Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂 Jutro na 17.30 mam wizytę u gina. Dzisiaj byłam z rodzicami w mieście i teraz muszę leżeć w łóżku,bo mnie pachwiny bolą. Nie jestem pewna,ale wczoraj chyba odszedł mi czop!!! Jutro muszę o wszystko spytać. Całą noc panikowałam i sprawdzałam,czy aby nie odeszły mi wody…
Jutro mam nadzieję,że wszystko będę wiedzieć 😉
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Magditta heheh nie wytrzymałam i też się śmiać zaczęłam xD....zaraźliwe to 😜 gorzej niż grypsko :p

Skoreczka śliczny ten Puchatkowy pajacyk!! 🙂

Nikusia pyzolek twój cudny 🙂... Emilcia już grymasy na twarzy przedstawia hehe 🙂 śliczna kruszynka 🙂

A ja byłam z mamą na cmentarzu... zapaliłyśmy znicze, postawiłyśmy stroik, pomodliłyśmy się i na zakupy :P tak się 2h zeszło 🙂 później mąż przyjechał po mnie do mamy więc pojechaliśmy do domku, zrobiłam obiad i poszliśmy na pocztę kartki wysłać :P.... no i po drodze też drobne zakupy zrobiliśmy :P (otworzyli u nas kolejną biedronkę?! xD chyba już 4-5?) XD... ale bliziutko mam do niej więc mnie to cieszy 😁...

Nachodziłam się dziś i jestem już lekko zmęczona... a ręce mi popuchły jak balony 😮 pewnie znów mi na ktg w piątek powie żebym brała te tabletki ;/...

Dobranoc kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierogi mnie wykończyły totalnie 😁 ale dobra robota z mojej strony 🙃
No i miłą odskocznią od bolącej, puchnącej codzienności była wizyta w salonie sukien ślubnych 😆 och i ach... ach i och 🤪
Już mi nerwy przeszły na tego lekarza... pełen luz 🙃 nie pójdę już do niego 🙂 za tydzień mam wizytę u swojej lekarki i tego się będę trzymać 🙂

Pytanie: Wszystkie chodzicie na KTG? Jak często?

Laseczki bardzo Wam w ogóle dziękuję za wsparcie i miłe słowa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha nie chodzę na ktg, a tez zastanawiałam sie dzis czy nie jechać do szpitala zeby je wykonać. Przemyslałam jednak sprawe i nie pojechałam, skoro lekarka nie każe. Może dopiero pod koniec ciązy mnie wysle 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po wizytach i po urodzinach Lekarz mówi ze wynik jest podwyzszony ale nie jest zły jak bym zauwazyła ze swedzi mnie jeszcze bardziej to mam jechac do niego lub do szpitala a połozna chyba wogole nie wie o co chodzi powiedziała tylko zebym po porodzie to sprawdziła i tyle

Ja chodze na ktg 2 razy w tygodniu na kase

Dziewczyny trzymajcie kciuki za dzisiajsza noc bo mam dziwne przeczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze też nie miałam ktg i nawet moja gin nic nie wspominała, kiedy mi zrobi. W czwartek za tydzień mam wizytę to może wtedy.
Anabel, kciuki zaciśnięte 🙂
Ktoś mi dodał oklask, dziękuję 😘
No i choinka ubrana 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/dsc07211b1.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3209/dsc07211b1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/26/dsc07214b1.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8100/dsc07214b1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/dsc07215u.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2236/dsc07215u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Choinka piękna 🤪 🤪
O to się uspokoiłam bo moja lekarka też nic nie wspominała... za to TEN wczorajszy to najlepiej jakbym według niego chodziła co drugi dzień 😮 No i wczoraj jeszcze mnie wysłał na KTG i wszystko dobrze było.
Idę się położyć 😘
Do jutra Laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy od lekarza, droga fatalna ale daliśmy radę 😁 😁
Co do cen choinek to ja mam sztuczną, ale siostra płaciła za swoją 90zł i to już za taką ładną a te mniej ładne były za 60zł. Kupowała przed Kauflandem.
WielkaB tak to może być z tym zaciskaniem nóg. 😁
Anabel jutro idę do lekarza to jeszcze jak mnie zważą to będę miała porównanie. Jutro napiszę ile jestem na plusie bo sama jestem ciekawa.
Skoreczka dziś byliśmy z synem u lekarza a ja idę jutro. Syna lekarka zgodziła się, żeby w styczniu zadzwoniła do niej i wtedy ustalimy czy coś zmieniać w leczeniu syna, tak żebyśmy nie musieli tam jechać z całkiem małą Emilką. 🤪
Kruszynka ja też spakowałam się wczoraj, tyle że już drugi raz 😁 😁
Beata na jedno z becikowym lepiej w grudniu ale nie wiem gdzie by mi to zaświadczenie wystawili bo u mnie przychodnia zamknięta a na mojego dawnego gina to raczej nie mam co liczyć. Doszłam do wniosku że będę się martwić jak się urodzi 😜
a co do tego kiedy bym chciała to już mi jedno byle nie w wigilię w szpitalu a jutro jeszcze muszę iść do szkoły z synem na wigilię a potem do ginekologa i po wyniki wymazu. . 😁 😁 😁 reszta terminów mi pasuję 😉
Monika choinka modelka 😁 😁 😁 😁 super
Skoreczka masz rację jeszcze się nie pstrykłam, w sumie to wina męża bo jak ubieraliśmy choinkę to się z aparatem zaczaił i nagrywał a potem bateria padła. 😁
Kasiulka czy ten czop to taka galaretka? Tak mówiły koleżanki ale ja mówiąc szczerze to nie wiem. 🙃 za to czytałam że nawet 2 tyg przed porodem może odejść.
Kacha ja nie chodzę na KTG ale sama wiem że mam skurcze 😁 😁 😁 jedynie co to w szpitalu mi robili.
Anabel to dobrze że tak wyszło z wynikami. A jakby coś się działo to pisz smsa będziemy trzymały kciuki. Już zaciskam &&&&&&&&&&&&&
Monika jaka artystyczna choinka super 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o 4:12 kolejna wiadomość 🤪 🤪 🤪

"Hej jestem po, malutka zdrowa, ja szcześliwa. Mała waży 3360g i mierzy 55cm 🙂 teraz muszę odpoczywać"

HUUUURRRRRAAAA 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel napisał(a):


Ja tez licze dni kiedy bym wyszła ze szpitala jak bym teraz urodzila 😉 kolezanka iurodziła 21 i wyszla w wigilie 😉 przy pierwszej ciązy heh jestem ciekawa czy jak bym jutro urodzila czy by tez wypuscili no bo póznej to juz nie... ciekawe czy któras z nas spedzi swieta w szpitqalu...

Juz bym chciała jechac do tego lekarza i wiedziec na czym stoje z tymi wynikami niestety moja cierpliwosc jest postawiona na próbę


i wykrakała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki
Dziś prawie wyspana w nocy nie było źle,ale za to rano obudził mnie skurcz 😠 😠 i już po spaniu. Wczoraj dzień zleciał choinka już lśni wiec święta coraz bliżej 🙂 Dziś mam zamiar piec ciasto i ogarnąć mieszkanie bo po południu mamy mieć gości 🙂
AnabelGratuluję córeczki 🙂 🙂 Dużo zdrówka dla ciebie i dla małej życzę I faktycznie wykrakałaś sobie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Wielka b szkoda nerwów na teściów 🥴Jeszcze trochę i będziesz miała pociechę 🙂
Kasiulka czekam na relacje z dzisiejszej wizyty 🙂 Jak ci się uda to zdaj nam relacje 🙂
Kacha ja jeszcze nie miałam KTG 🙂 A widzisz wypad dobrze ci zrobił 🙂
Monika ,miałaś rację choinka istna figurantka 🙂
Nikusiawczoraj pod wieczór byłam już zmęczona i złapał mnie silny ból brzucha,aż sobie usiadłam 😮 pierwsze co pomyślałam,że to pewnie już to bo torba gotowa czeka 🤨 byłam w stanie lecieć i ją rozpakować,ale na szczęście ból był chwilowy 🙂 🙂 🙂 A mąż jak tylko wrócił z pracy to zauważył torbę i spytał się co ja tam dałam bo wygląda jakbym na miesiąc gdzieś jechała 🙂
Nikusia napisz mi inicjały twojego lekarza,abym go szerokim łukiem omijała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wreszcie coś optymistycznego na początek dnia 😁 Gratulacje dla Anabel!!!!! Ale będą mieć piękne święta już w komplecie!!!!! No to teraz dziewczyny się zacznie.... Która następna?
A u mnie dziś nie za ciekawie z samopoczuciem. Wczoraj trochę poszalałam ze sprzątaniem i dziś mam dłonie jak balony, w nocy złapał mnie taki skurcz łydki, że do tej pory czuję jakbym drewnianą nogę miała, a jakby tego było mało, to przy śniadanku krew z nosa mnie zalała od stóp do głów 😞 Ale teraz jak już mamy pierwszą forumową mamusię, to jakoś się pocieszyłam, że teraz po kolei będziemy się dzidziusiami chwaliły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Obecna 🙂
To ja tu zasiadam do kompa, zajadam śniadanko i patrze a tu pierwsza mamusia urodziła dzidzie 🤪 🤪 🤪 Jeszcze raz moje gratulacje Anabelko 🙂 🙂 🙂 🙂

Miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dwupaki + Rozpakowana Anabel 🤪
O swojej kolejnej beznadziejnej nocy nie będę już pisała - bo jest bez zmian. Doszedł jedynie ból w stopach, łydkach i pachwinach - ale to pewnie po moim wczorajszym wdrapywaniu się po schodach na 4 piętro 🤢 Wczoraj mieliśmy na śląsku "mały" paraliż komunikacyjny po opadach śniegu i myślałam, że od tego stania w korkach urodzę w samochodzie 🤨 A jak pomyślę ile jeszcze trzeba przygotować do świąt, to słabości mnie ogarniają 😉
co do KTG ja też jeszcze nie miałam 😮 i lekarz nic nie wspominał 🤔
Kruszyna to już chyba ten czas 🙃 Ja też się spakowałam (brakuje mi tylko szlafroka) i jak zaczynam się czuć gorzej lub łapie mnie jakiś silniejszy ból to wydaje mi się, że to już... 😁 I schizuję się czy zdążę dojechać do szpitala bo dopiero 3 stycznia mają mi ustalać termin CC.
Kahira łączę się z Tobą w bólu 🙃
a wiadomość od Anabel faktycznie pozytywnie motywująca - aż się łza w oku kręci 🙂
MIŁEGO DNIA - ciekawe która następna? 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojejjjjjj 🤪 Zaczęło się 🙂 🙂 🙂 🙂 Anabel wykrakała. Gratulacje jak nie wiem co!!!!!! Aż się popłakałam............. Z radości oczywiście 😜 Tak mi się zrobiło płaczliwie jakoś jak przeczytałam o naszym pierwszym porodzie......... Naszym prawda 😁? Bo Anabel jest przecież Nasza 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki
kurcze ja taka jestem i juz i oczywiście jak zobaczyłam ze anabel już po 🙂rozpłakałam się ze szczęścia 🙂ale mazgaj ze mnie ... 😁GRATULACJE DLA ANABEL!!!!! 🤪 teraz się zacznie hehehe ale super święta mają... 🙂
a ja po nocy wyspana tylko telepie mnie po fenoterolu ;/strasznie ide coś zjeść i przyjąć dalszą serię leków blleeee
buziaki kochane!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się Wam ze Nikusi tak długo wczoraj nie było ze pomyslałam ze pewnie od lekarza pojechała od razu rodzić 😎 No i pojechała rodzic ale Anabel 😁 😁 😁

Właśnie ciekawe jak na imie dali szczęśliwi rodzice? 😉

Jeśli chodzi o mnie to nie mam najlepszego humoru, ale wiecie co obiecałam sobie że postaram się patrzec na świat w kolorowszych barwach i jak mnie ktos zdenerwuje to spokojnie podejde do tematu. I tak tez dzis zaczynam nowe duchowe życie 😉

A i zaczynam 36 tydzień ciąży, a więc 4 tygodnie do końca bo muszę dotrwać do 40- tak sobie obiecałam 😉 😉 😉 Ciekawe co z tego wyjdzie? 🙃

Nikusia
a jak wizyta? Szukałam i nie znalazłam, moze gdzie przeoczyłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko jak dla mnie to Ty właśnie jesteś taka kolorowa, barwna, pozytywna 🙂 Uszka do góry 😘
Ja dziś o dziwo w lepszym humorze i nawet wyspała i wstałam wcześniej niż zwykle 🙂
Mam stosy prasowania poremontowego bo większość rzeczy musiałam przeprać bo niestety gładź była nieustępliwa i wszędzie wlazła 😠 ale to powoli, spokojnie sobie zrobię i już poukładam w szafkach 🙂
Ale święta to mnie dalej nie cieszą 😞 Jakoś tak obojętnie i nich myślę 😞 Ale oczywiście mojej rodzince tego nie mówię bo nie chcę im robić przykrości.
Idę zrobić śniadanko i wracam do Was.
Wstawać śpiochy 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...