Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olamat, ja mam wizytę 10 lutego. Lekarz zapewnił,że nie urodze do tego czasu, więc mam mega luz 🙂
Macie takie małe ciuszki 50/56? Hmmm... mój bedzie raczej wielki, wiec takich chyba nie kupię... Poczekam do lutego, zobaczymy ile urósł i wtedy pomyślę 😉
Ja to nie sądzę bym miała mniejszego bejbika niż Anulabek. W 30t4d już miał 1800. Do tego nasz jest ponoć długi-za rodzicami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karka, nic się nie przejmuj ja torby spakowanej też jeszcze nie mam a i troszkę rzeczy mi jeszcze brakuje dla maleństwa także nie jesteś wcale sama. Ja też planuję urodzić w terminie czyli 15 marca 🙂 Zresztą malutka póki co na świat się nie pcha, żadnych skurczy ani innych tego typu rzeczy i tej wersji się trzymamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka a ja wróciłam do domku,jednak się zmusiłam i pojechałam :P
Uczyli nas jak przebiega poród że są 4 etepy a że za tydzień zwiedzanie szpitala tzn traktu porodowego, buuuu pojadę se obejrzeć a co tam podobno odnowili to se popatrze jakie warunki i porównam z tym co mam rodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tez torbe spakowalam 😉 i juz tez taaaaak nie moge sie doczekac tego mojego dzidziusia:P no ale cóż zeby jakos ten czas zlecial trzeba go jeszcze wykorzystac,ostatnie dni kiedy bedzie mozna isc spac o ktorej sie chce i ile sie chce,jesc smażone obiadki(ktore tak uwielbiam),musze jeszcze sie przejsc do kina i na kolacje z męzusiem bo potem jak sie bedzie karmic to juz niezabardzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki 🙂
Wróciłam do domu, odebrałam teściową z lotniska łojezu ile przywiozła rzeczy, masakra na szczęście większość większych takich od 6 miesięcy do nawet 2 latek 🙂
Co jedna to piękniejsza, no i oczywiście nam też się dostało hihihi.
Co do torby mam przygotowane rzeczy ale nie spakowane. Mam dla małej pampersy malutkie i huggies większe, natomiast ponieważ Amelia będzie raczej malutka na początek mam ciuszki rozmiar 50 i 56 z tym że ja mam całą szafę tych ubranek w większości pewnie nawet nie włoży ani razu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i Kinia w którym szpitalu chcesz rodzić?? chyba obiło mi się o uszy że na Ujastek jeśli tak to trzymają dwie doby i musisz mieć wszystko dla dziecka dla siebie nota bene też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółtaczka jest niegroźna pod warunkiem że poziom bilirubiny nie będzie rósł, minus taki że wszystko musisz mieć ze sobą, po za tym z tego co wiem średnia opieka położnych, ale ja się nie znam więc nie chcę dawać opinii, ja tam byłam 1,5 roku temu na operacji i jestem mega zadowolona ale właściciel kliniki to mój znajomy więc trudno porównywać.
Krysia tam rodziła np i jest bardzo zadowolona i chyba Ania tam będzie rodzić, więc widać chyba nie jest tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akurat to że trzeba mieć wszystko swoje to mnie nie martwi bo i tak wolę żeby Nikoś od razu miał swoje rzeczy tylko Mąż się martwi że nam nie oddadzą:laugh: Głuptasek:laugh: Ja już sprawdzałam gdzie mogłam opinie na ich temat, i w internecie i mam parę znajomych które tam rodziły no i szczerze mówiąc opinie są podzielone. Tzn. znajome sobie chwalą, rozmawiałam z trzema 🙂 No ale na internecie to różnie piszą. Chociaż podobno mają bardzo dobre zaplecze medyczne i to jest najważniejsze, a ja z humorzastymi położnymi jakoś sobie poradzę 😁 Wszystko dla Synka 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulab zgadzam się z Toba absolutnie, na początku planowałam zabrać ciuszki ale skoro mówią że nie ma sensu to po co być nadgorliwym. Jeszcze będzie okazja się stroić jak mówisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
wyglada na to ze ja znowu jestem pierwsza 😉

Dziewczyny a nade mna znowu czarne chmury 😞 dzis jest 6 dzien jak lykam ten antybiotyk na penicylinie i od wczoraj mam jakis duszacy kaszel 😞 dziwne skoro biore antybiotyk... i nie wiem czy to jakas spozniona reakcja alergiczna czy co, a najgorsze jest to ze jedynym lekarzem z jakim moglabym to skonsultowac jest ten nieszczesny doktorek ktory mnie w to wszystko wpedzil 😠 wiec nie ma sensu ... i co ja mam teraz zrobic brac dalej przez kolejne 4 dni czy odstawic... zalamka

😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...