Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Nikusia dobrze, że będą jeszcze inni lekarze. Zawsze to lepiej bo można przedyskutować sprawę. Ja jestem dobrej myśli i pewnie chodzi o ten kanał rodny 😘 Pisz jak tylko czegoś się dowiesz!
MartaMay genialny opis nocki 😁 Ja ostatnio miałam tak, że spałam na prawym boku a więc obrócona w stronę męża... w nocy mnie obudził i pyta, czy nie za długo na tym boku śpię bo przecież lewy jest bardziej wskazany... To sobie myślę, że taki troskliwy mąż... kochany... i się obróciłam na lewą stronę... a on mi mówi na drugi dzień, że taaaaakkkkk strassssznie chrapałam, że miał już strasznie dość 😁 😁 😁 ale musiał coś wymyślić bo mu mnie w sumie szkoda było budzić bez powodu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Dziewczyny dzwoniłam i jutro jadę rano, trzymajcie kciuki. Lekarz mnie pocieszył, że jemu się wydaje, że taka po prostu będzie jej uroda, że mam się nie martwić. Co do kanału rodnego to powiedział, że raczej myśli, że nie.
Jak mnie zatrzymają na oddziale to się na gg odezwę i przekaże wieści a jak wrócę do domu to na brzuszku.
Prosimy o kciuki i fluidy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha, mam ten sam problem co Skoreczka....

skoreczka napisał(a):

Kacha co jest z Twoimi oklaskami? Ktoś Ci zabrał, więc chciałam wyrównac ale sie nie da 🤢


aaaa, teraz doczytalam, ze zablokowalas - nie wiedzialam, ze mozna 🙂 To w takim razie dodam Ci oklaska jak odblokujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Dziewczyny dzwoniłam i jutro jadę rano, trzymajcie kciuki. Lekarz mnie pocieszył, że jemu się wydaje, że taka po prostu będzie jej uroda, że mam się nie martwić. Co do kanału rodnego to powiedział, że raczej myśli, że nie.
Jak mnie zatrzymają na oddziale to się na gg odezwę i przekaże wieści a jak wrócę do domu to na brzuszku.
Prosimy o kciuki i fluidy. 🙂


No to super 🙂 A kciuki już zaciśnięte 🙂 Będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha - ale sie usmialam 🙂 pozdrowienia dla meza - i gratuluje pomyslowosci 🙂 Moj niestety cierpial cala noc 😉
Nikusia - trzymam baaaaardzo mocno kciuki i wysylam pozytywne mysli!!!!!

Kacha_84 napisał(a):

MartaMay genialny opis nocki 😁 Ja ostatnio miałam tak, że spałam na prawym boku a więc obrócona w stronę męża... w nocy mnie obudził i pyta, czy nie za długo na tym boku śpię bo przecież lewy jest bardziej wskazany... To sobie myślę, że taki troskliwy mąż... kochany... i się obróciłam na lewą stronę... a on mi mówi na drugi dzień, że taaaaakkkkk strassssznie chrapałam, że miał już strasznie dość 😁 😁 😁 ale musiał coś wymyślić bo mu mnie w sumie szkoda było budzić bez powodu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka też staram się tak myśleć, przyznam że ten lekarz trochę mnie pocieszył.
Za to brzuch mnie boli i tylko mam nadzieję, że do jutra nie będę miała okazji przekonać się naocznie jak wygląda Emilka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

Nikusia musi być wszystko ok z Emilką jesteśmy z Tobą

moja wizyta owocna 🙂 lekarz powiedział że na razie nie rodzę i wszystko ok 🙂
i najfajniejsze że dał mi zwolnienie do dnia porodu przez co już sie tym nie martwię a os zmiany lokalizacji z Warszawy na Śląsk cały czas o tym myślałam... 😮

ostatnia wizyta w środę 🤪 a dziś idę na pobranie krwi i moczu 🙃

Pamii nie martw się mężem myślę że jak Cię przywiezie na porodówkę to już z Tobą zostanie... ja wiem od początku że sama rodzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Dziś nawet się wyspałam mimo,że obudził mnie skurcz 😠
Kobzior dobre masz wieści dla nas i jak lekarz ci powiedział jest to częsty problem kobiet w ciąży
Nikusia teraz to trzymamy kciuki za ciebie i małą aby okazało się,że wszystko jest dobrze. Daj znać i śle uściski 🙂
MartaMay/ Kacha ja też mimo spania na boku strasznie chrapię i mąż śpi w stoperach jak już nie daje rady 🤨 🤨 🤨
Urszulka dobre wieści nam przekazujesz to super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pemii nie jestes sama moj tez nie bedzie przy porodzie powiedziałam ze nie bede go zmuszac bo i tak nie ma to sensu wiec glowa do gory

nikusia trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze

dziewczyny co do chrapania tez mam ten problem a moj mowi ze juz ma dosc

wczoraj byłam po okna i kupiłam 🤪 🤪 🤪 odwiedzilismy synka szwagra ma 14 dni ale duzy chlop z niego powiem wam sie go bałam na poczatku ale po chwili mi przeszło jak zawsze wszystko robiłam przy takich malutkich dzieciach wczoraj przeleciał mnie strach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka z rana
No mi minęła śpiąco - chodząco, bo oczywiście była nerwowa i co jakiś czas miałam skurcze. Melduję się jednak nadal w dwupaku. Za jakieś 20min wyjeżdżam. Dzięki za kciuki.
Kobzior ja też czasem myślę, że musi być dobrze, bo ile można złych wieści dostać
Urszulka cieszę się, że wizyta była owocna. 🙂

Miłego Dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi kuzynka mowiła na sam poczatek sa super bo maluszek cały czas pryka i pampers jest odrazu do wyzucenia mimo ze jest suchy a dzieki tej wkladce dzieki temu zostaje nie naruszony kosztuja oko 10 zl za 120 szt
http://www.24zabawki.pl/pl_PL/p/Canpol-babies-wkladki-do-pieluszek-100szt-50100/1621

ja uciekam bede pozniej ja zamowiłam sobie te wkladki umnie w kiosku zobacze czy zdadza rezultat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się melduję z rana 🙂
Weekend zapowiada się u mnie pracowicie. Końcówka remontu 🤪 🤪 Czekam na mamę bo ma przyjechać.
Chrapiąco chyba dziś u mnie nie było bo mąż nic nie mówił rano, uff 🙂
WielkaB tak czytam o tych wkładkach... i jest tu informacja, że są "Do stosowania z tradycyjnymi pieluchami z tetry lub flaneli." Będziesz ich używać z pampersami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Nocka srednia ale nie najgorsza juz sie chyba przyzwyczaiłam do 2 godzinnych przerw w spaniu...

Kacha no to maz sobie wymówke znalazł 😉 hehehe mój jak sie ostatnio wierciłam w nocy to powiedział ze chciał mi przywalic bo spac nie mógł hehehe on chyba nie pamieta jak to jest z niemowlakiem w domu 😉

Niksiaa od rana prtzesyłam pozytywne fluidy w Twoim kierunku ...

Mój mąz tez ma byc przy porodzie ale mówiłam mu zie nie musi bo po poprzednim dochodził do siebie chyba tak długo jak ja No ale stwierdził ze teraz jak by nie poszedł to stał by za dzwiami i myslał czy wszystko jest ok czy coś sie nie dzieje i mówi ze ta niewiedza była by gorsza niz to co ze widzi co sie dzieje bo w sumie wiekszosc porodu nie jest straszna oczywiscie jak wszystko idzie tak jak powinno aaa i jeszcze jedno miał zakaz zaglądania 😉 miał pilnowac mojej głowy a nie pupy 😉i teraz tez tego sie bedziemy trzymac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki... ja już od 6 na nogach 🙂 wyprawiłam męża do pracy, umalowałam się, ubrałam, uczesałam i poszłam w trasę 🙂 najpierw wstąpiłam do szpitala po wyniki... no i wszystkie są ok 🙂 paciorkowców itp nie wyhodowałam 🙂 (tak było napisane) 🙂... no i ze szpitala prosto do ginekologa na ktg... się lekarz ze mnie śmiał ☺️ bo źle wciskałam przycisk (ten co ruch się czuje i wciska) I MI nie rejestrowało ruchów 😜... przez pół godziny xD... ale zosstawił mnie jeszcze na 10 minut i już dobrze wciskałam... no i wszystko dobrze 🙂... jak wstałam to myślałam że mi biodra porozrywa ...a raczej prawe biodro bo na tym leżałam massaaaakkkraaaa... xD.. i za tydzien kolejne ktg czyli 23.12 xD... a wizyta 31.12 xD...

Nikusia 3mam kciuki aby wszystko było dobrze !! 🙂 I jestem dobrej myśli!! 🙂
No i dodaje oklask na pocieszenie 😉
Poród rodzinny- wczoraj mąż zaczął sam rozmowę więc dobrze 😜 bo się obawiałam jej...i powiedział mi że on nie chce być ttylko w momencie jak będę już leżeć i przeć... :P... powiedział że on chce być przy mnie jak będą bóle.. itp ale że wyjdzie jak już Laura będzie wychodzić 🙂... bo on nie chce tego widzieć... bo jak to powiedział... woli mieć skojarzenie moich zewnętrznych części ciała tak jak zawsze... a nie jakieś zakrwione przecinane itp... (rozumiem go). No i się ucieszyłam... 🙂 bo mi też zależy głównie żeby był w bólach... bo ta druga faza to jakoś pójdzie 🙂...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamini 🙂
Pospałam sobie ślicznie 🙂ale coś mnie głowa pobolewa, myślę, że to przez ten wietrzysko co jet na dworze!!!! Zobaczymy jak będzie po kawce 🙂

Nikusia wierzę, że wszystko będzie dobrze a kciuki i pozytywne myślenie dedykuję specjalnie dla ciebie i Emilki :*
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/goodluckmetoyou.gif/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5296/goodluckmetoyou.gif[/IMG][/URL]

Poród rodzinny- mój mąż deklaruje, że on oczywiście bardzo chce, ale jak zwątpi przed wejściem nie będę mieć do niego żadnej pretensji 🙂 Kobitki są silne, sama też w razie czego dam rade 🙂 No wiecie ale dochodzi jeszcze opcja taka że sale do porodów rodzinnych w chwili naszego porodu mogą być pozajmowane a na ogólną to chyba mężów nie wpuszczają, nie wiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...