Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
beata ja zapytałam się ich czy mają coś po małej w celu odkupienia... ale oni powiedzieli że nie będą sprzedawać mi ubranek 🙂... tylko dadzą nam takie które możemy sobie wziąć i też takie które będą do oddania 🙂... jak mała z nich wyrośnie... na tej zasadzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
pamii18 napisał(a):
beata ja zapytałam się ich czy mają coś po małej w celu odkupienia... ale oni powiedzieli że nie będą sprzedawać mi ubranek 🙂... tylko dadzą nam takie które możemy sobie wziąć i też takie które będą do oddania 🙂... jak mała z nich wyrośnie... na tej zasadzie 🙂


No widzisz, a ja się dowiedziałam, że oni sprzedają na Allegro, więc dałam sobie spokój 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB faktycznie spora rozbieżność cenowa. Ja czekam na gości a potem się będę zastanawiać co jeszcze Emilce kupić.
Beata to może zgłoś sprawę adminowi, a co ma Cię ktoś szykanować. 😠
Pamii18 coś wiem o tej kasie, szczególnie, że wczoraj za wózek dała więcej niż miałam w planach, ale sobie tłumaczę, że wytargowałam 60zł 🙃
Kobzior miłe gest ze strony sąsiadki, czasem ludzie potrafią pozytywnie zaskoczyć. 😉

Idę na kawkę z moim mężem 🤪 narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już czekam na męża- a raczej na obiadek 😜 Głodna jestem ale jednocześnie mam zgagę 😠
WielkaB, no różnica w cenie ogromna 😲 Co za zdzierstwo...
Dziś mamy szkołę rodzenia i powiem Wam, że to chyba nie dla mnie. Głównie o ćwiczenia mi chodzi. One są czasami takie krępujące, zwłaszcza jak pozycje do porodu się ćwiczy. A są mamy, które nie ćwiczą no i tatusiowie którzy tylko patrzą. Bardzo się wtedy wstydzę ☺️
A ciuszki też lubię dostawać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaszalałam z okaskami i wam (mam nadzieję że wszystkim) pododawałam 😁

Idę robić tą szarlotkę - bo dziś jest taki dzień że trzeba coś dobrego zjeść - zapraszam za jakieś dwie godzinki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam dziewczyny doła giganta 😞 Chcę do domuuu!!! Do swojego domu, gdzie nie będzie już remontu, będzie czysto i będę mogła spokojnie poprać, poprasować ciuszki, kupić i poukładać wszystkie potrzebne kosmetyki, kupić łóżeczko i szykować pokój i w ogóle całe mieszkanie tylko na przyjście maleństwa! Tymczasem siedzę i wyję 😞 a siedzę wciąż u rodziców i taka jestem zdołowana cała. Oglądam na necie wózki, łóżeczka, pościel i dupa, wielka dupa bo się za kupowanie zabrać nie mogę! Mieliśmy iść razem, z mężem, bo niech on też poczuje, że dzidzia nadchodzi. No ale on tam... ja tu... i ten niekończący się remont. I tak siedzę i wyję i nic mnie nie cieszy. Wiem, że napiszecie, że przecież łóżeczko mogę kupić sama, pościel itd... ale ja nie chcę sama bo przecież sama nie jestem 😞 i tak nic mnie nie cieszy...

A nie pisałam Wam jaki dziś sen miałam... mimo iż się wyspałam... śniło mi się, że Natalka jest już z nami a ja nie mam ją w co ubrać bo nic nie jest przygotowane, nie poprane, a to co jest te ciuszki które są to dużo za duże albo za małe 😞 coraz częściej mam podobne sny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha głowa do góry, jak Cię to pocieszy, to ja przed chwilą się żaliłam mężowi, że mam dość czekania na płyty do komody. Chciałabym już mieć wszystko i poprasować, poukładać. To się tak mówi, ale to uspokaja. Wiadomo, że jakby któraś wcześniej pojechała rodzić to ma świadomość, że wszystko czeka. Ja mam ostatnio takie obawy.
Wczoraj próbkowaniem trochę przycisnąć szwagra, ale chyba niewiele to dało. 🥴
A z zakupami razem to masz rację, ja też tak wolę. Chcę męża zaangażować już teraz, żeby potem nie było problemu jak u mojej koleżanki że ona wszystko przy dziecku a on nic.
No i co razem to razem 😜
Monika mnie kiedyś na szkole rodzenie najbardziej ćwiczenia denerwowały. Mężczyźni stali a nam kazała machać nogami. też byłam koło 8-9 m-ca i ciężko mi było przez pół godziny się gimnastykować. A pozycji do porodu nie było wcale, ale może by były jakbyśmy dłużej chodzili. 😁 😁 a z tego co wiem i my i druga para zrezygnowaliśmy. Miałam ćwiczyć oddychanie to się dowiedziała, że jestem beznadziejnym przypadkiem. 🤪
Vespera to jest kolejka za oklaskami dla Ciebie. A ja dziękuje za te które dostałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha, to normalne, że takie masz sny. Jesteś daleko od domu, nie możesz zrobić zakupów dla maluszka i się obawiasz, że nie zdążysz. Ale spokojnie, dasz radę 🙂 Rozumiem Cię, że chcesz żeby Twój maż był przy wyborze tych wszystkich rzeczy- ja też mojego męża męczę w tych sprawach 😉 Niech zobaczy, że to nie takie proste. Głowa do góry, jest jeszcze sporo czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszulka napisał(a):
Nikusia to ode mnie za niegasnący optymizm 🙂 na prawdę miło że tak podnosisz na duchu dziewczynki 🙃

Dzięki 😮,
a ja myślałam że ja maruda jestem, bo ciągle o tym samym piszę 😉
ale miło mi, bardzo miło 😘

Skoro Vespera o Tobie zapomniała to ja już to nadrobiłam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha_84 napisał(a):
Dziękuję dziewczyny 😘 Cieszę się, że jestem tu z Wami i mogę się wyżalić. To wiele znaczy!
Nikusia jak zawsze na posterunku 😆


bo to działa w dwie strony, jak ja się żalę to Wy też mnie pocieszacie. A po drugie większość z nas ma podobne obawy, więc łatwiej zrozumieć czyjeś 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera, Beata - co sie dzieje? jak zwykle nie nadazam ale zdazylam wyczytac, ze ktos jest dla Was bardzo niemily 😞 mam nadzieje, ze juz sie wszystko uspokaja!
macie i ode mnie po oklasku na poprawe humoru! 😘 (tylko musicie troszke poczekac, bo Wam sie limit oklaskow chwilowo wyczerpal 😉)
Dziewczyny - co do mojego cisnienia, zakupilam cisnieniomierz, zmierzylam sobie cisnienie i wszystko jest w porzadku. Ja nie wiem jak ta polozna je mierzyla... tylko mi stracha napedzila!
Buziaki
PS - oj ale mi dzidzia wariuje w brzuszku - tanczy tam czy co? hahaha, milo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urszulka napisał(a):
sny miną jak już będziesz mogła wrócić do domku 🙂 to na pewno nie długo 😁
a przyznam się że ja też nie chcę kupować bez męża 🙃 więc doskonale Cię rozumiem 🙂

to ja nie dostałam oklaska 😁


musiałam Cię niechcący ominąć 🤨 a teraz musze czekać 100 minut więc dodam ci wieczorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay napisał(a):
Vespera, Beata - co sie dzieje? jak zwykle nie nadazam ale zdazylam wyczytac, ze ktos jest dla Was bardzo niemily 😞 mam nadzieje, ze juz sie wszystko uspokaja!
macie i ode mnie po oklasku na poprawe humoru! 😘 (tylko musicie troszke poczekac, bo Wam sie limit oklaskow chwilowo wyczerpal 😉)
Dziewczyny - co do mojego cisnienia, zakupilam cisnieniomierz, zmierzylam sobie cisnienie i wszystko jest w porzadku. Ja nie wiem jak ta polozna je mierzyla... tylko mi stracha napedzila!
Buziaki
PS - oj ale mi dzidzia wariuje w brzuszku - tanczy tam czy co? hahaha, milo 🙂


Chyba obie mamy psychofanów - do Beaty ktos pisze wiadomości prywatne, a ja zostałam nazwana na forum (przez jakąś dziewczynę której na oczy nie widziałam) psychopatką i oszustką jak ta dziewczyna z grudniówek. No i musiałam sobie zrobić szarlotkę na pocieszenie ☺️ i objadłam się surownym ciastem kruszonym ☺️

ja ciśnienie sobie mierzę w domu i za każdym razem mam inne - więc nie wiem czy jest sens sprawdzać. a sprzęt mam dość dobry bo pozyczony od mamy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do ciśnieniea to ja mam bardzo niskie np 100/50 i czasem normalne ja zaraz jade z M na kawke do mojego chrzesniaka obiecałam mu ze jak bedzie grzeczny to kupie mu koparke na pilota ale na nia nie zasuzył bo od poczatku roku cały czas jego mama siediz na dywaniku ostatnio rozwalił scene i cała dekoracje 15 min przed przedstawieniem mało tego bez szacunku odnosi się do wychowawczyni ostatnia sytułacja
Pani: Tomek co to jest za literka
Tomek : Co pani głupa żrnie przecierz pani wie
PAni zamilkła i Tomek poszed w kąd
Mało tego nie pracuje z dziecmi np nei maluje woli kopac dzieic pod stolikiem zeby isc do konta poprostu jest okropny
Ja jestem jedyna osobą której się boi moze nei boi a czuje respekt od małego mu nie pozwalałam na wszystko byłam rygorystyczna jak nie zasużył to nie dostał odemnie nic a teraz zaważył ze do puki był grzeczny to mu zawsze cos kupiłam a teraz nic
Mało tego wszystko rozktreca kupiłam mu laptopa do zabawy to poszedł obok do pokoju (siedizeliśmy w duzym) i go porozkrecał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuszki 🙂 jestem u narzeczonego,więc mogę napisać 🙂 u mnie w domku nie ma takiego dobrego neta z modemu... Małe od rana walczy z moim brzuszkiem 🙃 nie wiem co one tam wyczynia heh 😁 mały piłkarz tak mamę kopać 🙂 nieładnie 😉 muszę zmykać do domku 🙂 miłego wieczorku i od razu dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastała cisza na forum.
U mnie była koleżanka z 2 m-czną córeczką. 😉 Tak sobie myślałam, że moja też taka będzie za 4m-ce, Ja bym przeskoczyła te 4 m-ce 🙃. Koleżanka się śmiała ze mnie, że boję się rodzić i że mnie to i tak nie minie. Oczywiście miała rację. 😜
Teraz mąż ją zawiózł do domu i powiem Wam, że fotelik z Tako (ona ma Captiva) fatalnie się zapina w samochodzie. Najpierw trzeba dłuższą częścią, bo inaczej pas za krótki. Testowaliśmy kiedyś na jej aucie i teraz na naszym. 😮 No ale może to nam brak wprawy. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziweczyny ja dzis tak na szybko bo pare dni nie kmiałam internetu sprobuje jutro troszke poczytac co tam u was przez te pare dni sie działao ale oczywiscie mam nadzieje ze wszystko ok 😉

U mnie ok zrobiłam morfologie mocz hifa i vhs i wszystko w normie wiec ok ;0
Dodam ze przez ten brak internetu poprasowałam wszystkie ubranmka i porobiłam fotkli 😉 😉

Teraz sprobeoje troszke nadrobic 😉

Kruszynka trzymam kciuki zeby to jednajk nie było zatrucie tylko chwilowe problemy a co do tokso to dobrze ze jest szybko wykryte bo jak jest odrazu leczone to nie ma zagrozenia dla dzidzi

Nikusia to ty to niezle sie musisz szpikowac tymi tabletkami no ale dla malenstwa warto sie poswiecic 😉
Monika mamy wizyte w ten sam dzien 😉

Kruszynka witamine d3 daje sie wszytskim dzieciom i to chyba nawetprzeszło rok a o wit k decyduje lekarz pediatra do którego zapiszesz dziecko

Marta may moje cisnienie to 100/60 wiec z obnizaniem nie mam problemu raczej z podyzszaniem a probowałas zmniejszyc ilosc soli w jedzeniu

Dobra na dzis koncze jutro jak bedzie internet to wpadne nadrabiac dalej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel jak wpadniesz następnym razem to napisz koniecznie jakie imię wybraliście dla Małej 😆 bo chyba przegapiłam albo nie wspominałaś 😉
Nikusia oby nie była to cisza przed burzą 😁
...a ja na kolację zjadłam "istny zestaw ciążowy" czyli bagietka z szynką, serek topiony, śledziki na kwaśno a wszystko zapiłam herbatą i oranżadą 🤪 😁 Mam nadzieję, że w nocy nie umrę 🙃
ŚPIJCIE SPOKOJNIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, wrzuciłam zdjęcia z USG na FB 🙂 Maluszek jest cudowny i zdrowy! Jestem przeszczęśliwa! 🙂 🙂 🙂

Dzwoniła dzisiaj do mnie położna, że ma moje wyniki badań (tych, co robiłam dodatkowo na popękane żyłki) i powiedziała, że wyniki mam bardzo dobre 🙂 Odetchnęłam!
Więc zostaje mi pójście do dermatologa.

Do mnie prywatnie napisała ta dziewczyna, która oczerniała Vesperę, ale nie mam zamiaru się tym przejmować, a jeśli dalej będzie pisała, to zgłoszę Adminowi.

Co do snów, to też mi się śniło, że nie miałam ubranek i niczego popranego, a urodziłam czworaczki 😁 Te sny są pod wpływem naszych obaw, bo za często o tych ubrankach niepopranych myślałam 😉 Więc Kacha nie myśl o tym.

Dzięki za oklaski 🤪

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...