do moich rodziców 🙂Kurka dziewczyny mi w nosidełku cięzko było, a mam przeciez rzut beretem, a jak Wy dajecie rade w tych chustach, tyle kg nosić, szczególnie Ty Monia, jak Olke nosisz 🤪 😘 for you za te muskularne ciało Twoje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero nie dawno brzdąca położyłam, tak piszczał i się wściekał, że szok 😲 Po czym padł przy cycu po nie całych 15minutach 🤔 :laugh:
Ja też już uciekam spac, bo padam z nog po dzisiejszym spacerze i przedzieraniu się przez nieodśnieżone chodniki 🤢
Moni 😘
DOBREJ NOCKI KOCHANE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim 🙂

Mamusie wyspane? zwarte i gotowe na kolejny dzień 😉?

Kar_ola napisał:
Madziu dzieki za informacje 🙂
Monia nie raz wszystkiego sie nie zauważa.
Ja dziś popłudnie spedzilam z naburmuszona mina na T. Szkoda gadać 😞ale nie siedziałam w domu, tylko zapakowałam Natke w nosidło i poszłysmy do moich rodziców 🙂Kurka dziewczyny mi w nosidełku cięzko było, a mam przeciez rzut beretem, a jak Wy dajecie rade w tych chustach, tyle kg nosić, szczególnie Ty Monia, jak Olke nosisz 🤪 😘 for you za te muskularne ciało Twoje 🤪



Kar_ola 🙂 taki plus chusty, że ciężar się lepiej rozkłada 🙂 i nie czujesz ciężaru 🙂 masz samą słodycz 😉 🙃


Dziś się zapowiada piękny dzień czyli kolejny spacerek 🙂 jak ja to lubię 🙂



Pozdrawiamy i miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
jejku kolejny słoneczny dzień, ja juz od 6-tej na nogach, młodego musiałam przygotować do Balu Karnawałowego, potem go zaprowadzić 🙂
jak wróciłam Natka juz buszowała z prabacią, przyssała się co cycka jak mały wampirek 😉

szybkie sniadanko i małe sprzatanko 🙂a potem mykamy obok na kawkę, prababcia ma dziś imieninki 🙂

Miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki!!!
U nas dzisiaj cała nocka przespana od 22ej do 7ej 🤪 🤪 🤪 Jestem mega wyspana i od razu lepiej funkcjonuje:P :P :P
Pogoda przepiękna, słoneczko świeci od samego ranka, więc na spacerek wybierzemy się na pewno 😎
Madziu pierwszy 😘 dla Ciebie 🙂 Fajna sprawa widzę ta chusta, chyba musze się w nią zaopatrzyć, to będę śmigała z brzdącem :whistle:
Zmykam 😉
Bye bye!!!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My spaliśmy standardowo 🙂 od 20 do 6:30 🙂 a ja już dziś zrobiłam pizze 🙂 hot-dogi dla Damiana do pracy 🙂 jestem w trakcie robienia ciasta francuskiego 🙂 i odkurzanie jeszcze przede mną 🙂

A na zewnątrz już +2 🤪 i piękne słońce 🙂 😎 więc na spacerek jak tylko poodkurzam i zrobię "wałkowanie" ciasta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki 🙂
I ja dołączam do klubu przespanej nocki 🙂 Młody obudził się przed 6 na karmienie dostał cycusia i spał dalej do 8.
A ja mam dzisiaj mega lenia , nic mi się nie chce 😞 Pogoda super , ale jak sobie pomyśle jak musze się przedzierać tym wózkiem po tych nieodśnieżonych wszędzie chodnikach to nie chce mi sie wychodzić. A muszę bo trzeba Olę zaprowadzić do szkoły.

To ja odwrotnie pierwszy 😘 dla Karoli83 a potem dla Mimi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz sobie pomyślałam, że wsadzę młodego do chusty, ale jeszcze zakupy musze zrobić. To chyba nie dałabym rady 🤢 . Jedno dziecko z przodu, w rękach siatki z zakupami i jeszcze Jagoda która pewni nie będzie chciała iść ładnie. Daruję sobie chustę 😞 pojade "wozem" 🤢 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni jak idę na zakupy to biorę plecak gdy mam Darię w chuście 🙂 a jeżeli to większe zakupy to biorę... Męża 🙃 :P 😉

ja już posprzątałam 🙂 i poczekam do 12, bo muszę ciasto przewałkować 🙂i wtedy na spacer 🙂

Pozdrawiam z Darią na kolanach 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mój młody jeszcze śpi 🤔 aż jestem w szoku, ze uciął sobie taką długa przedobiednią drzemkę 😆 😲 😲 Zreszta ja tez troszkę z nim przykimałam, bo jakiś śpiuch mnie dopadł 🤢
Idę zdeśc rosolek goracy, a potem na dworek, bo zasnę tu na siedzącą kisząc się w tym domu 🤢 🤢
Moni u nas tez większośc chodników nie odśnieżona i wózkiem jedzie się conajmniej jak w rajdzie Dakar 🤔 :laugh: :laugh:
Pomimo to laseczki miłego spacerowania 😆
Buzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po spacerku 🙂 ahhh 🙂 od razu lepiej się czuję 🙂


Mimi... bardziej chyba jak pociąg TransSyberia 😉 🙃 może nie pędzi aż tak szybko choć proporcjonalnie do swojej wielkości 🙂 🙃


mykam znów wałkować 😉 to już połowa 🙂 jeszcze trzy razy i będzie można piec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już też po 2-godzinnym spacerku 🙂oj żeby tak brzuszek zgubić przy tym chodzeniu 🙂ja 3 razy park dziś cały objechałam, do tego Biedronke zaliczłam: 🙂

słoneczko do wózka zaglądało i młoda wcale nie spała 🙂tylko sie rozglądała wszedzie 🙂

miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka 😘

U nas piękna pogoda więc nie myśląc długo zapakowałam Łucjandę do wózka, wzięłam A. i Radzia z sankami i trochę pospacerowaliśmy, pozjeżdzliśmy z górek 🤪
Nawet wśniegu leżałam przez A. oczywiście 🙃 , normalnie jak za dawnych dziecięcych czasów :laugh:
fajnie było :P
Łucyja dupke przewietrzyła i od razu wszytscy lepiej się poczuli :laugh: :laugh: :laugh:
Jutro też ma być ładnie więc idziemy nawet zaspy nam nie straszne, choć ciężko przebijać się przez nie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka dziewczyny!

Nawet nie wiedziałam, że tak długo mnie nie było,tak ten czas zapitala :laugh: Kubalowi przebija się druga jedyneczka, ale na górze jeszcze ni hu hu 😉 Za to tym jednym słupeczkiem potrafi porządnie ukłuć 🙂

A my musimy kupić drugi wózek 😞 Nie wiem czy pamiętacie, że mamy wielofunkcyjny i ostatnio zamontowałam spacerówkę, bo Kubala już nie mieści się w gondoli i przestała mi się podobać 😠 Poza tym denerwuje mnie w niej wszystko. To, że nie ma przekładanej rączki, że nie ma takiego paska przeciągnietego przez pałąk, żeby dziecko siedząc nie wypadło i ma bardzo cienką budkę. Na pewno nie będzie Kubie ciepło w wietrzne dni 😞 😞 😞 Tak więc jutro wyruszamy na poszukiwania, ale jak oglądam w necie wózki, to mi się żaden nie podoba, a jeśli już ma fajny wygląd i funkcje to jest cholernie drogi 😞

Lecę do mojego Szkrabka, bo już długo sam leży na dworze i może już nawet nie śpi 🥴


Miłego dzionka babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka kobieto chciałam wieczorem pisac do Ciebie sms-ka 🙂dobrze, ze sie odezwałaś 🙂 🙂
kurka ale porazka z tym wózkiem, pomyślnych zakupów 🙂
Karolka 😘 obiecany. Fajnie, ze się wyszalałas z rodzinka na śniegu. Ja tak się kulałam w zeszły weekend 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...