Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mra witamy na miejscu 😉

Biochito no dobrze ze mi napisali bo bym sie jeszcze nie skapła i co to by było 😉

A ja probowałam sobie drzemke zrobic i co jak juz po 40 minutach zaczeły mi sie oczy zamykac to zadzwonił kolega z pracy i mnie rozbudził ehhh i koniec z spaniem ;/ no ale przynajmiej nie musze pamietac ze mam zadzwonic i przekazac mu co ma mi na jutro naszykowac 😉

Dziewczyny dzis dzień chłopca planujecie coś dla wazych chłopców???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Dzień dobry babeczki! Dziś mam dobry humorek bo odwołano mi wizytę u dentysty 🙃 Mam tydzień spokoju 😎 W poniedziałek jadę na badania- krew, siuśki i glukoza 🤢 Nie lubię pobierania krwi 😞
Pogodę mamy wspaniałą, moi rodzice poszli na grzyby, też chciałam ale nie będę przesadzać, gin mi powiedziała, że reszta ciąży ma wyglądać jak ostatnie dwa tygodnie- czyli dużo odpoczynku.
Mra witamy w Polsce 🙃, super, że szczęśliwie dotarłyście do domciu 🙂 Pewnie rodzina szczęśliwa, że jesteście 🙂
Kruszynka nie słyszałam o aspiratorze podłączanym do odkurzacza, ale nawet jeśli jest to nie skorzystam 😲
Bichito, zazdroszczę takiego wieczorku... my ze względu na rozwarcie od ponad dwóch tygodni nic w temacie seksu, a do tego doszedł zakaz buziaków bo mąż zasmarkany. Rozwarcie się zmniejszyło i moglibyśmy, ale mąż nadal chory 😞 Ach...
Anabel, gratuluję ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HELOŁ 😁 😆
Witam Was z rana - już regularnie kopana 🤪 😁 🙃 Spało się powiedzmy w miarę - ale zasypiało trudno, bo MŁODA prowadzi nocny tryb życia 😉
Monika fajnie, że ominęła Cię wizyta u dentysty 😜
mra_ witaj w Polszy - mnie zderzenie z rzeczywistością czeka już za 4 dni 🤪
Anabel ja nie obchodzę dnia chłopaka a dzień mężczyzny, który wypada 10 marca 🙂
Nikusia mam nadzieję, że jesteś już w drodze do domu i rychło się do nas odezwiesz 😎
Urszulka to dobrze, że uświadamiasz nasze ciężarówki 🙂

MIŁEGO DNIA Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny
Właśnie wróciłam do domu, przyszłam się przywitać. Potem poczytam co pisałyście. Jestem zadowolona, że mnie wypuścili dostałam tabletki, ale nie muszę leżeć, po domu mogę chodzić. Szyjka mi wróciła do normy, chociaż skurcze mam nadal, ale skoro mam leki to jest ok.
Normalnie się stęskniłam za Wami 🤪 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia witamy!!!
Nadrabiaj czytanie szybko ci to pójdzie bo oszczędzalismy pisanie abyś dużo nie miała zaległości!
!Mra_ witaj w Polsce!!!
Anabel ty to pewnie w szoku teraz jesteś!! GRATULACJE
Dziewczyny ja tez nie wiem czy podłączyłabym dziecku aspirator do odkurzacza,ale co niektórzy chwalą sobie ten typ! Moze któraś miała juz z tym do czynienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia dobrze że już jesteś

ja własnie wróciłam z miasta bo byłam u lekarza z chrześniakiem mojego M jeku ile dzieci chorych ja już doszłam do siebie ale gardło mnie gdzieś drapie cała noc nie mogłam spac jestem wykończona zaraz podszykuje sobie obiadek i robie sobie drzemkę bo nie wytrzymam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałyście 22 stron 🤪
Pamii18 ja też myślę, że powinnaś spróbować na studiach, najwyżej weźmiesz dziekankę. Jak zrobisz sobie przerwę to ciężko wrócić. Wiem, bo sama miałam 7 lat przerwy i potem ciężej się uczyć a obowiązku w domu będą zawsze, bo za rok będziesz miała w domu żywe, roczne dziecko i też będzie problem. 😉
Marta Ty pewnie zadowolona że nie masz tego testu na glukozę, ale ja nie wierzę, że położna potrafi na oko ocenić czy ktoś potrzebuje. Zakłada pewnie, że przy znacznym wzroście wagi w ciąży trzustka nie jest w stanie wyprodukować dostatecznej ilości insuliny, ale znam szczupłą mamę u której wyszła cukrzyca w ciąży a waga nie była duża.
Co do glukozy to wszystkie "znacie" jedną mamę z Polski, która jej nie robiła-czyli mnie. I nie muszę robić.
Urszulka co do tokso to i też negatywnie wyszła. Już nie będę więcej robić. Teraz już tylko morfologia i mocz chyba, że coś się którejś "przyplącze". Ja będę musiała zrobić badania okulistyczne ale do porodu naturalnego.
Anabel ta lista badań to cześć na wizycie u gina, np waga, ocena dna macicy, czy ocena ruchów przez mamusie.
Resztę doczytałam, ale już nie mam siły pisać. Cieszę się bardzo, że tak na mnie czekałyście 😘 🤪
a ja sobie leżę i odpoczywam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Wróciliśmy do domku. Znamy diagnozę. Miałam jednak rację...zainteresowanym dam znać o szczegółach. Jednak kamień z serca nam spadł, ale stres jest 🤢 To chyba normalne jak coś dzieje się dziecku 🤢
Odebrałam test na glukozę i jest taki niski że pielęgniarka zatrzymała mnie i pytała czy ja tej glukozy nie zwymiotowałam. Jednak uspokoiła mnie że lepiej niska niż za wysoka 🙂

Nikusia witaj, fajnie że jesteś 🤪 🤪 🤪 Mimo wszystko relaksuj się dużo 🙂
Mra witaj w PL 🙂

Resztę musze doczytać, bo nie czytałam waszych postów a troszke ich jest 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel napisał(a):
Nikusia 22 strony to mało bo cisza była 😉
Skoreczko ciesze sie ze wsztsrko po Twojej mysi i znasz diagnoze teraz bedziesz mogła sie troszke odstresowac 😉


Anabelko tak spokojniejsza jestem o tyle że wiem co mu jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Nikusia super że jesteś 🙂

chciałam Wam pokazać mój zakup dla męża i małej 🙂ale chyba nie umiem tych fotek tutaj wklejać 😞
wstawię na fb.
wózek też wkleję jak tylko mój mąż wróci i mi go jutro złoży, bo niestety tydzień był w W-wie.

a jeśli można to niech mi któraś miła brzuchata koleżanka napisze jak wkleić to foto 🙂 bo postów chyba mam już odpowiednio dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka dobrze, że znasz diagnozę, czasem niewiedza jest najgorsza.
WielkaB teraz dostaniesz z zus-u. Jak szef nie zatrudnia tylko kilku pracowników to on Ci dalej będzie płacił, chyba że ma tylko kilka osób to wtedy bezpośrednio z ZUS-u. Mąż tak raz miał chorobowe na syna i musiał czekać na nie 1,5 miesiąca bo bezpośrednio z zus-u. A jak ja pracowałam i byłam w ciąży to wypłatę płacił pracodawca i on się z zus-em rozliczał-czyli dla mnie było tak jak wcześniej.
Dostałam cordafen w szpitalu i jak kupiłam to odruchowa czytam ulotkę a tam przeciwwskazanie ciążą 😮, ale teraz szperałam na necie i jest często przepisywany na skracającą się szyjkę i skurcze. No i jeszcze mam luteinę.
Tyle dni leżałam a jestem bardzo zmęczona. Chyba od tego leżenia 😁 😁 😁
Przyszły moje sukieneczki dla córci. Cudne są, jak będę miała chwilkę to zrobię fotkę 🙂

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że już jestem w domu, mogę na forum pisać. I chciałam Wam podziękować, za wsparcie jak byłam w szpitalu 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia zobacz jaka tu cisza 🙃 Ja tez się ciesze ze jesteś 🙂 Co do leków to czasem są wypisane jakieś przeciwskazania na ulotkach ale lepiej dopytac lekarza czy na pewno brać czy nie brać dany lek. Myslę jednak że skoro przepisali mieli podstawy do tego.

Jestem taka zmęczona jakbym nie spała kilka nocy, ledwo sie trzymam 🤨 no i kręgosłup pobolewa a brzuszek ciazy...uroki ciążowe są wyjątkowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie ze wszystko u Was fajnie!
Nikusia, super ze juz jestes, mra_ fajnie ze juz po podrozy!
tak czytam Wasze posty i widze, ze humory i dobre nastroje dopisuja - to swietnie!
I dzisiaj piatek!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
Wiec na dodatkowa poprawe nastroju macie linka... super zdjecia - tak rozwijaly sie nasze dzidzie!:

http://www.joemonster.org/art/18204/I_tak_wlasnie_zaczelo_sie_twoje_zycie

papa
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
woah 🙂 faktycznie tu cisza i spokój... weekendowo się zrobiło 😁... a ja jutro w szkole i pojutrze no i do tego przeprowadzka więc też pewnie się mało poudzielam... cóż :P... no ale tak czy inaczej nadrobię 😁 a co! 🙂 buziaki dziewuszki i miłego wieczoru/weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusiu cieszę się, że już w domku jesteś. Odpoczywaj teraz ile się da.
Skoreczko dobrze, że masz już diagnozę. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
A ja korzystam z pięknej pogody i prawie mnie w domu nie ma, więc rzadko do was zaglądam, ale często o was myślę. Teraz mogę być jeszcze rzadziej na forum, bo do czwartku nie będę mieć stałego dostępu do internetu. Obiecuję, że jak mi się tylko uda gdzieś podczepić pod kompa to coś napisze. Także nie martwcie się o mnie jakbym się przez kilka dni nie odzywała. Buziaki dla was mamuśki i miłego wieczoru życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane ja się nawet wyspałam dzisiaj zaraz pije kawke idę brac sie za sprztanie bo jeden pokuj już gotowy teraz najgorszy cyrk będzie u mnie bo wybijanie ściany zaciaganie struktury gładzi czyli jeden kurz aż sie boje pomyśleć co bedzie z moim meblami do tego musze jeszcze posprztać sobie auto bo mnie już skreca jkie jest brudne, a na obiad robie kugla gdzies mi sie tak zachciało 😜 😜

wiecie co mój M wymyslił zebym na ścianie narysowała olbrzymiego kubusia puchatka i powiem wam ze mi to na reke bo uwielbiam rysować już sciagłam szkice i jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...