Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Witam kochane... ja noc spokojna... ale do 6 później juuż spać nie mogłam i się wierciłam więc o 6:30 wstałam i się zebrałam... zaraz wyjeżdżam na ktg... i później na halę do grodkowa... także będę wieczorkiem 🙂 Buzki kochane !!
WielkaB trzymaj się mam nadzieje że będzie wszystko ok!! 🙂
MaGDITTA TEŻ TRZYMAM KCIUKI ŻEBY U CIEBIE JEDNAK BYŁO WSZYSTKO W PORZĄDKU!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry z rana!
Ja się odnotowuję w dwupaku. Ale dziś miałam sen! Śniło mi się, że zaczęłam rodzić. A dokładniej poczułam że się zaczyna i po chwili wyskoczyła główka. Zaczęłam krzyczeć do męża, że rodzę,a on spokojnie przyszedł stanął i się patrzył. To ja zaczęłam nim nerwowo dyrygować - "dzwoń po karetkę, przynieś to przynieś tamto". A on spokojnie wyszedł po czym wrócił po chwili z książkami i zaczął coś sobie czytać "bo on musi jeszcze coś w książce sprawdzić". Na szczęście się zaraz obudziłam bo wyglądało to jak scena z horroru. Pół łazienki we krwi ja z główką między nogami i mój mąż zaczytany w podręczniku z położnictwa 😎 A wracając do spraw przyziemnych wczoraj wieczorem wreszcie poczyniłam ostateczne kroki w celu przygotowania się na pojawienie się Borysa w naszym domu. Mąż ustawił łóżeczko, ja uprałam pokrowiec od fotelika samochodowego, wyszorowałam przewijak. Na dziś zostało mi tylko upranie gondoli. No i dziś odstawiam leki przeciw skurczom. Mam nadzieję, że jakoś jeszcze przechodzę te 11 dni.
Wielka B trzymam kciuki za was, będziecie pod opieką lekarzy, więc na pewno wszystko się dobrze ułoży. A jak już wspominałam nie takie cc straszne jak je malują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mamusie i brzuszki 🙂

Wróciłam wczoraj wieczorem do domu, odhaczam się samodzielnie, jestem w dwupaku. Serdecznie dziekuje za emocjonalne wsparcie 😘 i za wszelkie eski 🙂 🙂 🙂 🙂 Jesteście wielkie duchem 🙂 🙂 🙂

WielkaB trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anetkamm serdecznie gratuluję dzidziusia 🙂

Będę zagladać jak tylko synek sie mna nacieszy a ja nim i muszę na nowo zagospodarować się we własnym domu. Nie wiadomo kiedy znów skurcze pojawia się i musze byc w gotowości 🙃

Dziewczynki macie piekne avatorki, muszę na spokojnie potem poogladać i poczytać co pisałyście i co u Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Nocka spokojna a to oznacza, że dale jesteśmy zapakowani 🙂 Zobaczymy jak będzie dale 🙂

Skoreczka fanie, że jesteś w domku i z nami 🙂 Ciesz się synkiem bo zaraz będziesz miała dwa skarby 🙂 i będziesz dzielić uwagę na dwóch 🙂 a o skurczach nie myśl 🙂

Kahira sen rewelacyjny 🙂 Fajnie, że jesteście gotowi na powitanie Boryska 🙂

WielkaB trzymaj cię mocno i ciepło 🙂

Kruszynka a też miałam lecieć na badania ale powiem Wam szczerze, że się zbuntowałam i pójdę dopiero popołudniu !!!! Nie chcę się nakręcać 🙂

No dobra napiję się kawki i lecę do łóżka z powrotem bo na salon patrzeć nie mogę, gdyż jest full bałagan- wczoraj było montowanie kuchni więc zawartość wszystkich szafek jest w salonie. Mąż nic nie pozwolił mi sprzątać i układać więc żeby na to nie patrzeć idę leżakować 🙂

Miłego dnia Dziewczynki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Moja dzisiejsza noc spokojna na szczęście 🙂 Rano poszłam oddać mocz do badania, bo 03.01.2012 mam wizytę u gina.

Kahira fajny sen 😁 Ale masz dobrze, że już wszystko pozapinane na ostatni guzik, mnie jeszcze trochę pracy czeka na przyjęcie Maluszka w domu.

wielkaB będzie dobrze, musi być! 😘

skoreczka wreszcie z nami 🙂 witamy z powrotem! 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Miałam ciężką noc, najpierw kłótnia z mężem a potem nie mogłam spać a na koniec chyba pobiłam wszelkie limity wyjść do wc.
Magditta jak dziś mi się uda załatwić i wykupić receptę dla syna, to niech sobie pracują nad ustawą, a ja na spokojnie skupię się na końcówce ciąży a martwić będę potem. Byle bym wszystko załatwiła.
Trzymam kciuki za Ciebie, żeby sytuacja się wyjaśniła i okazało, że jednak to nie ten zespół.
A co do montażu kuchni to masz rację, nie patrz na bałagan bo zaraz się do pracy zbierzesz, lepiej idź odpocząć. 😉
Kruszyna może podświadomie się stresujesz badaniem krwi? Tak czasem jest i dlatego problem ze spaniem , chociaż na tym etapie ciąży to już chyba nic niezwykłego.
WielkaB spokojnie, to tylko szpital. Wszystko się wyjaśni i będzie dobrze. 😘
Pamii18 to na te tanie targowisko w Grodkowie? Pochwal się co kupiłaś. 🙂
Skoreczka cieszę się, że wróciłaś. I, że synuś jeszcze trochę w brzuszku posiedzi 😘
Kahira ale miałaś sen 🙂, dobrze że to Ci się tylko śniło.
Monika gratuluję wejścia do Czołówki w odliczaniu 🙂 ale ten czas leci 🙂

A ja chyba lewą nagą wstałam, bo jakoś bez humoru jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja też odhaczam się 2 w 1 🙂 Noc ok, jedno wyjście na siusiu 😉
Skoreczka, jak dobrze, że jesteś z nami i to zapakowana 😆
WielkaB, nie stresuj się, będzie dobrze 😘
Magditta, trzymam kciuki za wizytę 🙂
Kacha, śliczna fotka w awatarku 🙂
Nikusia, dziękuję za dodanie mnie do czołówki i w ogóle, za Twój pomysł z tym odliczaniem 🙂
Ja za chwilkę jadę do gina i po wyniki. Pierwszy raz jestem spokojna 🙃
A do stycznia z dzisiejszym dniem zostały 3 🤪 Damy radę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja też 2 w 1 🙂 noc miałam taką sobie,bolał mnie brzuch- to znaczy tak jakoś dziwnie mi było. Chyba miałam kilka skurczy,ale sama nie wiem czy to były skurcze czy coś innego... jakoś nie umiem rozróżnić 🤢
Już po śniadanku 🙂 Tak sobie teraz myślę,że jakimś cudem muszę urodzić do 7 stycznia 😞 żeby mój tata mógł zobaczyć wnusia zanim pojedzie do pracy za granicę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Kacha strach przed tym ze nie dasz sobie rady jest normalny ja jak rodziłam synka tez strasznie sie bałam jak to bedzie i powiem ze nie raz plakalam razem z nim bo nie wiedziałam jak mu pomuc co zrobic zeby nie płakał jak miał kolki To chyba naturalne a dokładajac jeszcze buze hormonów i no niestety to ze nie wsyztko jets tak jak sobie wymazylismy to płacz jest chyba dobra reakcja 😉 Ale to wszytsko mija i przychodzi momet kiedy stwierdzasz ze dajesz sobie doskonale rade sama i zaczynasz byc dumna z siebie a watpliwosci uciekaja i smiejesz sie z nich bo jak mogłas bac sie kompania skoro to takie łatwe takie naturalne .Wiec spokojnie 😉 DASZ RADE

Nikusia ja walczyła z depresja dobre 2 tygodnie maz nie rozumiał co sie dzieje ale chodził kołomnie i przytulał i pocieszał i jakos dałam rade ale zle to wspominam bo tak naprawde tak jak piszesz wszyscy mysla ze bedziesz sie cieszyc skakac z radosci a ty jedyne na co masz ochote to płakac...

Wielka b trzymam kciuki oby wam sie udało do tego 2 utzymac w tym szpitalu i nie denerwuj sie trzymam kciuki

Skoreczko super ze jestes z nami 😉 😉

magditta trzymam kciuki MOCCCCNO

Hehehe dziewczyny a ja w koncu po tym lezeniu mam porzadek w domu 😉 jej jak mi tego brakowało jeszcze nie jest super posprzatane ale juz czuje sie jak w domu bo koncówka ciazy to juz mnie strasznie irtował ten bałagan ..Dzie przychodzi połozna bedziemy wazyc mała zeby sprawdzic ile przytyła od wyjsca ze szpitala ale mysla ze jest dobrze bo jak wychodziłysmy to miała takie smukłe policzki a teraz jej sie zaokragliły 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nadal w dwupaku 🙂
Nikusia wiem co to za ból ze wstawaniem do wc w nocy. Nie przejmuj się ja też wstałam lewą nogą
Kasiulka ja też chciałam urodzić do świąt bo lekarz mówił że wszystko już jest u mnie gotowe i nic. Przed świętami się nie oszczędzałam, w święta też i tylko nogi mi spuchły a teraz stwierdziłam że odpuszczam najwidoczniej mała chce się urodzić w styczniu ale za Ciebie trzymam kciuki żeby dziadziuś mógł się nacieszyć bobaskiem
Skoreczka dobrze że już jesteś 😘
Wielka B jesteśmy z Tobą
Wszystko mnie wkurza w sylwestra mam wesele szwagierki a we wszystkich sukienkach wyglądam jak wieloryb 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelina mój mąż jakiś czas temu wpadł na pomysł urządzenia Sylwestra u nas w domu. Wydawało mi się, że mu to wyperswadowałam, ale okazało się, że jednak nie. Wszystko by było ok jakby nie u nas. Koleżanka zaproponowała, że u niej, ale on nie chce. Siostra ze szwagrem też wolą u nas. Tylko ja się w tym wszystkim nie liczę. Wczoraj się o to pokłóciliśmy z mężem. 😠 😠

Zaraz idę do lekarza po receptę.
Pisała mi jeszcze WielkaB i chyba jest w nie najlepszej formie psychicznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia nie zazdroszczę Sylwestra w domu!!! My robiliśmy często u siebie,ale w tym roku odpuszczamy z wiadomych przyczyn,ale nasi znajomi też nie robią i nas nie zaproszą. Do kogoś to się fajnie idzie,ale samemu zrobić to już ciężko 🤨 🤨
Anabel to ty już ogarnełaś domek szybko ci to poszło 🙂
Magditta olej bałagan i poleż sobie a co będziesz sobie żałować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia wcale Ci się nie dziwię, że jesteś za to zła na męża 🤨 Ja na szczęście spędzę Sylwestra rodzinnie z mężem, mamą, siostrą, babcią, ciocią, itp. ale na szczęście nie u nas. Porozmawiaj z nim jeszcze, może zrozumie w końcu...
Jeśli możesz, to napisz wielkiejB, że jesteśmy z nią myślami i niech stara się myśleć o Maleństwu i niech się stara nie denerwować.

Ewelina dasz radę z sukienką i pamiętaj, że ładnemu we wszystkim ładnie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, ja również w dwupaku 🙂 spałam ciągiem 9 godzin bez wstawania na siku 🤪 nie pytajcie jak to zrobiłam, bo sama nie wiem 😁

Nikusia to głupio, jak mąż się tak zapiera. Mój na szczęście nie lubi imprez sylwestrowych i ucieszył się, że w tym roku posiedzimy po prostu z rodzicami 🙃 będzie jakieś lepsze papu i Sylwester z Jedynką 😉
Kacha, Anabel - no tak to już jest, myślę, że warto dać sobie trochę czasu na pokochanie dziecka - w końcu nie będzie takie, jak sobie w ciąży wyobrażałyśmy... Czytam książkę "Język niemowląt", mam ją w pdfie, więc jeśli chcecie, mogę ją przesłać - Autorka opisuje jak zrozumieć niemowlę i jego/jej potrzeby, dzieli niemowlęta na typy i proponuje różne metody i sposoby na np. uspokojenie maluszka. Dobrze się to czyta, wg zapewnień Autorki 3 pierwsze rozdziały są najważniejsze, do reszty można sięgnąć w razie problemów np. z karmieniem 🙂
Ewelina to postaw na wygodę chociaż 😉 spodnie lub legginsy i jakaś luźna góra. Na pewno nie jest źle 🙂 też się raz po raz czuję jak wieloryb!
WielkaB trzymam kciuki za pobyt w szpitalu! Będzie dobrze + trochę odpoczniesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za wsparcie 😘 To wiele znaczy bo kto mnie tak zrozumie jak nie wy??? Dziękuję 😘
Dzięki też za informacje w sprawie moich wyników 😘 Uspokoiłam się 🙂 a tego lekarza mam w nosie... i już do niego nie pójdę 😠
Mra podeślij mi również tą książkę 🙂 Mam bardzo fajną książkę i zaczęłam ją czytać. Nawet do mnie przemawia 😁 Mam nadzieję, że strach ma wielkie oczy i że nie będę mieć depresji... ale ja już ją chyba mam... na samą myśl 😞
Do mnie też pisała WielkaB że leży na łóżku już po badaniach i ma doła 😞
Ten mój avatarek to ze świąt. Nawet sobie nie wyobrażacie jaka byłam szczęśliwa, że mogłam założyć sukienkę 🤪 Tak się bałam, że się nie zmieszczę i będę wyglądać bleee 🤢 Nawet korale założyłam 🙃 i poczułam się od razu lepiej 🙂
Skoreczka super, że wróciłaś 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki ja tez sie melduje 2 w 1....
chociaz juz w sobote odkladam te durne tabletki bo juz nie moge 😞
Moze w przyszlymk tyg maly juz bedzie z nami 🙃 🙃 🙃
Skoreczka super ze jestes juz z nami 🙃
WielkaB trzymaj sie jakos , juz blizej niz dalej...... 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika i Magditta powodzenia przy robieniu i odbieraniu badań 🙂
Nikusia oj tez martwi mnie sylwester tzn. to co może sie wydarzyć ze mna, dlatego nie wyobrażam sobie przygotowywania imprezy w domu. Rozumiem Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękuje Wam za przywitanie 🙂

Kruszyna
wiesz jak polezałam w szpitalu to opuchlizna mi zeszła i rece w nocy nie bolały 🙂 Może potrzebowały takiego leżaenia 🙃

Dziewczyny tak sie naogladałam w szpitalu wszystkiego ze troche sie wystraszyłam ale juz powoli dochodze do siebie i nabieram odwagi.
Teraz dokładnie wypytałam jak ma wygladac torba do szpitala: ma byc podreczna i maja tam byc tylko rzeczy do porodu a reszta moze byc dowieziona lub czekać w aucie.

A i taki mały hit 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 Wyszłam ze szpitala w szlafroku i kapciach. Zabrano mi ubranie i buty a ja nie mogłam juz doczekac sie meza, wiec kuzyn po mnie podjechał pod wejscie szpitala, ciocia nałozyła na mnie swoj płaszcz i odjechałam w taki smieszny sposób. Mój maz stwierdził ze jestem typową partyzantka i nie wiadomo czego mozna sie po mnie spodziewac 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha a twój avatorek to rewelacja 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 Piękny 🙂

Elka mi juz tez nie dadzą żadnych tabletek na powstrzymanie porodu. Teraz to juz natura zrobi swoje 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...