Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olu polecam spacer teraz 🙂 jest zdecydowanie przyjemniej niż po południu

Ja niestety jestem uziemiona w domu do 13, bo kurier dzwonił że do tej godziny będzie, ma mi dostarczyć pierwsze 200 zdjęć mojego szkraba 🤪, już się nie mogę doczekać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mam pytanie i prośbę o pomoc do bardziej doświadczonych mam, czyli z tego co zauważyłam do Oli i cruelli, i do mam które mają maluszki z podejrzeniem skazy białkowej.
Bo my mamy i ze względu na to nie jem w ogóle wszystkiego co jest związane z krową 😜. Chciałabym zacząć maluszkowi podawać jakieś kaszki. Jak na razie zaczęłam mu dawać kleik ryżowy, ale chyba to się skończyło tak jak myślałam, bo maluszek od dwóch dni nie robi kupki, ten ryż 🥴 niestety tak działa.
A propos kaszki, nie mogę znaleźć żadnej bez dodatku mleka modyfikowanego. Może wiecie czy robią takie żebym mogła dodać swojego mleka, a może są takie specjalne dla maluchów ze skazą? Wiecie coś na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tymek zrobil mi niespodzianke i zasnal doslownie jak konczylam pisac tu do was i dalej jeszcze spi. Przespalam sie razem z nim ale teraz musialam wstac i ogarnac ten bajzel bo moja mama zaraz przyjedzie z walowka dla mnie 😜
Dzis u nas tez goraco. Mam nadzieje ze Tymek ponownie nie dostanie temparaturki...
Do pozniej mamuski!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez upal 😮 az 32 stopnie w cieniu wiec teraz nigdzie nie wychodze. Maluch sobie spi od 9.00 przy otwartym oknie. Jak mąż wroci z pracy to idziemy na dzialeczke 🙂 posiedziec pod drzewami czeresni w cieniu 🙂 ale bedzie wyzera bo juz sa bardzo dojrzale 🤪 🤪 Postrzelamy z wiatrówki w tarcze i zrobimy sobie grila 🙃 🙃 🤪 takze sobie wypoczne. Chyba tez kupie malemu taka emulsje ZIAJA bo moj tez ma taka czerwona buzke mimo ze w cieniu w wozku lezy 🤔 🤔 i lekko nozke sobie opalil bo jak skarpetke zdjelam to widzialam mala roznice koloru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki za info o kremikach 🙂

Anna_84 - czy ten krem Nivea na słoneczko jest lekką emulsją czy też taki tłusty jak ten na każdą pogodę? I czy jak masz dzidzię bez czapeczki to smarujesz mu też główkę? [ja też wysłałam już zaproszenie na nk 🙂 ]

Anulab - wszystkiego naj z okazji rocznicy 😉 My w Dzień Matki mieliśmy 4 rocznicę od pierwszej randki, hehe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulab miłego świętowania 🙂

Co do kremu, NIVEA na słońce nie jest tłusta, ale ma specyficzną konsystencję, zawiera filtry mineralne i one powodują że skóra maluszka jest jakby jaśniejsza po rozsmarowaniu go na niej. JA go używam bo mój bąbel ma delikatną i wrażliwą skórę, a ten krem go nie podrażnia. Zaraz wyślę link do zdjęć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/item1065825704_200_zdjec_10x15_odbitki_kodak_latwy_transfer.html

tutaj zamówiłam zdjęcia, jeszcze ich nie mam więc nie wiem jaką jakość będą mieć, jak dostanę i zobaczę to napiszę czy się opłaca zamawiać u nich. Mi za odbitkę 10x15 (doliczając koszty transportu) wyszło 0,385 zł. Czyli bardzo mało, bo z reguły jest ok 0,60 zł za zdjęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj nie doczytałam co do smarowania główki Szymonowi
Ja nie smaruje, ale ciągle jest w cieniu, nawet dokupiłam parasolkę, żeby go bardziej osłonić. A jak go wyciągam na słońce to zakładam czapeczkę, jak siedzimy w cieniu to nie smaruje i czapeczki tez nie zakładam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulabku bardzo chętnie 🙂
A Ty czym teraz karmisz??
Ja też kupiłam 2 przez przypadek.
Ja mam gdyby któraś chciała bebilon zwykły duża puszka oraz dwie małe pepti. Oddam w dobre ręce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...