Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

MartaMay to też, to też. I jeszcze to, żeby śpiewać trzeba wiedzieć co się śpiewa 😁 zawsze miałam sklerę jeśli chodzi o teksty, wiersze, tytuły a bywa, że i nazwiska...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Vespera napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Vespera napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Nie spełniam wymagań, żeby zarejestrować się na FB. 🤪
I co próbuje jeszcze raz to mi ten komunikat wyskakuje. 😮

Marta gratuluje córeczki, widzę, że dziewczyny się ujawniają 🙂


?? Może zarejestruj się jako Nikusia Kowalska i już. Pewnie Nikusia 102 nie chce wejść 🙂 Cyferek nie lubią za bardzo. dołącz do nas bo jest fajnie 🙂

ja chyba skopałam sprawę, bo wpisałam byle jaką datę urodzenia i wyszło, że mam 11 lat 😮 a teraz już mnie nie chce przepuścić, żebym się zalogowała. Mój mąż coś kombinuje, bo mówi, że zapamiętało IP,, bo mają zabezpieczenie przed dziećmi. Będziemy próbować


buahahaha 🙂 😉 Wpisz innego emaila. Nie moga blokować adresów IP bo czasami cały blok ma jeden czyli tylko jedna osoba mialaby konto. Pewnie adres email pamięta system..

Nie, bo drugi raz jak próbowałam to na maila męża. Ale już go zatrudniłam, żeby coś z tym zrobił i mi jakiś program ściąga. Ja w tych sprawach laik jestem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mra ja nie wiem czy mam głos, mówią że mam ale ja w to nie wierze 😉 a śpiewam różnie: z Brzyduli - nie wiem jaki tytuł ale leci tak- makijaż jak zawsze by ślady łez zatrzeć niech nie widzą że płacze.... XD, albo szczotko szczotko hej szczoteczko o o o.... 🙂 lub też kolorowe kredki, itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii18 - masz ode mnie oklaska za repertuar!
Na pewno ladnie spiewasz - i na 100% masz juz przynajmniej jednego oddanego fana - w Twoim brzuszku 🙂

pamii18 napisał(a):
Mra ja nie wiem czy mam głos, mówią że mam ale ja w to nie wierze 😉 a śpiewam różnie: z Brzyduli - nie wiem jaki tytuł ale leci tak- makijaż jak zawsze by ślady łez zatrzeć niech nie widzą że płacze.... XD, albo szczotko szczotko hej szczoteczko o o o.... 🙂 lub też kolorowe kredki, itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mra_ napisał(a):
pamii18 napisał(a):
Ja ostatnio zaczęłam śpiewać brzuszkowi , a muzykę klasyczną chyba raz puściłam z tego co pamiętam, chociaż powiem szczerze, że mam płytkę z muzyką relaksacyjną i ona mnie tak uspokaja, myślę że maleństwo też jest wtedy spokojne 🙂


Wow, ja głosu nie mam (choć podejrzewam, że Małej na tym etapie to nie robi) i nie znam żadnych kołysanek itp. Z ciekawości - co śpiewasz?


Mra mi słoń na ucho nadepnął. Wczoraj ciocia pytała mi się czy śpiewam Mikołajowi? A ja mówię, ze nie chcę dziecka zniechęcić do muzyki 😁
Lepiej radio włączyć w moim przypadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam śpiewać nie umiem 😜 nawet się nie oszukuję.

Chciałam Wam coś pokazać. Mój mąż ściągnął z netu tą piosenkę i mi ją "zadedykował", bardzo się wzruszyłam. I chciałam, żebyście posłuchały i powiedziały czy Wam się podoba. Uprzedzam, że jeśli chodzi o rodzaj muzyki to raczej Disco Polo jest. Oceńcie same http://jakobek.wrzuta.pl/audio/7rmQkNgeAgz/cool_-_tuz_pod_sercem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia mam głucho-niemy komputer i nie wysłucham 😞 Głośniki moze bede mieć w tym tygodniu 🙂 Wtedy nadrobię 🙂

Przyczyną złego humoru mojego dziecka jest pogryzienie przez komary. Biedny drapie się.

A zapomniałam dodać ze zamówiłam w końcu łóżeczko dla naszego Juniora i materacyk 🙂 Szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii18 napisał(a):
NIkusia, piosenka cudowna, też się wzruszyłam, mam łzy w oczach heh 🙂 gratuluję męża, że taki romantyczny :]

Zaskoczył mnie wtedy, ale do teraz się wzruszam jak ją słucham 🤪. Chociaż teraz ogólnie się szybciej wzruszam 😜
Skoreczka osłuchasz jak będziesz miała głośniki. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Jestem ale sie rozpisalyście 😉

Dziekuje w imieniu synka za życzenia 😉

Marta Maj gratulacje córci 😉

Jeszcze nie nadrobiłam wszystkiego bo czas kompania małego ale pisze tylko ze po wizycie maleństwo =rośnie któras wczesniej sie martwiła ze ma duuuze dziecko moje malenstwo wazy 550 gram 😉 olbrzymek ale za to bardzo wstydliwy olbrzymek bo nie pokazał co ma miedzy nózkami 😉 wiec nadal jestem w kropce 😉 chyba zaczne zakupy od pieluch bo nie ma wyboru w kolorach 😉 A poza tym mam ograniczyc owoce i słodkie napoje bo lekarz uwaza ce cukier niby jest w normie ale jeopiej by było zeby był nizszy .A przytyłam od ostatniej wiizyty 1 kg czyli nie za duzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Posty sypią się jak z rękawa 😁 i bardzo dobrze 🙂
ja sobie ponarzekam, bo podobnie jak koleżanka mra_ mam atak głodu a jestem na samej wodzie z cytryną jutro o 7:15 mam graviditetssukkersyge czyli badanie pod kątem cukrzycy ciążowej 🤢 jak ja wytrzymam do tego czasu bez podjadania - i jak wypiję na pusty żołądek to słodkie świństwo - NIE MAM POJĘCIA 😮 Obawiam się, że mogą być wymiotki 😁 Chyba będę musiała pójść spać żeby oszukać brzusio i nie czuć głodu 😉
Życzę zatem spokojnej nocy (mam nadzieję, że sypiacie lepiej niż ja) DOBRANOC BRZUSIE 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel ale masz dużego dzidziusia 🙂 Super!!!
Kobzior ja własnie cosik zjadłam choć odkąd nie biorę żelaza ( od kilku dni) to mam słaby apetyt.
Wszystkim mamusiom życzę spokojnej i przespanej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki
niedługo pewnie poznacie płeć waszych pociech
nie gniewajcie się na mnie że wam przeszkadzam
ale zrobiłam porządek w szafie i mam po mojej córce wiele ubranek do sprzedania (część z nich jest uniwersalna)
są to ubranka w większości formowe COOL CLUB, ZARA, DISNEY, H&M noszone jedynie przez moją córkę
są w śród nich śliczne kombinezony zimowe r. 56-62-68
oraz dwie maty edukacyjne
wszystkie ceny nie zawierają cen minimalnych
za ile wylicytujesz za tyle kupisz a przy zakupie większej ilości ubranek dorzucam gratis dodatkowe ciuszki
zachęcam do oglądania aukcji i brania udziału w licytacjach
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6008355
mama styczniowa 2011 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to nadrobiłam 🙂 Więc tak jeszcze na dobranoc
Skoreczko twój avatarek równie piękny jak Nikusi. A elmo torcik to poprostu dzieło sztuki, chylę czoła i łap oklaska.
Justynko imię Gabriel podoba mi się bardzo - mój pierworodny ma tak na imię.
Anetko dużo zdrówka ci życzę i szybko do nas wracaj
Pamii gratululacje z okazji dyplomu
Vespera oklaski za grupę fb. Świetny pomysł właśnie się przyłączyłam.Co do fotelików maxi cosi to jak dla mnie są super. Drugi większy fotelik dla synka też maxi cosi kupiliśmy. Najlepiej w testach wychodzą, więc na pewno są bezpieczne.
MartaMay gratuluję córeczki fajnie że się wreszcie babeczk w brzuszkach ujawniają 🙂
Anabel no to duży ten twój maluszek. Szkoda tylko, że się ujawnić nie chciał. Ja w dalszym ciągu typuję dziewczynkę :P

Troszkę mnie nie było w tym czasie nie wydarzyło się u nas nic nadzwyczajnego. No może oprócz tego, że mąż wreszcie zaczął czuć kopniaczki przez brzuszek. Dziś zrobiłam pierwszy zakup dla maluszka - zestaw smoczków uspokajaczy Avent. Jutro postaram się wrzucić zdjęcie. Co do śpiewania i gadania do niemowlaka zgadzam sie z Anabel. To jakoś tak samo przychodzi i w pewnym momencie staje się tak naturalne, że przestajesz się zastanawiać czy dajesz popis w domu czy na ulicy. W pierwszej ciąży puszczałam do brzuszka dużo różnej muzyki i często sobie tańczyłam - teraz mój syn jest bardzo muzykalny i zaczyna tańczyć gdy tylko coś gra. Nawet jeśli to tylko dzwonek telefonu zasłyszany w poczekali u lekarza, czym wzbudza powszechny zachwyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel Widzisz jaki wstydzioch mały nie chciał się ujawnić, ale najważniejsze,że rośnie jak na drożdzach! 550g to całkiem spory. Też bym na twoim miejscu zaczęła od uniwersalnych zakupów. Teraz to wiem,bo mam kilka różowych ubranek i drobiazgów. Także synio napewno nie będzie z nich zadowolony 🙂 Oj też bym już chciała wiedzieć ile maleństwu przybyło,ale wizytę i kolejne USG mamy pod koniec września.

Nikusia102 Nareszcie widzę brzusia, ale malutka figluje. CUDOWNY 🙂

skoreczka Ale Błażejek okrąglutki, świetny avatarek :* A i pytałaś czy kupujemy ubranka w lumpkach, owszem mam sporo ładnych ciuszków, najlepiej trafić na nową dostawę jak jest w czym przebierać, wtedy można kupić naprawdę przyzwoite rzeczy! 🙂 Jestem ciekawa jakie zamówiłaś łóżeczko.

kobzior_wife Powodzenia na badaniu! Będzie słodko! Właśnie ostatnio mam problemy ze snem, późno zasypiam i budzę się co godzinę, oj marzę o przespanej całej nocy 🙂 Jeszcze Synio najbardziej lubi brykać wieczorkiem to wtedy mam niezły koncert 🙂.

pamii18 Pochwal się brzuszkiem, czekamy na zdjęcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry mamusie i bejbiczki 🙂

Anabel na fb mamy grupe w razie gdyby brzuszek nie działał, tak jak to było w ostatni weekend 🙂 Forum to podstawa 🙂

Justynka
tak podpytywałam właśnie z tym lumpkiem, bo czasem tam są właśnie rzeczy prawie nowiutkie, bo takie niemowle to prawie nie zniszczy 🙂 Też chętnie zrobię atak na lumpek.
A swoim brzuszkiem mozesz sie już afiszować, bo jest duży i zgrabny 🙂

Linki do łózeczka http://allegro.pl/lozeczko-dla-juniora-barierki-140-70-cm-i1775830874.html?source=oo, ale to tak juz pisałam dla duzego bąbla 🙂

Kahira zabierz mi kochana oklaska bo ten tort ja kupiłam a nie zrobiłam. Pisałam o tym wcześniej. Tak sobie pomyślałam ze warto taki wypiek spróbować samej zrobić 🙂

Noc przespana, ale komary dokuczały 😮
A od 6.30 walczę z zołądkikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...